חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירותי ניקיון למשרדים

מאת: יערה דניאלניקיון11/07/2010618 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אין עוררין על כך שסביבת עבודה נקייה היא גם סביבת עבודה שנעים יותר לעבוד בה. אך שמירה על סביבת עבודה נקייה חשובה גם מבחינות רבות נוספות. המאמר הבא יפרט את החשיבות שבשירותי ניקיון שוטפים למשרדים כדי לשמור על סביבת עבודה נקייה.

שירותי ניקיון למשרדים – היגיינה מעל הכול

הסיבה הראשונה שבגללה אנו שומרים על ניקיון, לא רק במשרד אלא בכל מקום, היא כדי להבטיח תנאי היגיינה נאותים. ידוע לכל שללא הקפדה על ניקיון עלולים לפקוד את המקום מזיקים למיניהם הנושאים טפילים ומחלות. ללא הקפדה על ניקיון, ובמיוחד במקומות עבודה שבהם עובדים אנשים רבים, חיידקים ומחלות עלולים למצוא את דרכם הקלה בין עובד אחד לאחר. לכן חשוב מאוד שבכל משרד יופעלו שירותי ניקיון קבועים וסדירים, שימנעו בעיות תברואתיות, הופעת מזיקים והתפרצות מחלות. שירותי ניקיון קבועים למשרדים מבטיחים שהפחים ירוקנו לפחות פעם אחת ביום, שהשירותים יעברו ניקיון וחיטוי יסודי כל יום, ושהמטבחון יישאר נקי משאריות אוכל ומפסולת ועוד.

שירותי ניקיון למשרדים – כשהסביבה נקייה תפוקת העובדים עולה

שמירה על סביבת עבודה נקייה באופן קבוע ושוטף מעלה את תפוקת העובדים, וזאת בשל שתי סיבות עיקריות. ראשית, חברת ניקיון המספקת למשרד שירותי ניקיון שוטפים מדי יום ביומו מקלה על העובדים. עובדי הניקיון מרוקנים פחים ומאפרות, מנקים אבק משולחנות, ארונות ומסכי מחשב, מנקים מטבחונים וחדרי שירותים ועוד. כך עובדי המשרד לא נאלצים להתעסק במטלות אחרות מלבד עבודתם. הם לא נדרשים לרוקן בעצמם את הפחים העמוסים, הם לא נאלצים לבזבז את זמנם בחיפוש מסמכים בארונות מאובקים, או לחפש אחר סבון לשירותים או נייר לשטיפת ידיים. עובדי הניקיון הם שעושים זאת עבורם, ולעובדים יש פנאי לעסוק אך ורק בעבודתם.

הסיבה השנייה לעלייה בתפוקת העובדים נובעת מהעלייה במוטיבציה. כאשר העובדים רואים כי מעבידם משקיע בהם ומספק עבורם שירותי ניקיון מקיפים וכוללים, גם שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה עולה, וכפועל יוצא גם תפוקתם עולה. ככל שהעובדים חשים כי המעביד שלהם דואג לצרכיהם ואינו זונח גם את הפרטים הקטנים והחשובים, כמו ניקיון המטבחון, ניקיון עמדות העבודה ועוד, כך המוטיבציה שלהם לתת מעצמם בחזרה לארגון עולה.

שירותי ניקיון למשרדים – כי גם הלקוחות לא מתעלמים מן הפרטים הקטנים

במשרדים ובמקומות עבודה רבים מתקיימת גם קבלת קהל, ועובדי המשרד הם לא היחידים שפוקדים אותו. ישנם מקומות עבודה שבהם ההקפדה על ניקיון והיגיינה מחייבת מעצם השירות שמעניקים העובדים, כמו ניקיון משרדים כמו מרפאות ומעבדות. אך גם במשרדים ממשלתיים, מרכזי שירות לקוחות וכדומה, יש חשיבות רבה להקפדה על ניקיון המשרד. בעידן המודרני, שבו כל חברה מתחרה על כל לקוח, חשוב להקפיד להשתמש בשירותי ניקיון שוטפים שיבטיחו שקהל הלקוחות של החברה יקבל את השירות הטוב ביותר. לקוחות שמשלמים ממיטב כספם לחברה מסוימת, מצפים לקבל יחס ושירות בסטנדרטים גבוהים. הם מצפים להגיע למשרד מסודר, שבו כסאות ההמתנה נקיים, השולחנות לא מאובקים, השירותים אינם מטונפים ובאופן כללי המקום נראה מטופח ומזמין. לכן כל חברה שמעוניינת להעניק ללקוחות שלה שירות ראשון במעלה, חייבת להשקיע בשירותי ניקיון שוטפים וקבועים למשרדים שלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יערה דניאל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יערה דניאל

מאת: יערה דניאלאבטחת הבית11/08/11986 צפיות
מערכות כיבוי אש הן אביזר חיוני בכל מבנה. מערכות אלו, כדוגמת הספרינקלרים, מספקות מענה ראשוני לכל שריפה, מיד כשהיא פורצת וגם אם איש עדיין לא הבחין בקיומה

מאת: יערה דניאלפרופילי חברות11/08/11986 צפיות
אוטובוסים בדרך כלל מזכירים לנו את תקופת הילדות. אז, לפני שהיה בידינו רישיון נהיגה או חברים בעלי רישיון נהיגה, אבל כשהיינו כבר מספיק גדולים כדי להגיע ממקום למקום באופן עצמאי, אוטובוסים היו כלי התחבורה שבאמצעותו התניידנו. מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלנשים - כללי11/08/111748 צפיות
המראה שלנו והטיפוח הם חלק חשוב בחיינו בשנים אלו. מדברים הרבה על קוסמטיקה- במאמר הבא 5 דברים שאומרים על קוסמטיקה, והאמת מאחוריהם.

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי09/08/111052 צפיות
הובלות מנוף כשמן כן הן – הובלות אשר לשם ביצוען יש להשתמש במנוף. לא בכל הובלה נדרש השימוש בכלי המכאני, אולם ישנם מצבים המחייבים שימוש בו על מנת שההעברה תצלח - מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלרהיטים08/08/11910 צפיות
כל מי שיש לו דירה עם גינה או עם מרפסת יודע, שאין כמו ריהוט גן איכותי כדי להפוך את הישיבה בחוץ לנעימה במיוחד. המאמר הבא יעזור לכם לבחור ריהוט לגינתכם בצורה הנכונה.

מאת: יערה דניאלבית חכם26/07/111011 צפיות
כמדי שנה, גם הקיץ, בשלהי חודש יולי, אנו מתבשרים באמצעי התקשורת על שיאי חום חדשים. וכמדי שנה, גם הקיץ חברת החשמל משמיעה את איומיה הקבועים על הפסקות חשמל יזומות, כדי שתוכל לעמוד בביקושים העצומים לחשמל

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי26/07/111268 צפיות
כל חברת בנייה עושה שימוש בכלים מכאניים ובחומרים אשר שמם הכולל הוא "ציוד לבניין". על מנת שהתוצאות בשטח תהיינה טובות ויעילות, חשוב שהחברות יעשו שימוש בכלים חזקים ובחומרים באיכות טובה, שיאפשרו בנייה חזקה ויציבה.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון

מאת: yoni romניקיון31/05/18446 צפיות
האם הגיע הזמן לקנות ספה חדש או שאפשר עדיין ל"הציל" אותה? ואם כבר, איך בוחרים חברה מקצועית לניקוי ספת הבד?

מאת: רוני הכהןניקיון13/05/18465 צפיות
אחד מן הדברים שמאוד חשובים הוא שמירה על המקום של העבודה נקי ומסודר

מאת: רוני הכהןניקיון12/11/17840 צפיות
מה קורה כשאר הניקיון הזה הוא דבר אשר צריך להישמר באופן יציב גם במקום של העבודה שאליו מגיעים המוני אנשים כל יום מחדש ושם הם נמצאים לטווח של שמונה שעות ואף יותר מכך בממוצע? את הפעולה של הניקיון חלק ניכר מבצעים על ידי חברות ניקיון משרדים בתל אביב שם יש ריכזו גבוה של בתי עסק בצורה בולטת.

מאת: נריה שמואליניקיון21/08/171119 צפיות
מה חברות ניקיון יכולות לעזור לאדם הפשוט?

מאת: שלום כהןניקיון02/08/17865 צפיות
יש לא מעט דברים בחיינו שכולנו יודעים שעלינו לעשות אך לא נוח ולא נעים לנו להתעסק בהם. לדוגמה: ניקיון. מי לא היה רוצה שהבית שלו יהיה נקי יותר? ומי לא היה רוצה שהמשרד שלו יהיה מרשים מבחינת הניקיון והסדר? עם זאת, לא קל לענות על השאלה כיצד נוכל לשמור על הסדר ועל הניקיון בכל המרחבים שבהם אנחנו נמצאים כך שאתם ממש לא היחידים שמוטרדים מהעניין הזה. אפשרות טובה יכולה להיות הזמנת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית כי חברה כזאת יכולה לעשות עבורכם את כל העבודה. חברת ניקיון מובילה תוכל להגיע לביתכם או לכל נכס אחר

מאת: רוני הכהןניקיון02/12/16863 צפיות
צריכים להתמודד עם שלבים לא פשוטים החל מבחירת איש מקצוע לעבודת השיפוצים, להתמודד עם השיפוצים עצמם שכוללים רעש ולכלוך שמצליחים להגיע לכל חדר מחדרי הבית, ולבסוף לחזור אל השגרה רק על מנת לגלות כי הבית פשוט מאוד מלוכלך. איך מנקים?

מאת: רוני הכהןניקיון30/11/16844 צפיות
כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון מחפשים למעשה את המכלול השלם של כל אלה, כדי לקבל את השירות הכי מקצועי שיש, ללא כל פשרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica