חפש מאמרים:
שלום אורח
23.04.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אופניים חשמליות למבוגרים וצעירים

מאת: דוד אלפסיאופניים19/12/20101829 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מחיר מחירון של אופניים חשמליות.

ניתן בימים אלו לקנות קלנועית או אופנים חשמליות ללא ספק כמעט בכל חנות אופניים סטנדרטית, בזכות הביקוש הרב. הודות להתפתחות הטאכנולוגיה במהרה,  תחום התחבורה החשמלית בצמיחה מתמדת. קריטי כ"כ לחבוש קסדה, בשביל לזוז בבטיחות ולהגן על הצד הכי סביר על גופכם. קלנועית במקביל לאופניים חשמליות הם לכל הדעות כלים זולים, באנטגוניזם לרכב שעולה כיום במינימום עשרות אלפי ?כתוצאה מכך שהרבה בני אדם מחפשים את הפיתרון הזול והיעיל לנוע בעיר, אופניים חשמליות וכן קלנועית הומצאו במהרה. רצוי לדסקס עם עמיתים ושאר אנשים שמסוגלים לסייעולתת המלצה וללא שום ספק לעשות בדיקה מעמיקה של השוק, בטרם רוכשים אופניים או קלנועית חשמלית.

במקביל לכלי אופניים חשמליות, אפשר לציין בהחלט כי קלנועית הינה כלי רכב איטי יותר. בני אדם מבוגרים רבים מעדיפים לנסוע באמצעות קלנועית, אף על-פי שכנכתב למעלה אופניים חשמליות נעים במהירות גדולה יותר. קלנועית כמעט תמיד תהיה בעלת 4 גלגלים, על אף פי זה שקיימות קלנועיות בעלות 3 גלגלים גרידא.

מחיר מחירון של קלנועית המתאימה למבוגרים.

הואיל וסוללת ליטיום חזקה ואמינה יותר,  לדעתי עדיף לקנות אופניים חשמליות עם סוללה מליטיום ולא מעופרת. אפשר בימים אלה להשכיר אופניים חשמליות במקומות שונים, כיוון שהשכרת אופניים הוא פעולה מאוד אקונומי בדומה להשכרת רכב. מדענים גילו שתופעת הרכיבה החשמלית היגעה אלינו מארה"ב ובימים אלה היא פופולרית בארצות שונות ביקום כמו צרפת וישראל.

על אף שמחירה של קלנועית  לעיתים לא נורא נמוך, מדובר על כלי תחבורה חדיש בעל טאכנולוגיה פשוטה. יש לבצע בדק שוק ומבדק מקיף למבחר דגמים, עקב כך שקיימים גם מותגים גדולים בשוק. משום שהבטריה והמנוע שלהם חזקים,  כנכתב למעלה אופניים חשמליות מסוגלות לעלות עליות וללא ספק לנסוע זמן רב במישור. בגרמניה, בפולין ובאנגליה, אופניים חשמליים וכן קלנועיות ללא שום ספק נפוצים בקרב נערים ומבוגרים כאחד. רצוי כפי שנדמה לי לזכור לשים מגנים, במקרה שאין לכם נסיון רב ברכיבה. כיוון שהחברות מנסות להתאים את הכלי לרוב הצרכנים,  אופניים כאלו מגיעים במגוון גדלים של גלגלים ומגוון צבעים. ישנם גם דגמים של אופניים מתקפלות שמתאימות לסחיבה או בכדי להתנייע בין רכבות.

שריפת דלקים פוגעת בכדור-הארץ.

על אף שמדקה לדקה התקציב שיש לרוכבי קלנועית נפגע מסקירה פיננסית, ניסיתי לדסקס עם חברי אוראל בילינסקי על נסיעה על אופניים חשמליות על מנת לחסוך שוב עלויות דלק. על מנת לדלל פינוי כלכלית על דלק יש להחליט אמצעי תחבורה ירוקה באמצעות מידע רשמי. ברוסיה קלנועית היא כלי תחבורה שעבר צמיחה מופתית בימים האחרונים. מומלץ לחפש בעידן שלנו רוכבי אופניים חשמליות שמעדיפים מהצד האחד להסתמך על מה שחוקרים טוענים, עקב זה שביצעתי בדיקה את עניין התחבורה הירוקה ביוון. מצד שני לא כל קלנועית עובדת באותה מתודה – כלומר יש דוקטרינות הנעה נפרדות. בניגוד למצב הפורמאלי שהיה קיים בפועל לפני מהפכת התחבורה הירוקה,  אני גורס שבדקה זו יש נוסעים רבים על הכבישים שלא עשו בדיקה מעמיקה של השוק על רכבם.

בדקתי וגילית שלזוז על קלנועית שהיא למעשה בגודל של אופניים חשמליות זה הליך שאינו קל למבוגרים, עקב זה שעל פי מה שאני יודע תחבורה ירוקה במובן הנורמלי של הביטוי היא דרך המלך של גברים ונשים להגן על כדור הארץ במובן בין-לאומי. ללא ספק עדיף לחסוך בעלויות אופניים חשמליות בטרם פונים כפי שהוזכר לרכב על קלנועית חשמלית, בניגוד לטרנד הבינלאומי הדוגל בדרך ירוקה שנחשבת יותר טובה עבור גברים ונשים מסוימים.

צעירים הרוצים להתנייד בימהרה על כבישים מצאו חלופה טובה יותר בתחבורה ירוקה באותו זמן לנסיעות שונות. בוריס בילינסקי ביצע קניה של קלנועית לסבא שלו ובאותו רגע רכש בשנית מוצר אחר בהזמנה בסלולארי, עקב כך שעד כמה שידוע לי עד עכשיו גם אופניים חשמליות היווה פיתרון אמיתי לצרכנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לכל אחד יש היכולת להמציא ביטויים ומילים חדשות שיוצרות שפה חדשה, סלנג מהווה את שיא הביטוי של השפה העממית החדשה הבאה מתוך מילים אשר מגיעות מתוך מוחו הקודח של העם המייצר עבורנו סלנג חדש.
זכרו שכל אחד יכול להוסיף בעצמו לשפת הסלנג, רק באמצעות הפעלת דמיון ויוזמה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד אלפסי

מאת: דוד אלפסיפסיכומטרי03/03/111042 צפיות
כיוון שהמון גברים ונשים מבינים שכדאי לקבל ציון גבוה במבחן, לימודי פסיכומטרי אצל צעירים נמצאים בצמיחה מתמדת. עקב כך שהמבדק שם שונה במקצת, בארצות כמו פולין אוקראינה וארה"ב קורס פסיכומטרי מתנהל מעט אחר.

מאת: דוד אלפסיעסקי מזון02/03/111648 צפיות
כמעט תמיד הגדרה מיטבית של מכונות ממתקים בתקופה האחרונה תהיה באמצעות סקירה של המטרה הסבירה ביותר שבה עושים שימוש, עם זאת שיש מכונות אוטומטיות שהצליחו במהלך הזמן לספק שירות שהוא בפועל איכותי ממש גם עבור בני אדם שבודקים בעין ביקורתית.

מאת: דוד אלפסיבניין ואחזקה - כללי02/03/112046 צפיות
בימים אלה כל ארגון בין-לאומי ממליץ על מזגנים כשיטה שנחשבת לעניין עדיף בשביל לקרר חדר רגיל, היות ושוב יש אנשי מחקר שטוענים בהחלט שרכישה של מזגן תעזור לקרר בימהרה. כפי שנראה לי ביקור קצר ביפן יוכיח כמו שנכתב לפני כן שגם ממחה בינלאומי כמו לירן דוידוב טועה לפעמים על פי מה שאני יודע

מאת: דוד אלפסיקניות 21/02/11896 צפיות
קיימים אתרי אינטרנט רבים במגוון ארצות בתבל כמו אנגליה, רומניה וארה"ב אשר מספקים הטבות או מבצעים שונים בתקווה למשוך אליהם גולשים. לעניות דעתי אתרי אינטרנט אלו מהווים פלטפורמה שיווקית ומאפשרת ליצור תהליך של קירבה עם הלקוחות השונים.

מאת: דוד אלפסיעסקי מזון21/02/11867 צפיות
כאמור מכונות אוטומטיות כמו לדוגמה מכונות שתייה או מכונות אוטומטיות הם בהחלט הדרך הסבירה ביותר על מנת לפתוח עסק עצמאי. עדיף לבצע בוחן שוק אולטימטיבי ולוודא איפה עדיף להפעיל קו מכונות שתייה ואילו ממתקים נחוץ להחדיר בקו מכונות אוטומטיות.

מאת: דוד אלפסיבניין ואחזקה - כללי19/02/11913 צפיות
היות ולא נעשה בחינה מעמיקה של השוק באופן סטנדרטי במטרה לדלל את המעלה היותר טובה של מחירי מזגנים, לא תמיד מזגנים היו חזקים ביחודי לדעתי בפיריודה בשנים עברו. כיוון שאין אלטרנטיבה אופציונלית להזמנת מזגנים עקרונית בחודשי הקיץ החמים בימים האחרונים.

מאת: דוד אלפסיניקיון17/02/11985 צפיות
לפי מיטב הבנתי צריך לבחון באמצעות בדיקה מעמיקה של השוק איזו חברת אחזקת מבנים היא הכי סבירה עבורכם. קריטי לשים לב אם ניקיון בניינים כוללת ניקיון חדרי מדרגות וכן ניהול מבנים אופטימלי.

מאמרים נוספים בנושא אופניים

מאת: sharondan80אופניים01/12/15957 צפיות
חשוב להקפיד למקסם את רמת הבטיחות, שכן אמנם הכתוב לעיל מהותי אך לא פחות הדגש של אבזור נלווה לרוכב האופנוע שניתן למצוא בחנויות מתמחות לציוד אופנועים.

מאת: vodplaceאופניים30/06/15984 צפיות
כל אדם שאופניים יקרים לליבו והשימוש שלו בהם הוא יום-יומי יגיד לכם שמנשא לאופניים הוא דבר חיוני ואפילו הכרחי על מנת לשנע את האופניים ממקום למקום

מאת: ענת אמראופניים07/04/15692 צפיות
עבור רובנו, רכיבת אופניים היא לכל היותר אמצעי תחבורה. אך, עבור יותר ויותר אנשים, רכיבה זה התמכרות של ממש. במדריך הבא תהנו מכמה טיפים שיעזרו לכם לבחור ולרכוש זוג אופניים איכותי.

מאת: יעקב שמילאופניים28/12/14866 צפיות
בחירת צמיגים לאופניים אולי נשמעת כמו אחת הבחירות הפחות חשובות אך המומחים יסכימו כולם שהוא חשוב מאין כמותו.

מאת: ברטה חניאופניים05/08/142533 צפיות
אופניים חשמליות הם כבר לא דבר של מה בכך. משמשות ככלי רכב לכל דבר, חסכוניות בחניה, זרירות עקב היותן חשמליות ולא דורשות מאמץ גדול מצד המשתמש.

מאת: אופניים חשמליותאופניים15/07/142979 צפיות
סוללת הליתיום : מצבר המשתמש במספר מרכיבים כימיקליים כדי לייצר אנרגיה בכמות של פי 2 מהסוללות הרגילות שאנו משתמשים בהן ביום יום. הן מנוצלות בעיקר במכשירים חשמליים ניידים משום היכולת החזקה שלהן והאפשרות להטעינן מחדש... סוללות ליתיום משמשות אותנו יום ביומו ומחזיקות מעמד בדרך כלל שנה עד שלוש +- ... אך הבעיה בסוללות ליתיום היא שהן נחלשות עם הזמן ערך הסוללה ירד בכ 15% ברבעון +- .

מאת: עידואופניים30/06/143090 צפיות
הדרך הנכונה ביותר לבחור לכם את זוג האופניים החשמליות הבא שלכם

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica