חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דגשים לפתיחת חשבון בנק בחו"ל

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים21/10/20101494 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוקעולם הבנקאות עבר טלטלה רצינית בשנתיים האחרונות לאחר המשבר הפיננסי. רמת הפיקוח והרגולציה עלתה בצורה חדה ביותר. מבחינת הלקוח הפרטי או לקוח חברה המעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל, תהליך פתיחת החשבון הפך למורכב יותר ודורש מקצועיות רבה בתחום הבנקאי. בנקים ברחבי העולם הקשיחו מאוד את תהליך קבלת לקוחות ופעילותם העסקית וכיום נוטים להיות שמרנים כמה שיותר. נקודה זו חשובה ביותר מאחר ורוח הדברים הללו תלווה אותנו בכל התהליך של פתיחת חשבון בנק בחו"ל.

נבחין בין פעילות בנקאית אישית/פרטית לבין פעילות מסחרית שמבוצעת דרך חברה.

פעילות פרטית - חשבון בנק פרטי בחו"ל - נבחין בשני סוגים עיקריים:חשבון עו"ש רגיל וחשבון בבנק ל בנקאות פרטית. יש כמה הבדלים בין השניים:

  • חשבון בנק למטרות עו"ש משמש בעיקר למטרות של קבלת סכומי כסף בסדר גודל קטן עד בינוני, פיקדונות והעברות. ברוב הבנקים בחו"ל אין סכום מינימום להפקדה ראשונית והעמלות. החשבון אינו מדווח ואינו מפוקח ע"י רשויות ישראליות. ניתן לפתוח חששבונות בנק מהסוג הזה בעיקר בבנקים בקפריסין.
  • חשבונות בנק בבנקים לבנקאות פרטית - כאשר מדובר בסכף גדול (החל מ 500K $) מקובל ומומלץ לפתוח חשבון בנק באחד הבנקים הפרטיים בחו"ל, בדרך כלל בשוויץ או לוקסמבורג. חשבון זה שונה מהותית מחשבון בנק רגיל מאחר ומדובר בחשבון ברמת סודיות גבוהה וברמת שרות והשקעות מהגבוהות בעולם. ישנם בנקים רבים בשוויץ המציעים אופציה של פתיחת חשבןו בנק אך צריך להבין שישנם הבדלים מהותיים בין בנק לבנק בכל מאפייני החשבון לכן מומלץ להכיר היטב את הבנקים בשוויץ לפני הפניית הלקוח. (הערה - ניתן לפתוח חשבונות בנק בשוויץ ע"ש חברות זרות למטרות ניהול תיק השקעות או למטרותו הגנה על נכסים. החשבן אומנם מוגדר כחשבון עסקי אך איך בעצם שופ פעילות עסקית או מסחרית ). פמילי אופיס פעילים מאוד בשוויץ בתחום הבנקאות הפרטית.

פעילות עסקית - חשבון בנק על שם חברה
נבחין בשני סוגים לחשבונות על שם חברות:

  • חשבון על שם חברה למטרות מסחריות. מדובר על חשבון בנק מסחרי לכל דבר ועניין. כל חברה זקוקה לחשבון בנק על מנת לקבל/ להעביר כסף, הון עצמי, ערבויות וכדומה. אם אתה מתכנן להקים חברה בחו"ל ולפתוח לה חשבון בנק בחו"ל, קח בחשבון שמדובר על תהליך אורך ומורכב שבו תצטרך למסור לבנק את כל המידע בנוגע לנהנים בחברה, בעלי המניות, עיסוק החברה, לקוחות, מחזור עסקים וכדומה.
  • חשבון על שם חברה למטרות פרטית - מקובל מאוד בבנקאות הפרטית. לקוחות שמעוניינים לשמור על דיסקרטיות ומעוניינים לנהל את החזקותיהם בצורה יעילה, מקימים חברה זרה ופותחים לחברה חשבון בנק. אין מדובר על חשבון בנק מסחרי רגיל אלא על חשבון בבנק לבקאות פרטית ללא כל פעילות מסחרית.בעלי החשבון הם החברה ולכן כל תכתובת מכתים ורישומים שונים הם על החברה.כמובן שהבנק ירצה לדעת מי הם הנהנים בחברה ולקבל את כל מסמכי החברה לצורךפתיחת  החשבון בנק בחו"ל.
 תגיות המאמר: בנקאות פרטית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גלובל בנקינג אופשור הינו משרד מוביל בישראל המעניק פתרונות מתקדמיםלהקמת חברה זרה בחו"ל, פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ייעוץ עסקי בחו"ל וייצוג משפטי במעל22 מדינות ברחבי העולם דרך חברותינו בפירמה גלובלית גדולה.

שרותיהמשרד:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נתן לבני

מאת: נתן לבנימיסוי בינלאומי15/04/119750 צפיות
תהליך הקמת חברה זרה בחול הפך להיות מורכב בשנים האחרונות ויש כמה נקודות חשובונת שצריך לקחת בחשבון. ראשית, מהי הפעילות הצפויה של החברה?

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים15/12/101070 צפיות
עולם העסקים הבינלאומי מקיף היום את רוב תחומי החיים שלנו. ניתן להתיחס לגלובליזציה והאינטרנט המהיר כאבולוציה מדהימה לעולם העסקים ובעצם לכל תחומי החיים המקיפים אותנו.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים24/11/101115 צפיות
מהן חברות אופשור? המונח חברות אופשור נקשר בעבר לחברות סודיות המשמשות לכל מיני פעילויות עסקיות לא ברורות. אותן חברות הוקמו באיים אקזוטיים בים הקריבי ובאזור התעלה בין אנגליה לצרפת. כיום המיצוב של חברות אופשור שונה לחלוטין !

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים12/11/101120 צפיות
רשת האינטרנט יצרה נגישות בין רגע למיליארדי גולשים מרחבי העולם. האפשרויות העסקיות שהרשת מציעה הן כמעט ללא גבולות. אין זה פלא שיזמי אינטרנט ישראלים רבים הקימו אתרים בחו"ל מסוגים שונים. הקמת אתר אינטרנט וחברת אינטרנט בחו"ל אינו דבר פשוט וקל לביצוע אלא עסק מורכב, מקצועי וסבוך. קיבצנו כמה טיפים שהם תוצאה של עשייה וניסיון של שנים בתחום של הקמת חברות ואתרי אינטרנט בחו"ל. למד מטעויות של אחרים וחסוך עוגמת נפש בעתיד

מאת: נתן לבנייזמות עסקית05/11/101074 צפיות
אנשי עסקים רבים מקימים מבני פעילות דרך חברות זרות ודרך חשבונות בנק בחו"ל במגוון של מדינות ובנקים בעולם. אחד מתחומי הפעילות הפופולריים בתחום חברות האופשור הוא איי הבתולה הבריטיים BVI.

מאת: נתן לבניעסקים בינלאומיים22/09/101147 צפיות
קפריסין מציעה לאיש העסקים הישראלי תשתיות בנקאיות ומיסוייות מצוינות. נתין להקים פעילויות עסקיות לכל מיני סוגי עסקים:

מאת: נתן לבניעסקים משפחתיים18/09/101099 צפיות
אנשי עסקים ויזמים אשר פעילים בחו"ל בדרך כלל מקימים חברה מוגבלת בחו"ל ויוצקים את הפעילות העסקית לחברה. הקמת פעילות עסקית בחו"ל זה עניין מורכב הכולל בתוכו השלכות מס בינלאומיות, רגולציה, הלבנות הון ובנקאות בינלאומית

מאמרים נוספים בנושא עסקים בינלאומיים

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים01/11/161013 צפיות
שירותי תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים, מאפשרים לקבל תרגום מדויק ונכון, של מסמך. תרגום מסמך משפה אחת, לשפה אחרת, כדאי לבצע בעזרת חברת תרגום, שמעסיקה מתרגמים מקצועיים, שמיומנים בביצוע עבודת תרגום.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים08/11/151970 צפיות
שירותי תרגום עבור ישראלים, מאפשרים לבצע תרגום של מסמך, או תרגום סימולטני של דברים שנאמרים בזמן שיחה. שירותי תרגום מצריכים מתורגמנים ששולטים היטב בשתי שפות שונות (ברמת שפת אם). תרגום מסמך, דורש יכולת גבוהה של התבטאות בכתב, כולל הבנה של מושגים שונים שיש במסמך המיועד לתרגום. תרגום סימולטני, דורש יכולת חשיבה מהירה, ויכולת ניסוח מהירה.

מאת: ליאורעסקים בינלאומיים06/07/151431 צפיות
תרגום עברית אנגלית בראשון לציון, מאפשר לתרגם מסמכים שונים, מעברית לאנגלית, או הפוך. השפה האנגלית, נחשבת כיום לשפה בינלאומית, בגלל הדומיננטיות של ארצות הברית בעולם. בעולם יש כ-400 מיליון אנשים, ששולטים באנגלית ברמת שפת אם.

מאת: Alex Admonעסקים בינלאומיים05/01/151388 צפיות
אם המילים "ספא ים המלח" מעלות בך אסוציאציות של מים חמימים, טיפולים מפנקים ומנוחה מושלמת לגוף ולנפש, אתה מוזמן להכיר את הפן האחר שלהן: הזדמנות להרוויח, והרבה. כיצד? שיווק מוצרי ים המלח בסיטונאות!

מאת: דוד כהןעסקים בינלאומיים26/04/146114 צפיות
מהו רילוקיישן, כיצד הוא משפיע על המשפחה ועל סביבת העבודה, כיצד להערך בצורה טובה לפני ביצוע רילוקיישן, ועוד.

מאת: ישראל סבאעסקים בינלאומיים13/02/147920 צפיות
תרגום עוקב שווה תרגום סימולטני, לא? אז זהו - שלא! חברה שמזמינה שירותי מתורגמנות חייבת לדעת מה ההבדל בין שתי השיטות ומהו השירות היעיל והחסכוני ביותר עבורה. המאמר נותן כמה עצות טובות בנושא.

מאת: שירי נתןעסקים בינלאומיים12/01/147997 צפיות
אוסטרליה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם כיום. מספר עולה של מעסיקים ישראלים מחפשים עובדים בתחומים רבים, החל מהייטק וIT עד למכירות ומלצרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica