חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד נערכים להקמת פעילות עסקית אינטרנטית בחו"ל?

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים12/11/20101120 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוקרשת האינטרנט יצרה נגישות בין רגע למיליארדי גולשים מרחבי העולם. האפשרויות העסקיות שהרשת מציעה הן כמעט ללא גבולות. אין זה פלא שיזמי אינטרנט ישראלים רבים הקימו אתרים בחו"ל מסוגים שונים. הקמת אתר אינטרנט וחברת אינטרנט בחו"ל אינו דבר פשוט וקל לביצוע אלא עסק מורכב, מקצועי וסבוך.
קיבצנו כמה טיפים שהם תוצאה של עשייה וניסיון של שנים בתחום של הקמת חברות ואתרי אינטרנט בחו"ל. למד מטעויות של אחרים וחסוך עוגמת נפש בעתיד.

  1. רעיון טוב – הכוונה לרעיון טוב שיוכללייצר כסף בשלב כל שהו בעתיד. ישנם רעיונות רבים לאתרים שבתיאוריה יכוליםלהיות ה youtube הבא אבל רובם נופליםשלב של הפיכת הרעיון למזומנים. גם אם אתה רוצה להיכנס לתחום מוכר, אתה עדייןתצטרך לבדל את עצמך משאר המתחרים.
  2. הקמת אתר אינטרנט זה עסק לכל דבר - רביםחושבים שלהקים אתר אינטרנט בארץ או בחו"ל זה עניין פשוט וקל אךלא כך הדבר. הקמת אתר וחברת אינטרנט זהו פרויקט שמורכב מגורמים שונים כגון תכנותהמערכת\אתר, עיצוב האתר, אירוח, תכנים, קידום, שיווק, בנקאות, מיסויבינלאומי ועוד. מדובר על עבודה יומיות בעדכון האתר ובפיקוח על המערכותהשונות ולכן כלל הברזל הראשון בנושא - אם אין לך או לשותפיך זמן נוסף אומספיק זמן לעבוד על האתר - אל תכנסו מלכתחילה לפרויקט. אם אין מי שיקדםוינהל את הפרויקט - סביר להניח שהפרויקט לא יצליח.
  3. כתיבת תוכנית עסקית - מומלץ להכין תוכניתעסקית בסיסית לגבי הפרויקט. אין הכוונה לתוכנית מורכבת וארוכה שתעלה לכם כסףרב אלא לדוח אקסל פשוט שבו תכניסו נתונים לגבי הוצאות והכנסות. מומלץתמיד להכניס הוצאות ברף העליון והכנסות ברף התחתון, כך שלא יחסר לכם מימוןלהמשך הפעילות. בתוכנית העסקית הכניסו ניתוח רגישויות לגבי פרמטרים רביםככל האפשר כך תוכלו לדעת מהם גבולות ההוצאות וההכנסות הצפויים.גם אם תגייסוכסף ממשפחה וחברים, סביר להניח שהם ירצו לקבל נתונים והערכות כספיות לפניביצוע ההשקעה.
  4. גיוס כסף - אם אתה הולך להקים מערכתמסובכת ומורכבת והאתר נמצא בתחום תחרותי קח בחשבון שתצטרך להשקיעעשרות ומאות אלפי דולרים בהקמת המערכת ותפעולה. אם אין לך את הכסף הדרוש,יתכן שתצטרך לגייס כסף מחברים ומשפחה. קח בחשבון שמי שישקיע בפרויקט שלךיהיה גם שותף שלך לכן חשוב היטב למי אתה רוצה לפנות בגיוס הכסף ואיך תהיהחלוקת האחוזים בפרויקט.
  5. הקמת חברה בחו"ל - מאחר והאתר יפנהלקהל רחב ברחבי העולם ולא מישראל, כדאי למקם את החברה ואת חשבון הבנק שלהחברה מחוץ לישראל. מומלץ להקים חברה בחו"ל שתחזיק את אתרי האינטרנטונכסים אחרים של הפרויקט (דומיינים, אתרים נוספים,רשימות לקוחות אואימיילים, מידע סודי וכדומה). ברגע שיש לך משקיעים פוטנציאלים, ברוב המקרים הם ידרשו לקבל מניותבחברה. בנוסף, אתה הולך לעבוד עם נותני שירות רבים - מעצבים, מתכנתים,כותבי תוכן, שיווק, קידום ,מזכירות וכדומה לכן מומלץ מהרגע שבו החלטת שאתההולך להקים את הפרויקט גם להקים נכון את החברה מבחינה פיננסית ובנקאית.ישנן אפשרויות רבות למיקום החברה ומיקום חשבון בנק בחו"ל כמו קפריסין,BVI, הונג קונג, פנמה ועוד.
  6. מחקר מתחרים ומחקר על התחום - לפני כניסהלתחום, חובה עליך ללמוד ולהכיר את המתחרים בתחום. יתכן ותצטרך להתמודד עםמתחרים רבי עוצמה שהסיכוי להצליח יהיה קטן. קח בחשבון שאתה הולך להתמודדמול חברות ואתרים באנגלית (או בכל שפה זרה אחרת) והקושי להתברגבמיקומים טובים בגוגל בביטויים רלבנטיים יהיה קשה מאוד לכן תהיה חייבלבנות נכון את האתר מבחינת SEO כבר מהרגע הראשון. אם הצלחת האתר תתבסס על כניסותממנועי החיפוש,זו אחת הנקודות המרכזיות בייתכנות הפרויקט. יתכן ותעלה קמפייניםלפרסום במנועי חיפוש או באנרים שיעלו לךכסף רב לכן כדאי מאוד להכיר את התחום שאתה הולך להיכנס. בלי ידע מוקדם, חבל לך על הזמן ועל הכסף.
  7. שיווק האתר - שיווק האתר ברשת האינטרנטהיא תורה בפני עצמה. מיקומים אורגנים גבוהים במנועי החיפוש בביטוייםמובילים הינם הדרך להצלחה. חובה להכין מחקר ביטוי מפתח. ישנם ביטוייםמובילים בכל תחום שיהיה לך מאוד קשה להתברג במיקומים טובים אבל יש מאותביטויים לונג טייל או זנב ארוך בעברית שבהם תוכל להצליח. אתר את אותם ביטויים.יש כלים אינטרנטיים של גוגל ואחרים שבהם תוכל להיעזר ולעשות מחקר ברמה גבוהה.אל תחסוך בזמן או בכסף בשלב זה כי זה הבסיס שעל פיו הטקסטים יכתבווהגולשים יגיעו אליך


לסיכום:
כפי שניתן לראות, הקמת חברת אינטרנט היא עניין מורכב. אתה נדרש לידע בתחומים רבים וליכולות ניהול פרויקטים גבוהות. נגענו רק בקצרה בחלק מהשלבים בהקמת האתר וחברה בחו"ל . ישנםשלבים נוספים חשובים שנדון בכתבות הבאות כגון ניהול השקעות בחו"ל. בכל מיקרה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע ומומחים לאינטרנט לפני ההשקעה.

הכתבה נכתבה ע"י משה אורון ממשרד ג'י.בי.או שירותים פיננסיים בינלאומיים.המשרד מתמחה בהקמת אופרציות בנקאיות ותפעוליות בחו"ל, הקמת חברות בחו"ל, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל ועוד.

 תגיות המאמר: חברה בחול


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גלובל בנקינג אופשור הינו משרד מוביל בישראל המעניק פתרונות מתקדמיםלהקמת חברה זרה בחו"ל, פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ייעוץ עסקי בחו"ל וייצוג משפטי במעל22 מדינות ברחבי העולם דרך חברותינו בפירמה גלובלית גדולה.

שרותיהמשרד:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נתן לבני

מאת: נתן לבנימיסוי בינלאומי15/04/119750 צפיות
תהליך הקמת חברה זרה בחול הפך להיות מורכב בשנים האחרונות ויש כמה נקודות חשובונת שצריך לקחת בחשבון. ראשית, מהי הפעילות הצפויה של החברה?

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים15/12/101070 צפיות
עולם העסקים הבינלאומי מקיף היום את רוב תחומי החיים שלנו. ניתן להתיחס לגלובליזציה והאינטרנט המהיר כאבולוציה מדהימה לעולם העסקים ובעצם לכל תחומי החיים המקיפים אותנו.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים24/11/101115 צפיות
מהן חברות אופשור? המונח חברות אופשור נקשר בעבר לחברות סודיות המשמשות לכל מיני פעילויות עסקיות לא ברורות. אותן חברות הוקמו באיים אקזוטיים בים הקריבי ובאזור התעלה בין אנגליה לצרפת. כיום המיצוב של חברות אופשור שונה לחלוטין !

מאת: נתן לבנייזמות עסקית05/11/101074 צפיות
אנשי עסקים רבים מקימים מבני פעילות דרך חברות זרות ודרך חשבונות בנק בחו"ל במגוון של מדינות ובנקים בעולם. אחד מתחומי הפעילות הפופולריים בתחום חברות האופשור הוא איי הבתולה הבריטיים BVI.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים21/10/101495 צפיות
עולם הבנקאות עבר טלטלה רצינית בשנתיים האחרונות לאחר המשבר הפיננסי. רמת הפיקוח והרגולציה עלתה בצורה חדה ביותר. מבחינת הלקוח הפרטי או לקוח חברה המעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים22/09/101147 צפיות
קפריסין מציעה לאיש העסקים הישראלי תשתיות בנקאיות ומיסוייות מצוינות. נתין להקים פעילויות עסקיות לכל מיני סוגי עסקים:

מאת: נתן לבניעסקים משפחתיים18/09/101099 צפיות
אנשי עסקים ויזמים אשר פעילים בחו"ל בדרך כלל מקימים חברה מוגבלת בחו"ל ויוצקים את הפעילות העסקית לחברה. הקמת פעילות עסקית בחו"ל זה עניין מורכב הכולל בתוכו השלכות מס בינלאומיות, רגולציה, הלבנות הון ובנקאות בינלאומית

מאמרים נוספים בנושא עסקים בינלאומיים

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים01/11/161013 צפיות
שירותי תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים, מאפשרים לקבל תרגום מדויק ונכון, של מסמך. תרגום מסמך משפה אחת, לשפה אחרת, כדאי לבצע בעזרת חברת תרגום, שמעסיקה מתרגמים מקצועיים, שמיומנים בביצוע עבודת תרגום.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים08/11/151970 צפיות
שירותי תרגום עבור ישראלים, מאפשרים לבצע תרגום של מסמך, או תרגום סימולטני של דברים שנאמרים בזמן שיחה. שירותי תרגום מצריכים מתורגמנים ששולטים היטב בשתי שפות שונות (ברמת שפת אם). תרגום מסמך, דורש יכולת גבוהה של התבטאות בכתב, כולל הבנה של מושגים שונים שיש במסמך המיועד לתרגום. תרגום סימולטני, דורש יכולת חשיבה מהירה, ויכולת ניסוח מהירה.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים06/07/151432 צפיות
תרגום עברית אנגלית בראשון לציון, מאפשר לתרגם מסמכים שונים, מעברית לאנגלית, או הפוך. השפה האנגלית, נחשבת כיום לשפה בינלאומית, בגלל הדומיננטיות של ארצות הברית בעולם. בעולם יש כ-400 מיליון אנשים, ששולטים באנגלית ברמת שפת אם.

מאת: Alex Admonעסקים בינלאומיים05/01/151388 צפיות
אם המילים "ספא ים המלח" מעלות בך אסוציאציות של מים חמימים, טיפולים מפנקים ומנוחה מושלמת לגוף ולנפש, אתה מוזמן להכיר את הפן האחר שלהן: הזדמנות להרוויח, והרבה. כיצד? שיווק מוצרי ים המלח בסיטונאות!

מאת: דוד כהןעסקים בינלאומיים26/04/146114 צפיות
מהו רילוקיישן, כיצד הוא משפיע על המשפחה ועל סביבת העבודה, כיצד להערך בצורה טובה לפני ביצוע רילוקיישן, ועוד.

מאת: ישראל סבאעסקים בינלאומיים13/02/147920 צפיות
תרגום עוקב שווה תרגום סימולטני, לא? אז זהו - שלא! חברה שמזמינה שירותי מתורגמנות חייבת לדעת מה ההבדל בין שתי השיטות ומהו השירות היעיל והחסכוני ביותר עבורה. המאמר נותן כמה עצות טובות בנושא.

מאת: שירי נתןעסקים בינלאומיים12/01/147997 צפיות
אוסטרליה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם כיום. מספר עולה של מעסיקים ישראלים מחפשים עובדים בתחומים רבים, החל מהייטק וIT עד למכירות ומלצרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica