חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כן זה אפשרי, הסרת משקפיים לתמידות

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/2009819 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


כן זה אפשרי, הסרת משקפיים לתמידות
נטע לי בר אור פורסם: 26/03/09 13:02

מאז שהלייזר פרץ לחיינו חלו המון שינויים. ניתן להצעיר עור, להסיר שיער ולהסיר משקפיים לתמידות. אם פעם אנשים שחבשו משקפיים זכו ללעג מהסביבה ולגינויי כנא י{בתקופה שכל משקף היה מיקרוסקופ} כיום, אפשר לנוח על זרי דפנה ולראות ללא צורך בעדשות.

רבים עברו את הניתוח פלסטי בהצלחה והחלו לראות ללא אמצעי עזר. את התהליך להסרת משקפיים בלייזר ושיפור הראייה אפשר לעשות רק אצל רופא עיניים מומחה. משרד הבריאות מאוד מקפיד בתחום ולכן כל רופא עיניים אשר רוצה לבצע טיפולים להסרת משקפיים חייב באישור משרד הבריאות. כמו כן, גם מרפאות אשר מתמחות בהסרת משקפיים חייבות לקבל אישור ולעמוד בכל התקנים של משרד הבריאות.

הניתוח אינו פשוט, עיניים זה דבר מאוד רגיש לכן חשוב לעבור את הניתוח אצל מישהו ממוחה בתחום וכמובן בעל אישור משרד הבריאות. בפנייה הראשונה לרופא הוא יערוך תשאול לגבי מצבכם הבריאותי.
ה
ניתוח להסרת משקפיים כולל הרדמה מקומית ולאחר מכן הרופא יפתח חלון קטן בעין זאת על יד מכשיר הלייזר. הרעיון הוא ללטש את הקרנית ולעצב את קמירותה באופן שתראה כמו עדשה של משקפיים. לאחר מכן תפונו לחדר התאוששות ותוכלו ללכת הביתה עוד באותו יום. למרות שהניתוח נשמע פשוט כמו כל ניתוח הוא כולל תופעות לוואי כגון עין יבשה וזמן החלמה ממושך. אך אפשר למגר את הפחד הגדול ביותר, ניתוח להסרת משקפיים אינו גורם לעיוורון או לאובדן העין חלילה.

הניתוח מיועד לכלל האנשים למעט נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים שנוטלים תרופות באופן קבוע ואנשים שרק בזמן האחרון אבדו את כושר הראייה.למעשה, 75 אחוז מכלל מרכיבי המשקפיים, יכולים לעבור ניתוח זה. הניתוח לא יתבצע בנשים בהריון, נשים מניקות, אנשים שלוקחים תרופות באופן קבוע, או מי שראייתו השתנתה בשנה האחרונה.

כיום יש מס'''' שיטות להסרת משקפיים בלייזר. השיטה הוותיקה והידועה ביותר היא שיטת PRK, שיטת ליטוש הקרנית מצידה החיצוני ושינוי בקמירות של הקרנית.
שיטה נוספת ידועה היא שיטת לאסיק.השיטה כוללת קילוף של את השכבה העליונה של הקרנית, ושיוף החלק הפנימי של הקרנית,לאחר מכן הרופא מחזיר את השכבה העליונה למקומה. היתרונות בשיטה זו שהוא הליך פשוט שאינו כולל כאבים, מיועד בעיקר לאנשים שסובלים מרוחק רוא חמור.

שיטת אינטרלאסיק
נחשבת כשיטה המתקדמת ביותר להסרת משקפיים בלייזר. הטיפול כולל שני שלבים, חתך בקרנית באמצעות מכשיר הלייזר ליטוש הקרנית ועצובה מחדש

שיטת לאסק. מיועדת לבעלי קרנית דקה ולבעלי מספרים גבוהים. השיטה כוללת מתלהמהשכבה החיצונית של הקרנית, וזה מאפשר ללטש את הקרנית כאשר החיבור בין השכבות נחלש. לאחר מכן, הרופא מחזיר את המתלה למקום ובכך נוצר חיבור בין שתי השכבות , ואז מתבצע ליטוש של הקרנית. בסוף הטיפול מחזיר הרופא את המתלה למקום והחיבור בין שתי השכבות, חוזר למקומו. אחרי טיפול זה, יש צורך בהרכבת עדשות מגע טיפוליות למשך מספר ימים.

חשוב לציין כי טיפול להסרת משקפיים בלייזר, הוא טיפול בטוח מאוד, גם אם בחרת בשיטה זו או אחרת.הטיפול למעשה מאפשר להיפטר מהמשקפיים או עדשות מגע ולראות לא מבעד העדשות אלא באופן בלתי אמצעי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הקוסמטיקה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל הקוסמטיקה

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09851 צפיות
מבחר אינסופי של מכוני יופי מציעים לנו את "היופי המושלם" בעזרת איפור קבוע. איפור שאינו נמרח, לא נעלם ומדגיש את קווי המתאר הטבעיים. איפור קבוע גם נותן מענה לטשטוש פגמים ולהדגשת תווי פנים, במיוחד עבור הגיל המבוגר. האיפור הקבוע החל להיכנס לשוק בארץ לפני כ--18 שנה, ורק מס'' קוסמטיקאיות העזו להשתמש בו. אך כיום רוב מכוני היופי מציעים איפור קבוע, כחלק מתהליך הטיפוח.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09879 צפיות
כן, איפור מאפשר לנו להדגיש יופי טבעי, ליצור יופי שונה, לרענן מראה עייף ואף להסתיר פגמים או סתם לרענן את המצב רוח . האיפור קיים עוד משחר ההיסטוריה. יש עדויות לשימוש באיפור במצרים העתיקה, יוון העתיקה ואף במצרים העתיקה. מרבית תכשירי האיפור הופקו מחומרים טבעיים .

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09816 צפיות
אך מה לגבי האיפור? איך ניתן לבחור איפור שהכי יחמיא לקווי מתארייך? כן, אין לזלזל בסוגיית האיפור, ניתן לומר כי הוא אולי המרכיב החשוב ביותר. השאלה הנשאלת היא: האם כדאי לבחור באיפור מהודר או באיפור טבעי? שהרי חתונה זה אירוע מרגש, וביום מיוחל זה הכול יתועד. הרי לא תרצי להיראות חיוורת או מאופרת בכבדות. אז מה עושים? ובכן יש כמה פרמטרים חשובים בבחירה נכונה של האיפור לאותו ערב קסום.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09819 צפיות
כן, כולן רוצות עור מושלם, בוהק וצעיר. אך מה לעשות שרוב הנשים לא התברכו בגנטיקה ברוכה וגם אם נפל בחלקן הזכות, הרי שמזג האוויר בישראל נותן אותותיו לכל עור באשר הוא. הקוסמטיקה נותנת מענה לכל בעיות העור, אומנם איננו יכולים להילחם בתנאים אקוטיים כמו גיל ותורשה אך בהחלט ניתן לשפר את מרקם העור ולהשיג תוצאה אופטימאלית. בגיל צעיר הבעיות השכיחות הן בעיקר אקנה ובגיל מבוגר נתמודד עם עור עייף, אקנה והזדקנות העור.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09929 צפיות
האקנה אף "זכתה" ברבות השנים לאין ספור מונחים כגון: חצ''קונים, פצעים, פצעי גיל ההתבגרות ועוד. כן, הבעיה מוכרת ועם זאת כאשר האקנה "מלבב" אנחנו מרגישים חסרי אונים ומעט כעורים. אז מה עושים? ראשית כדאי להבין מה זה בעצם אקנה ומהם הגורמים לכך. אקנה למעשה מבטאת חוסר איזון הורמונאלי בגוף, לכן מייחסים זאת בעיקר לגיל ההתבגרות, גיל בו חלים שינויים הורמונאליים.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09816 צפיות
השתלות שיער כיום נעשות בקליניקות הנבחרות לאנשים הסובלים משיער דליל או מבעיית התקרחות קשה ביותר. השיער הוא מרכז עולמנו אצל הגבר הוא מסמל צעירות ואצל האישה חיוניות ובריאות. השתלות השיער נעשות כיום בטכניקות רבות אצל הקליניקות הנבחרות. יש מספר סוגים להשתלות השיער כאשר הקרחות הם על כל הראש כאן מתבצעת השתלה כוללת אולם כאשר הקרחת מתחילה בצעדיים או בפדחת שם לוקח הרופא מספ

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09764 צפיות
אם פעם גבר שעיר היה סימן לגבריות שהרי כיום גם הגברים נרתמים למלאכת הסרת שיער. כן, מסתבר שכיום אף אחד לא רוצה להיות שעיר. כולם, נשים וגברים כאחד רוצים להיפטר משיער עודף. בעבר תחום הסרת השיער היה שייך לנשים בלבד,

מאמרים נוספים בנושא איפור

מאת: אלי, מינרלזאיפור09/12/19339 צפיות
ככל שרבים מאיתנו מתוודעים יותר למה שאנחנו מכניסים לגופנו (שייק ירוק! מזון ללא גלוטן!) ולתהליכי ריפוי והחלמה טבעיים, אנו הופכים להיות מודעים יותר גם לגבי מה אנו שמים על העור שלנו.

מאת: ליאוראיפור03/11/161135 צפיות
קורס איפור מקצועי, מאפשר השתלבות בתעשיית האופנה, היופי, הקולנוע, והטלוויזיה. בוגרי ובוגרות הקורס, משתלבים בעבודה במגזינים, רשתות איפור, עיתונים, טלוויזיה וכדומה.

מאת: אילה כהן איפור17/05/161110 צפיות
אני מאפרת מקצועית כבר כמעט 14 שנה , רציתי ואני רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלי , איך אני עושה את זה בצורה הכי טובה ? כנסו למאמר הבא

מאת: אבי דוידיאיפור09/05/16947 צפיות
טיפים שימושיים לאיפור נכון ובריא עם עדשות מגע באופן יומיומי.

מאת: אילה כהן איפור28/02/16994 צפיות
רוצה להראות הכי טוב ביום הולדת שלך .? כנסי למאמר ותראי איך לעשות את זה.

מאת: אילה כהן איפור21/12/151115 צפיות
אני מאפרת הרבה בחורות דתיות ,ואני רוצה לתת כמה טיפים לבחורות כאלה אייך הן יכולות לאפר את עצמן ,בצורה כזאת שהכיסוי ראש ישתלב יפה עם האיפור

מאת: אילה כהן איפור19/11/151394 צפיות
היי לי קוראים אילה כהן ואני כותבת הרבה על הצלחה בעולם האיפור , הפעם כתבתי מאמר על איך את יכולה להצליח בכך שתשתפי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים בעולם האיפור

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica