חפש מאמרים:
שלום אורח
06.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי15/10/2010901 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

                      פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך

המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכולת שלכם, ומעלים את הציון הפסיכומטרי בהרבה, איך עוד אפשר- שיטות אחרות וייחודיות להעלות את ציון הפסיכומטרי. אז יאללה בוא נתחיל...

המה – כדי לקבל ציון גבוה בפסיכומטרי צריך לשלב מספר גורמים לפני ובעת הבחינה עצמה. ראשית כל כדאי לבחור קורס פסיכומטרי טוב. יש הרבה מכונים המכינים לבחינה הפסיכומטרית, מכונים טובים מאוד, אולם נראה שהטוב שבהם הוא זה של קידום. קידום היא החברה המובילה בארץ בין חברות המכינות לפסיכומטרי, היא אחת הוותיקות בתחום, היא היחידה שמתמקצעת בפסיכומטרי ולא גם בבגרויות, והיחידה שמציעה את מועדון 700- לאנשים שצריכים ציון גבוה במיוחד(725 ממוצע כיתתי). שנית צריך ללמוד בין 6-7 שעות נטו ביום, פחות מזה...ולא עשיתם את מה שאתם צריכים באותו ביום. שלישית – צריך לדעת איך לפתור את הבחינה. דרך הפתרון של הבחינה צריכה להיות שונה מאדם לאדם..מי שצריך 650 כדי להגיע לאיפה שהוא רוצה, צריך לפתור את הבחינה באופן שונה ממי שצריך 750.

הלמה – חשוב לכם לדעת את זה - כי רבים התלמידים שמנסים לגשת לבחינה הפסיכומטרית, בלי שהם ממקסמים את סיכויי ההצלחה שלהם. הבחינה הפסיכומטרית, היא הרבה יותר מסתם ללמוד מילון, או לעשות תרגילים, הבחינה הפסיכומטרית מצריכה מיומנות בפתרונה.. ובמובן מסוים צריך להיות אמן כדי לקבל בה ציון גבוה(גם חכם זה טוב..)

האיך – בכדי למקסם את הציון הפסיכומטרי שלכם, כדאי שתדעו מה צריך לעשות לפני הבחינה, כיצד כדאי להתכונן אליה, ומה לעשות ביום הבחינה עצמו. את הפרטים האלה תוכלו למצוא במאמרים אחרים שכתבתי בנושא הבחינה הפסיכומטרית כגון – 21 טיפים לבחינה הפסיכומטרית..

איך עוד- כעיקרון הבחינה הפסיכומטרית היא בחינת כישורים. מי שיש לו IQ גבוה יותר, צפוי לקבל ציון גבוה יותר(בהנחה שהכין עצמו). מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את הכישורים שלכם לקראת הבחינה?[יחודי למאמר זה] (1) לתרגל את זיכרון העבודה – לבצע תרגיל מיוחד שנקרא DUAL-N-BACK, מחקרים מראים כי ביצוע התרגיל במשך 20 יום מביא לשיפור ממשי באינטליגנציה. שימו לב! לרובכם בהתחלה יהיה מדובר בתרגיל קשה..יקח זמן עד שתתרגלו אליו- אבל הוא מביא לתוצאות מדהימות(משפר IQ). לקריאה נוספת בגוגל רשמו  dual n back+IQ(2) לקחת תוסף תזונה בשם קריאטין – מחקרים מוכיחים כי נטילת קריאטין לאורך חודש, משפרת את האינטליגנציה(IQ). לקריאה נוספת על קיראטין הכניסו בגוגל  CREATINE+IQ.קריאטין נמכר בכל חנות המוכרת תוסף תזונה, הוא משמש ספורטאים והוא חוקי לחלוטין. שימו לב! אין להתחיל להשתמש בקריאטין לפני היוועצות עם רופא!

 

אז איפה כדאי להתחיל? לפני הכל תבחרו קורס פסיכומטרי טוב! אחרי שתכניסו את פרטיכם ותקבלו הצעת מחיר והסברים מקידום, צרו קשר עם חברות אחרות ועשו סקר שוק. אני משוכנע שלאחר אותו סקר תבינו, שההצעה האטרקטיבית ביותר היא שלהם.

מבצעים אטרקטיביים בקידום  http://tinyurl.com/2942vna ?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן בקנברג

מאת: רן בקנברגדייטינג20/10/102140 צפיות
המאמר הבא, מביא טיפים לדייט ראשון מוצלח. המאמר מיועד לגברים בלבד, נשים נא לא להיכנס..יש כאן סודות מקצוע..

מאת: רן בקנברגדייטינג18/10/101223 צפיות
אומנות הפיתוי- לדעת כמה שיותר, בכמה שפחות לקרוא

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי17/10/10954 צפיות
הבחינה הפסיכומטרית - 10 טיפים לחיילים משוחררים ולכל מי שניגש בפעם ראשונה לבחינה

מאת: רן בקנברגדייטינג14/10/101254 צפיות
האתר מציע סקירה מקיפה, לגבי 6 מאתרי ההיכרויות המובילים באינטרנט. הסקירה כוללת איפיונים וציונים לכל אתר, כמו גם מחיר ואפשרות קיום של אופציות התנסות.

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי13/10/101164 צפיות
המאמר מביא 21 נקודת חשובות לאלה ההולכים להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.

מאת: רן בקנברגזוגיות ואהבה12/10/10992 צפיות
המאמר דן בנושא אתרי היכרויות ושם דגש על שלושה אתרי היכרויות, מהפופולרים בישראל, ששמים דגש שונה האחד מהשני, כשהתנאי הביסיסי בכולם הוא רישום בחינם ואפשרות לצפות בפרופילי הרשומים לאתר.

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי12/10/10942 צפיות
המאמר דן בחוויה שלי של מעבר קורס הפסיכומטרי, בדרך לקבלה לפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.

מאמרים נוספים בנושא פסיכומטרי

מאת: amirdadon90פסיכומטרי22/11/16759 צפיות
כל מי שמבקש לגשת לבחינה הפסיכומטרית משקיע לא מעט זמן, מאמץ, אנרגיות ובמקרים רבים גם כסף כדי להתכונן לקראתה.

מאת: amirdadon90פסיכומטרי13/09/16986 צפיות
מדי שנה ניגשים אלפי צעירים לבחינה הפסיכומטרית שמהווה שלב הכרחי בדרך למסלולי לימוד אקדמיים רבים (גם אם בימינו ישנם מסלולים אליהם ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי).

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי08/10/132169 צפיות
המבחן הפסיכומטרי הינו כלי המיון העיקרי עבור קבלה ללימודי תואר ראשון במוסדות אקדמיים בישראל, ולכן ציוני פסיכומטרי הינם בעלי משקל רב הקובע אם תוכלו להתקבל אל המגמה בה חפצתם. מכאן נובע שלציונים אלו תהיה השפעה מכרעת על עתידכם הלימודי והמקצועי.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/08/131348 צפיות
שלא כמו מבחן פסיכומטרי הבודק את ידיעות הנבחן במספר תחומים, מבחן אמיר הנערך במתכונת אמריקאית בודק את רמת הנבחן רק בשפה האנגלית. כלומר, מבחן זה נועד לצרכי מיון וסיווג של מועמדים ללימודים אקדמיים בהתאם לשליטתם בשפה.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/07/131340 צפיות
כל מי שעומד בפני בחינת הפסיכומטרי יודע כי המפתח להצלחה טמון בכמות ובאיכות הזמן שמשקיעים בהכנה. יחד עם זאת, על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם במשימה זו.

מאת: חיים שמוליקפסיכומטרי13/07/131276 צפיות
רוצים לבנות קרירה מצליחה? הערכות אומרות שמחציתם של הישראלים רוכשים תואר אקדמי, ולכן אין זה פלא שכבר בשלבים הראשונים של הילדות יוצרת הסביבה ציפיות הנוגעות לתחומי העיסוק שלנו בעתיד.

מאת: פסיכומטריפסיכומטרי27/06/131643 צפיות
הרבה מאוד אנשים בחברה סובלים מהפרעות שונות שמוגדרות תחת הכותרת "ליקויי למידה". שמות רבים ושונים כמו ADD ו ADHD מעטרים מסמכים רבים במשרד החינוך, והקלות שונות ניתנות בתחומים רבים להמון סטודנטים בימינו. אם זכיתם להיות חלק מקבוצה זו של בעלי לקויות, הרי שמגיעים לכם גם פתרונות בהמשך הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica