חפש מאמרים:
שלום אורח
15.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

במדינת ישראל מוכרחים לפתור את הפשע הגובר יום ביומו בצורה של תהליך של בנית יחידה שכול סגולותה הם מלחמה יום יומי בילדים ,בנוער,בהורים, במשפחות הפשע.

מאת: ערן לויחברה ומדינה - כללי02/03/20101268 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תחסל אותו באחלטת שופט , ויש מקומות במדינת ישראל במדבר ששם יקברו בלי קבר כי לא צריך לפחד מהכול הדתי כי הם בעצמם פושעים לא קטנים ,בהונאות, אינוס ילדיהם, ופגיעה בחברה הבריאה.כמו כך בקהילה הרוסית , שחוץ מלשתות , לדקור, לגנוב בחנויות  הם לא מועלים גם הקילה אתיופים . יש למדר דחוף את הפשע במדינת ישראל ורק על ידי חיסול ממוקד בחבורות הפשע היה לנו מדינה שקטה ,נקיה משחיתות, ובפשע קטן יחסית כי כל אזרח שידע שיש אפשרות ליחידה מאומנת ,משובחת ,אמינות ויושר שזה הנר לרגלם לתת שקט לחיים טובים ובטוחים. ולכול הפושעים באשר הם  אתם תחוסלו  מיד הם פגעתם  במרקם החברה . כי כדור בראש עולה  0.50 אג זה מה אתה שווה. לכם  שופטי מדינת ישראל על פחד  כל הפושעים בבתי הכלא לא שווים את האוכל שהם אוכלים , את שעות העבודה שלכל המערכת . רק עונש מוות יתן מענה אולם בענין ולכם עורכי הדין על תיצגו פושעים עם דם על הידים תנו ליחידת החיסול לעשות את העבודה  אתם תיצגו חברות ,ודיני מזונות, ודיני מקרקעין. אני כותב מאמר זה מוכן להקים את היחידה  כולל הביצוע  ניתן להשגה 24 ש ביממה בטלפון 0523312670. היחידה תעבור אמונים יום יום בנשק, ובמודעין משובח. כדי לתת מענה בטוח ושקט לכול תושב במדינת ישראל יהודים, ערבים, נוצרים, ומוסלמים, כך אני מקווה שהיה שלום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ערן לוי

מאת: ערן לויצדק חברתי08/06/101333 צפיות
מדינת ישראל נמצאת במגפה תמידית של החרדים . תושבי מדינת ישראל שלו חרדים צרכים לקחת יוזמה דחופה ולכניס את כול החרדים שהם נעולים בתוך בני ברק, בתוך מאה שערים ,ורק שם שיחיו. תושבי מדינת ישראל דעו לכם הם פשוט מגפה שצריך וחובה לעקור ממקומות גם בצורה של אלימות כי הם בעצמם לא מאמנים בתורה .והאוכחה לכך שהם פוגעים בילדהם, בנשים שלהם, גונבים ברשתות שיווק, הולכים לזנות. הורסים כל דבר שכתוב בתורה אך אתם החילונים רצים לרב זה הוא אחר נותינים כסף כול החיולונים פשוט פרירים. במקום לתת להם כסף "לצדקה" שילכו לעבוד

מאת: ערן לויצדק חברתי31/07/091517 צפיות
תושבי מדינת ישראל מתעוררים כל בוקר קוראים עיתון ,שבו כתוב אך אב רצח את ביתו , עברין זה או אחר הורג עברין אחר , אך רבנים מוכרים חלקי אדם ,ובהכסף חיים דתיים אחרים בארץ ,אך תלמיד ישיבה אונס ילד,או ילדה .אימה שמרעיבה את בנה ושרבנים נותנים את ידם לפשע נתעב בבתי החולים , וברחובות ירושלים .לדעתי כול הרבנים אם חבורה של שקרנים שמנצלים את טפשותם של אנשים דפוקים וילדים טפשים כולל הנשים . כול נושא הדת במדינה ירד לשפל שאם לא מאמינים בבורא עולם. כול הכיפה והליבוש זה רק לברוח מתשלום למדינה ולגנוב. זה סדום וע

מאת: ערן לוידתות17/07/091447 צפיות
התפרעות החרדים המסרחים בירושלים בגלל רוצחת ילד קטן זו חוצפה חולה של כל הקהילה יש לתת להם לגור מאחורי חומות במאה שארים או בבני ברק. הם הסדום ועמורה של האנושות בכלל משטרת ישראל היקרה צריכה לירות בהם רימוני גז רעיל ולגמור אותם מיד . באיזה תורה כתוב יש להרעיב תינוק , לשרוף ברחובות , לזרוק אבנים על חפים ברחובות . הם אנשים חולים בנפשם , במעמד הרבנים ,לוקחים את הכסף מהמדינה עבור ישיבות ומשחקים בכסף שירד לטמיון . בחברת חמשוש כסף שחור . בתי המשפט חיבים להחמיר בענשה על פגיע בילדים מי הורים חולים בנפש.

מאת: ערן לוידתות14/07/091404 צפיות
ליאור חן שהולך אם תואר "רב" הרי כול דתי שהולך אם כיפה שחורה זקן ,שטרימל ,הוא רב .הוא רב הם ילדים קטנים חסרי ישע אם האימא שהיא חלאת המין האנושי יתעללו בילדים הקטנים . ברגע שהחלאה הזואת תוסגר לישראל על בית המשפט חובה גדולה לתת על החלאה הזואת ליאור חן עונש מוות חד וחלק. גם אם אין חוק כזה במדינת ישראל! לכם חברי הכנסת , חוקיקו חוק ליאור חן אני ערן לוי מוכן לשבת כל חיי בבית סוהר ולקחת את החוק לידיים פעם ריאשונה בחיי. למען הילדים האלה שסבלו שנים ולמען הילד שהוא צמח רחמנות. חובה לקטול את חייו.

מאת: ערן לוידת ומדינה13/07/091341 צפיות
מדינת ישראל נופלת לתוך תהום כי מעל 45% מהדתים במדינה משתוללים ברחובות ,לא עובדים ,מנצלים את ילדיהם מנית , או אונסים ילדות ברחובות בטענות שהם רבנים . שותים לשוכרה בבית עולים על הרכב והורגים משפחות שלמות בכביש . בנוסף מכים רב בתןך בית כנסת וכול זה בתחפושת של כיפה , שטרימל, או סיר לילה שחור על הרואש מלא פרווה. או רב שחי עם הרבה נשים בירושלים. היכן זה כתוב בספר התורה ,בעשרת הדיברות שזה מותר לכן אני חושב שצריך דחוף להפסיק לדתים את הכסף לכוללים שילכו לעבוד , לסרס אבות , או נוער שאונסים נוער.

מאת: ערן לוידת ומדינה13/07/091166 צפיות
מדינת ישראל נופלת לתוך תהום כי מעל 45% מהדתים במדינה משתוללים ברחובות ,לא עובדים ,מנצלים את ילדיהם מנית , או אונסים ילדות ברחובות בטענות שהם רבנים . שותים לשוכרה בבית עולים על הרכב והורגים משפחות שלמות בכביש . בנוסף מכים רב בתןך בית כנסת וכול זה בתחפושת של כיפה , שטרימל, או סיר לילה שחור על הרואש מלא פרווה. או רב שחי עם הרבה נשים בירושלים. היכן זה כתוב בספר התורה ,בעשרת הדיברות שזה מותר לכן אני חושב שצריך דחוף להפסיק לדתים את הכסף לכוללים שילכו לעבוד , לסרס אבות , או נוער שאונסים נוער.

מאת: ערן לויבגידות26/06/091451 צפיות
95% מהמשפחות בישראל חיים ברמת זוגיות שעולה ונופלת עם השנים . כי בני הזוג גודלים , כל איש ואישה מפתחים קרירה עצמית. חלקם נשארות בבית לטפל בילדים בסוף יום העבודה חוזרים הביתה ואז אין רמת תקשורת נכונה בין הבני זוג ואז נוצרים מריבות , ויכוחים, ואז נוצר וקום שהולך ושוחק את בני הזוג ואז נוצר הבגידה , המריבות , המכות, והגרושים שקשים לא רק לזוג עצמו אלה גם לילדים יותר מכול. לכן זוגיות נכונה היא קודם אתה לעצמך תהיה ישר ,וכנה .ותעביר את המסר בצורה נכונה לבת הזוג שלך. תתן לבת הזוג שלך הכול תקשורת מילולית

מאמרים נוספים בנושא חברה ומדינה - כללי

מאת: בנימין קלינגרחברה ומדינה - כללי05/10/222401 צפיות
לא פעם אנו מתלבטים אם להחליף גג,לבנות גדר,פרגולה,גאקוזי, לסגור חניה או מחסן ולהשכיר אותו או לפעמים לפצל דירה אחת לשניים / שלוש ויותר. להשכירם אבכדי לקבל הכנסה חודשית. כן אז ייתכן ולקחתם סיכון והתחלתם לבצע עבודה הטעונה היתר, והופ הפיקוח הופיע. לא חשוב אם בגלל תלונה של שכן "נחמד" או מכל סיבה אחרת אתפ בבעייה וככל שלא תדעו מה זכויותכם וכיצד להתנהג אתם עלולים להסתבך. לנו במשרד קלינגר בנימין ניסיון רב בהתמודדות עם ביקורי פתע של הרשויות,צווי הפסקת עבודה,צווי הריסה מנהליים שיפוטיים ועוד.

מאת: בנימין קלינגרחברה ומדינה - כללי02/05/221896 צפיות
השקעה בקרקע חקלאית היא נושא שמעניין אנשים רבים וניתן לדון בו בהרבה מאוד אספקטים. קיימים היבטים רבים שצריך לבדוק לבחינת כדאיות השקעה בקרקע כזו ובמאמר זה נתמקד באחד הקריטריונים המרכזיים. ראשית, כשבאים להשקיע בקרקע חקלאית, חשוב לזכור את המובן מאליו, כי מדובר בהשקעה ספקולטיבית בהגדרה. קיים בה סיכון וגם המשקיע צריך להביא בחשבון שהרבה פעמים טווח השקעה עד להפקת תשואה ראוייה הוא ארוך יחסית – הוא לא טווח קצר! לרוב שינוי יעוד לא יתרחש בתוך שנים בודדות. אין בעובדה הזו בכדי לפסול את ההשקעה כקרקע כזו, אבל חשוב לזכור את הדבר.

מאת: אבי בכרחברה ומדינה - כללי28/11/211695 צפיות
גולדה מאיר (מאירסון) היא ללא ספק מיתוס יהודי, מיתוס ישראלי ומיתוס לאומי, גולדה היא לא רק מיתוס לאומי, גולדה הצליחה להתמקם מכוח אישיותה בתודעה כמיתוס בינלאומי חוצה מגזרים ומגדרים, אישיותה המרתקת וסיפור חייה הינם נרטיב לאומי, ציוני, ועולמי. דמותה ופועלה המרתקת מהווה לנו כיהודים החיים את העבר וההווה הציוני אבן דרך ודוגמה ומופת לאישה אשר הקדישה את חייה ופועלה לחלוטין לעם היהודי ושימשה אור לנשים בכל העולם כאישה אשר "עשתה את זה ובגדול" והגיעה למקומה ומיקומה הגבוהים כראשת ממשלה בזכות אישיותה ועשייתה בלבד ללא מורא ללא חסד או התחסדות ואת כל זה עשתה בעולם גברי ושוביניסטי במיוחד בשנים בהם חיה ופעלה.

מאת: בנימין קלינגרחברה ומדינה - כללי09/09/206395 צפיות
הרשות לאכיפה במקרקעין (היחידה הארצית לאכיפת דיני התכנון והבנייה לשעבר) היא יחידת סמך במשרד האוצר, כפופה לשר האוצר ופועלת כיחידה עצמאית. ייעודה הוא להיאבק בעבירות התכנון והבניה ולבצע פיקוח על הועדות המקומיות. ביום 19.6.2016 קיבלה ממשלת ישראל החלטה מספר 1559 "חיזוק אכיפת דיני התכנון והבנייה" מתוך הבנה שמדובר ביעד אסטרטגי של מדינת ישראל שעל רשויות המדינה להוביל על מנת להגן על התכנון והבנייה ולבצר את שלטון החוק. החלטת הממשלה שמה את היחידה לאכיפה במקרקעין בחזית המאבק בעבירות התכנון והבנייה, מעניקה אחריות, כלים ומשאבים לממש את האחריות המוטלת עליה. תיקון 116 לחוק התכנון והבנייה, העניק לרשות את הסמכויות הנרחבות לממש את האחריות כאמור.

מאת: אדיר בנימיניחברה ומדינה - כללי18/08/181933 צפיות
בתיאוריה הפוליטית שלו, שאף ז'אן ז'אק רוסו, ליישב בין האינדיבידואליזם הקיצוני שבו דגל, לבין השמירה על הסולידריות החברתית. רוסו האמין כי הרגש האנושי הטבעי הוא רגש של סולידריות בין בני אדם שהוא גם הבסיס לחיים בקולקטיב

בית המשפט העליון דן לאחרונה ודחה בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו, כב' השופטת מ' סוקולוב מיום 18.10.2017. בגדרו של פסק הדין, נדחה ערעורו של המבקש על החלטתו של בית המשפט לעניינים מקומיים ברמת גן (כב' השופט העמית מ' בן-חיים), בע"א 39527-06-17, מיום 10.07.2017, שם נדחתה בקשתו של העותר להאריך את המועד להישפט על הודעת תשלום קנס, מיום 10.05.1998.

מאת: עומריחברה ומדינה - כללי23/05/172158 צפיות
חברות ואתרים גדולים בתחום הקניות אונליין (E-commerse) כמו איביי, אמזון, דיל אקסטרים, אליאקספרס, אתר Zipy הישראלי ודומיהם, החלו לאחרונה לחייב את הלקוחות שלהם להזין גם את המיקוד שלהם באזור הזנת הכתובת לפני ביצוע רכישה. אם בעבר עניין זה היה רשות בלבד, היום לא תוכלו להמשיך בתהליך הקניה שלכם אונליין אם לא תזינו

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica