חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק רשתי – שינוי תפיסת עולם ובניית עסק לחיים

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי25/04/20118637 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

שיווק רשתי הוא מקצוע, מקצוע לכל דבר. הוא אינו שונה מנגינה על פסנתר, כדורגל, כדורסל , שירה או משחק. (קולנוע, תיאטרון).

האם יש לך תחביב שאתה ממש טוב בו ?

אולי אתה יודע לנגן על גיטרה, אולי לשחק כדורעף, לשחות או לייעץ לאנשים הקרובים אלייך בזמני דילמה ומשבר בחייהם. איך נהיית טוב בתחום הזה ?

האם נולדת כנגן מעולה על גיטרה ? האם בגיל 3 שיחקת כדורגל כפי ששיחקת בגיל 18 ? ברור שלא !

סביר להניח שלקח לך זמן רב של לימוד, השקעה, התמדה ופיתוח כישורים בכדי להפוך לטוב בעיסוק הזה ....

זוהי אמת אוניברסאלית ש95% מהאנשים שמצטרפים לשיווק רשתי מחמיצים.

לוקח זמן ללמוד מהו השיווק הרשתי וכיצד לעשות אותו נכון. אבל הרבה יותר מכך, שיווק רשתי זהו לא עסק של לימוד תיאורטי, שיווק רשתי זהו עסק של העצמה, התפתחות אישית, עשייה וגדילה תוך כדי העשייה. אתה לומד "תוך כדי תנועה".

העצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך בעסק שלך, אם הינך חדש בשיווק הרשתי, או שהינך בוחן את התעשייה ומעוניין לפתח עסק מצליח בתוכה , היא – תתחייב לחמש שנים בעסק. 5. לא דקה פחות.

למה ?

כיוון שהמחויבות הזאת מראה לך את התמונה המלאה של מה שאתה עושה.

המחויבות הזאת נותנת לך זמן ואויר לנשימה. היא מורידה ממך לחץ. היא נותנת לך זמן לעבור את השינוי המלא שהינך *נדרש* לעבור על מנת להגיע להצלחה אמיתית בעסק. והשינוי העיקרי שמדובר עליו, הוא השינוי והגדילה של *עצמך*.

שינוי של השקפת עולם.

פיתוח כישורים נלווים.

שינוי של הרגלים. ותבניות מחשבות ופעולה.

וזה לוקח זמן. לוקח זמן לשחרר את האגו ולפעול ממניעים נקיים. לוקח זמן לזנוח גאווה עצמית ולהעביר קרדיט לאחרים במקום לקחת את הקרדיט עבור הישגים לעצמך.

לוקח זמן לגדול ולהאמין שאתה יכול, להאמין שמגיע לך. לא עוד אמונה ברמה של מחשבה מודעת, אלא אמונה עמוקה, כזאת ששוכנת עמוק בתוך הנפש התת הכרתית שלך, שמאמינה שאתה יכול ומגיע לך להקים ולתחזק עסק מצליח.

אנשים שמצטרפים לשיווק רשתי ולא רואים את התמונה הגדולה, מצטרפים למעשה בכדי "לנסות".

הם נכשלים עוד לפני שהתחילו בכלל, כיוון שהם רואים רק את שטר הכסף אל מול העיניים. אם הם יעשו כסף בחודשיים הראשונים הם יישארו, ואם לא – יעזבו. ככה לא בונים עסק.

תראו לי עסק אמיתי, גדול, שמגלגל מחזורים ענקים של כסף בחודש, שהחזיר את ההשקעה בחודשיים-שלוש הראשונים של הקמתו. טירוף ! לא קיים ......

לפתוח קיוסק פשוט עולה בימינו באזור ה40,000$. ואפילו בחלום הורוד ביותר הבעלים של הקיוסק לא חולם להחזיר את ההשקעה בחצי השנה הראשונה שלו של פתיחתו.

שיווק רשתי לא שונה. שיווק רשתי זהו ביה"ס לעסקים, ביה"ס הלמידה של החיים, ביה"ס שהופך אותך למנהיג ומוציא אותך לחיים כאדם חזק יותר.

ההתחייבות לחמש שנים בעסק מחזקת אותך. אם אתה נמצא ארבעה חודשים בעסק, ואנשים שואלים אותך אם אתה כבר מרוויח 10,000 שקל בחודש ואינך רואה את התמונה המלאה, אתה עשוי להילחץ ולגמגם. אולם, אם התחייבת לחמש שנים בעסק, זוהי כלל לא בושה !

אתה כלל לא מתרגש ! כיוון ש"נשארו לי עוד 4 שנים ושמונה חודשים בכדי להרוויח את הסכום הזה. ". אתה במקום אחר. אתה במקום של אמונה. אנשים רואים לך בעיניים את כמות הרצינות שלך ואת המחויבות שלך להישגים ולהגשמת החלומות שלך.

התחייב לחמש שנים בעסק, בפניי עצמך ובפניי הסובבים אותך, ואתה כבר תראה ותרגיש כיצד העסק שלך בשיווק רשתי יתחיל להתנהל בשלווה פנימית עמוקה יותר ובשגשוג מהיר יותר.

המחויבות הזאת תחזק אותך גם ברגעי משבר ותשמור אותך בתלם בשעה מאתגרת.

תן לעצמך את הזמן לעבור את השינוי המלא.

וזה יבוא. סמוך עליי.

בימים אלו אני מחדש את האיתור והאימון של יזמים חדשים בשיווק הרשתי ומלמד אותם כיצד לבנות עסק מצליח בתעשייה, בעזרת שיטת שיווק רשתי ייחודית ומדהימה. במידה ויש בך את התשוקה ללמידה, ליישום ולהצלחה, הגש מועמדותך באתר הבא - http://www.nirlev.com/ .

שלך.

ניר לב.

מומחה שיווק רשתי, יזם אשר הקים וייסד את "לצאת לחופשי עם השיווק הרשתי", תוכנית פרקטית לבניית עסק מצליח בשיווק הרשתי.

ניר פעיל נכון למאי 2011 שנתיים בתעשייה, הקים עסק מצליח עבור עצמו וכעת מלמד יזמים נוספים לשכפל את הפעולה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ניר לב- עבודה מהבית ומייסד פרויקטים להכנסות באינטרנט-  http://www.nirlev.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניר לב

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי08/10/109000 צפיות
מהו הסוד מס' 1 להצלחה בשיווק רשתי מפי המרשת הגדול בעולם ?

מאת: ניר לבשיווק רשתי08/07/101279 צפיות
במאמר זה תקבלו מידע בלעדי על מיהו המועמד האידיאלי שלכם בשיווק רשתי וכיצד להעביר את המועמדים שלכם תהליך נכון בכדי לא לפספס כאלה החומקים לכם מתחת לאף ! http://www.nirlev.com/

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי15/06/108596 צפיות
במאמר הבא אציג בפניכם את התפיסה והגישה שלי בנוגע לתעשיית השיווק הרשתי והתהליך בינינו המרשתים לבין מועמדים שלנו לעסק, ביחס לטעויות הנפוצות שרוב המרשתים החדשים מבצעים, ואיך ניתן לתקן אותם בכדי להרוויח יותר כסף בתוך העסק הזה.

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט16/03/101097 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק רווחי באינטרנט במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבשיווק רשתי16/03/102568 צפיות
מה ההבדל המנטאלי בין יזם לבין שכיר והאם אפשר להצליח בתור יזם עם מנטאליות של שכיר ? כל התשובות, ההסברים וההמלצות כיצד לשדרג דרמטית את המנטאליות ולהפוך לבעל עסק יזמי בשיווק רשתי במאמר שלפניכם ...

מאת: ניר לבעסקים מהבית04/02/101433 צפיות
רובנו עובדים בפרך עבור כסף אך מקבלים מעט ממנו אם בכלל... מהו הגורם לכך ? האם אנו שמים לב לכמה שעות אנו נמצאים בעבודה, מה אנו מקריבים עבור כך והאם עצרנו לרגע על מנת לחשוב - מהי צורת החיים הטובה ביותר עבורנו ?

מאת: ניר לבשיווק באינטרנט10/01/101393 צפיות
רובנו רוצים אך מפחדים. משהו שם עוצר אותנו- הביקורת, הסביבה השלילית. הדבר היפה הוא שאלו אותם האתגרים איתם התמודדו גם כל גדולי ההסטוריה! אז מה ההבדל בינם לבין הבנאדם הממוצע!? כל התשובות- במאמר שלפניכם .....

מאמרים נוספים בנושא שיווק רב שכבתי

מאת: טיפ ווינרשיווק רב שכבתי17/11/128882 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

מאת: ronyotשיווק רב שכבתי17/09/128274 צפיות
כאשר מדובר על נטרול של ריחות בתחום התעשייה חייבים, באותה נשימה לשוחח על מקצועיות בתחום התקנת מנדפים וכן ניקוי מנדפים. אין להקל ראש כאשר מדובר על חומרים מסוכנים עבור בני אדם ועבור הסביבה ומערכות נידוף חייבות לעמוד בתקנים מאד מחמירים. המשרד להגנת הסביבה הוא הגוף הפועל בתחום על מנת לשמור על תהליכי התקנה ושימוש יעילים ובטוחים עבור האדם והסביבה.

מאת: אבי רוןשיווק רב שכבתי29/07/128196 צפיות
אנו בעיצומו של תהליך שחושף בפני אוכלוסייה רחבה (שהיו ברובם סקפטיים מאוד לגבי כל הנושא של שיווק רב שיכבתי) את העוצמה הכלכלית וההיגיון שעומד מאחורי התכניות השונות.

מאת: דניאל seoשיווק רב שכבתי10/06/128167 צפיות
רבים מנסים לתת לחדר ביתם את התחושה הביתית שהם כל-כך צריכים אך כושלים. תחושה ביתית מתבטאת באופנים שאפילו קשה לתאר אך אם ננסה לתת לה מילים נרדפות זה יתממש במילים כמו חמימות, נינוחות, אינטימיות ומקום אשר יש לו ערך סנטימנטלי עבורנו. אך עושים זאת? זו שאלה שהרבה שואלים את עצמם ולא מצליחים למצוא לה את התשובה, על כן החלטתי לשבת לכתוב מאמר זה על-מנת לסייע לאותם אנשים.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק רב שכבתי06/12/118152 צפיות
בית דפוס הוא מפעל לכל דבר. אולי לפעמים אנחנו לא שמים לב למה עומד מאחורי הדברים הקטנים בחיים שלנו, אבל אם נחשוב על זה לרגע כל פריט קטן שאנחנו משתמשים בו הוא פריט שהשקיעו בו זמן ועשיה. מחת לכותלי בית דפוס מתרחשת עבודת כפיים סזיפית שעומלת יום ולילה על מנת להכין לנו מוצרי דפוס אייכותיים. כל פלייר שאנחנו רואים מקופל למשל עבר מכונה שתקפל אותו וגם המגנטים שלנו עברו תהליך לא קצר של הצמדות. מגנטים הם מוצר דפוס שדורש השקעה רבה מצידם של כל הנוגעים בדבר.

מאת: ארקדי פודליסקרשיווק רב שכבתי07/03/118880 צפיות
אם הדף נחיתה שלכם מצליח לייתר המרה של 10-20 אחוז כניראה שמאמר זה לא בשבילכם...

מאת: ניר לבשיווק רב שכבתי08/10/109000 צפיות
מהו הסוד מס' 1 להצלחה בשיווק רשתי מפי המרשת הגדול בעולם ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica