חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שער הדולר היום

שער הדולר היום הוא משערי המטבעות החשובים ביותר שיש בכלכלה הישראלית האירופאית והכלל עולמי, כאשר המטבע האמריקאי הוא אולי המטבע החזק ביותר והמשפיע ביותר ביחד למטבעות אחרים כמו יורו , שקל , לירות שטרלינג וכדומה וכולם עוקבים בציפייה מידי יום לראות את הנתונים שמציג את שער הדולר היום, את השער היציג של אותו יום והרבה עיניים שואות לשער הזה, הרבה עיניים נשואות למצב הדולר בעולם , מצה הדולר מול השקל, מצב הדולר מול היורו , מצב הדולר מול מטבעות אחרים וכדומה .

מחשבון שער הדולר היום

ברחבי רשת האינטרנט ניתן למצוא נתונים רבים על שער הדולר היום ועל שער הדולר היציג באותו יום , אך במידה ואם מעוניינים לדעת ברגע זה מה מצבו של הדולר, ומה מצבו לעומת מטבעות אחרים, ומה מצבו לעומתמטבעות אחרים, אתם זקוקים למחשבון המרה שיציג לכם את שער הדולר היום לעומת מטבעות אחרים וישווה בין המטבעות. במחשבון המרה כזה אתם יכולים לבחור באיזה מטבעה להשתמש, בוחרים בדולר ובורחים במטבע הנגדי מולו משווים את הדולר, לאחר שבחרנו במטבע שמולו משווים, לוחצים במחשבון על המרה ורואים כמה שווה היורו לדוגמא לעומת הדולר ניקח לדוגמא את שער הדולר נכון ליום זה שעומד על 3.716, ונרצה לדעת כמה זה שווה ביורו, מה היחס , מה שיעור העלייה ואפילו נוכל לקבל גרפים מיוחדים שמראים לנו את היחס בין המטבעות, את אחוזי העלייה בירוק או אחוזי הירידה באדום לעומת יום קודם , שבוע קודם , חודש קדם, שנה וכדומהונתונים נוספים מקצועיים שחלק מתאימים למי שעוסק במסחר במט"ח וכיוצא בזה.

שער הדולר היום לעומת יורו

אחד השימושים העיקריים במחשבון שכזה שבודק את שער הדולר היום הוא לעומת היורו, כאשר אם שער הדולר יעמוד על 3.716 , היחס בין המטבעות יעמוד על קל, יורו אחד שווה 1.33 דולר , ודולר אחד שווה 0.75 וכך אפשר לעקוב ולראות עליות חדשות או קריסות של מטבעות לעומת שער הדולר היום ושער הדולר בכלל

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shay krestal

מאת: shay krestalקולנוע03/11/11644 צפיות
בשביל להצליח בתור בעלי אתרי הצפייה ישירה, אנו אמורים לוודא ותמיד להיות עם יד על הדופק מה כרגע קהל הצופים שלנו אוהב, כמובן שלתת את הפוש העליון – דחיפת תכנים והעמסת תכנים

מאת: shay krestalמוסיקה03/11/11601 צפיות
אם נתמקד לדוגמא בשיר של חן אהרוני (לעבור את הפחד), נאמר שחן עצמו שר את השיר מבלי להתאמץ לשיר מליבו, אלא עשה פעולה פשוטה שהוא עושה תמיד לשיר,

מאת: shay krestalאינטרנט - כללי03/04/111604 צפיות
סרטים לצפייה ישירה מידע על הנושא סרטים לצפייה ישירה

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 11/06/1577 צפיות
שוק הפנסיה בישראל הוא שוק גדול הכולל בתוכו שורה ארוכה של חברות וגופים המציעים לחוסכים את האפשרות לחסוך לגיל הפנסיה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 11/06/1561 צפיות
עובדים כשכירים? מפרישים כל חודש סכום מסוים לפנסיה? סביר להניח שאתם מפקידים את הכסף שלכם לקופת גמל, ורבים לא יודעים בכלל מהו המונח הזה ואיפה הכסף שלהם שוכב.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 11/06/1562 צפיות
תוחלת החיים מסביב לעולם הולכת ועולה, ואם לפני שלושה ארבעה עשורים עמדה תוחלת החיים על סביבות גיל 70, היום היא כבר חוצה את קו ה 80.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 11/06/1566 צפיות
בשנת 2005, חל שינוי בחוק הפיקוח על שירותים פנסיוניים. על פי שינוי זה, רשאי כל עובד לבחור בעצמו את קופת הגמל ממנה אשר אליה יופרשו כספי הפנסיה שלו.

מאת: ירון כהןפיננסים וכספים - כללי 01/06/1583 צפיות
הנהלת חשבונות היא הבסיס לכול עבודה חשבונאית. לימודי הנהלת חשבונות נועדו לתת בידי הסטודנט את השליטה בכלים הרלוונטים לתחומו, תוך הכרות עם מגוון נושאים ביניהם הנהלת חשבונות ממוחשבת, תורת המסחר, דוחות שנתיים, תיעוד, רישום כפול, מאזני בוחן, תלושי שכר, רישום בספרי חשבונות, דוח רווח והפסד, עבודה מול תוכנות מסוג חשבשבת פריוריטי, אקסל ועוד נושאים נוספים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 19/04/15141 צפיות
בגדול, ניתן לומר שהחזרי הלוואה מיישמים בחובם שני אינטרסים סותרים: האינטרס שלכם לשלם כמה שפחות ריבית, והאינטרס הבנקאי/של הגוף החוץ בנקאי – שתשלמו לו כמה שיותר ריבית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 01/04/15161 צפיות
החסכונות שלנו נמצאים כיום ברובם בבנק, אלו יכולים להיות חסכונות שהתחילו ההורים שלנו ממש מהרגע שנולדנו ואליהם מצטרפים חסכונות שעשינו לאחר הצבא, בזמן הלימודים או כאשר התחלנו לעבוד באופן מסודר. החסכונות הללו הם משמעותיים מאד, בעיקר כאשר אנחנו כבר מבוגרים ומבקשים לעשות כמה צעדים קדימה בחיים, לרכוש בית, להתחתן או להביא ילדים לעולם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported