חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סקס מיסטי- מלך המטות- מזל טלה

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה11/04/20102384 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מלך המטות בקריאה

אנחנו נפגוש שני סוגים של אנשים, או צורות התנהגות במלך זה. אחד פאסיבי ושני אקטיבי.

כאשר המלך פסיבי הוא אינו רוצה להחליט. כמו כל המלכים הפסיביים, הוא רדום, אפטי וכל צורך או רצון שלו הוא דוחה. עד שהוא לא "יידלק" הוא פשוט לא ירצה לעשות דבר.

כאשר מלך המטות אקטיבי הוא פועל מהאנרגיות של מזל טלה.

כפי שמזל טלה מונע ע"י הצורך להביע את עצמו, כך גם השואל שלנו. השואל שלנו פשוט מרגיש כי הוא חייב להוציא את הפנימיות החוצה. הוא חייב לעשות, להביע את הדעה שלו. יש לו משהו הבוער בו ואם זה לא יקרה מייד, הוא יאבד את הסבלנות שלו.

השואל במקרה זה הוא יזם. הוא זה שמתחיל יש מאין והכל קורה בזכות האנרגיה העצומה שיש לו המופנית לבניה והתחלות חדשות. הוא רואה דברים שאחרים עוד לא רואים ויש לו אינטואיציה מצוינת. כל אלו מכוונים את השואל למקום אחד- ליצור יש מאיין.

כשהשואל שלנו נדלק הוא חייב להגשים את זה בכל מחיר.  מצד שני ייתכן ולאחר שהוא ישיג את מטרתו הוא יאבד עניין ואז נוכל לפגוש את החלק הפסיבי שלו-  חוסר רצון להחליט.

השואל צריך קצת להיזהר מהנטייה שלו להיות אגוצנטרי. פעמים רבות הוא אינו רואה שום דבר חוץ מהמטרה שלו. יש בו המון חוסר שקט, אימפולסיביות, רוצה עכשיו ומיד, לא יכול לדחות סיפוקים. אם הוא יתעלה מעל תכונות אלו הוא יוכל להיות מנהיג כריזמטי שכולם הולכים אחריו.

בת מזל טלה במיטה

בת מזל טלה היא שחקנית מושלמת, דרמטית ונועזת.

היא האישה שתסעיר את רוחך, נפשך וכמובן גופך, היא סקסית בטירוף וכל כולה מיניות מתפרצת. היא מאוהבת באהבה ועד שלא תמצא את אביר חלומותיה היא תפלרטט ותחזר אחרי כל זכר בסביבתה. היא חייבת להיות דומיננטית ויש כאלה שיאשימו אותה בשתלטנות ואפילו באגוצנטריות וגם כמובן בחוסר סבלנות. היא נדיבה ומלאת שמחת חיים ילדותית ומתפרצת ואף פעם לא משעמם איתה. אך לפני שאתה נופל לרגליה היזהר, אל תיתן לרושם של אישה נשית ומופלאה זו לעוור את עינייך, רגליה נטועות באדמה והיא יודעת בדיוק מה היא רוצה ואיך להשיג את מטרותיה.

נשים מסוימות בנות המזל נוטות לשחק את משחק המלכה והעבד, הן אוהבות להיות דומיננטיות ואל תתפלא אם באחד הימים היא תפתיע אותך עם בגדי עור ושוט.

האזור הרגיש אצלה הוא הראש, לטף את שיערה, העבר את האצבעות על פניה ומובטח לך שהיא תהיה שלך.

איך היא מתנהגת במיטה? לא אכפת לה במיוחד איפה לעשות אהבה, התיאבון המיני שלה חייתי והיא מגיעה לאורגזמה בקלות. אך אחרי זה היא מאבדת עניין ויכולה להפנות לך את גבה. תצפה ממנה שתגנח, תצעק ותשרוט- אין בה עכבות. האישה אוהבת מין ויודעת את המלאכה.

מהי התנוחה האהובה עליה? התנוחה המועדפת עליה היא כמובן התנוחה בה היא יושבת על הגבר ושולטת בקצב.

מה מדליק אותה במיטה? רק אמור לה איזה גוף יפה יש לה וכמה אתה אוהב לרדת לה וכמובן תרד לה בהתלהבות ואל תישכח ללטף לה כל חלק בגוף. היא אוהבת שמעריצים אותה ואת יופייה. אל תהיה עדין מידי איתה, תראה לה שאתה בשליטה, היא אוהבת גברים אמיתיים.

מה היא מצפה מגבר במיטה? היא תצפה מגבר שידע איך לענג אותה ואיך לרגש אותה כל פעם מחדש, מכיוון שהיא משתעממת בקלות וסולדת משיגרה, תפתיע אותה, תשתמש כל פעם בצורת גירוי אחרת תשחק איתה משחקי תפקידים רק אל תהיה משעמם וצפוי מראש.

איזה גבר ידליק אותה? היא תמשך לגבר שבטוח בעצמו ובגבריות שלו ובמיניות שלו. גבר שיענה לאתגר שהיא מעמידה לו ויוכל לנצח אותה, היא תעמיד אותו במבחנים שנועדו להוכיח את הסבלנות שלו כלפיה שוב ושוב ובו בזמן יוכל להכיל את ההתפרצויות שלה.

בן מזל טלה במיטה

הגבר בן מזל טלה הוא אנרגטי, דומיננטי, סוחף וכולו נוטף מין, ואי אפשר לעמוד בפניו.

הוא מקסים ומושך ומלא באנרגיה סוחפת, אך גם ילדותי ומרוכז בצרכיו. הדחפים המיניים שלו חזקים מאוד וקשה לו להיות נאמן לאישה אחת.

הוא לא שגרתי במין ואוהב את החריג ואת המשוגע. מין קבוצתי מעורר אותו כי הוא אוהב להציג את רעיונותיו המיניים. קשה לו להיות  פסיבי בסקס, הוא תמיד יהיה הכובש והשולט.

איך הוא מתנהג במיטה?  הוא הגבר שיכבוש אותך בסערה, באימפולסיביות ולעיתים גם בחוסר סבלנות. הוא רוצה לכבוש ומהר, אין לו סבלנות למשחקים מקדימים,  הוא תוקפני ולעיתים נוטה לסדיזם. יש לו פנטזיות של שליטה ואוי לה לגברת שתגרה אותו ולא תקיים את הבטחתה. כשהוא נכנס למשחק אז כל כולו דוחף קדימה, הוא ינשק אותך בהתלהבות ובתשוקה.

משחקים מקדימים זה לא כוס התה שלו. הוא מעדיף לחדור ולהראות את ביצועיו.

מה מדליק אותו במיטה? הדבר שהכי מדליק טלה במיטה הוא הכיבוש והחדירה, הוא נהנה ממגעים באזור הפנים והראש והכי חשוב הוא ירצה לשמוע ממך כמה טוב הוא היה.

מה התנוחה האהובה עליו? שהאישה כורעת על ארבע והוא חודר מאחור- כך הוא מרגיש שהוא בשליטה.

מה הוא מצפה מבת זוגו במיטה? הוא מצפה שהאישה שלו תהיה מלאת תשוקה כמוהו, שתענה לכל גחמותיו ושתשתף איתו פעולה, אך שלא תהיה פסיבית מידי. הוא ישמח מידי פעם להיות נשלט, לכך הוא זקוק לבת זוג חזקה כמוהו.

איזה בחורה תדליק אותו? בחורה עצמאית עם דרך חשיבה משלה. מקורית יצירתית ואמביציוזית. שתאתגר אותו.

בחורה אשר מודעת לנשיות ולמיניות שלה.

הכותבים:

מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר.

ליאור מיכל. אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

© מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר, שם אתם גם מוזנים לקבל טעימה בקורסים חינם: בקורס "לעורר את החלום" ובקורס "מבוא לקלפי טארוט" המחכים לכם כאן ללא תשלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שגיא מנדלבוים

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות04/03/118362 צפיות
הכהן הגדול והשטן הם שני צדדים של אותו המטבע, שניהם יחד, מייצגים את המפתח להתפתחות הרוחנית. הבנתם תאפשר לנו לפתור את החידה הגדולה של החיים ולהגיע להארה. שני הכוחות הללו הינם המודעות, מצד אחד, וההופכי לו- חוסר המודעות, מן הצד השני. לכוחות אלו שמות רבים: כוחות האור וכוחות החושך, כוחות חיוביים וכוחות שליליים, העולמות העליונים והעולמות התחתונים ועוד. במקרה שלנו אנו נקרא להם: הכהן הגדול והשטן.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות09/07/108104 צפיות
במאמר זה אמשיך ואתן טיפים נוספים לקריאה בקלפי הטארוט.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות06/07/101490 צפיות
במאמר אציג טיפים ועקרונות שימושיים וחשובים שיעזרו לקוראים להבין ולערוך את הקריאות שלהם טוב יותר.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות05/07/101237 צפיות
הקריאה בקלפים הינה אומנות בה אנו נדרשים ללמוד ולהכיר את החיים ואת הדרך בה אנו מממשים את הרצונות והשאיפות שלנו. זהו מסע אל עולמנו הפנימי, המשלב מפגשים עם 78 ההוויות הקיימות בנו, שבסופו אנו זוכים להכיר את עצמנו, את הפוטנציאל הטמון בנו ואת התהליכים הקשורים למימוש עצמי.

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה21/06/102172 צפיות
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאת: שגיא מנדלבויםרוחניות - כללי14/06/101077 צפיות
אז מה מפחיד אותנו, את האנושות, כל כך? מה יש בזאב שכל כך מפחיד אותנו? מה הוא מייצג, שגרם לכל אירופה לצאת למסע השמדה כנגדם? מדוע אנו מספרים לכל ילד את הסיפור על הזאב הרע? ומיהו אותו הזאב הרע הנמצא בחלומות שלנו?

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות03/06/101478 צפיות
קלפי הטארוט מייצגים את המסע אותו עובר הצועד בדרך השוטה. המסע מתחיל בנקודה בה הצועד מרגיש כי דבר מה חסר בחייו ומתחיל לחפש, ומסתיים בנקודת ההארה בה הכל ידוע וברור. זהו תהליך המורכב מ-22 שלבים וכל שלב הוא שיעור בדרך אל השוטה. השוטה הוא התוצאה הגדולה מכל חלקיה שלא ניתן להגדיר אותה, להסביר אותה או לתפוש אותה, אלא להבין כי הוא התוצאה של כל השיעורים יחד וכל אלו הם שיביאו את צועד אל ההארה.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/196998 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/194936 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/181982 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/185185 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18698 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171684 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161218 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica