חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התקנת מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות הן מצלמות לכל דבר ועניין, מה שמבדיל אותן ממצלמות רגילות הן הגודל הפיזי שלהן.
התקנת מצלמות נסתרות מתבצעת על מנת להסתיר אותן מעיני הציבור בשל סיבות מגוונות.
בעזרת התקנת מצלמות נסתרות, ניתן לצפות במתרחש בזמן אמת.
עצם העובדה שהמצולם אינו יודע כי הוא מצולם, גורמת לו להמשיך ולהתנהג בטבעיות.


מדוע לבצע התקנת מצלמות נסתרות?

 • בעל עסק אשר מעסיק עובדים ולא נוכח תמיד במקום, זקוק למצלמות נסתרות.
 • כי הוא בחר לו אנשים אמינים ומקצועיים, אינה מניחה את הדעת במאת האחוזים ועליו לקחת בחשבון כי לצערנו, היו מעולם וכנראה שימשיכו להיות גניבות במקומות עבודה.
  מצלמות נסתרות תפקידן לעזור לבעל המקום לבצע מעקב אחר המתנהל ולבחון את אמינותם של אותם עובדים נאמנים.
  מעבר לפיקוח הפיננסי ובדיקת היושרה של העובד, מפקח בעל העסק בעזרת המצלמות, אחר התנהלותם התפקודית של העובדים במקום העבודה בזמן העדרו.
  לא פעם המצלמה חושפת ומאמתת חשדות כלפי עובד מסוים או כלפי צוות עובדים.
  בפעמים אחרות, המצלמה חושפת תמונות אשר גורמות הפתעה גמורה למתקין.
 • התקנת מצלמות נסתרות נכונה גם לילדים אשר להוריהם מטפלת, או לחילופין אימהות צעירות אשר חוזרות למקום עבודתן והן זקוקות למטפלת. דווקא ואולי לצערנו, בדוגמא זו אין צורך לפרט אודות חשיבות התקנת מצלמות נסתרות.
  בשנים האחרונות אנו עדים ושומעים סיפורים רבים אודות מטפלת שהתעללה בקשיש, או גננת שמצאה לנכון להיעזר בכוח פיזי כנגד ילדים חסרי אונים.
  אף אחד מאיתנו אינו יודע מתי כיצד וממי תגיע ההפתעה, אך כמה שברצוננו להאמין שלנו זה לא יקרה, כדאי וחשוב להתקין מצלמות נסתרות למען השקט הנפשי ובטחון יקירנו.


יתרונות של התקנת מצלמות נסתרות כל אחד אשר רוצה להתקין מצלמה אם זה בעסק ואם זה בבית הפרטי, יכול להתלבט בין 2 סוגי מצלמות, האחת מצלמה נסתרת ואילו המצלמה השנייה היא מצלמה גלויה.
התקנת מצלמות נסתרות, מגלמת יתרונות רבים בשימושה.
אף אחד לא משער בדעתו כי הוא מצולם ועל כן המצולם פועל בטבעיות ונשאר נאמן להתנהגותו.
המצלם לא תוהה האם המצולם מציג, או שמא זוהי התנהגותו הטבעית. אין ספק באשר להתנהגותו.
מצלמה גלויה אינה פרודוקטיבית תמיד, מי שחלק מתוכניותיו הוא לגנוב יכול לכסות את המצלמה בפיסת בד ולבצע את תוכניותיו, ובו ברגע שסיים להסיר את הבד.
עצם הידיעה כי קיימת מצלמה, בני אדם יירתעו מביצוע מעשה פשע גם אם תכננו אותו ולא ידעו שיש מצלמה.
על כן כדאי ורצוי שתבחנו את המטרות לשמם הינכם מבצעים התקנת מצלמות נסתרות, בכדי שלא תרכשו את המצלמה הלא נכונה.
כיום קיימים לא מעט אנשים וגורמים מוסמכים, אשר יכולים להיות לכם לעזר ולהמליץ לכם על ההתקנה הנכונה, לאחר אבחון הצרכים שלכם.

מצלמה נסתרת מתחברת לכרטיס הקלטה, בעל המצלמות יכול להיכנס בכל רגע נתון אל המחשב האישי שלו ועל ידי הקשת סיסמה ושם משתמש הוא יצפה במתרחש.
אם גיליתם אירוע שיש לתת עליו את הדין, אתם רשאי לבצע זאת בזמן אמת או לחילופין להמתין ולהתגבש בנכם לבין עצמכם, כיצד אתם רוצים לפעול.
התקנת מצלמות נסתרות הוכיחו עצמן בעבר, כמונעי פשע בזמן אמת וכמשפרות את איכות החיים.
מצלמות נסתרות מעניקות שקט נפשי וביטחון למשתמש.
ביטחון שווה שקט נפשי שווה איכות חיים, אל תתפשרו על המקום בו טוב, שקט ונוח לכם.
התקנת מצלמות אבטחה, מסייעות לכם להישאר גם כשאינכם במקום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים התקשרו למספר:  08-6466820 או פנו אלינו בכתובת המייל: Info@LoadSEO.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת LoadSEO - קידום אתרים

מאת: LoadSEO - קידום אתריםגינון31/07/121888 צפיות
העלות של דק סינטטי משתלמת בדר כ יותר מאשר הדק הרגיל שלעיתים יקר יותר פי 2 דק סינטטי הוא בעל מראה טבעי המחזיק שנים רבות ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת

מאת: LoadSEO - קידום אתריםגינון31/07/121673 צפיות
המחיר של דק סינטטי הוא זול יותר מדק רגיל ועשוי חומרים מיוחדים הנחשבים לעמידים מאוד המחיר של הדק עשוי להשתנות בהתאם לסוג ואיכות החומר

מאת: LoadSEO - קידום אתריםעיצוב גינות31/07/121374 צפיות
התקנת דק סינטטי חשוב שתעשה ע י חברה מובילה בתחום התקנת דק סינטטי ע י איש מקצוע תעשה את כל ההבדל ובכך תאפשר לכם להינות מגינה יפהפיה ובעלת מראה טבעי

מאת: LoadSEO - קידום אתריםגינון31/07/121271 צפיות
היתרון של דק סינטטי על פני דק טבעי מתייחס בעיקר לחומר ממנו הדק הסינטטי עשוי דק סינטטי עמיד מפני נזקי מזג האוויר, מזיקים, צבעו אינו דוהה ומאפשר תחזוקה קלה

מאת: LoadSEO - קידום אתריםגינון31/07/121339 צפיות
ישנם שני סוגי דשא סינטטי המאפשרים לכם ליהנות מדשא איכותי, לאורך זמן רב ובמראה נהדר סוגי הדשא הסינטטי הם דשא סינטטי ללא מילוי ודשא סינטטי עם מילוי

מאת: LoadSEO - קידום אתריםצילום30/07/121484 צפיות
חיים שכאלה הוא סרטון המספר את הסיפור של המשפחה שלכם וכולל תחקירים מקדימים, איסוף חומרים, צילום אנשים שרלוונטים לסיפור ועוד צרו קשר לפרטים נוספים

מאת: LoadSEO - קידום אתריםצילום30/07/121256 צפיות
תהליך הפקת סרט זיכרון לרוב מתחלק לתחקיר טרם יצירת הסרט, בניית התסריט בדר כ בעזרת המשפחה, צילומים בעזרת אנשי צוות נוספים ועריכה שבה מרכיבים את החלקים

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19569 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19980 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18490 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18504 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171067 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17864 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica