חפש מאמרים:
שלום אורח
21.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עבודה מהבית בשיווק רשתי – "בבקשה תצטרף, רק תצטרף!! " - מי באמת הבוס בשיווק רשתי ?

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי15/06/20108497 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אכן, חברים, ישנם לא מעט מרשתים בשיווק רשתי שבאמת מרגישים כפי שכתבתי בכותרת. באמת אומרים לעצמם בלב "רק שיצטרף". השאלה המתבקשת היא:

האם אתה או את פועלים בעסק שלכם מתוך מקום של כוח ?

יש הבדל בין מתעלק טיפוסי לאיש עסקים מצליח. ההבדל נעוץ כמובן קודם כל בגישת הפעולה שלהם, אך גם בשיטת השיווק שלהם.

שיווק רשתי זהו עסק שעיקרו הוא היכולת לשווק. לשווק את עצמך, את ההזדמנות ואת מוצרי החברה שלך.

אחת הטעויות שהרבה מרשתים עושים, במיוחד בתחילת דרכם, היא לחשוב עבור אנשים אחרים. אתה בטח מכיר את סוג המחשבות האלה :

" הוא בטח לא יהיה מעוניין בזה ...הוא מבוגר\צעיר\מוכשר\איש עסקים מכובד מדיי", "זה לא בשבילו\ה", "בטח יש לו גישה שלילית לשיווק רשתי, עדיף לא לבזבז זמן עליו".

השאלה שיש לשאול היא, איך לעזאזל אתה יודע? מי אתה בכדי להחליט שמישהו מסוים לא מתאים לעסק, או שהוא יפסול את העסק לפני שיבדוק אותו בכלל?

אחד הדברים החמורים ביותר שיש לעשות בעסק של שיווק רשתי הוא לחשוב עבור אנשים אחרים. תן להם לעשות את מלאכת החשיבה עבור עצמם, אתה הישאר במחשבות ובעשייה שלך !

מרשת מצליחן לעולם לא יתרפס מול מועמד לעסק, הוא תמיד ישמור את הכוח אצלו ויתנהג כבוס.

בין אם זה שיחת טלפון או פגישה עם המועמד, מרשת מצליחן תמיד יתנהג כבוס וכ 'מראיין עבודה'.

חברים, אם אתם משווקים רשתיים הכוח אצלכם. מה שאני מלמד את האנשים ברשת שלי הוא שאנחנו המראיינים, המועמד הוא בסה"כ _מועמד_. אפשרות הבחירה האם לעבוד איתו ביחד ולתת לו הזדמנות לשפר את חייו או לא היא שלנו בלבד. לא שלו.

ישנם בעולם אנשים לא נעימים, אנשים שליליים, אנשים אטומים ומלאי פחדים ודעות קדומות. המצחיק הוא שרובם מעידים על עצמם שיש להם 'ראש פתוח'.

מעט מאוד מהאנשים יודעים מה ראש פתוח מסמל באמת. ראש פתוח הוא לא להסתובב עם שקית על הגב של 'שתו לי, אכלו לי' וגם לא עם שקית של 'אני מכיר מישהו ששתו לו ואכלו לו'.

הדבר היפה בשיווק רשתי, זה שלנו כמרשתים יש את אופציית הבחירה. אישית, כשאני פוגש באנשים שעונים על התיאור שתיארתי ב2 הפסקאות האחרונות אני שולח להם ברכת דרך צלחה, ומוציא אותם מהעסק והמחשבות שלי במספר רגעים בלבד.

הם לא מתאימים לעסק הזה, הם לא אנשים שהייתי רוצה לשתף עימם פעולה. וזה בסדר, יש גם אנשים כאלה בעולם.

אבל הדבר החשוב הוא לזכור שאנחנו הבוסים כמשווקים ולנו זכות הבחירה. כמשווק רשתי, אתה לא צריך אף אחד ספציפי!

אני זוכר שבתחילת הדרך , האפליין שלי בעסק נהג לחזור ולהזכיר לי אמרה אחת פשוטה: 'ניר, אתה לא צריך אותם!'

והמסר הוא, שאנחנו צריכים לדעת מבפנים שאנחנו הולכים להצליח ויהי מה. לא משנה באיזה אתגרים ניתקל בדרך.

ושההצלחה בעסק הזה, לא תלויה בשום פנים ואופן באדם ספציפי כזה או אחר, איננו זקוקים להרבה אנשים בכדי ליצור עתיד כלכלי זוהר, אנחנו זקוקים למספר מצומצם, רציני ומתמיד.

במידה ואתה מרגיש אדם כזה, שרק מחפש את ההזדמנות והצוות הנכון להשתלב בו, שילמד אותך את עקרונות ההצלחה בשיווק רשתי דרך עבודה מהבית, תוכל למלא שאלון התאמה כאן –http://www.nirlev.com/

בברכה,

ניר לב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ניר לב- עבודה מהבית ומייסד פרויקטים להכנסות באינטרנט-  http://www.nirlev.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניר לב

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/118499 צפיות
איך בונים עסק אמיתי, יציב ומצליח לחיים ? מהו אותו השינוי בתפיסת העולם הנדרש בכדי לבצע זאת נכון ?

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי08/10/108887 צפיות
מהו הסוד מס' 1 להצלחה בשיווק רשתי מפי המרשת הגדול בעולם ?

מאת: ניר לבשיווק רשתי08/07/101200 צפיות
במאמר זה תקבלו מידע בלעדי על מיהו המועמד האידיאלי שלכם בשיווק רשתי וכיצד להעביר את המועמדים שלכם תהליך נכון בכדי לא לפספס כאלה החומקים לכם מתחת לאף ! http://www.nirlev.com/

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט16/03/101008 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק רווחי באינטרנט במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבשיווק רשתי16/03/102452 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק יזמי בשיווק רשתי במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבעסקים מהבית04/02/101356 צפיות
רובנו עובדים בפרך עבור כסף אך מקבלים מעט ממנו אם בכלל... מהו הגורם לכך ? האם אנו שמים לב לכמה שעות אנו נמצאים בעבודה, מה אנו מקריבים עבור כך והאם עצרנו לרגע על מנת לחשוב - מהי צורת החיים הטובה ביותר עבורנו ?

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט10/01/101278 צפיות
רובנו רוצים אך מפחדים. משהו שם עוצר אותנו- הביקורת, הסביבה השלילית. הדבר היפה הוא שאלו אותם האתגרים איתם התמודדו גם כל גדולי ההסטוריה! אז מה ההבדל בינם לבין הבנאדם הממוצע!? כל התשובות- במאמר שלפניכם .....

מאמרים נוספים בנושא שיווק רב שכבתי

מאת: טיפ ווינרשיווק רב שכבתי17/11/128766 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

מאת: ronyotשיווק רב שכבתי17/09/128155 צפיות
כאשר מדובר על נטרול של ריחות בתחום התעשייה חייבים, באותה נשימה לשוחח על מקצועיות בתחום התקנת מנדפים וכן ניקוי מנדפים. אין להקל ראש כאשר מדובר על חומרים מסוכנים עבור בני אדם ועבור הסביבה ומערכות נידוף חייבות לעמוד בתקנים מאד מחמירים. המשרד להגנת הסביבה הוא הגוף הפועל בתחום על מנת לשמור על תהליכי התקנה ושימוש יעילים ובטוחים עבור האדם והסביבה.

מאת: אבי רוןשיווק רב שכבתי29/07/128098 צפיות
אנו בעיצומו של תהליך שחושף בפני אוכלוסייה רחבה (שהיו ברובם סקפטיים מאוד לגבי כל הנושא של שיווק רב שיכבתי) את העוצמה הכלכלית וההיגיון שעומד מאחורי התכניות השונות.

מאת: דניאל seoשיווק רב שכבתי10/06/128058 צפיות
רבים מנסים לתת לחדר ביתם את התחושה הביתית שהם כל-כך צריכים אך כושלים. תחושה ביתית מתבטאת באופנים שאפילו קשה לתאר אך אם ננסה לתת לה מילים נרדפות זה יתממש במילים כמו חמימות, נינוחות, אינטימיות ומקום אשר יש לו ערך סנטימנטלי עבורנו. אך עושים זאת? זו שאלה שהרבה שואלים את עצמם ולא מצליחים למצוא לה את התשובה, על כן החלטתי לשבת לכתוב מאמר זה על-מנת לסייע לאותם אנשים.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק רב שכבתי06/12/118041 צפיות
בית דפוס הוא מפעל לכל דבר. אולי לפעמים אנחנו לא שמים לב למה עומד מאחורי הדברים הקטנים בחיים שלנו, אבל אם נחשוב על זה לרגע כל פריט קטן שאנחנו משתמשים בו הוא פריט שהשקיעו בו זמן ועשיה. מחת לכותלי בית דפוס מתרחשת עבודת כפיים סזיפית שעומלת יום ולילה על מנת להכין לנו מוצרי דפוס אייכותיים. כל פלייר שאנחנו רואים מקופל למשל עבר מכונה שתקפל אותו וגם המגנטים שלנו עברו תהליך לא קצר של הצמדות. מגנטים הם מוצר דפוס שדורש השקעה רבה מצידם של כל הנוגעים בדבר.

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/118499 צפיות
איך בונים עסק אמיתי, יציב ומצליח לחיים ? מהו אותו השינוי בתפיסת העולם הנדרש בכדי לבצע זאת נכון ?

מאת: ארקדי פודליסקרשיווק רב שכבתי07/03/118642 צפיות
אם הדף נחיתה שלכם מצליח לייתר המרה של 10-20 אחוז כניראה שמאמר זה לא בשבילכם...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica