חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוג מתמטיקה - שיעורי עזר במתמטיקה

נערים ונערות רבים מחשיבים את מקצוע המתמטיקה כקשה ביותר להבנה. רבים מרימים ידיים ויורדים הקבצות ומוכנים לקבל במבחנים או בבגרות 60, העיקר לעבור. העניין הוא, שהמצב לא צריך להיות כזה. פעמים רבות הלימוד בכיתות גדולות, הקצב של המורה או ההסבר הספציפי שלו פשוט אינם מתאימים לאותם נערים והם שמביאים בסופו של דבר לייאוש ולכישלון. 

את המצב הזה ניתן לשנות ולשפר. אומנם לא ניתן לשלוט על גודל הכיתה בבית הספר, או על המורה אבל באופן פרטי כל הפרמטרים הללו הם בהחלט בשליטתו של הנער או הנערה ומשפחתו.

בעקבות העובדה כי מקצוע המתמטיקה נחשב לכה קשה לרבים, ישנם מורים פרטיים רבים למתמטיקה וחוגים  אשר מכינים נערים ונערות מהחטיבה לעבור מבחני מתמטיקה ועד למבחן הבגרות במתמטיקה. חלק מהשיעורים הפרטיים הם באמת פרטניים ולעיתים, בעיקר כאשר מדובר בהכנה לבגרות, השיעורים מתקיימים בקבוצה קטנה של נערים בעלי פחות או יותר אותה רמת ידע ואותו קצב לימוד.

חוג מתמטיקה או שיעור עזר במתמטיקה יכול לעזור אפילו לסטודנטים בשנתם הראשונה אשר לומדים מקצועות ריאליים וזקוקים לבסיס ידע חזק. בנוסף, מי שמתכנן להיות סטודנט באחת מהאוניברסיטאות בארץ וצריך ציון סכם גבוה (אשר מורכב הן מציוני הבגרות והן מהפסיכומטרי) מומלץ לו כי יוציא ציון גבוה במתמטיקה, ובכמה שיותר יחידות, שכן כל יחידה נוספת נותנת בונוס וככל שהציון יותר גבוה כך גם הבונוס והסכם הופך לריאלי יותר.

זה הזמן לספר כי מחקרים אשר חקרו את החרדה ממקצוע המתמטיקה גילו כי מתמטיקה הינה בעיקרה צורת חשיבה שכל אחד מאיתנו יכול להבין (כמו שפה), אך בשל קליטה איטית של תלמיד זה או אחר, והתקדמותו של המורה בחומר, נוצר פער גדול בין הידע הנרכש של התלמיד לידע הנלמד בכיתה, פער שהולך וגדל ובא לידי ביטוי במבחנים. בנוסף, תלמידים חושבים כי כיוון שלא הבינו דפוס אחד אין סיכוי כי יבינו דפוס מתקדם יותר, ופשוט מוותרים.

אם כן, כולם יכולים ללמוד מתמטיקה וכל שצריך זה לזהות את הבעיה ולתקוף אותה. הפתרון הטוב ביותר הוא שיעורים פרטיים וחוג מתמטיקה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל קורס הינו אתר לימודים מקיף מסוגו בישראל המאגד מגוון קורסים, לימודי תעודה, הכשרות, לימודי הנדסאים ועוד. האתר מאפשר לגולשים לקרוא על כל קורס וליצור קשר עם מוסדות הלימוד ללא התחייבות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות פורטל קורס

מאת: צוות פורטל קורסלימודים אקדמאיים31/05/13811 צפיות
לימודי הרפטולוגיה מתאימים לאנשים אשר מגלים עניין בבעלי חיים זוחלים, אנשים אשר כבר מגיל צעיר מגדלים בביתם זוחלים או דו-חיים, מרותקים מאופיים, יופיים, כוחם ודרך החיים שלהם. אנשים אלו מתייחסים לעצמם לא פעם כאל "הרפרים" או "הרפרס".

מאת: צוות פורטל קורסלימודי תעודה ומקצוע31/05/13688 צפיות
כיום כמעט ולא ניתן למצוא אדם שאין ברשותו מצלמה כזו או אחרת, אם במסגרת הפאלפון או הסמארטפון ואם כמצלמה דיגיטאלית קטנה או כזו מקצועית. השימוש במצלמה הפך לחלק יומיומי בחיים והעובדה שמפתחי הגדג'טים, האפליקציות והסמרטפונים משקיעים זמן רב בפיתוח ושכלול יכולת הצילום והעיצוב של התמונה מעידה על הצורך האדיר של האזרח הקטן בתיעוד אסתטי של חייו.

מאת: צוות פורטל קורסקורסים וסדנאות31/05/131109 צפיות
רוב האוכלוסיה המעוניינת ביין פשוט הולכת לסופר או לחנות המשקאות הקרובה וקונה בקבוק יין. רבים אפילו לא מבינים ומבחינים בהבדל שבין יין מרלו לבין שרדונה. מי שמבחין בהבדלים ומעיד על עצמו כ"מבין ביין" יכול על ידי טעימה בלבד לחרוץ את גורלו של היין ולקבוע את סוגו, זן הענבים ממנו הוכן, מידת העפיצות, גילו של היין וכדומה. אותם אנשים אינם מסתפקים ביין מהסופר ולא פעם מעוניינים להתחיל ולגדל יין בעצמם.

מאת: צוות פורטל קורסרפואה משלימה31/05/13988 צפיות
בניגוד לשנים עברו היום כאשר מרגישים לא טוב, ישנם מיחושים שונים בגוף או כאב זה כבר ממש לא ברור שהפנייה המידית היא לרופא המשפחה או לרופא מומחה. לפני שני עשורים פחות או יותר, נכנס לעולם המערבי תחום הרפואה המשלימה והחל אט אט לחלחל לתודעה הציבורית כתחלופה הולמת לרפואה המערבית המוכרת.

מאת: צוות פורטל קורסלימודים אקדמאיים05/08/11958 צפיות
ההתעניינות בתחום הכלכלה אינה מפתיעה. תחום זה נוגע לכל אחד ואחד בארץ ובעולם ובעל השפעה ישירה על איכות חיינו. יחד עם העובדה כי המידע היום נגיש יותר וניתן לשלוט ולעקוב אחר התנהלותם של בנקים ומניות מהמחשב הביתי בכל שעה ביום ומכל מקום בעולם, זה רק מתבקש כי תחום הכלכלה יהפוך לתחום בו שולטים אנשים רבים.

מאת: צוות פורטל קורסאימון אישי - כללי21/06/111089 צפיות
העובדה שנוספו לחיינו עשרות מטלות יומיות לא שינתה את העובדה שיש ביממה רק 24 שעות, מהן חלק מיועדות לשינה, וכך, אנשים רבים שאינם עומדים בלחץ הזמן מגיעים למצב בו הם מדלגים על מטלות חיוניות יותר ופחות ולמעשה מאבדים קצת שליטה על עולמם.

מאת: צוות פורטל קורסחדר כושר24/05/111090 צפיות
חוג עיצוב הגוף הוא אחד מתוך סדרה של חוגי ספורט ופעילויות שונות אשר מטרתם לסייע בהשגת גזרה יפה. החוג נעשה בדרך כלל בקבוצה בה מודרכות הנשים על ידי מדריכה מנוסה כיצד להאריך את השרירים, לחזק את הבטן, לשמור על יציבה נכונה ובגדול, לחטב את גופן. כמובן ששיעור אחד אינו מספיק ויש להגיע אל החוג באופן קבוע ורציף על מנת שניתן יהיה לראות תוצאות.

מאמרים נוספים בנושא שיעורים פרטיים

מאת: יוסי פנסושיעורים פרטיים06/05/131630 צפיות
מורה לתופים - לאזה מורה כדאי לנו לשלוח את הבן ? זו שאלה ששאלים אותה אלפי הורים לאזה מורה לשלוח את הילדים לשיעורים בנושא מורה לתופים ובכלל. במאמר ישנם מס' טיפים שיועילו להתמודד עם האתגר .אזה מורה לתופים

מאת: גד אבגישיעורים פרטיים18/11/127712 צפיות
אם יצא לך לשאול את עצמך, מהו למעשה קורס חוזים עתידיים וסחורות, אז הגעת למקום הנכון כדי לקבל את התשובה הברורה ביותר. מדובר באחד הקורסים המעניינים והמרתקים ביותר בתחומי שוק ההון. לא מדובר בעוד איזה קורס בורסה אלא מדובר בקורס מקצועי הרבה יותר.

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים10/10/127678 צפיות
הבולטים שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף לבלות בחוץ לארץ בנוחות ובביטחון ואת סיבת מיצוי הפוטנציאל

מאת: מירה כהןשיעורים פרטיים22/09/127471 צפיות
שנוכל לתקשר עם אנשים ברחבי הגלובוס, לנגישות יותר טובה לאינפורמציה ולמטרות עבודה. ואומנם, תחום

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים12/09/127657 צפיות
בלימוד השפה, וניתן לכלול גם את היכולת לצאת לטיול במדינה אחרת בנוחות וסיבות כגון שאיפותינו לשיפור

מאת: דן מזרחישיעורים פרטיים04/09/127548 צפיות
. התוצאה של זה היא שלחצי מהישראלים יש לפחות תואר אחד אך רק חלקם מוצאים תעסוקה בתחום

מאת: רון בן איששיעורים פרטיים10/06/127749 צפיות
באנגלית. זה בולט במיוחד באינטרנט, שבו שמונים אחוזים מבין אתרי האינטרנט מתנהלים באנגלית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica