חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדריך למשתמשות בתוספת שיער

מאת: אור לשיערשיער03/11/20101182 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שכחו מנעליים מדהימות או תיקים אופנתיים.האקססורי הלוהט נכון לעכשיו עבור כל אישה ואישה הוא השיער שלה- מכוכבות כמו ריהאנהשמתהדרת נכון לעכשיו בתספורת אדומה ועד לבת השכן שרוצה גם.

שיער שנראה טוב משדר סטייל ונשיות ויכוללשדרג את המראה פלאים. אז איך לבחור את תוספות השיער שישוו לך מראה אופנתי וגםיתאימו בדיוק עבורך וכמה זה יעלה לך?


למה התוספות הטובותיקרות?

מדיי שנה מיובאות כמויות אדירות של שיער מאותן "מדינות שיער ארוך", והמובילהשבהן היא הודו, בין היתר בשל מגבלות הייצוא המועטות שלה. אז כיצד נקבע מחירן שלתוספות אילו? גורמים רבים משפיעים, ביניהן מגבלות הסחר של אותן מדינות ורמתהזמינות, כמויות ועד כמה אותה מדינה שמייצאת נחשבת ל"מעצמת" שיער.

ומה באשר לשיער עצמו? כיצד נקבעת איכותו ותג המחיר?
אורך, נפח ואיכות הםגורמים משפיעים מכריעים הקובעים את תג המחיר של תוספות השיער הטבעיות.

המונח רמיס, שמקורו בצרפתית, מזוהה עם שיער שצמיחתו היא בכיוון אחד. הדבר חשוב,מאחר ומאפיין זה משמעותו שיש פחות קשרים בשיער.

גם אם השיער תקין מבחינת כיוון צמיחתו, ארוך, מלא ובריא, פרמטר נוסף לקביעת רמתהאיכות שלו הינו אם הוא בתולי או לא. שיער בתולי הוא כזה שלא בוצעו עליו תהליכים לאטבעיים  ועור הקרקפת שלו לא ניזוק מחמצון וצביעת שיער, חומרים למיניהם כמו גםפעולות כימיות דוגמת החלקה. שיער שכזה בריא, חזק וחסין יותר בפני מפגעים חיצונים.איכותו גבוהה בהרבה ולכן גם מחירו, והוא יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

כיצד אפשר לעצב את מראה השיערבעזרת תוספות?

כשזה נוגע לסטיילינג של השיער בעזרת תוספות – ישנן דרכים רבות לעשות זאת:
אורכים שונים מארוך ביותר, בינוני או קצר, מתולתל שובב, גלי, מתולתל למחצה,חלק ועוד.

תוספות שיער טבעיות הן הטובות לשימוש ויוצרות את המראה הטבעי והיפה ביותר. תוצרתברזילאית היא בין המשובחות, הודות למבנה המולקולרי של תוספות מסוג זה -  הן רכות,איכותיות, עשירות בנפח, בריאות ומבריקות.

טיפול בתוספותשיער

תוספות השיער אינן מקבלות את החומרים המזינים אותן מהקרקפת בדומה לשיער רגיל,לכן חשוב מאד להשתמש לעיתים תכופות בקונדישינר, והמון ממנו, כמה שיותר!

באשר לקשרים ונשירה- בלתי אפשרי כי לא יווצרו בשיער קשרים או שהוא לא ינשור, ללאכל קשר לתוספות. המלצותינו על מנת למזער תופעות אילו עבור כל מי שיש לה תוספותבשיער:

* לסרק את השיער מבפנים-החוצה.
* להעדיף שימוש במסרק על פני שימושבמברשת.
* לא למשוך בשיער או לאספו בצורה שתמתח אותו יתר על המידה.

אם התוספת שיער נמשכת כלפי מעלה לאחר זמן מה, כנראה שהן אינן איכותיות כל כך.
קחולמשל את בריטני ספירס שלאחרונה סוף סוף החליטה לכסות את התוספות שיער שלה , שנחשפוברשלנותן בחודשים האחרונים לעיני הפאפרצי, בכובע אפור. חבל, היא בהחלט יכולה להרשותלעצמה טיפול איכותי עם התוספות הטובות ביותר.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אור לשיער - מכון תוספות השיער הגדול בישראל.
לפרטים נוספים:
http://www.tosafot-sear.com/
1-700-700-155

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אור לשיער

מאת: אור לשיערשיער02/03/111204 צפיות
הטרנד החם ביותר לתוספות השיער, הוא השיער בעל המראה הנפוח והארוך יותר. לאחרונה דוגמניות ומפורסמות רבות, משנות תכופות את מראה השיער. מאחר ואחד מהדברים הראשונים שהמודע קולט לאחר הסתכלות על פניו של אדם הוא שיערו, כשרואים את אותה הדוגמנית ביום אחד עם שיער בלונדיני חלק וארוך ויום לאחר מכן, עם תלתלים ברונטיים, סביר להניח שהיא משתמשת בתוספות שיער איכותיות. תוספות שיער אלו נתפסות בשיער הקיים ומעניקות לו מראה חדש ורענן

מאת: אור לשיערשיער03/12/101512 צפיות
היתרון הגדול בשיטת H.R להוספת שיער טבעי היא היכולת להשיג תוצאה משכנעת של שיער טבעי ומלא מבלי להתפשר על הנוחות וכמובן מבלי לפגוע בבריאות

מאת: אור לשיערשיער21/07/101590 צפיות
ג'ולין דריק (בתמונה) היא עיתונאית ניו יורקית שמחזיקה בלוג יופי, בו היא נותנת בעיקר טיפים בענייני איפור ושיער. באחד הפוסטים האחרונים שלה היא חולקת עם הקוראים את דעתה בנושא אופנת השיער לעונה הזו: שיער חלק אאוט, תלתלים זה מה שהולך עכשיו. וזה מה שיש לה לומר:

מאת: אור לשיערשיער15/07/101534 צפיות
שיער הוא אחד הדברים המשפיעים על מראה אישה. לשיער מרכיב חשוב באסתטיקה ולעיתים הוא זה שעושה את ההבדל בין מישהי שנראית ממוצע למישהי שנראית מהמם. ובינינו, מי לא חולמת על שיער מבריק ושופע? השיער הוא מסגרת הפנים, משפיע על צורתן ולכן ביכולתו לגרום למראה צעיר.בעוד דלילות שיער אצל גברים מתאפיינת במעין "מפרצים" או במצח גבוה, אצל נשים דלילות השיער ניכרת בכל חלקי הראש כך שניתן לראות את הקרקפת באופן בולט.

מאת: אור לשיערנשירת שיער02/07/102024 צפיות
תזונה בריאה ומאוזנת היא חיונית לבריאותו של השיער. כמו כל חלק אחר בגופנו, מה שאנחנו נותנים לו מבפנים ישפיע על מראהו החיצוני. דיאטות כסאח דרסטיות יגרמו לפגיעה קשה במראה השיער ועשויה אף להגרם נשירה מוגברת. אין משמעות הדבר כי אסור לעשות דיאטה, אבל חשוב להקפיד שלא תהיה קיצונית מדי.

מאת: אור לשיערנשירת שיער27/05/101189 צפיות
מעבר לכאב הפיזי של אלה העוברים טיפולים כימותרפיים, מתלווה לעניין גם סבל נפשי הנוגע לפעמים מדימוי עצמי נמוך בעקבות נשירת השיער ושינוי המראה החיצוני. באפשרותנו לעזור לנשים שחלו, להכין את עצמן טוב יותר לתקופת נשירת השיער ולהיערך בהתאם.

מאת: אור לשיערנשירת שיער17/05/103892 צפיות
אלופציה אראטה היא תיאור של מצב פתאומי של התקרחות באיזורים שונים של הגוף בהם צומח שיער. מדובר במחלה שאינה מסוכנת, אך מלווה בנזק פסיכולוגי-חברתי ופגיעה בדימוי העצמי, זאת בעקבות השינוי החיצוני המתלווה אליה.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192622 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171236 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171211 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162491 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161108 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/161022 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161249 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica