חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השתלות שיער בימינו

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/2009866 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
השתלות שיער בימינו
השתלות שיער כיום נעשות בקליניקות הנבחרות לאנשים הסובלים משיער דליל או מבעיית התקרחות קשה ביותר.
מיכאל פורסם: 01/04/09 12:02

השתלות שיער

השתלות שיער כיום נעשות בקליניקות הנבחרות לאנשים הסובלים משיער דליל או מבעיית התקרחות קשה ביותר. השיער הוא מרכז עולמנו אצל הגבר הוא מסמל צעירות ואצל האישה חיוניות ובריאות. השתלות השיער נעשות כיום בטכניקות רבות אצל הקליניקות הנבחרות. יש מספר סוגים להשתלות השיער כאשר הקרחות הם על כל הראש כאן מתבצעת השתלה כוללת אולם כאשר הקרחת מתחילה בצעדיים או בפדחת שם לוקח הרופא מספר חומרים ובאמצעות מה שנקרא גן גדילה הוא מזריק קלות את החומר שמשמש למעשה כזרז למקום הנגוע וגורם לצמיחה מחדש של השיער. חשוב לגרום לכך שהשיער יצמח לכיוונים הטיבעיים שלו ולא ליצור מה שקרוי בשפה עממית יער סבוך ולכן חשובים כאן ואולי אף קריטיים אנשי המקצוע בתחום שהם יודעים לבצע את העבודה ביד אומן ללא תקלות.

כיום השתלת שיער נעשות בטכניקות שונות, כל רופא נכנס לתחום עם שיטה משלו כאשר המטופל מקבל את התוצאה שהיא חזרה למצב הקודם. אולם לא תמיד השיטות מוכיחות את עצמם ולכן חשוב לגשת תמיד לקליניקה מוכרת ומוסמכת מטעם משרד הבריאות לביצוע העניין. השתלות שיער היא תהליך כירורגי לא פשוט שדורש מיומנות מקצועית ותעודה ביד.

ואם כבר אנחנו מדברים על נושא השיער. השיער כיום הוא מרכז עולמה של האיש או אישה, הכל מתחיל ונגמר בטיפוח השיער. כאשר אנחנו רוצות לטפח את השיער אנחנו הולכות למעצב השיער ואם אנחנו רוצות השתלות שיער אנחנו הולכות לקליניקה. אולם שיער דליל בדרך להתקרחות הוא סיבה טובה לעשות הלחמות שיער בגיל מתקדם. כהיום שלא כבעבר מעצב השיער איננו עוסק רק בתספורות או פנים אלא גם בתחומים מודרניים כמו הלחמת שיער, החלקת שיער והשתלת שיער.

תחום דומה הוא הלחמות שיער דורשות כיום מיומנות בלתי רגילה וניסיון שנרכש בדרך כלל בבתי הספר הגדולים בארץ לספרות. בתי הספר לספרות מקנים כיום למעצב השיער מקצועיות רבה בתחום ומיומנות. הכל צריך להיות במקום בהשתלת שיער החל מבניית הבסיס להשתלת השיער כאשר נבחרים קצוות מסויימים משיער הקליינטית, קצוות קטנים שמופרדים בצורה מוקפדת משאר השיער ואת אותם קצוות לוקח מעצב השיער ומפריד אותם בעדינות משאר השיער, את הקצוות הוא מכין ואוסף באמצעות וו שמאגד אותם ביחד וכאן הוא מחל בתהליך ההדבקה.

השתלות שיער הם הדרך של הרפואה להתנגד לטבע ולהגיד שאפשר לנצח את הטבע ולהפוך אדם קשיש קרח לאדם עם רעמת שיער ומלא חיוניות. היום בעידן האנטי אייג''''''''ינג הפיתוחים בתחום נגד ההזדקנות נמצאים בתהליך מקדם כאשר הפיתוחים במכוני המחקר מתקדמים לכך בצעדי ענק. קיימים בשוק גם מוצרים טבעיים למניעת נשירה אולם הם יעילים בשלבים התחלתיים של הנשירה ולא לאחר מעשה כאשר הם אינם אפקטיביים כלל וחשוב להיזהר בעניין.

לסיכום השתלות שיער נעשות כיום על צעירים בסוף שנות ה- 20 שלהם ונהפכו עד לא מכבר לדבר טבעי ומקובל כחלק מהישגי הרפואה המודרנית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הקוסמטיקה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל הקוסמטיקה

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09897 צפיות
מבחר אינסופי של מכוני יופי מציעים לנו את "היופי המושלם" בעזרת איפור קבוע. איפור שאינו נמרח, לא נעלם ומדגיש את קווי המתאר הטבעיים. איפור קבוע גם נותן מענה לטשטוש פגמים ולהדגשת תווי פנים, במיוחד עבור הגיל המבוגר. האיפור הקבוע החל להיכנס לשוק בארץ לפני כ--18 שנה, ורק מס'' קוסמטיקאיות העזו להשתמש בו. אך כיום רוב מכוני היופי מציעים איפור קבוע, כחלק מתהליך הטיפוח.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09926 צפיות
כן, איפור מאפשר לנו להדגיש יופי טבעי, ליצור יופי שונה, לרענן מראה עייף ואף להסתיר פגמים או סתם לרענן את המצב רוח . האיפור קיים עוד משחר ההיסטוריה. יש עדויות לשימוש באיפור במצרים העתיקה, יוון העתיקה ואף במצרים העתיקה. מרבית תכשירי האיפור הופקו מחומרים טבעיים .

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09860 צפיות
אך מה לגבי האיפור? איך ניתן לבחור איפור שהכי יחמיא לקווי מתארייך? כן, אין לזלזל בסוגיית האיפור, ניתן לומר כי הוא אולי המרכיב החשוב ביותר. השאלה הנשאלת היא: האם כדאי לבחור באיפור מהודר או באיפור טבעי? שהרי חתונה זה אירוע מרגש, וביום מיוחל זה הכול יתועד. הרי לא תרצי להיראות חיוורת או מאופרת בכבדות. אז מה עושים? ובכן יש כמה פרמטרים חשובים בבחירה נכונה של האיפור לאותו ערב קסום.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09867 צפיות
כן, כולן רוצות עור מושלם, בוהק וצעיר. אך מה לעשות שרוב הנשים לא התברכו בגנטיקה ברוכה וגם אם נפל בחלקן הזכות, הרי שמזג האוויר בישראל נותן אותותיו לכל עור באשר הוא. הקוסמטיקה נותנת מענה לכל בעיות העור, אומנם איננו יכולים להילחם בתנאים אקוטיים כמו גיל ותורשה אך בהחלט ניתן לשפר את מרקם העור ולהשיג תוצאה אופטימאלית. בגיל צעיר הבעיות השכיחות הן בעיקר אקנה ובגיל מבוגר נתמודד עם עור עייף, אקנה והזדקנות העור.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09973 צפיות
האקנה אף "זכתה" ברבות השנים לאין ספור מונחים כגון: חצ''קונים, פצעים, פצעי גיל ההתבגרות ועוד. כן, הבעיה מוכרת ועם זאת כאשר האקנה "מלבב" אנחנו מרגישים חסרי אונים ומעט כעורים. אז מה עושים? ראשית כדאי להבין מה זה בעצם אקנה ומהם הגורמים לכך. אקנה למעשה מבטאת חוסר איזון הורמונאלי בגוף, לכן מייחסים זאת בעיקר לגיל ההתבגרות, גיל בו חלים שינויים הורמונאליים.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09868 צפיות
מאז שהלייזר פרץ לחיינו חלו המון שינויים. ניתן להצעיר עור, להסיר שיער ולהסיר משקפיים לתמידות. אם פעם אנשים שחבשו משקפיים זכו ללעג מהסביבה ולגינויי כנא י{בתקופה שכל משקף היה מיקרוסקופ} כיום, אפשר לנוח על זרי דפנה ולראות ללא צורך בעדשות.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09812 צפיות
אם פעם גבר שעיר היה סימן לגבריות שהרי כיום גם הגברים נרתמים למלאכת הסרת שיער. כן, מסתבר שכיום אף אחד לא רוצה להיות שעיר. כולם, נשים וגברים כאחד רוצים להיפטר משיער עודף. בעבר תחום הסרת השיער היה שייך לנשים בלבד,

מאמרים נוספים בנושא איפור

מאת: אלי, מינרלזאיפור09/12/19849 צפיות
ככל שרבים מאיתנו מתוודעים יותר למה שאנחנו מכניסים לגופנו (שייק ירוק! מזון ללא גלוטן!) ולתהליכי ריפוי והחלמה טבעיים, אנו הופכים להיות מודעים יותר גם לגבי מה אנו שמים על העור שלנו.

מאת: ליאוראיפור03/11/161303 צפיות
קורס איפור מקצועי, מאפשר השתלבות בתעשיית האופנה, היופי, הקולנוע, והטלוויזיה. בוגרי ובוגרות הקורס, משתלבים בעבודה במגזינים, רשתות איפור, עיתונים, טלוויזיה וכדומה.

מאת: אילה כהן איפור17/05/161192 צפיות
אני מאפרת מקצועית כבר כמעט 14 שנה , רציתי ואני רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלי , איך אני עושה את זה בצורה הכי טובה ? כנסו למאמר הבא

מאת: אבי דוידיאיפור09/05/161024 צפיות
טיפים שימושיים לאיפור נכון ובריא עם עדשות מגע באופן יומיומי.

מאת: אילה כהן איפור28/02/161060 צפיות
רוצה להראות הכי טוב ביום הולדת שלך .? כנסי למאמר ותראי איך לעשות את זה.

מאת: אילה כהן איפור21/12/151195 צפיות
אני מאפרת הרבה בחורות דתיות ,ואני רוצה לתת כמה טיפים לבחורות כאלה אייך הן יכולות לאפר את עצמן ,בצורה כזאת שהכיסוי ראש ישתלב יפה עם האיפור

מאת: אילה כהן איפור19/11/151472 צפיות
היי לי קוראים אילה כהן ואני כותבת הרבה על הצלחה בעולם האיפור , הפעם כתבתי מאמר על איך את יכולה להצליח בכך שתשתפי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים בעולם האיפור

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica