חפש מאמרים:
שלום אורח
10.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ספא אומנות - my art - מימי צליק

מאת: מימי צליקאמנות פלסטית16/08/20101091 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במשל שנים רבות עסקתי בתחום רוחניות והמיסטיקה.

מאד אהבתי אומנות,בקרתי בגלריות אבל מעולם לא עסקתי בתחום.

עקב משבר אישי חיפשתי דרך להתמודד בנפילת הנפש , ולפתע מצאתי את עצמי מתעסקת באומנות.

העיסוק באומנות אכן רומם את נפשי, מילא את נפשי באור, וצבע,וימים כלילות רק ציירתי ויצרתי יצירות מופלאות,כך פתאום באמצע החיים כהארה משמים, החלו לצוץ יצירות אחת אחרי השניה.

לאחר כעשר שנות יצירה החלטתי להגשים חלום ולאגד את יצירותי כספר אומנות, לקחתי את מיטב המעצבים

הגרפיים, וכמובן משאבים כספיים שלא היו לי, ושילבתי בספר הגיגים  רוחניים שהם המוטו שלי בחים, הגיגים אופטימיים,ונוצר ספר אומנות מרהיב ססגוני ומפואר, אכן הגשמת חלום.

ועכשיו נותר לי שלב השיווק שלו.

נפלתי הידיים הלא נכונות, אנשים לא מהימנים רימו אותי בהבטחות שווא, והספר שווק חיים.

הוא מאוחסן אחר כבוד בתוך קבר - מחסן, שלא רואה אור יום.

ככה יעשה לספר שאף חד לא רוצה ביקרו.

ככה יעשה לספר וליוצר שאין מאחוריו גב איתן.

ספר שהוא גאווה ישראלית לאומנות הישראלית בפרט שוכב ומעלה אבק, זועק את זעקתו האילמת, ואני מנסה

בכל כוחי להצילו.

קניתי מחשב- שמעולם לא היתה לי נגיעה עולם זה, פתחתי אתר אחר אתר בכדי לקדמו ,והחלום עדיין נשאר

אולי יגיע יום והוא יראה כבוד, לבינתיים אני מקדימה את רוב זמני לצבירת חברים שיכירו את האומנות שלי,

שיאהבו אותה ואולי ביום יום הימים או באחרית ימי יזכה ספרי לכבוד המגיע לו  אמן!!!!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ספר אומנות "my art" - מימי צליק

במשך שנים רבות בהם עסקתי בעולם המיסטיקה - שנים בהם הטתי אוזן קשבת לאנשים במצוקותיהם ניסתי לעזור להם בעצות ובראית עולם אופטימית, ספגתי את האנרגיות השליליות של כל מצוקותיהם והחלתי להרגיש רע. מתוך כל האופל הזה קבלתי הארה והחלתי לעסוק בעולם הצבעים עולם בו מצאתי את  אושרי.

לאחר עשר שנים של יצירה החלטתי להוציא לאור את יצירותי ואגדתי אותם לספר אומנות איכותי בו השקעתי את מיטב המוחות היצירתיים, כמו מעצב אומנות, צלם איכותי, גרפיקאי מעולה ואת עבודותי הסגגוניים בשילוב מלל רוחניהמספר על מסעי בעולם קסום זה. דרך כתיבתי אני מספרת על אופטימיות על התמודדויות ועל ראית עולמי כי הכל קבוע מראש אבל הרשות נתונה.

אני פונה לציבור הישראלי לתת כתף לאומנית כמוני ולקדם אותי בכך שיכירו בי כאומנית ישראלית, כי זה חלומי.

אני בטוחה בכך שזאת תהיה גאוה לאומית.

מימי צליק 0543-979663

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מימי צליק

מאת: מימי צליקציור26/08/10980 צפיות
את הכתבה הזאת רציתי להקדיש לאימי היקרה שעקב פטירתה הגעתי למשבר נפשי ממנו נסקתי לעולם האומנות. לאחר מות אימי האהובה נכנסתי למשבר נפשי עמוק ולא מצאתי ענין הכלום. שקעתי לתוך תהומות יאוש וכאב ולא ראיתי את האור בקצה המנהרה. כהבזק מתוך החשיכה הגיעה לי הארה ומצאתי את עצמי יוצרת יצירות מופלאות. בלילות הייתי מציירת עד שהפציע הבוקרואז הייתי אומרת שגמדים קטנים ציירו בלילה את הציור, הייתי עומדת נדהמת מולו ולא מאמינה, וכך ציור אחר ציור במשך 10 שנים, ואז החלטתי לאגד הכל כספר אומנות ססגוני ויחודי.

מאמרים נוספים בנושא אמנות פלסטית

מאת: ענת עין גדיאמנות פלסטית25/01/152385 צפיות
- מאמר זה עוסק בשילוב האמנות הפלסטית בגן הילדים ביחס לגישות החינוכיות שקיימות בחינוך לגיל הרך. מטרת המאמר הייתה להבין את חשיבות שילוב האמנות בגיל הגן ואת תרומתה הרבה להתפתחות הילד דרך תפיסותיהן החינוכיות של הגננות. המאמר נבע מתוך עבודה מקיפה אשר בדקה את התפיסות, הגישות והאמונות של מחנכות לגיל הרך בעניין שילוב אמנות פלסטית בגן הילדים במדינת ישראל ,וכן את מקומה של האמנות הפלסטית בהווי הגן, ושילובה בעשייה החינוכית אמנותית בגן. לאור זאת אתמקד במאמר בסוגיות המרכזיות הבאות: גישתן של המחנכות לאמנות הפלסטית בגן, בחירתה של הגישה החינוכית, שילובה בעבודת הגננות בנן, וכן האופנים ודרכי העבודה בהם מועברת האמנות הפלסטית בגן. המאמר מביא ממצאי מחקר משולב, בגישה האתנוגראפית, וכלל 50 גננות.

מאת: גיל שושיאמנות פלסטית17/11/137419 צפיות
מכיוון שסוגיות של תכנון פרישה הן מקיפות למדי אנחנו ממליצים לכם בחום להשתמש בשירותים של אנשים שזאת ההתמחות

מאת: דיבאני סנטראמנות פלסטית04/08/131349 צפיות
תמיד היה לנו חלום כל מטבח חדיש אך עם זאת גם ביתי, מעוצב ופרקטי, בעל הרבה מקום לאחסון אך עושה רושם קומפקטי ועוד כל מיני ניגודים שלא תמיד מתאימים. תמיד חלמנו על מטבח יפה ומרוהט, רחב ידיים ומעוצב בשעה שבפועל המטבח שלנו קטן ובנוסף אין לנו את סכום הכסף הדרוש לעצב אותו כרצוננו. אז מה יהיה?

מאת: נורית שניאמנות פלסטית19/06/131287 צפיות
על חופש הביטוי- על דימויים הנקברים בתוכנו כתל ארכאולוגי וירטואלי -על זכויות יוצרים. על הרשות לדלות אסוציאציות חופשיות בזמן יצירה בעולם גדוש ומוצף דימויים ועל הרפרנס הבלתי אפשרי לתיעוד.

מאת: נורית שניאמנות פלסטית16/06/131321 צפיות
נורית שני היא ציירת מתל אביב. מציירת בסטודיו, ברחוב פוריה 12. המאמר מתאר ומנסה להמחיש תהליך יצירה מדימוי לציור . במאמר נורית שני מראה איך, כאשר תבנית חשיבה משתבשת, כשלא מתקיים חוק שימור הצורה וחשים ורטיגו תודעתי נולד צירוף חדש. מתוך "סדק" תודעתי נוצר דימוי חדש של השפעה על התודעה. הציור המצורף בקישור עוסק באסוציאציה לדמות העולה מן החול הרטוב, רקדן שנורית שני ראתה בריקוד "הולדת הפניקס" של להקת ורטיגו, הופך בציורה, ליצירת אמנות עשויי מרשת, המייצגת רשת וירטואלית, עידן חדש ואת ושינוי חברתי.

מאת: נורית שניאמנות פלסטית16/06/131326 צפיות
נורית שני היא ציירת מתל אביב. מציירת בסטודיו, ברחוב פוריה 12. המאמר מתאר ומנסה להמחיש תהליך יצירה מדימוי לציור . במאמר נורית שני מראה איך, כאשר תבנית חשיבה משתבשת, כשלא מתקיים חוק שימור הצורה וחשים ורטיגו תודעתי נולד צירוף חדש. מתוך "סדק" תודעתי נוצר דימוי חדש של השפעה על התודעה. הציור המצורף בקישור עוסק באסוציאציה לדמות העולה מן החול הרטוב, רקדן שנורית שני ראתה בריקוד "הולדת הפניקס" של להקת ורטיגו, הופך בציורה, ליצירת אמנות עשויי מרשת, המייצגת רשת וירטואלית, עידן חדש ואת ושינוי חברתי.

מאת: הילה אמנות פלסטית02/06/131197 צפיות
במקומות עבודה רבים אנשים נוטים להתלונן כי אף על פי שמקום העבודה הוא מושך ומרכזי, העבודה עצמה מרתקת ושעות העבודה מאוד נוחות, עדיין קשה להם במקום העבודה שלהם והם אינם מרוצים משום שהאנשים שעמם הם עובדים אינם לטעמם. כאשר בדקו את התלונות האלה לעומק, הסתבר כי אנשים מתלוננים על אנשים אחרים העובדים עמם משום שהם לא באמת מכירים אותם. השיחות בדרך כלל לא עוברות מעבר לענייני עבודה או פרטים סתמיים של יום חולין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica