חפש מאמרים:
שלום אורח
04.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוצרי פנג שוואי- שימושים בחיי היום יום בבית ובעסק

מאת: שלומית שטיינברגפנג שואי31/05/20108798 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

השימוש במוצרי פנג שואי בחיי היום יום

מוצרי פנג שואי הגיעו למחוזותינו החל משנות ה-80, בהן תורת הפנג שוואי החלה להיות מופצת באירופה והגיעה גם לארצנו הקטנה, ישראל.

הפנג שואי נועד לאבחן איכות של מקום הן מבחינת זוגיות ובריאות, והן מבחינת פרנסה ושפע.

הסינים מאמינים כי קיימים שלושה גורמים לחיים מאושרים- מזל שמים, מזל אדם ומזל אדמה.

מזל שמיים מציין כי כדאי ורצוי להבין את הדרך בה הנך הולך באמצעות תאריך לידתך, כך תוכל לקבל החלטות נכונות בזמן הנכון- מזל אדם.

ואילו מזל שמים מתייחס לבדיקת הבית או העסק שהנך ממוקם בהם, למען תמיכה בכל תחום חיים מהמבנה הקיים.

היות והפנג שואי הקלאסי עוסק באיכות האנרגיה שבמקום, ע"י שימוש במצפן סיני מול תאריך הלידה של הדיירים, לאנשים רבים הדבר אינו מוחשי ומכאן החלו לייצר ולשייך את מוצרי הפנג שוואי, כמקור לפיתרונות עבור האדם בכל תחום חיים.

אמנם מוצרי הפנג שואי אינם אלו העוזרים לקבל את משאלות ליבנו, אך  הם עוזרים בכך שהמטרה תוגשם.

הסינים מאמינים מאוד בשימוש בתת מודע של האדם, ולכן משתמשים הרבה במוצרי הפנג שואי ובמילים, כגון קליגרפיה, ברכות, שירים וכד', אשר אלו מרוממים את מצב רוחם בכל יום ומעניקים תקווה לחיים טובים יותר.

היות והפנג שואי עוסק במיקום נכון של האדם לפי איכות האנרגיה שבבית, גם לחפצים ולמוצרי הפנג שואי קיימים מיקומים נכונים להם לפי משמעותם.

כדור קריסטל או ספירלה, משמשים לרוב כחוצץ בין דלת לחלון היות והפנג שווי מתמקד בהבאת האנרגיה למקום ושמירתה, קיימים בתים בהם החלון ממוקם ישירות למול דלת הכניסה והדבר "מבריח" את האנרגיה החוצה, לכן מומלץ להניח כדור קריסטל או ספירלה בין דלת הכניסה לחלון על מנת שהאנרגיה תמשיך להסתובב בחלל החדר והבית ולא תיצא ממנו.

בכל בית קיימות מראות, חשוב מאוד שהמראה לא תהיה ממוקמת מול דלת הכניסה, אשר זו מוציאה את האנרגיה החוצה, כמו כן מומלץ כי המראה לא תשקף את המיטה הזוגית, בה הינכם ישנים היות והדבר מעייף ויכול לגרום לבעיות בזוגיות.

שימוש נוסף לטובה במראה הוא כאשר קיים אלמנט המאיים על ביתנו, הדבר יכול להיות זווית של מבנה אחר המכוון לבית שלנו, או ענף החודר לחלון וכד', במידה ולא ניתן להסיר אלמנט מאיים מול ביתנו, כגון עמוד חשמל, זווית של בית אחר מומלץ להניח מראת בגואה הפונה החוצה כלפי אותו גורם עויין.

הדבר אולי נשמע מצחיק, אבל כל גורם עויין כלפי ביתנו יכול לגרום לבעיות בריאות ואפילו לתאונות ואלמנות.

החשוב בבית הוא השימוש בחמשת האלמנטים במיקומים הנכונים להם,

הדרום אוהב את אלמנט העץ והאש, המחזקים את הלימודים והסטאטוס של הדיירים.

לכן לאקי במבוק ותאורה או נרות טובים לאיזור זה, גם תלייה של תעודות בקיר הדרומי בחדר העבודה טובים ליצירת סטאטוס דרך לימודים.

המזרח אוהב את אלמנט המים והעץ, ליצירת בריאות טובה בקרב בני המשפחה.

מומלץ להניח בקיר המזרחי בסלון תמונות מאלמנטים אלו, עציצים או לאקי במבוקים, כלי זכוכית, קריסטלים, עלי לוטוס מזכוכית, ברכת הבית ואת שלושת החכמים- לוק פוק וסאן מעל לגובה שולחן עבור בריאות ואריכות ימים, גם חיית החזיר טובה לאיכות חיים ולפינוקים ולכן טוב להניח אותו במטבח בקיר המזרחי.

המערב אוהב יצירות והנאות החיים, בעיקר עבור ילדים ולכן טוב להניח שם את אלמנט המתכת או האדמה.

טוב להניח בקיר המערבי בסלון ובחדר שינה יצירות אמנות שעושות טוב לבני המשפחה, פעמונים או קערות טיבטים, גם חלילים, כלי מוזיקה מאוד טובים המעניקים תחושת שמחה ואושר בבית.

למי שמעוניינת בפיריון, מומלץ להתייחס לפינה הצפונית בחדר שינה ולהניח בה כלי זכוכית או מזרקה בקיר הצפוני בסלון, למרות שמאוד חשוב להבחין במיקום נכון של מים ולכן נוטים להניח כלי זכוכית במקום.

מוצרי הפנג שואי מרובים לפינה זו וניתן להניח פרח לוטוס מקריסטל, כדורי קריסטל תלויים, מראה וכד'.

פינות נוספות בבית הן הדרום מערב ודרום מזרח, צפון מזרח וצפון מערב.

הפינה הדרום מזרחית טובה לרומנטיקה וטוב להניח בה עציץ או לאקי במבוק לחיזוק אלמנט העץ שאוהב איזור זה.

ידוע כי מניחים זוג ברווזי מנדרין בפינה הדרום מערבית בחדר שינה, מדוע?

הפינה הדרום מערבית שייכת לזוגיות וליציבות במערכות היחסים, לכן זוג המנדרין מייצג את הזוגיות האולטימטיבית, לכן טוב שהינכם מניחים זוג זה בפינה, אך מומלץ כי יהיה מחרס או קרמיקה, היות ופינה זו אוהבת את אלמנט האדמה, דבר נוסף ניתן להניח בפינה זו גם זוג נר פנג שווי, היות והאש טובה גם היא למיקום זה.

לחיזוק נוסף ניתן להניח זוג ברווזי מנדרין גם בפינה הצפון מזרחית אשר מחזקת את הקשר למיסוד או להניח זוג נרות פנג שוואי.

הפינה הצפון מזרחית טובה גם להגשמת משאלות ולכן טוב להניח בה תמונה שמתארת את מטרתכם, ניתן אף להניח בתוך מעטפת מזל אדומה, פתק או מכתב ובו פירוט של משאלות ליבכם.

באיזור הסלון ניתן להניח בפינה הצפון מזרחית, פסל צפרדע אוחזת או יושבת על מטבעות אי צינג עבור שפע בבית.

לנסיעות ולטיולים, ניתן להשתמש בדמות סירת מפרש, אשר מפליגה למרחקים, מומלץ להניח לצידה פתק או תמונה לאן הנכם מעוניינים להגיע ולהניח בפינה הצפון מערבית בחדר עבודה או הסלון.

בנוסף ניתן לחזק את הפינה הצפון מערבית באלמנט האדמה והמתכת, ע"י פסלון דרקון או אריה לקבלת יוזמה ומנהיגות בעבודה ולקבלת הזדמנויות טובות דרך נסיעות ותנועה בעבודה.

נראה כי קיימים אלמנטים מרובים אשר שייכים לחמשת האלמנטים ולמיקומים בתוך הבית, כאשר כל מיקום מחזק ותורם יותר למשמעות המוצר ולהשגת מטרותיכם.

לפני כל שינוי, מומלץ לטהר ולנקות את הבית.

את הטיהור עורך אותו אדם המתגורר בבית, וניתן לבצע זאת בעזרת מספר מוצרים-

פעמון רוח, קטורת, מצילתיים, פעמון טיבטי, גונג, פעמונים סיניים, ועוד..

לאחר הטיהור ניתן להניח את המוצרים שרכשתם במיקומים הנכונים להם.

למזל אישי אשר ילווה אתכם לאורך כל היום ניתן לרכוש סמלי פנג שואי לתלייה במכונית, ידית דלת המשרד, מחזיק לפלאפון או עבור מחזיק המפתחות.

למידע נוסף ולקבלת ייעוץ פנג שואי מעמיק כולל טיפים לחיזוק האדם מתוך הבית צור קשר- שלומית שטיינברג- יועצת מוסמכת לפנג שואי ולמיסטיקה סינית, חברת האגודה הישראלית לפנג שואי.

טל- 052-8708298

אתר- www.fengshui-mystic.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלומית שטיינברג- יועצת מוסמכת לפנג שואי ולמיסטיקה סינית, חברת האגודה הישראלית לפנג שואי

טל'- 052-8708298

אתר- www.fengshui-mystic.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלומית שטיינברג

מאת: שלומית שטיינברגעיצוב פנים31/07/12877 צפיות
במיוחד לט"ו באב- כיצד להביא לזוגיות טובה בחייך, דרך עיצוב חדר השינה? קבלו 6 טיפים לעיצוב חדר השינה כך שיביא לכם זוגיות טובה!

מאת: שלומית שטיינברגעיצוב פנים08/05/12923 צפיות
לצבע קיימת משמעות, הצבע יכול להתבטא בצבע הבגד, צבע הרהיט, הקיר או המצעים. שימוש בצבעים בפנג שואי הם ככלי לטיפול ולאיזון האדם מתוך המבנה הקיים, כאשר גם מבחינת הצבעים, הכול קשור לטבע, במקרה זה לחמישה אלמנטים- עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. דרך תכונות האלמנטים ניתן לקבל הכוונה לגבי מהות ואופי האדם, קווי התנהגות, התאמה זוגית ומקצועית ואף אילו כלים וצבעים יכולים לחזק את... אותו אדם לפי חמשת האלמנטים.

מאת: שלומית שטיינברגפנג שואי05/04/118376 צפיות
בחירת דירה הינה פרמטר מאוד חשוב בחיינו- מדוע? בית מעניק עבורנו יציבות וביטחון ולפי הפנג שואי, בחירת בית הינה חשובה ביותר עבור הצלחה בכל תחומי חיינו. בית טוב מעניק לחיינו אושר, הצלחה, שגשוג ובריאות!

מאת: שלומית שטיינברגמיסטיקה20/03/111628 צפיות
לפי חוכמת הפנים הסינית, הנקראת גם בשם- הפִיזְיוֹגְנוֹמְיָה, ניתן להגדיר את אופי האדם רק מהסתכלות על תווי פניו. בעבר, עוד מימי הקיסרות בסין, כל מי שהיה מעוניין בעבודה בחצר המלכותית, היה חייב להיבדק לפי פניו ותאריך לידתו.

מאת: שלומית שטיינברגאדריכלות פנים16/03/11964 צפיות
מה מבנה הבית מספר על הדיירים? קיימים חמישה צורות מרכזיות למבנים- ריבוע, מלבן, עגול, משולש ואמורפי. כל אחת מהצורות לקוחה מתוך חמשת האלמנטים- עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. דרך חמשת האלמנטים ניתן להשיג מידע על האדם וביתו, דרך תכונותיהם והיחסים העומדים ביניהם.

מאת: שלומית שטיינברגאסטרולוגיה03/03/111911 צפיות
כיצד תדע אם חייך יהיו בעלי מעברים ושינויים או בעלי שיגרה וחוסר בתזוזה?

מאת: שלומית שטיינברגחינוך ולימודים - כללי24/02/111553 צפיות
לכבוד הסימסטר החדש של הסטודנטים, החלטתי לכתוב על כיצד ניתן להשיג הצלחה בתחום הלימודים. חשוב להבין כי נקודת המוצא להצלחה בלימודים הוא תאריך הלידה ומקום הלימודים בבית! מיקומך בבית מאפשר יכולת ריכוז טובה ומכאן להגיע גם להצלחה בלימודים בקלות יותר! מיקום הינו חשוב במיוחד לתלמידים וסטודנטים שקשה להם במסגרת זו או לאלו שמתקשים עם החומר הרב שעליהם לזכור ולשנן.

מאמרים נוספים בנושא פנג שואי

מאת: רפי מטלוןפנג שואי24/08/142849 צפיות
עכשיו כשהחורף בפתח הגיע הזמן לחשוב על חימום הבית. קמינים שונים מהווים תשובה נוחה ויעילה לחימום הבית.

מאת: ליעד רוזנברגפנג שואי31/12/128107 צפיות
תהליך עיצוב הבית יכול להיות מהנה ומעורר עניין. אם יש לכם את היכולת לפתח את הדימיון ולחלום כיצד יראה הבית נסו להשתעשע ברעיון זה בהחלט כיף ומהנה. אם קשה לכם, פנו למעצבת פנים מקצועית שתוכל להקשיב לצרכים שלכם ולממש את החלומות שלכם.

מאת: אופיר בן צורפנג שואי03/11/128013 צפיות
ישנם מספר צמחים ופרחים שהנוכחות שלהם במרחב המחייה של האדם מוסיפים אנרגיית צ'י שמשפיע לחיוב על תחומי החיים. מתוך התבוננות בטבע הסיקו חכמי העבר מהם הצמחים והפרחים המועילים לאדם לא רק ברפואה אלא גם בפן המיסטי.

מאת: אריק נשרפנג שואי23/01/127897 צפיות
אפילו שולחנות אוכל יכולים לעזור לכם ביצירת אורית פאנג שואי הייתם מאמינים? כנסו לכאן וקראו יותר

מאת: מיכלפנג שואי01/09/118249 צפיות
חדרי ילדים צריכים להיות מעוצבים היטב כדי לתת לילדים תחושה נעימה לגוף ולנשמה. יש שיטות רבות לעצב חדרי ילדים, ביניהן הפאנג שוואי שמסביר, בין השאר, איך לסדר רהיטי ילדים בחדרים.

מאת: קידום אתריםפנג שואי29/05/117985 צפיות
משלוחי פרחים בצפון נפוצים מאוד. כמו שמקובל בשאר אזורי הארץ ,אף בצפון רגילים להעביר מסר באמצעות זרי פרחים. באירועים שונים, בזמנים יוצאי דופן שיגורי הפרחים עדיפים לפעמים כתחלופה להתקשרות בטלפון או אפילו מפגש בארבע עיניים.

מאת: שלומית שטיינברגפנג שואי05/04/118376 צפיות
בחירת דירה הינה פרמטר מאוד חשוב בחיינו- מדוע? בית מעניק עבורנו יציבות וביטחון ולפי הפנג שואי, בחירת בית הינה חשובה ביותר עבור הצלחה בכל תחומי חיינו. בית טוב מעניק לחיינו אושר, הצלחה, שגשוג ובריאות!

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica