חפש מאמרים:
שלום אורח
15.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהן פאות קאסטם טבעיות?

מאת: עידן שלומןשיער08/04/20191482 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

פאות מלוות אותנו מימים ימימה אבל במשך מאות שנים מי שחבשו אותן היו נשים דתיות, שחקנים ואמנים, שופטים בבית המשפט או בפורים. בעת האחרונה הביקושים לחבישת פאות עלו משמעותית כיוון שגם נשים הסובלות משיער דליל, חולות במחלת הסרטן וגם "סתם" נשים שמעוניינות להיות בעלות מראה שונה מעט מבלי לפגוע בשיער הטבעי שלהן, החלו לעשות בפאות שימוש קבוע.

פאות מיוצרות כיום מחומרים סינטטיים או משיער טבעי שנחשב למבוקש יותר. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ייצור פאות טבעיות שלא מאפשרות לדמיין בכלל שמדובר בפאה ולא בשיער הטבעי של מי שחובשת אותה על ראשה.

פאות טבעיות עשויות שיער שנאסף במזרח הרחוק או בדרום אמריקה בעיקר ועובר תהליכים שונים (ללא חומרים כימיים!) שמאפשרים איסוף שלו תוך כדי שמירה על האיכות הטבעית הגבוהה שלו ויצירת פאה מושלמת בעלת מראה טבעי לחלוטין.

השלב הבא הוא התאמה של פאות בדיוק לפי דרישות הלקוחה, כלומר צבע, סגנון, אורך והתאמה במידות הראש בצורה של 100 אחוז התאמה לכל אחת כדי שהיא תהיה בעלת מראה טבעי לגמרי ותרגיש נח עם הפאה על ראשה. אלו הן פאות קאסטם שכדאי להזמין רק אצל מי שיש לה הידע והניסיון להתאים אותן ברמה שכזאת עבור לקוחותיה. אחת המובילות בתחום זה היא בשמת ברייטמן בעלת סלון פאות בשמת.

בשמת בעלת ידע וניסיון רב בהבנת צרכי הלקוחה, אפיון של הפאה המתאימה עבורה והיכולת לבחור את הפאה המתאימה ביותר ואז... רק אז... מתחילה העבודה. כעת היא תתאים את מידת הפאה לראש הלקוחה, תבצע תספורת ופן על הפאה כאילו היה זה שיערה הטבעי של אותה לקוחה ותדאג שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק, אבל דיוק, כפי שהלקוחה שלה דמיינה זאת מראש.

סלון הפאות של בשמת נוחל הצלחה כה רבה שכיום בשמת מעבירה שיעורים וסדנאות בנושא זה לתלמידות מכל הארץ שלאחר מכן מוצאות עבודה בסלונים של מעצבי השיער המובילים, אשר כבר מודעים לעלייה בביקוש של פאות קאסטם בקרב הלקוחות שלהם ומעדיפים להעסיק מישהי שמתמחה בכך.

במידה וגם את מתעניינת ברכישה של פאות טבעיות מעוצבות בהתאמה אישית או ללמוד כיצד ניתן להשתלב בתעשייה הזאת, מומלץ לך ליצור קשר עם סלון פאות בשמת למידע נוסף.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/19957 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/19982 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/19966 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191019 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/19881 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאת: עידן שלומןחוק ומנהל21/01/19971 צפיות
מתי פעם האחרונה בדקת את חיוב הארנונה שקיבלת? סביר להניח שלא ממש בדקת אותו, כמו מרבית הישראלים. התרגלנו כבר לקבל את החשבון בדואר ולשלם אותו לפי הסכום שכתוב. בלי שאלות ובלי בדיקות. חבל מאוד שזה המצב.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/19973 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171134 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171115 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162390 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161005 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/16933 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161138 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

מאת: אבי דוידישיער21/06/161117 צפיות
בקצרה על התקנת תוספת שיער קוקו לבעלות שיער מתולתל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica