חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק רשתי - מי המועמד האידיאלי שלך לעסק בשיווק רשתי ?

מאת: ניר לבשיווק רשתי08/07/20101059 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אתם פועלים בעסק שלכם מתוך מקום של כוח ?

יש הבדל בין מתעלק טיפוסי לאיש עסקים מצליח. ההבדל נעוץ כמובן קודם כל בגישת הפעולה שלהם, אך גם בשיטת השיווק שלהם.

שיווק רשתי זה עסק שעיקרו הוא היכולת לשווק. לשווק את עצמך, את ההזדמנות ואת מוצרי החברה שלך.

אחת הטעויות שהרבה מרשתים עושים, במיוחד בתחילת דרכם, היא לחשוב עבור אנשים אחרים. אתה בטח מכיר את סוג המחשבות האלה :

" הוא בטח לא יהיה מעוניין בזה ...הוא מבוגר\צעיר\מוכשר\איש עסקים מכובד מדיי", "זה לא בשבילו\ה", "בטח יש לו גישה שלילית לשיווק רשתי, עדיף לא לבזבז זמן עליו".

השאלה שיש לשאול היא, איך לעזאזל אתה יודע? מי אתה או את בכדי להחליט שמישהו מסוים לא מתאים לעסק, או שהוא יפסול את העסק לפני שיבדוק אותו בכלל?

אחד הדברים החמורים ביותר שיש לעשות בעסק של שיווק רשתי הוא לחשוב עבור אנשים אחרים. תן להם לעשות את מלאכת החשיבה עבור עצמם, אתה הישאר במחשבות ובעשייה שלך !

מרשת מצליחן לעולם לא יתרפס מול מועמד לעסק, הוא תמיד ישמור את הכוח אצלו ויתנהג כבוס.

בין אם זה שיחת טלפון או פגישה עם המועמד, מרשת מצליחן תמיד יתנהג כבוס וכסוג של 'מראיין עבודה'.

אם אתה משווק רשתי הכוח אצלך. אתה המראיין, המועמד הוא בסה"כ _מועמד_. אפשרות הבחירה האם לעבוד איתו ביחד ולתת לו הזדמנות לשפר את חייו או לא היא שלך בלבד. לא שלו.

ישנם בעולם אנשים לא נעימים, אנשים שליליים, אנשים אטומים ומלאי פחדים ודעות קדומות. המצחיק הוא שרובם מעידים על עצמם שיש להם 'ראש פתוח'.

מעט מאוד מהאנשים יודעים מה ראש פתוח מסמל באמת. ראש פתוח הוא לא להסתובב עם שקית על הגב של 'שתו לי, אכלו לי' וגם לא עם שקית של 'אני מכיר מישהו ששתו לו ואכלו לו'.

הדבר היפה בעסק הזה, זה שלנו כמרשתים יש את אופציית הבחירה. אישית, כשאני פוגש באנשים שעונים על התיאור שתיארתי ב2 הפסקאות האחרונות אני שולח להם ברכת דרך צלחה, ומוציא אותם מהעסק והמחשבות שלי במספר רגעים בלבד.

הם לא מתאימים לעסק הזה, הם לא אנשים שהייתי רוצה לשתף עימם פעולה. וזה בסדר, יש גם אנשים כאלה בעולם.

אבל הדבר החשוב הוא לזכור שאנחנו הבוסים כמשווקים ולנו זכות הבחירה. כמשווק רשתי, אתה לא צריך אף אחד ספציפי!

אני זוכר שבתחילת הדרך , האפליין[חונך] שלי בעסק נהג לחזור ולהזכיר לי אמרה אחת פשוטה: 'ניר, אתה לא צריך אותם!'

והמסר הוא, שאנחנו צריכים לדעת מבפנים שאנחנו הולכים להצליח ויהי מה. לא משנה באיזה אתגרים ניתקל בדרך.

ושההצלחה בעסק הזה, לא תלויה בשום פנים ואופן באדם ספציפי כזה או אחר, איננו זקוקים להרבה אנשים בכדי ליצור עתיד כלכלי זוהר, אנחנו זקוקים למספר מצומצם, רציני ומתמיד.

 

בכדי להצטרף לארגון מנצח שילמד אתכם צעד אחרי צעד כיצד לייצר הצלחות משגשגות בשיווק רשתי,

הרגישו חופשיים למלא שאלון התאמה באתר =

http://www.nirlev.com/

ניר לב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ניר לב- עבודה מהבית ומייסד פרויקטים להכנסות באינטרנט-  http://www.nirlev.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניר לב

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/118203 צפיות
איך בונים עסק אמיתי, יציב ומצליח לחיים ? מהו אותו השינוי בתפיסת העולם הנדרש בכדי לבצע זאת נכון ?

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי08/10/108614 צפיות
מהו הסוד מס' 1 להצלחה בשיווק רשתי מפי המרשת הגדול בעולם ?

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי15/06/108210 צפיות
במאמר הבא אציג בפניכם את התפיסה והגישה שלי בנוגע לתעשיית השיווק הרשתי והתהליך בינינו המרשתים לבין מועמדים שלנו לעסק, ביחס לטעויות הנפוצות שרוב המרשתים החדשים מבצעים, ואיך ניתן לתקן אותם בכדי להרוויח יותר כסף בתוך העסק הזה.

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט16/03/10854 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק רווחי באינטרנט במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבשיווק רשתי16/03/102278 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק יזמי בשיווק רשתי במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבעסקים מהבית04/02/101211 צפיות
רובנו עובדים בפרך עבור כסף אך מקבלים מעט ממנו אם בכלל... מהו הגורם לכך ? האם אנו שמים לב לכמה שעות אנו נמצאים בעבודה, מה אנו מקריבים עבור כך והאם עצרנו לרגע על מנת לחשוב - מהי צורת החיים הטובה ביותר עבורנו ?

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט10/01/101112 צפיות
רובנו רוצים אך מפחדים. משהו שם עוצר אותנו- הביקורת, הסביבה השלילית. הדבר היפה הוא שאלו אותם האתגרים איתם התמודדו גם כל גדולי ההסטוריה! אז מה ההבדל בינם לבין הבנאדם הממוצע!? כל התשובות- במאמר שלפניכם .....

מאמרים נוספים בנושא שיווק רשתי

עדיין מתלבט/ת אם לעסוק בתחום שיווק רשתי? מאמר זה יסביר לך מה זה שיווק רשתי, איך הוא עובד, במה שונה משאר העיסוקים – מידע חשוב ושימושי שיסייע לך לקבל החלטה שיכולה לשנות את חייך.

מאת: מאיר סוויסה שיווק רשתי07/09/151679 צפיות
הובלות בחיפה של פריטים בודדים כאשר חושבים על הובלות בחיפה לבטח גם אתם מדמיינים משאית גדולה וצוות סבלים המתמודד עם תכולה מלאה של דירה. לכן, כדאי לדעת כי חברת הובלות בחיפה מציעה גם שירות הובלות של פריטים בודדים כמו מכונת כביסה, מקרר, ספה, שולחן אוכל וכדומה. שירות הובלות של מטענים קטנים ופריטים בודדים מיועד ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ומוצע במחירים הוגנים ומשתלמים. לחברת ההובלות יש צי רכבים גדול ומגוון הכולל גם טנדרים ורכבים מסחריים בגדלים שונים וברשותה גם משאיות להובלות קטנות.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי08/05/151142 צפיות
Managing personal finances takes more than just tracking dollars and cents. It is actually more to do with common sense. Managing your finances is something that is learned and most individuals learn the tough way. Take the following advice seriously and learn to implement positive changes into your finances in order to live a happier and stress free life.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי09/04/151275 צפיות
It is an unfortunate that the topic of bankruptcy is quite common nowadays.The recent downturn has played a large role. You need to educate yourself so that you can simplify the process. This article is going to give you with that knowledge.

מאת: כתיבת מומחיםשיווק רשתי10/12/141152 צפיות
אם לפני עידן האינטרנט, הדרך היחידה למכירת מוצרים הייתה פתיחה של חנות או עסק והצעת מוצרים למכירה לקהל הרחב, הרי שהיום כל אחד יכול להיות מוכר. אפשר למכור פריטים משומשים שנמצאים כבר ברשותנו ואין לנו עוד צורך בהם

מאת: uppersiteשיווק רשתי18/03/146694 צפיות
עם זאת, מה חשוב לדעת? חשוב להבין שאמנם מדובר על "חבילת השיווק האולטימטיבית" אבל אם אדם שאיננו מקצועי מבצע את הפעולות הללו, הרי שלא רק שהדבר לא יהווה קידום יעיל אלא שהלקוח ישלם על עבודה לא יעילה ועלול למצוא את עצמו נענש על ידי גוגל במקרים מסוימים.

מאת: דניאל seoשיווק רשתי10/03/131167 צפיות
כולנו אוהבים לראות סדרות שקשורות לעולם המשפט, יש הרבה מאוד זוהר בעולם הזה, לפחות בטלוויזיה, אבל המציאות היא הרבה יותר קשוחה בזה. במציאות עורכי דין הם אנשים שעובדים מאוד קשה, לא תמיד מרוויחים הרבה כסף ובאמת, נקרעים בין הרצון לחיות בשקט לבין הרצון להתפרנס

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica