חפש מאמרים:
שלום אורח
24.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קלף טארוט- קלף המיזוג

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות03/06/20101339 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קלפי הטארוט מייצגים את המסע אותו עובר הצועד בדרך השוטה. המסע מתחיל בנקודה בה הצועד מרגיש כי דבר מה חסר בחייו ומתחיל לחפש, ומסתיים בנקודת ההארה בה הכל ידוע וברור. זהו תהליך המורכב מ-22 שלבים וכל שלב הוא שיעור בדרך אל השוטה. השוטה הוא התוצאה הגדולה מכל חלקיה שלא ניתן להגדיר אותה, להסביר אותה או לתפוש אותה, אלא להבין כי הוא התוצאה של כל השיעורים יחד וכל אלו הם שיביאו את צועד אל ההארה.

בקלף המיזוג הצועד בדרך השוטה עובר שיעור העוסק באמונה ושפע. הוא לומד כי השפע קיים בכל מקום וכל שאנו צריכים לעשות הוא למשוך אותו אל חיינו. אבל השאלה היא איך עושים זאת, והתשובה-  אמונה.

מהי האמונה

היקום מקיים את עצמו דרך אנרגיות הנשלחות לכל. השפע קיים וניתן עבור כולם, אולם לא כולם זוכים לו כיוון שלא כולם משכילים לקחת את האנרגיות הנחוצות להם. לכל דבר אותו אנו רוצים קיימת אנרגיה היכולה לעזור לנו להכניס אותו אל חיינו. האמונה היא היכולת שלנו לקחת אל עצמנו את האנרגיות שאנו צריכים מהיקום. זו המתנה הגדולה אותה קיבלנו והיא שלנו. היקום שולח את האנרגיות להן אנו זקוקים בכל תחום בחיינו, ואנו פשוט צריכים לקחת את מה שאנו רוצים.

כשאנו לא מאמינים, או לייתר דיוק, "כשאנו מאמינים שלא", זה אומר שאנו מפסיקים לקחת את האנרגיות להן אנו זקוקים מהיקום. אם אנחנו הולכים לראיון עבודה ומאמינים כי לא נצליח לעבור אותו, זה אומר שאנו אומרים ליקום: "זה בסדר, אנו לא צריכים עזרה. ננסה להסתדר לבד". יכול להיות, דרך אגב, שדברים באמת יסתדרו לבד, כיוון שמאגר האנרגיה שלנו ממנו אנו שואבים את היכולת להצליח בראיון העבודה עדיין לא נגמר, אבל אם האנרגיה "נגמרה", עד שלא יחודש הזרם הקוסמי, עד שלא תחודש האמונה, עד שלא נוכל לקחת שוב את האנרגיות מהיקום, לא נצליח באף ראיון עבודה.

ישנה בדיחה על קיבוצניק שנוסע לירושלים כדי לפגוש שר חשוב ולא מוצא חנייה. כל החניונים מלאים ועוד מעט כבר הוא כבר עומד לאבד את סיכוייו להיפגש עם השר. בצעד של ייאוש הוא מרים את ראשו למעלה ונושא תפילה אל הבורא. הוא מבקש כי יעזור לו למצוא חניה ומבטיח כי אם הוא יקבל את העזרה הוא מתחייב, להניח תפילין, לשמור את השבת ועוד. איך שמוריד הקיבוצניק את ראשו הוא רואה כי מתפנה מקום! המכונית שלפניו יוצאת מהחניה. מייד מרים הקיבוצניק את ראשו שוב לשמיים ואומר: "זה בסדר! הסתדרתי לבד!

הכל מתחיל מבפנים

החיים הם משוואה אנרגטית. זו משוואה סבוכה ומורכבת ולכאורה בלתי אפשרית, אולם עובדה גמורה היא שהמשוואה קיימת, פועלת ופועמת ומכאן אנו יכולים רק להתחיל להבין כמה נפלאה היא הבריאה.

הרעיון הבסיסי של משוואה זו מאד פשוט: אנחנו מרכז היקום. נקודה. אין פשוט מזה ואין זה לא כל כך קשה לתפישה. בכל זאת, שוב ושוב אנו נכשלים להבין עובדה פשוטה זו . כל דבר ודבר המתרחש בעולם הוא שלנו ונועד עבורנו. לא עבור כל המין האנושי: עבור כל אחד ואחד מאתנו! כל מה שאנו רואים, חשים ומדמיינים, כל מה שקיים פיזית וקיים בדמיון שלנו הכל הינו ההשתקפות של כל מה שקיים בתוכנו: כל מה שקיים הוא אנו ונוצר כדי שנוכל ליהנות ממנו, ללמוד ממנו. זהו גן העדן הפרטי של כל אחד מאתנו ומה שנשאר הוא לקטוף את הפירות.

אבל היכן אנו נכשלים? אנו נכשלים בדרך בה אנו מחפשים את הדברים אותם אנו רוצים. אנו מחפשים את אשר אנו חפצים בחוץ, בעוד שהכל קיים בפנים. כל דבר אותו אנו רוצים בחיינו מתחיל ביכולת שלנו להאמין כי הוא קיים עבורנו ומתממש דרך היכולת שלנו למצוא את זה בתוכנו. לאחר מכן- זה פשוט קורה.

כדי להיות מסוגלים למשוך אלינו שפע, אנו צריכים תחילה להזדכך

אלא שזה לא כל-כך פשוט. בשביל להיות מסוגלים להתחבר אל השפע, אנו צריכים להזדכך וזהו סודה של האלכימיה. המלאך בקלף מייצג את הטוהר והשלמות שבזכותה ניתן להגיע אל המישורים הגבוהים של היקום. המלאך קרוב אל האלוהות לא בגלל הכנפיים, אלא בגלל מידת הטוהר שלו וככל שאנו נהיה טהורים יותר, כך אנו נוכל להגיע לרבדים גבוהים יותר ונוכל להביא אל חיינו יותר שפע.

המלאכים הם הביטוי, התוצאה, של היכולת שלנו להיות טהורים. כשאנו מספיק טהורים זה לא שהמלאך יורד משמיים, כמו שאנו הופכים להיות במידה מסוימת בעצמנו מלאכים היכולים לעלות למעלה ולבקש את שאנו חפצים.

השיעור אותו עובר בקלף זה הצועד בדרך השוטה, אם כך, לא עוסק רק בשפע ובאמונה, אלא ביכולת ובצורך להיות טהור ונקי.

ומהו בעצם ניקיון וטוהר? כדי להבין את המושג טוהר וניקיון אנסה להציג את רעיון האלכימיה:

אלכימיה זו אומנות הזיכוך, בה אנו יכולים להפוך את החומרים הנחותים בחיינו לטהורים ונשגבים. המלאך בציור איננו זכר ואינו נקבה, (בכל אופן כך הוא צויר בקלפים של ריידר) הוא לא דורך על האדמה ולא על המים. החומר לא דבק בו, הוא טהור, נקי וכך אנו צריכים לנהל את חיינו. חיינו צריכים להיות נקיים וזה אומר שאסור לנו לתת לדברים "נחותים" לדבוק בנו. תכונות כמו אגו, עצלנות, הרגלים, כעסים ועוד אינם צריכים להיות בני לוויה שלנו. לעשות אלכימיה, זאת אומרת להפוך את היום יום לרוח. אין סיבה, לדוגמא, שהעבודה שלנו היום יומית לא תהפוך להיות דבר רוחני. אין סיבה שלא נוכל להתפתח רוחנית דווקא בזכות מקום העבודה. ואיך זה יקרה? פשוט! אם לא ניתן לתכונות כמו אגו, עצלות וכדומה להיות חלק משגרת העבודה שלנו- היא תהפוך להיות רוחנית. העבודה הופכת למעשה להיות הכלי אתו אנו מטהרים את עצמנו וככל שנטהר יותר את עצמנו- כך נוכל למשוך יותר שפע.

אז לעבודה...

 

מה קורה בקריאה

קלף המיזוג הוא קלף של שפע המראה כי השואל מסוגל למזג תחומים, רעיונות ואנשים שונים לדבר אחד. השואל יכול להפוך עופרת לזהב. הוא יכול לקחת את מה שצריך מכל תחום בדיוק במידה הנכונה, להפעיל את המאמץ המינימלי הדרוש וליצור דבר חדש שונה, בו השלם גדול מכל חלקיו. דבר מה שלא היה שם קודם.

קלף המיזוג עוסק בפוטנציאל האישי שלנו ומראה כי יש לנו את הכוח לעשות את השינוי, למזג בין התחומים השונים בחיינו וליצור הצלחה בכל תחום. לכן, לדוגמא זהו קלף של חתונה כיוון שחתונה היא מיזוג בין שני אנשים.

קלף המיזוג הוא קלף של אמונה. השואל צריך רק להאמין והכל יסתדר. ולמה הוא צריך "רק" להאמין? כיוון שאת כל שאר התכונות יש לו. הוא יכול לעשות הכל: יש לו את כל הכישורים והאמצעים. כל מה שנותר לשואל הוא להאמין.

הכותב:

© מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר, או בקורס מבוא לקלפי טארוט המחכה לכם כאן ללא תשלום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

© מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר, שם אתם גם מוזנים לקבל טעימה בקורסים חינם: בקורס "לעורר את החלום" ובקורס "מבוא לקלפי טארוט" המחכים לכם כאן ללא תשלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שגיא מנדלבוים

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות04/03/118138 צפיות
הכהן הגדול והשטן הם שני צדדים של אותו המטבע, שניהם יחד, מייצגים את המפתח להתפתחות הרוחנית. הבנתם תאפשר לנו לפתור את החידה הגדולה של החיים ולהגיע להארה. שני הכוחות הללו הינם המודעות, מצד אחד, וההופכי לו- חוסר המודעות, מן הצד השני. לכוחות אלו שמות רבים: כוחות האור וכוחות החושך, כוחות חיוביים וכוחות שליליים, העולמות העליונים והעולמות התחתונים ועוד. במקרה שלנו אנו נקרא להם: הכהן הגדול והשטן.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות09/07/107949 צפיות
במאמר זה אמשיך ואתן טיפים נוספים לקריאה בקלפי הטארוט.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות06/07/101356 צפיות
במאמר אציג טיפים ועקרונות שימושיים וחשובים שיעזרו לקוראים להבין ולערוך את הקריאות שלהם טוב יותר.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות05/07/101104 צפיות
הקריאה בקלפים הינה אומנות בה אנו נדרשים ללמוד ולהכיר את החיים ואת הדרך בה אנו מממשים את הרצונות והשאיפות שלנו. זהו מסע אל עולמנו הפנימי, המשלב מפגשים עם 78 ההוויות הקיימות בנו, שבסופו אנו זוכים להכיר את עצמנו, את הפוטנציאל הטמון בנו ואת התהליכים הקשורים למימוש עצמי.

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה21/06/101915 צפיות
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאת: שגיא מנדלבויםרוחניות - כללי14/06/10947 צפיות
אז מה מפחיד אותנו, את האנושות, כל כך? מה יש בזאב שכל כך מפחיד אותנו? מה הוא מייצג, שגרם לכל אירופה לצאת למסע השמדה כנגדם? מדוע אנו מספרים לכל ילד את הסיפור על הזאב הרע? ומיהו אותו הזאב הרע הנמצא בחלומות שלנו?

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה29/05/101523 צפיות
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאמרים נוספים בנושא קלפי טארות

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16992 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16986 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151203 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: משה סויסהקלפי טארות26/07/151437 צפיות
כיצד לשאול את קלפי הטארוט שאלה סוגי השאלות שניתן לשאול ואיזה מידע הקבל? רוב האנשים מבקשים לשאול שאלות של כן ולא כשהם עושים קריאה בקלפים אפילו שהם מעונינינים לשאול שאלות ממוקדות יותר. כדי לאפשר לכם לשאול נכון כשתם עושים פתיחה בטארוט ושתתקדמו בטכניקה שלכם, עליכם לקחת כמה דקות כדי לחשוב על שאלתכם לקלפי הטארוט ומה אתם מתכוונים לעשות בתשובה שתקבלו. האם במידע זה תשתמשו לפיתוח הרוחני שלכם? האם במידע הזה לא תשתמשו בכלל ופשוט תמשיכו בחייכם? האם במידע שתקבלו תשתמשו על מנת לפתור את בעיותכם?

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137939 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137709 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהקלפי טארות15/10/131290 צפיות
לא מעט אנשים נתקלים ברגע במהלך חייהם שבו הם מכריזים - "זהו הזמן לשינוי". לעיתים הדבר נובע מתסכול בעבודה, מבעיות בזוגיות, או מתחושת חוסר סיפוק ואי הגשמה עצמית. לא תמיד משנה הסיבה שמובילה לרצון לשינוי - אלא הדרך שבה מחליטים ללכת כדי ליישם את החלטותינו. פעמים רבות, מוותרים על ההחלטה לשינוי בשל קשיים שמתגלים במהלך הדרך - לא תמיד ברור כיצד עלינו לפעול, לאן לפנות ואת מה לשנות ואיך. לעיתים, לא ברורה לנו מקור הבעיה שמצריכה את השינוי בחיינו - וכשלא ברור במה עלינו להתמקד, קשה מאוד להצליח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica