חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סקס מיסטי- מלכת המטבעות- מזל שור

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה24/04/20101482 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאמר זה הינו חלק מסדרה בת 12 מאמרים בה מיכל ואני מציגים את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" לצד ההיבט המיני. מאמר זה הינו אחד מבין ארבעה מאמרים העוסקים בארבעת קלפי המלכות המייצגים את האנרגיה הנקבית, האקטיבית. זו העושה, הפועלת, המבצעת והנותנת מעצמה מבלי די. האנרגיה הנשית היא זו הממשיכה, המשמרת את הקיים ויוצרת יציבות.

זוהי למעשה הזדמנות נפלאה להראות כי קלפי הטארוט יכולים לשמש אותנו לכל מטרה, וכך, אם אנחנו רוצים "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף מלכת המטבעות הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

מלכת המטבעות בקריאה- אנרגיה של מעשיות

מלכת המטבעות מיוצגת על-ידי האנרגיה של מזל שור. כפי שמזל שור מונע ע"י הצורך ביציבות כלכלית, כך גם השואל שלנו.

אחד הדברים החשובים ביותר לשואל הוא הביטחון כלכלי. רוב הפעולות שהוא עושה נובעות מהצורך ביציבות והוא יפעל רבות כדי להשיג ביטחון כלכלי. כך לדוגמא, אם הוא ירגיש חוסר בטחון במקום העבודה שלו (לדוגמא אם מקום העבודה שלו לא ישלם לו את השכר בזמן), סביר להניח שהוא יתפטר ויחפש מקום עבודה אחר. לכן השואל עובד, כנראה, במקום מסודר ובטוח בו הוא ירוויח טוב. השואל הוא אדם היודע לעבוד קשה, לא מפחד מעבודה קשה ומבין את המשוואה הפשוטה: עבודה= כסף= ביטחון.

איפה שהוא לשואל יש תחושה של חוסר ולמרות שזה לרוב רחוק מהאמת הוא תמיד ירגיש צורך לחסוך. הוא יחיה בצמצום, כמעט ללא הוצאות. היתרה בחשבון הבנק תמיד תהיה בזכות, אך בחיים תמיד יחיה בחוסר.

השואל הוא אדם פשוט, חיי חיים פשוטים ואוהב פשטות. הוא לא אוהב להסתכן והמוטו שלו בחיים הוא: "מה שרואים זה מה שיש", הוא לא רוצה להסתבך ולא אוהב הרפתקאות. לא מעניין אותו מיסטיקה, רוח וכל השטויות האלה, רק תכ'לס, מה שיש ביד, רק מה שבטוח, מה שאפשר לראות ולשלוט  מעניין אותו.

אחת התכונות החזקות שלו היא העקשנות ופעמים רבות תכונה זו שומרת עליו ומאפשרת לו את היציבות אותה הוא מחפש. הוא גם אינו אדם של חדשנות ושינויים ופעמים רבות יסתמך על ניסיון העבר ועל המוכר גם אם ניסיון זה כבר אינו רלוונטי.

נוכחות השואל מאד חזקה. לא ברור מדוע, אולם כשהוא יכנס לחדר, מייד יבחינו בו. זה לא תמיד רק עניין פיזי, ופעמים רבות זהו עניין אנרגטי- הוא פשוט מושך את תשומת ליבם של האנשים מסביב.

השואל מאד אוהב אמנות ויופי. הוא יודע להעריך יופי ויש לו חוש לאומנות. עבורו אומנות היא השקעה טובה שכן היא משלבת יופי לצד שמירת הערך הכספי של ההשקעה. ממקום זה הוא יחפש אישה נאה וייצוגית אשר תהיה היהלום שבכתר, אולם פעמים רבות הוא יחפש אישה שהיופי שלה הוא פנימי וכך גם אישה פשוטה, כנה, ואמיתית תתאים בדיוק. דבר נוסף שמאוד חשוב לו הוא אוכל. אוכל עבור השואל הינו סמל החיים ותענוגות החיים ואישה היודעת לבשל טוב תכבוש את ליבו בקלות.

לשואל יש תכונת רכושנות מוגזמת והוא צריך להיזהר מהנטייה שלו להאמין כי הדברים שייכים רק לו. הדבר בולט במיוחד בזוגיות בה פעמים הוא מקנא יתר על המידה.

בת מזל שור במיטה

ונוס כוכב האהבה והיופי שולט במזל זה ולכן בת מזל שור היא נשית וחושנית. היא יודעת את כל תכסיסי הפיתוי ואין גבר שמסוגל לעמוד בפניה. היא אוהבת מותרות, ויופי מעורר אותה, לכן תענוד תכשיטים ותתבשם לפני המפגש המיני. יש בה צד רומנטי והיא רומנטית ללא תקנה והמפגש המיני צריך להיות מתוכנן עד הפרט האחרון.

למרות שכלפי חוץ היא בדרך כלל מקרינה שלווה, בתוך תוכה יש בה חיבוטי נפש תמידיים, יש בה כושר נתינה מדהים אך עם זאת היא נקשרת לחפצים ולאנשים אהובים ולפעמים לוקה ברכושנות מוגזמת.

בת מזל שור שמרנית מטבעה ומחפשת את הביטחון והיציבות. היא בעלת יכולת התמדה אך קשה לה עם שינויים, ובדרך כלל היא עבד של ההרגלים הישנים. פעמים רבות היא מרגישה תקועה מבלי יכולת לשנות, וכדאי שתלמד להכניס לחייה שינויים קטנים בהדרגה.

איך היא מתנהגת במיטה? הפשטות קונה אותה, יש לה יצר מיני חזק ובסיסי וחושניות בריאה, כך שלא צריך לערוך כל כך הרבה הכנות. יחד עם זאת, היא תאהב לגרות את כל החושים בו זמנית ולכן מומלץ לה להקשיב למוזיקה תוך כדי עשיית האהבה.

מה מדליק אותה במיטה? היא מתגרה כאשר מרפרפים על גופה נוצה ארוכה, או פיסת פרווה נעימה, קצות העצבים שלה מאוד רגישים למגע והיא אוהבת שמלקקים אותה באיטיות ועדינות לאורך כל הגוף. כיוון שבנות מזל שור נהנות מכל תענוגות החיים לרבות אוכל, לא יזיק לפנק אותה עם ארוחת גורמה או מעדן מתוק לפני שנכנסים לעניינים. יש לה צורך עצום במין אוראלי והיא נהנית מאוד ממציצה וליקוק הפין.

מה היא מצפה מהגבר במיטה? עשיית האהבה אצלה הוא צורך והיא מעדיפה מאהב איטי ומסור כך שלא תמהר לחדור אליה עד שהיא מוכנה. היא נהנית מכל סוגי המגע הגופני כך שמעשה האהבה יכול להתחיל במסאג' מפנק מקצות הרגליים ועד הראש.

איזה גבר מדליק אותה? היא נמשכת לגברים יפי תואר ובנויים היטב, המראה החיצוני מאוד חשוב לה. בת מזל שור אוהבת את החיים הטובים ולכן חשוב יהיה לה כמובן שירעיפו עליה מתנות ופינוקים.

בן מזל שור במיטה

כבן מזל אדמה הוא קשור מאוד לחומר והדבר החשוב לו ביותר הוא בטחון כלכלי. הוא מחושב מאוד וישקול פעמים רבות כל קניה שלו אך יעדיף תמיד לקנות חפצים איכותיים ויקרים כי הוא מאמין שזול עולה יותר. הוא יכול להיות פרגמטי מאוד ועלול להתיש את הסובבים אותו  בחישוביו הרבים, ברוב המקרים הוא לא ישלוף את ארנקו בקלות.

בן מזל שור נחשב למאהב אידיאלי, מסור וסבלני. הוא עקשן כמו פרד וכשהוא החליט שאותך הוא רוצה הוא יחכה לרגע המתאים. הוא לא גבר של "חפוז בשירותים", הוא מתכונן לרגע התשוקה כשהוא מעמעם אורות, בוחר מוזיקה מתאימה ומוזג יין.

האזור הרגיש אצלו הוא העורף והצוואר, נשיקות וליקוקים עדינים יעוררו וידליקו אותו.

איך הוא מתנהג במיטה? הוא גבר חם וחושני שנהנה מאוד ממין אוראלי. הוא יעסה לך את הגוף עם שמנים ריחניים. אל תאיצי בו, הוא ילקק אותך מלמטה למעלה ויגרה אותך באיטיות רבה עד שיגיע לדגדגן. ליקוק הדגדגן זה אחד הדברים האהובים עליו ביותר.

מה מדליק אותו במיטה? הוא אוהב את הסקס פשוט, ישיר וטבעי בלי התחכמויות מיותרות. הוא לא נרתע מריחות גוף ומריח זיעה של אישה, להפך זה מגרה אותו ומשפיע עליו כמו סם אהבה.

מה הוא מצפה מבת זוגו למיטה? יש לו תיאבון מיני שופע והוא מתייחס למין כצורך בסיסי ממש כמו אוכל. הוא מצפה לקשר פיזי במיטה ומעדיף, כמו בנות מזל שור, לא לגשת לעניינים כל כך מהר, אלא להתחיל באווירה שתכלול מוזיקה רומנטית, נרות ויין שיובילו לעיסוי חושני ולבסוף לחלק המיני.

איזו אישה מדליקה אותו? כשאומרים שהדרך ללבו של הגבר היא דרך הקיבה, מתכוונים כנראה לבני מזל שור. אישה היודעת לבשל טוב תעניק להם את תחושת היציבות אותה הם מחפשים. האוכל עבורם הוא שילוב מושלם של יציבות וחושניות ואישה היודעת להכין מעדנים- תכבוש את ליבם.

בני מזל שור מחפשים בטחון ויציבות גם בזוגיות. לכן, אישה פשוטה, יציבה ולא מתוחכמת יותר מידי תמשוך אותו.

הכותבים:

מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר.

ליאור מיכל. אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

© מנדלבוים שגיא. מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.

את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו: טארוט חלומות וקצת יותר, שם אתם גם מוזנים לקבל טעימה בקורסים חינם: בקורס "לעורר את החלום" ובקורס "מבוא לקלפי טארוט" המחכים לכם כאן ללא תשלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שגיא מנדלבוים

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות04/03/118362 צפיות
הכהן הגדול והשטן הם שני צדדים של אותו המטבע, שניהם יחד, מייצגים את המפתח להתפתחות הרוחנית. הבנתם תאפשר לנו לפתור את החידה הגדולה של החיים ולהגיע להארה. שני הכוחות הללו הינם המודעות, מצד אחד, וההופכי לו- חוסר המודעות, מן הצד השני. לכוחות אלו שמות רבים: כוחות האור וכוחות החושך, כוחות חיוביים וכוחות שליליים, העולמות העליונים והעולמות התחתונים ועוד. במקרה שלנו אנו נקרא להם: הכהן הגדול והשטן.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות09/07/108104 צפיות
במאמר זה אמשיך ואתן טיפים נוספים לקריאה בקלפי הטארוט.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות06/07/101490 צפיות
במאמר אציג טיפים ועקרונות שימושיים וחשובים שיעזרו לקוראים להבין ולערוך את הקריאות שלהם טוב יותר.

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות05/07/101237 צפיות
הקריאה בקלפים הינה אומנות בה אנו נדרשים ללמוד ולהכיר את החיים ואת הדרך בה אנו מממשים את הרצונות והשאיפות שלנו. זהו מסע אל עולמנו הפנימי, המשלב מפגשים עם 78 ההוויות הקיימות בנו, שבסופו אנו זוכים להכיר את עצמנו, את הפוטנציאל הטמון בנו ואת התהליכים הקשורים למימוש עצמי.

מאת: שגיא מנדלבויםאסטרולוגיה21/06/102172 צפיות
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאת: שגיא מנדלבויםרוחניות - כללי14/06/101077 צפיות
אז מה מפחיד אותנו, את האנושות, כל כך? מה יש בזאב שכל כך מפחיד אותנו? מה הוא מייצג, שגרם לכל אירופה לצאת למסע השמדה כנגדם? מדוע אנו מספרים לכל ילד את הסיפור על הזאב הרע? ומיהו אותו הזאב הרע הנמצא בחלומות שלנו?

מאת: שגיא מנדלבויםקלפי טארות03/06/101478 צפיות
קלפי הטארוט מייצגים את המסע אותו עובר הצועד בדרך השוטה. המסע מתחיל בנקודה בה הצועד מרגיש כי דבר מה חסר בחייו ומתחיל לחפש, ומסתיים בנקודת ההארה בה הכל ידוע וברור. זהו תהליך המורכב מ-22 שלבים וכל שלב הוא שיעור בדרך אל השוטה. השוטה הוא התוצאה הגדולה מכל חלקיה שלא ניתן להגדיר אותה, להסביר אותה או לתפוש אותה, אלא להבין כי הוא התוצאה של כל השיעורים יחד וכל אלו הם שיביאו את צועד אל ההארה.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/196998 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/194936 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/181982 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/185186 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18698 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171684 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161218 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica