חפש מאמרים:
שלום אורח
04.09.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שער הדולר היום

שער הדולר היום הוא משערי המטבעות החשובים ביותר שיש בכלכלה הישראלית האירופאית והכלל עולמי, כאשר המטבע האמריקאי הוא אולי המטבע החזק ביותר והמשפיע ביותר ביחד למטבעות אחרים כמו יורו , שקל , לירות שטרלינג וכדומה וכולם עוקבים בציפייה מידי יום לראות את הנתונים שמציג את שער הדולר היום, את השער היציג של אותו יום והרבה עיניים שואות לשער הזה, הרבה עיניים נשואות למצב הדולר בעולם , מצה הדולר מול השקל, מצב הדולר מול היורו , מצב הדולר מול מטבעות אחרים וכדומה .

מחשבון שער הדולר היום

ברחבי רשת האינטרנט ניתן למצוא נתונים רבים על שער הדולר היום ועל שער הדולר היציג באותו יום , אך במידה ואם מעוניינים לדעת ברגע זה מה מצבו של הדולר, ומה מצבו לעומת מטבעות אחרים, ומה מצבו לעומתמטבעות אחרים, אתם זקוקים למחשבון המרה שיציג לכם את שער הדולר היום לעומת מטבעות אחרים וישווה בין המטבעות. במחשבון המרה כזה אתם יכולים לבחור באיזה מטבעה להשתמש, בוחרים בדולר ובורחים במטבע הנגדי מולו משווים את הדולר, לאחר שבחרנו במטבע שמולו משווים, לוחצים במחשבון על המרה ורואים כמה שווה היורו לדוגמא לעומת הדולר ניקח לדוגמא את שער הדולר נכון ליום זה שעומד על 3.716, ונרצה לדעת כמה זה שווה ביורו, מה היחס , מה שיעור העלייה ואפילו נוכל לקבל גרפים מיוחדים שמראים לנו את היחס בין המטבעות, את אחוזי העלייה בירוק או אחוזי הירידה באדום לעומת יום קודם , שבוע קודם , חודש קדם, שנה וכדומהונתונים נוספים מקצועיים שחלק מתאימים למי שעוסק במסחר במט"ח וכיוצא בזה.

שער הדולר היום לעומת יורו

אחד השימושים העיקריים במחשבון שכזה שבודק את שער הדולר היום הוא לעומת היורו, כאשר אם שער הדולר יעמוד על 3.716 , היחס בין המטבעות יעמוד על קל, יורו אחד שווה 1.33 דולר , ודולר אחד שווה 0.75 וכך אפשר לעקוב ולראות עליות חדשות או קריסות של מטבעות לעומת שער הדולר היום ושער הדולר בכלל

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shay krestal

מאת: shay krestalקולנוע03/11/11656 צפיות
בשביל להצליח בתור בעלי אתרי הצפייה ישירה, אנו אמורים לוודא ותמיד להיות עם יד על הדופק מה כרגע קהל הצופים שלנו אוהב, כמובן שלתת את הפוש העליון – דחיפת תכנים והעמסת תכנים

מאת: shay krestalמוסיקה03/11/11608 צפיות
אם נתמקד לדוגמא בשיר של חן אהרוני (לעבור את הפחד), נאמר שחן עצמו שר את השיר מבלי להתאמץ לשיר מליבו, אלא עשה פעולה פשוטה שהוא עושה תמיד לשיר,

מאת: shay krestalאינטרנט - כללי03/04/111638 צפיות
סרטים לצפייה ישירה מידע על הנושא סרטים לצפייה ישירה

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 23/08/1541 צפיות
כאשר יש לנו כסף פנוי ואנו נהנים מתקופה של שגשוג ורווחה מבחינה כלכלית, פעמים רבות אנו מתפתים לבזבז אותו. זהו טבע האדם- כאשר יש לנו עודף, אנו מתפתים לרכישות מיותרות, לנהנתנות מופרזת ועוד, עד שאנו מתייצבים שוב על סכום נמוך באופן יחסי אשר גורם לנו להרגיש שכבר לא כדאי לבזבז עוד. נטיה זו, שקיימת אצל אנשים רבים, ניתנת לריסון על ידי חסכונות.

מאת: רמי מיכאליפיננסים וכספים - כללי 18/08/1598 צפיות
כלכלה בצורתה הפשוטה ביותר היא הסכום של כלל העסקאות אשר מרכיבות אותה. אכן קיימת כמות גדולה מאד של עסקאות אשר מרכיבות את הכלכלה אך עסקה בפשטותה היא למעשה סחר בין מוכר לרוכש. אותה כמות גדולה של עסקאות גורמת לנו לחשוב שכלכלה היא מורכבת הרבה יותר מאשר היא באמת. אם במקום להסתכל על זה מלמעלה למטה, אנו נסתכל על זה מרמת העסקה ומעלה, כך נבין זאת טוב יותר.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 16/08/1568 צפיות
התשובה היא בהחלט כן. על אף שמדובר לכאורה בשני כלים פיננסיים המנוגדים האחד לשני, ישנו בהחלט מקום לקיום חיסכון והלוואה תחת קורת גג אחת, או בחשבונו של לקוח אחד לצורך העניין.

מאת: בן אפ פיננסים וכספים - כללי 16/08/1569 צפיות
עמידר מובילה את הפרויקט הראשון בתחומו לחיזוק מבנים בפריפריה בצפון הארץ, בערים הממוקמות סמוך לשבר הסורי-אפריקני. במסגרת הפרויקט, חיזקה עמידר וממשיכה לחזק עשרות מבנים של דיור ציבורי אשר נמצאים בסכנה ממשית בזמן רעידות אדמה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 16/08/1567 צפיות
התשובה היא לא, אם כי זה בהחלט יכול לעזור. למעשה, תפקידם האמיתי של הבנקים, תפקידם המקורי כפי שהוגדר עם התפתחות המערכת הפיננסית לפני מאות שנים, הוא לספק אשראי לציבור, קרי לתת הלוואות ולייצר את הרווח העסקי על הריבית הנגבית על האשראי המסופק.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 16/08/1556 צפיות
תוכנית חיסכון הוא כלי פיננסי המאפשר לכם להפקיד את כספכם אצל גוף פיננסי, שישמור עליו מכל משמר לתקופת זמן מוגדרת מראש, ויעניק לכם אותו חזרה עם תוספת תשואה מסויימת שגם היא נקבעה מראש, ובצמוד למדד. חשוב מאוד לשים לב לדקויות בהגדרה זו: הגוף הפיננסי מתחייב להחזיר לכם את כל סכומי הכסף שתפקידו במסגרת תוכנית החיסכון, ואין שום אפשרות מבחינתו להחזיר לכם חלק מהסכום. השאלה היא מדוע שיחזיר לכם חלק מהסכום, והאם יש כלים פיננסיים אחרים בהם כן קיימת אפשרות כזאת של החזרת חלק מהסכום בלבד, או אובדן מלא בכלל של הכסף.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 16/08/1554 צפיות
אם גם אתם שאלתם את עצמכם כיצד יש לחסוך לילד שלכם באופן נדרש, כך שהוא ייהנה מהחיים או יידע לנצל אותם על תום מבחינה כלכלית, ניתן לומר שזה לא אפשרי אלא אם מגדירים מטרות יעד. ישראל, כאחת המדינות עם התוצר הלאומי הגולמי הגבוה בעולם, תוסיף להיות ככל הנראה יקרה, ולחסוך לילד שיוכל גם ללמוד, גם לגור בבית משלו וגם להקים עסק – עם אותו כסף מבלי שהוא יצטרך לעבוד – זה יעד שאינו בר מימוש בישראל. יחד עם זאת, ישנם מספר מסלולים מונחי-מטרה אטרקטיביים המסוגלים לאפשר לסייע לילדיכם לחסוך .

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported