חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קפריסין - מרכז עסקים אזורי

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים22/09/20101146 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קפריסין מציעה לאיש העסקים הישראלי תשתיות בנקאיות ומיסוייות מצוינות. נתין להקים פעילויות עסקיות לכל מיני סוגי עסקים:

  • חברותאינטרנט - חברות שמחזיקות אתרי אינטרנט מסוגים שונים - אתרי אפיליאייט, אתרימכירות, אתרי תדמית לעסק. חברות אינטרנט אשר עוסקות במדיה, שיווק ולידים -חברות המתפעלות קמפיינים במנועי החיפוש מנתבות תנועה לאתרים שונים. חברותאינטרנט של יועצים עצמאיים או נותני שירות עצמאיים בכל מיני  תחומיפעילות.
  • חברותסחר - חברות שעוסקות בסחר בינלאומי, יבוא ויצוא. בסיס הפעולה בקפריסין מאפשרגישה מצוינת לאירופה, אמנות מס עם כ 40 מדינות בעולם ומקצועיות גבוהה שלהבנקים בתחום זה.
  • חברותהחזקה - חברות החזקה בנכסים שונים - החזקה בנדל"ן בחו"ל, החזקה בחברות זרות (החזקה בשרשור).

כיצד מקימים את הפעילות?

ראשית עלינו לחשוב על פתיחת חברה בקפריסין. בתהליך פתיחת החברה נגדיר את החברה כ"מקומית" או כ"לא מקומית". הגדרת החברה חשובה מעין כמוה מאחר ולהגדרות השונות יש יתרונות וחסרונות שתלויות בעיסוק החברה ובמקורות הכנסתה. באופן כללי חברה המוגדרת כמקומית תהנה משלל אמנות למניעת כפל המס שקפריסין חתומה עליהן וליהנות מהטבות בתשלום מע"מ בתוך האיחוד האירופי אך תהיה חייבת במס בשיעור של 10%. חברה המוגדרת כ"לא מקומית" אינה יכולה ליהנות מאמנות למניעת כפל מס אך מצד שני אינה חייבת בתשלום מס חברות מקומי.

המבחן הבסיסי להגדרת ה חברה בקפריסין כמקומית הוא מבחן הניהול והשליטה-הכין מתבצע הניהול והשליטה? לישראלים,הדרך הפשוטה ביותר להגדיר חברה כמקומית היא למנות נאמנים שיחזיקו עבורך את מניות החברה וכן למנות דירקטורים נאמנים. במצב זה החלטות החברה והניהול בעצם מתקבלות בקפריסין אבל בפועל אתה שולט בחברה דרך ייפוי כוח מלא שהחברה מעניקה לך. אנו כמובן נוכל לספק לך שרותי נאמנות ברמה ובדיסקרטיות הגבוהה ביותר.

שמירת סודיות בקפריסין - קפריסין מציעה שמירת סודיות בנקאית גבוהה. פרטי החברות בקפריסין נמצאים ברשם החברות הקפריסאי באופן פומבי, זאת אומרת שניתן לקבל פרטים על בעלי המניות והדירקטורים בקלות (בדומה לישראל) לכן מקובל מאוד להשתמש בשרותי נאמנות של דירקטורים נאמנים ושל בעלי מניות נאמנים. בצורה זו שמך לא יופיע ברשם החברות אלא שם הנאמנים. התנהלות זו מקובלת מאוד בקפריסין.


ניתן לבצע שילובים של מיבנה חברות בקפריסין ובמדינות שונות באירופה למטרת פעילות עסקית ותכנון מס ובכך לצמצם את המס למינימום בקפריסין.

תהליך הקמת חברה בקפריסין - תהליך הקמת החברה מהיר יחסית ולוקח כ- 10 ימים. חובה למנות לפחות בעל מניות אחד ודירקטור אחד.

חיבור החברה ל חשבון בנק  בקפריסין - החלק המורכב של השירות והמומחיות שלנו. חיבור החברה לחשבון בנק מסחרי מתבצע על ידי חתימה על מסמכי פתיחת חשבון בנק על ידי מורשי החתימה שהחברה הסמיכה. ניתן לפתוח חשבונות בנק מסחריים, לקבל כרטיסי אשראי ולקבל גישה מלאה לאינטרנט. תהליך הפתיחה מורכב ודורש מומחיות וניסיון. כיום הדבר אינו פשוט כלל ועיקר מאחר וחוקיים הקשורים להלבנות הון ופיקוח מוקפד על ידי מחלקות ציות מקשות מאוד על תהליך הפתיחה. אנו מכירים באופן אישי את פקידי הבנק ולכם נוכל להכין את החברה בצורה טובה לתהליך פתיחת החשבון.

ניתן בנוסף להקים עסקים שונים ברחבי העולם על ידי הקמת חברה בחו"ל במגוון רחב של מדינות.

 תגיות המאמר: חברה בקפריסין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גלובל בנקינג אופשור הינו משרד מוביל בישראל המעניק פתרונות מתקדמיםלהקמת חברה זרה בחו"ל, פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ייעוץ עסקי בחו"ל וייצוג משפטי במעל22 מדינות ברחבי העולם דרך חברותינו בפירמה גלובלית גדולה.

שרותיהמשרד:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נתן לבני

מאת: נתן לבנימיסוי בינלאומי15/04/119750 צפיות
תהליך הקמת חברה זרה בחול הפך להיות מורכב בשנים האחרונות ויש כמה נקודות חשובונת שצריך לקחת בחשבון. ראשית, מהי הפעילות הצפויה של החברה?

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים15/12/101070 צפיות
עולם העסקים הבינלאומי מקיף היום את רוב תחומי החיים שלנו. ניתן להתיחס לגלובליזציה והאינטרנט המהיר כאבולוציה מדהימה לעולם העסקים ובעצם לכל תחומי החיים המקיפים אותנו.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים24/11/101115 צפיות
מהן חברות אופשור? המונח חברות אופשור נקשר בעבר לחברות סודיות המשמשות לכל מיני פעילויות עסקיות לא ברורות. אותן חברות הוקמו באיים אקזוטיים בים הקריבי ובאזור התעלה בין אנגליה לצרפת. כיום המיצוב של חברות אופשור שונה לחלוטין !

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים12/11/101120 צפיות
רשת האינטרנט יצרה נגישות בין רגע למיליארדי גולשים מרחבי העולם. האפשרויות העסקיות שהרשת מציעה הן כמעט ללא גבולות. אין זה פלא שיזמי אינטרנט ישראלים רבים הקימו אתרים בחו"ל מסוגים שונים. הקמת אתר אינטרנט וחברת אינטרנט בחו"ל אינו דבר פשוט וקל לביצוע אלא עסק מורכב, מקצועי וסבוך. קיבצנו כמה טיפים שהם תוצאה של עשייה וניסיון של שנים בתחום של הקמת חברות ואתרי אינטרנט בחו"ל. למד מטעויות של אחרים וחסוך עוגמת נפש בעתיד

מאת: נתן לבנייזמות עסקית05/11/101074 צפיות
אנשי עסקים רבים מקימים מבני פעילות דרך חברות זרות ודרך חשבונות בנק בחו"ל במגוון של מדינות ובנקים בעולם. אחד מתחומי הפעילות הפופולריים בתחום חברות האופשור הוא איי הבתולה הבריטיים BVI.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים21/10/101494 צפיות
עולם הבנקאות עבר טלטלה רצינית בשנתיים האחרונות לאחר המשבר הפיננסי. רמת הפיקוח והרגולציה עלתה בצורה חדה ביותר. מבחינת הלקוח הפרטי או לקוח חברה המעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל

מאת: נתן לבניעסקים משפחתיים18/09/101099 צפיות
אנשי עסקים ויזמים אשר פעילים בחו"ל בדרך כלל מקימים חברה מוגבלת בחו"ל ויוצקים את הפעילות העסקית לחברה. הקמת פעילות עסקית בחו"ל זה עניין מורכב הכולל בתוכו השלכות מס בינלאומיות, רגולציה, הלבנות הון ובנקאות בינלאומית

מאמרים נוספים בנושא עסקים בינלאומיים

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים01/11/161013 צפיות
שירותי תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים, מאפשרים לקבל תרגום מדויק ונכון, של מסמך. תרגום מסמך משפה אחת, לשפה אחרת, כדאי לבצע בעזרת חברת תרגום, שמעסיקה מתרגמים מקצועיים, שמיומנים בביצוע עבודת תרגום.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים08/11/151970 צפיות
שירותי תרגום עבור ישראלים, מאפשרים לבצע תרגום של מסמך, או תרגום סימולטני של דברים שנאמרים בזמן שיחה. שירותי תרגום מצריכים מתורגמנים ששולטים היטב בשתי שפות שונות (ברמת שפת אם). תרגום מסמך, דורש יכולת גבוהה של התבטאות בכתב, כולל הבנה של מושגים שונים שיש במסמך המיועד לתרגום. תרגום סימולטני, דורש יכולת חשיבה מהירה, ויכולת ניסוח מהירה.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים06/07/151431 צפיות
תרגום עברית אנגלית בראשון לציון, מאפשר לתרגם מסמכים שונים, מעברית לאנגלית, או הפוך. השפה האנגלית, נחשבת כיום לשפה בינלאומית, בגלל הדומיננטיות של ארצות הברית בעולם. בעולם יש כ-400 מיליון אנשים, ששולטים באנגלית ברמת שפת אם.

מאת: Alex Admonעסקים בינלאומיים05/01/151388 צפיות
אם המילים "ספא ים המלח" מעלות בך אסוציאציות של מים חמימים, טיפולים מפנקים ומנוחה מושלמת לגוף ולנפש, אתה מוזמן להכיר את הפן האחר שלהן: הזדמנות להרוויח, והרבה. כיצד? שיווק מוצרי ים המלח בסיטונאות!

מאת: דוד כהןעסקים בינלאומיים26/04/146114 צפיות
מהו רילוקיישן, כיצד הוא משפיע על המשפחה ועל סביבת העבודה, כיצד להערך בצורה טובה לפני ביצוע רילוקיישן, ועוד.

מאת: ישראל סבאעסקים בינלאומיים13/02/147920 צפיות
תרגום עוקב שווה תרגום סימולטני, לא? אז זהו - שלא! חברה שמזמינה שירותי מתורגמנות חייבת לדעת מה ההבדל בין שתי השיטות ומהו השירות היעיל והחסכוני ביותר עבורה. המאמר נותן כמה עצות טובות בנושא.

מאת: שירי נתןעסקים בינלאומיים12/01/147997 צפיות
אוסטרליה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם כיום. מספר עולה של מעסיקים ישראלים מחפשים עובדים בתחומים רבים, החל מהייטק וIT עד למכירות ומלצרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica