חפש מאמרים:
שלום אורח
22.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצלחה בנוסקין ניוסקין הרבלייף ניקן מונה וי

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי08/10/20108887 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כוח. כוח אמיתי. דבר חשוב בעסק אה ?

אתה או את בוודאי מבינים את כוונתי. אני מתכוון ל- גישה שלנו.

יחד עם זאת, לא כל מי שפותח עסק בשיווק רשתי מבין זאת ויודע לאן הוא נכנס ... בין אם הצטרף לניו סקין, וומה או וורלד ונצ'רס.

אנשים קונים התעשרות מהירה, אנשים קונים את זה שהם איזה "סוחרי מכירות" של מוצר או שירות כלשהו. אנשים חושבים ומתנהגים בעסק כאילו היו שכירים!

לעיתים רבות אנשים סקפטיים שבוחנים את התחום מחפשים את ה
"קאץ'". אני אספר לכם מה ה'קאץ'. הקאץ' הוא שמדובר בעסק לכל דבר. אין לנו בוסים ולכן עלינו להיות בעלי משמעת עצמי, ויותר מכך – כיוון שמדובר בעסק יהיו בו גם עליות וכמו כן גם ירידות.

וכמובן גם אתגרים בדרך.

כאן נכנס הכוח האמיתי שלנו לפעולה.. כאן אנו נבחנים במבחן האופי, ואותו כוח ששולט ביקום, אם תרצו אלוהים, בוחן עד כמה באמת מגיע לנו להגשים את חלומותינו.

לפני שנה וקצת נכחתי בכנס ענק של החברה שלי, שחגגה 25 שנה לקיומה. באירוע הזה יצא לי לפגוש את גדולי המרשתים בחברה, אנשים שעושים את העסק מעל 20 שנה וכל מה שהם נוגעים בו הופך לזהב.

אני, כאדם שמאוד אוהב לנצל אירועים כאלה ללמידה, תפסתי את אחד מהמרשתים האלו, אדם צנוע ונחמד שהשיחה בינינו זרמה, ושאלתי אותו רגע לפני שהוא הלך, אם הוא היה יכול לתת לי את הטיפ הכי חשוב בעסק הזה- מה הוא היה נותן?

יש לכם מושג מהי הייתה התשובה שלו ?

הוא ענה: "לעולם, לעולם לא לפרוש! "

אתם קולטים ? רוב האנשים מוותרים על החלומות שלהם הרבה לפני שהם השתפשפו בעסק הזה בכלל. הם מוותרים עוד לפני שבכלל צירפו את עצמם לעסק ! בין אם הם בנוסקין,הרבלייף או וורלד ונצ'רס.

אנשים בוחנים את העסק הזה כאילו היו שכירים שבאו להרוויח משכורת.

במציאות זה לא עובד ככה. מדובר פה בעסק, ובעסק לוקח זמן לייצר תוצאות – לפחות כאלה שיחזיקו לפרק זמן ממושך.

אחד החוקים החשובים ביותר להצלחה הוא להמשיך להתמיד במה שאתה עושה, לשנות גישה אם צריך, ללמוד ולחקור שוב אם צריך- אבל לעולם לעולם לא לפרוש.

יש לי משפט שתלוי מולי בחדר בעת שאני כותב את זה, הדבקתי אותו לפני שנה כדי שהוא תמיד יהיה צרוב אצלי חזק בתודעה.. וזה הולך ככה : "מתייאש אינו מנצח אף פעם, ומנצח אינו מתייאש לעולם ! "

תחשבו על זה, כל האנשים המצליחים בעולם, וזה לא משנה לי אם זה תומס אדיסון, ביל גייטס או מייקל ג'ורדן, כולם עברו המון אתגרים בדרך לפסגה. הבעיה שרוב האנשים מכירים רק את סיפור ההצלחה שלהם.

בואו ואנחנו נהיה סיפור ההצלחה של עצמנו ! יש לנו את הכוח לעשות את זה.

ד"א, זאת בדיוק הסיבה שכשמועמד לעסק שלי יושב איתי הדבר הראשון שאני מסביר לו זה שאם הוא מצטרף זה למינימום שנה, כי מדובר כאן בעסק, וחייבים להיות רציניים אם רוצים לעשות אותו בצורה נורמאלית.

הבשורה המשמחת, כולנו יכולים, רק צריך להתמיד.

לעולם לעולם לא לפרוש. טיפ ממרשת שהרוויח מעל 70 מיליון דולר.

במידך והינך רוצה להצטרף לפעילות בשיווק הרשתי עם ארגון ייחודי שיגדל אותך להיות מנהיג בתעשייה וייתן לך את הכלים להתמודד גם עם ימים יותר מאתגרים בעסק, כנס עכשיו לאתר הבא - http://www.nirlev.com/ ומלא את שאלון ההתאמה.

בברכה,

ניר לב

יזם ומאמן אישי עסקי

יוצר ומייסד "לצאת לחופשי עם השיווק הרשתי"

http://www.nirlev.com/


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ניר לב- עבודה מהבית ומייסד פרויקטים להכנסות באינטרנט-  http://www.nirlev.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניר לב

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/118501 צפיות
איך בונים עסק אמיתי, יציב ומצליח לחיים ? מהו אותו השינוי בתפיסת העולם הנדרש בכדי לבצע זאת נכון ?

מאת: ניר לבשיווק רשתי08/07/101200 צפיות
במאמר זה תקבלו מידע בלעדי על מיהו המועמד האידיאלי שלכם בשיווק רשתי וכיצד להעביר את המועמדים שלכם תהליך נכון בכדי לא לפספס כאלה החומקים לכם מתחת לאף ! http://www.nirlev.com/

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי15/06/108498 צפיות
במאמר הבא אציג בפניכם את התפיסה והגישה שלי בנוגע לתעשיית השיווק הרשתי והתהליך בינינו המרשתים לבין מועמדים שלנו לעסק, ביחס לטעויות הנפוצות שרוב המרשתים החדשים מבצעים, ואיך ניתן לתקן אותם בכדי להרוויח יותר כסף בתוך העסק הזה.

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט16/03/101008 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק רווחי באינטרנט במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבשיווק רשתי16/03/102452 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק יזמי בשיווק רשתי במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבעסקים מהבית04/02/101356 צפיות
רובנו עובדים בפרך עבור כסף אך מקבלים מעט ממנו אם בכלל... מהו הגורם לכך ? האם אנו שמים לב לכמה שעות אנו נמצאים בעבודה, מה אנו מקריבים עבור כך והאם עצרנו לרגע על מנת לחשוב - מהי צורת החיים הטובה ביותר עבורנו ?

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט10/01/101279 צפיות
רובנו רוצים אך מפחדים. משהו שם עוצר אותנו- הביקורת, הסביבה השלילית. הדבר היפה הוא שאלו אותם האתגרים איתם התמודדו גם כל גדולי ההסטוריה! אז מה ההבדל בינם לבין הבנאדם הממוצע!? כל התשובות- במאמר שלפניכם .....

מאמרים נוספים בנושא שיווק רב שכבתי

מאת: טיפ ווינרשיווק רב שכבתי17/11/128767 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

מאת: ronyotשיווק רב שכבתי17/09/128155 צפיות
כאשר מדובר על נטרול של ריחות בתחום התעשייה חייבים, באותה נשימה לשוחח על מקצועיות בתחום התקנת מנדפים וכן ניקוי מנדפים. אין להקל ראש כאשר מדובר על חומרים מסוכנים עבור בני אדם ועבור הסביבה ומערכות נידוף חייבות לעמוד בתקנים מאד מחמירים. המשרד להגנת הסביבה הוא הגוף הפועל בתחום על מנת לשמור על תהליכי התקנה ושימוש יעילים ובטוחים עבור האדם והסביבה.

מאת: אבי רוןשיווק רב שכבתי29/07/128098 צפיות
אנו בעיצומו של תהליך שחושף בפני אוכלוסייה רחבה (שהיו ברובם סקפטיים מאוד לגבי כל הנושא של שיווק רב שיכבתי) את העוצמה הכלכלית וההיגיון שעומד מאחורי התכניות השונות.

מאת: דניאל seoשיווק רב שכבתי10/06/128058 צפיות
רבים מנסים לתת לחדר ביתם את התחושה הביתית שהם כל-כך צריכים אך כושלים. תחושה ביתית מתבטאת באופנים שאפילו קשה לתאר אך אם ננסה לתת לה מילים נרדפות זה יתממש במילים כמו חמימות, נינוחות, אינטימיות ומקום אשר יש לו ערך סנטימנטלי עבורנו. אך עושים זאת? זו שאלה שהרבה שואלים את עצמם ולא מצליחים למצוא לה את התשובה, על כן החלטתי לשבת לכתוב מאמר זה על-מנת לסייע לאותם אנשים.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק רב שכבתי06/12/118041 צפיות
בית דפוס הוא מפעל לכל דבר. אולי לפעמים אנחנו לא שמים לב למה עומד מאחורי הדברים הקטנים בחיים שלנו, אבל אם נחשוב על זה לרגע כל פריט קטן שאנחנו משתמשים בו הוא פריט שהשקיעו בו זמן ועשיה. מחת לכותלי בית דפוס מתרחשת עבודת כפיים סזיפית שעומלת יום ולילה על מנת להכין לנו מוצרי דפוס אייכותיים. כל פלייר שאנחנו רואים מקופל למשל עבר מכונה שתקפל אותו וגם המגנטים שלנו עברו תהליך לא קצר של הצמדות. מגנטים הם מוצר דפוס שדורש השקעה רבה מצידם של כל הנוגעים בדבר.

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/118501 צפיות
איך בונים עסק אמיתי, יציב ומצליח לחיים ? מהו אותו השינוי בתפיסת העולם הנדרש בכדי לבצע זאת נכון ?

מאת: ארקדי פודליסקרשיווק רב שכבתי07/03/118642 צפיות
אם הדף נחיתה שלכם מצליח לייתר המרה של 10-20 אחוז כניראה שמאמר זה לא בשבילכם...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica