חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הפרטים הנדרשים עבור משרד ביתי מוצלח

מאת: דוד גרינברגעסקים מהבית26/09/2010764 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בימים אלה, יותר ויותר אנשים לוקחים צעד אמיץ ומבצעים לפחות חלק מהמטלות שלהם בעבודה , בבית.

למרות המשיכה של 30 דקות של נסיעה אל מקום העבודה,ישנה עלייה בכמות האנשים אשר מעדיפים לבצע את העבודה מן הבית על מנת ליצור סדר יום אשר הינו יותר גמיש מבחינת צרכי המשפחה.

מי שכבר מכיר את סדר היום של העבודה מן הבית יכול לומר לכם כי ישנם יתרונות כמו גם חסרונות לביצוע העבודה בבית.

על ידי תכנון חכם ושדרוג הולם , אתם יכולים להפוך את המשרד הביתי שלכם לסביבת עבודה מצוינת בה תהיו מלאי מוטיבציה , בשיא הנוחיות.

עיצוב משרד ביתי אשר תואם להרגלי העבודה ולסגנון החיים

הרבה אנשים מעדיפים למקם את המשרד שלהם הרחק מיתר חדרי הבית.

עליית גג, מרתף וחדרי חנייה הינם המיקום האידיאלי למיקום של משרד ביתי.

אצל הורים, לעומת זאת, ישנו ההכרח לעבוד במשרד תוך כדי השגחה על הילדים.

מעבר לכך, לא כל המשרדים הביתיים משמשים לאנשים אשר עובדים מן הבית, חלק גדול של בעלי בתים מסבים חדר אחד אשר משמש עבור כתיבה, קריאה וסידור החשבונות בצורה נוחה במשרד ביתי.

השכרת מעצב פנים בעל ניסיון בעיצוב סביבת עבודה במחירים התואמים לשטח עבודה קטן מעין זה, יכולים להיות דבר בעל ערך רב עבור עיצוב החלל המתאים עבור הצרכים של כל אדם ואדם.

ריהוט מותאם בצורה אישית

קרוב לוודאי שאתם תמצאו פריטי ריהוט במחירים ועיצובים סבירים עבור המשרד הביתי שלכם באזור המגורים שלכם, אולם זכרו כי המשרד שלכם הינו השקעה.

רוב האנשים משתמשים במשרד הביתי שלהם על בסיס יומיומי או כמעט יומיומי.

על מנת למקסם פרודוקטיביות ולהוריד את רמת הלחץ, יציבה לא נכונה וכאבי מפרקים רצוי כי תרכשו פריטי ריהוט משרדי בעיצוב ארגונומי אשר הינם השקעה חכמה, ולא בזבוז כסף, במקום בו אתם צריכים מקסימום של נוחיות .

עיצוב פנים תדמיתי

אם ישנו סיכוי כי יהיו לכם מבקרים בקשר לעבודה(ספקים,קליינטים, קולגות, מעסיק), אזי רצוי כי תתנו תשומת לב יתרה לסוג ההצהרה אותה אתם מעבירים על ידי עיצוב הפנים של סביבת העבודה שלכם.

בזמנכם הפנוי דאגו ליצירת כניסה נפרדת אל המשרד כדי למנוע מעבר באזור הפרטי של הבית על מנת לשדר מקצועיות שלא תופרע על ידי צעצועים אשר פזורים להם בדרך אל המשרד.

באופן אידיאלי במשרד ביתי יהיה גם חדר שירותים שאינו לשימוש בני המשפחה., וכן אזור קטן אשר יוקצה לישיבות .

חוקים עבור המשרד הביתי

לא משנה כמה מעוצב אזור המשרד הביתי שלכם, אתם תהיו חייבים לבסס כמה חוקים עבורכם ועבור בני המשפחה.

אם אתם מוצאים את עצמכם קמים יותר מיד פעמים אל המקרר בבית, רצוי כי תקבעו לעצמכם מספר פעמים בהן תיגשו לשם הפסקת אוכל.

הקו הפרטי של המשרד אינו לשימוש בני הבית כאשר הקו הביתי תפוס או בשימוש.

והמקום הפנוי במשרד אינו אמור לשמש מקום אכסון עבור פריטים של הבית.

 תגיות המאמר: מעצב פנים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד גרינברג

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131439 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: דוד גרינברגבר ובת מצווה17/03/131135 צפיות
בר המצווה הוא אירוע בלתי נשכח בחיי כולנו. המשפחה כולה נרגשת לקראת האירוע, חודשים רבים חושבים ומתכננים איך להפיק אירוע בר מצווה בלתי נשכח. המאמר שלפניכם יתן לכם את עשרת האטרקציות המובילות לאירועי בר מצווה

מאת: דוד גרינברגבניין ואחזקה - כללי15/09/111190 צפיות
מהי עלות וועד בית, מהי עלות הארנונה עבור שטח הדירה וכדומה. יכול להיות שתגלו שהעלות השוטפת, יחד עם תשלומי משכנתא, הינה גבוהה מידי לטעמכם ותחליטו למצוא דירה בעלויות נמוכות יותר.

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111142 צפיות
לא אחת מבקש מבוטח מקופת החולים שלו לקבל טיפול רפואי מסוים וזו מסרבת. בבואנו לבחון את זכאותו של מטופל לקבלת טיפול רפואי זה או אחר, עלינו לבחון את תכליתו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ועל מעמדה של קופת החולים לאור תכליות אלו. על כל אלו עמד בית המשפט בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111300 צפיות
מבוטח אשר מבקש לקבל טיפול שאינו כלול בסל הבריאות, מופנה לוועדת החריגים. הפסיקה קבעה כי על ועדת החריגים לקיים דיון לאור כללי הצדק הטבעי של המשפט המנהלי. כיצד הדבר בא לידי ביטוי בפועל? שאלה זו נדונה בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגשיפוצים04/07/111434 צפיות
הסיבה העיקרית לכך הינה העלויות הנמוכות בהחלט בהשוואה לעלויות של דירות מכל פרויקט נדלן קיים כיום. אומנם אל עלויות אלה יש להוסיף את העלות של השיפוצים ולכך יש לשים לב במיוחד, אבל אם נעבוד בצורה חכמה כך גם נקצור פירות ורווח עבור השבחתו של הנכס למכירה אם נהיה מעוניינים בכך בעתיד.

מאת: דוד גרינברגביטוח רכב30/05/111212 צפיות
למרות הכל יהיו כאלה אשר יעדיפו לגשת אל סוכן הביטוח ה"משפחתי" ולבצע ממנו את הרכישה של מוצר ביטוחי זה , בדיוק כמו כל ביטוח אחר שהם רוכשים דרכו בלב שלם , תוך שיקול של שירות אדיב ומעין תחושה של נאמנות לאורך שנים לאותה חברה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים מהבית

מאת: יעקב שמילעסקים מהבית10/07/143782 צפיות
פרילנסרים רבים וותיקים מכירים את השיטה. להיות עצמאי ללא פתיחת תיק. האם זה משתלם בכלל?

מאת: אמיר פטיטועסקים מהבית01/12/137637 צפיות
בימינו הרבה מאוד בני אדם אפילו קלטו שדרך האינטרנט הם יכולים בהשקעה בהחלט בינונית כדי להתחיל לייצר תוצאות במיוחד יפות והתחילו להתעסק כמו כן במידה ו דבר זה במשרה הוגנת או תמיד מספר זמן בשבוע. כדי להבחין היאך לעשות כסף דרך האינטרנט אתה לא רצוי די הרבה מומחיות וממש לא רצוי כמעט ותק לפני הכול כי אם קשר לבני אדם שכבר מתחילים את הגורמים.

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/131047 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/131021 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית05/06/131049 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית30/04/131346 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: טיפ ווינרעסקים מהבית17/11/127890 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica