חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים לרכישה של דירה מיד שנייה

 

אוקיי, אז החלטתם כי מחירי דירות מקבלן גבוהים מידי עבורכם, או כי אתם לא מעוניינים לחכות שנתיים עד לבנייה של הדירה רק על מנת לגלות שגן הילדים שהובטח לא הוקם והדירה אינה נמצאת במצב תקין למגורים.

דירה יד שנייה מציעה לכם את כל מה שאתם רואים, את השכנים, את הגן , את בית הספר הקרוב את המרכז הקהילתי ואת הסופר הקרוב, אתם לא צריכים לחכות, הכל כבר זמין וניתן לבדיקה.

אולם,אתם צריכים לערוך מספר בדיקות לדברים הקיימים, על מנת שלא תקבלו הפתעות לא רצויות-

בדיקת הדירה-

שכרו עורך דין אשר גם ינסח עבורכם את החוזה/זיכרון הדברים אשק יגן עליכם וגם יבצע בדיקות הכרחיות עבורכם כמו- האם הדירה מעוקלת או משועבדת, שהמוכר הינו בעלים רשום בטאבו של הדירה שהוא מציע לכם למכירה,בדיקה כי לדירה יש את כל האישורים הנדרשים ואינה עומדת בפני צו הריסה, בדיקת זכויות צד ג' על הדירה, בדיקת חריגות בנייה וכולי...

הדבר האחרון שאתם צריכים הינו ירידה של תשלומי משכנתא עבור דירה שלא תקבלו.

תשלום מס מקרקעין -

לאחר סגירה של עסקת רכישת דירה ומכירת דירה תתקבל דרישה לתשלום מיסוי על אותה דירה, עורך דין יעזור לכם גם בחישוב זה על מנת להימנע מחיוב גבוה יתר על המידה.

ערכו חוזה מסודר -

חוזה זה יפרט בצורה מסודרת וברורה את מחיר הדירה, אופי ביצוע התשלום עבור הדירה, קביעה של אופן תשלום המיסים ותשלומים נוספים ותאריך קבלת החזקה עבור הדירה לידי רוכש הדירה.

בדקו את עלויות תחזוק שוטפות –

מהי עלות וועד בית, מהי עלות הארנונה עבור שטח הדירה וכדומה. יכול להיות שתגלו שהעלות השוטפת, יחד עם תשלומי משכנתא, הינה גבוהה מידי לטעמכם ותחליטו למצוא דירה בעלויות נמוכות יותר.

בדיקת הסביבה –

בדקו את השכנים שאיתם אתם עתידים לחיות באותו בניין או רחוב, לעיתים הסיבה למעבר ולמחיר כה אטרקטיבי הינה השכנים, לכן רצוי לוודא כי אין כל בעיה כזו.

בדקו קרבה של סופר לרכישה נוחה של מוצרים לבית, קרבה של בתי ספר וגנים והאיכות שלהם.

רצוי כי תעברו לסביבה נעימה ונוחה שלא תצריך מכם נסיעה בכל פעם שתצטרכו חלב או עיתון.

 תגיות המאמר: משכנתא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד גרינברג

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131683 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: דוד גרינברגבר ובת מצווה17/03/131184 צפיות
בר המצווה הוא אירוע בלתי נשכח בחיי כולנו. המשפחה כולה נרגשת לקראת האירוע, חודשים רבים חושבים ומתכננים איך להפיק אירוע בר מצווה בלתי נשכח. המאמר שלפניכם יתן לכם את עשרת האטרקציות המובילות לאירועי בר מצווה

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111201 צפיות
לא אחת מבקש מבוטח מקופת החולים שלו לקבל טיפול רפואי מסוים וזו מסרבת. בבואנו לבחון את זכאותו של מטופל לקבלת טיפול רפואי זה או אחר, עלינו לבחון את תכליתו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ועל מעמדה של קופת החולים לאור תכליות אלו. על כל אלו עמד בית המשפט בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111358 צפיות
מבוטח אשר מבקש לקבל טיפול שאינו כלול בסל הבריאות, מופנה לוועדת החריגים. הפסיקה קבעה כי על ועדת החריגים לקיים דיון לאור כללי הצדק הטבעי של המשפט המנהלי. כיצד הדבר בא לידי ביטוי בפועל? שאלה זו נדונה בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגשיפוצים04/07/111494 צפיות
הסיבה העיקרית לכך הינה העלויות הנמוכות בהחלט בהשוואה לעלויות של דירות מכל פרויקט נדלן קיים כיום. אומנם אל עלויות אלה יש להוסיף את העלות של השיפוצים ולכך יש לשים לב במיוחד, אבל אם נעבוד בצורה חכמה כך גם נקצור פירות ורווח עבור השבחתו של הנכס למכירה אם נהיה מעוניינים בכך בעתיד.

מאת: דוד גרינברגביטוח רכב30/05/111281 צפיות
למרות הכל יהיו כאלה אשר יעדיפו לגשת אל סוכן הביטוח ה"משפחתי" ולבצע ממנו את הרכישה של מוצר ביטוחי זה , בדיוק כמו כל ביטוח אחר שהם רוכשים דרכו בלב שלם , תוך שיקול של שירות אדיב ומעין תחושה של נאמנות לאורך שנים לאותה חברה.

מאת: דוד גרינברגביטוח רכב26/05/111244 צפיות
בשל ריבויין של ההצעות והתנאים השונים שמוצעים עבור סוגי הנהגים הקיימים(גיל/מין/סוג רכב), לעיתים עדיף לבצע כמה שיחות טלפון מול חברות ביטוח רכב רלבנטיות על מנת לקבל את המידע המלא ולאחר מכן לבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/01/21256 צפיות
לבנות עיר ועוד עיר זו אינה משימה פשוטה אלא כזו המורכבת מהרבה מאוד יריעות של תכנונים חדשים לצד אלה הישנים והקיימים, וכל אלה יחדיו מקימים שלב אחר שלב את המקומות הללו שבהם אנחנו עובדים, מטיילים ומתגוררים.

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי04/01/21351 צפיות
מהו ההבדל בין קונסטרוקטור למהנדס בניין? ראשית חשוב להבין, שמהנדס קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין שהתמחה בתכנון והוא בעל ניסיון עבודה של מספר שנים במשרד של קונסטרוקטור ותיק ומנוסה. מהנדס בניין, יכול לעבוד בתחום הביצוע (מהנדס ביצוע אצל קבלן) וכן יכול לשמש כמפקח בנייה.

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי04/01/21336 צפיות
עבודה נכונה עם צבע באבקה להשגת התוצאות הטובות ביותר. צביעה באבקה היא העמידה והאחידה ביותר. אידאלי בעבור מתכות ופלסטיק.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי30/11/20756 צפיות
משרד נקי מתחיל בניקיון שבו

מאת: ניב אבןבניין ואחזקה - כללי29/10/20616 צפיות
צביעה נעשית גם לפי סוג החומר, וכאן חומר כמו ברזל מקבל מדף שלם של צבעים מתאימים.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי28/10/20563 צפיות
רגע לפני החורף כדאי לבחון את מצב הגדר וקירות החוץ שאולי זקוקים לצבעי הגנה חדשים.

מאת: שמריהו יונהבניין ואחזקה - כללי09/07/20611 צפיות
חברת נסיב חלבי ובניו מתמחה בעבודות איטום גגות בחיפה, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי ואדיב. החברה מחזיקה בניסיון של למעלה מ – 50 שנים ודוגלת בתמחור אטרקטיבי, עבודה עם רישיונות ותו תקן והענקת אחריות לכל לקוח. רוצים לאטום את גג הבית ולעשות את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל נסיב חלבי ובניו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica