חפש מאמרים:
שלום אורח
15.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

רו"ח ניצן לזרוב מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: ניצן לזרוב רואה חשבון

אתר אינטרנט: lazarov.co.il/

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

רואה חשבון ( C.P.A (ISR בעל תואר ראשון( B.A ) חשבונאות ומנהל עסקים ,הקריה האקדמית אונו .

חבר לשכת רואי חשבון בישראל , בעל שנות וותק וניסיון רב בתפקידי חשב במגוון חברות במשק .

בעל משרד רואה-חשבון עצמאי המעניק שירותים למגוון עצמאים וחברות כולל שירותי חשבות במיקור חיצוני ,לווי עסקי והגשת בקשות להלוואות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים .

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת רו"ח ניצן לזרוב  
 

הסדרי המיסוי בקרנות גידור מפלה לרעה את המשקיעים לעומת האחות

מאת: רו"ח ניצן לזרוב פיננסים וכספים - כללי 02/02/13742 צפיות
החיסרון הראשון נוגע לעיתוי תשלום המס -בעוד שבקרן נאמנות פטורה יידחה תשלום המס עד למועד מכירת קרן הנאמנות הרי שבקרן גידור מחויב המשקיע במס בתום כל שנה על עליית ערך חלקו בקרן הגידור , אף אם לא מכר . חיסרון זה יוצר מחויבות של מנהל הקרן לבצע מידי שנה שערוך לנכסי הקרן לחלק רווחים בכדי לאפשר למשקיעים לשלם את המס על עליית הערך . החסרון השני נוגע לשיעור המס החל על משקיע פסיבי שעומד על 30% מהרווח הריאלי .במקום שיעור מס רגיל של 25% . תוספת מיסוי זו משולמת כביכול בתמורה לקביעה שבבסיס הסדר המס שלפיה לא תסווג הכנסתם של השותפים המוגבלים בקרן כהכנסה מעסק . תוספת מס זו חלה גם על הכנסתו של חבר בני אדם שהוא אדיש כביכול לסיווג הכנסתו עסקית או הונית . (בשני המקרים ישלם 25% ).
למאמר המלא...

הגלובאליזציה של הדפסות כסף בעולם

מאת: רו"ח ניצן לזרוב כלכלה20/10/121367 צפיות
הכלכלה המוסרתית זו הנשענת על תטוריות של הכלכנים כמו קיינס "הכלכלה הקיינסיאנית או אבא לרנר , בעולם הגלובאלי הכלכלה העולמית שזורה מדינה בתוך מדינה ,הבנקים המרכזיים באירופה ובארה"ב מזרימים טרילונים כדי לנסות לייצב את השווקים . בינתיים את הכמות הדימיונית הזו סופגים הבנקים אול כמו בכל מגמה גם זה ישתנה !
למאמר המלא...

במיסוי הכנסות דירה למגורים בישראל העדפה היא לא תמיד למסלול הפטור מס

מאת: רו"ח ניצן לזרוב מיסים - כללי02/10/121145 צפיות
סקירת מסלולי המיסוי להכנסות שכר דירה למגורים בישראל ודוגמאות חישוב למצבים שונים , המסקנה היא שלא תמיד עדיף המסלול לפטור ממס ולעיתים מסלול מיסוי של 10% עדיף . המסלולים הקיימים על פי פקודת מס הכנסה : מסלול פטור ממס להכנסות מהשכרת דירה למגורים בישראל או באיזור . מסלול מס מחזור של 10% מהשכרת דירה למגורים בישראל או באיזור , או בשיעור 15% מהשכרת מקרקעין מחוץ לישראל . מסלול חייב לפי שעור מס שולי מסלול מיסוי להכנסות פאסיביות ,שעור מס תחילי של 30% או של 10% בידי מי שמלאו בידיו 60 שנה בשנת המס .
למאמר המלא...

מסקנות מפסק דין מלכיאלי בבית המשפט העליון באשר לבני זוג העובדים יחד בעסק המשותף

מאת: רו"ח ניצן לזרוב דיני מיסים26/09/12683 צפיות
פס"ד מלכיאלי שהתקבל לאחרונה בביהמ"ש העליון הפך את היוצרות ושינה סדרי עולם . פס"ד הפך את החלטת בית המשפט המחוזי משנת 2003 פס"ד קלס אשר היווה הלכה באשר לחישוב המס של בני זוג העובדים יחד ,תלות של בני זוג העובדים יחד באותה חברה/עסק . עד לאחרונה הנוהג המקובל היה כי אף שבני זוג העובדים יחד באותו עסק שבבעלותם ,לא מתקיים מבחן התלות במקורות ההכנסה ביניהם ובין העסק שבו הם עובדים . ולכן חישוב ההכנסה החייבת של הזוג נערך לכל אחד מבני הזוג בחישוב ניפרד . פס"ד מלכיאלי, קובע כי במקרים שבני זוג מועסקים יחד באותו עסק ובתנאי שנחיצותם לעסק מתקיימת, הרי שמתקיים מבחן התלות, ובשל כך ההכנסה החייבת שלהם תחושב במאוחד, כך שתוצאת המס תהיה חבות מס גבוהה יותר לזוג, מאשר בחישוב מס נפרד לכל אחד מבני הזוג.
למאמר המלא...

משרד האוצר כושל בפיקוח על הבנקים המעניקים הלוואות בערבות מדינה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים .

מאת: רו"ח ניצן לזרוב הלוואות17/09/12626 צפיות
בשנת 2012 תקציב הקרן לעסקים קטנים ובינוניים יהיה 100 מיליון שקל . תקציב הקרן מגיע לעסקים הקטנים ובינוניים על פי אמות מידה שנקבעו , מטרתה הראשית והמרכזית של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים, הייתה לעזור לעסקים שנקלעו לקשיים תזרימים עסקיים אך יש הצדקה בהמשך קיומם ,או לעסקים העומדים בפני התפתחות (הרחבה) עסקית .ההלוואות ניתנות עד 70% בערבות מדינה 25% בערבות אישית או פקדון ו5% סיכון שהבנק נוטל . תמורת הסיכון גובה הבנק רבית ההלוואות ניתנות בריבית של( %P+ׂ(2%-3 שהיא רבית גבוהה שהרי לבנק בטחונות מלאים.
למאמר המלא...

 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica