חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סורגים - מעקות

מאת: אוריבניין ואחזקה - כללי22/12/2010527 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סורגים ומעקות

כידוע, אחוז ניכר מהפציעות והפגיעות של ילדים נגרמות בעקבות תאונות ביתיות. לעיתים, דווקא המקום שאמור לספק לנו את הסביבה הבטוחה והמוגנת ביותר, יכול לטמון בחובו לא מעט סכנות, במיוחד עבור ילדים קטנים. לכן, כל משפחה צריכה לדאוג שביתה יהיה מאובזר ומותאם לילדים, ושיותקנו בו אמצעים להבטחת ביטחונם ושלומם של הילדים. שתי דוגמאות בולטות לאמצעים שכאלו הם הסורגים והמעקות.

סורגים – אביזר בטיחות חיוני בבית עם ילדים

מקובל לחשוב שסורגים נועדו בעיקר למי שמתגורר בבתים צמודי קרקע או לדיירים בקומות הנמוכות, במטרה להקשות על גנבים ופורצים לפרוץ לביתם. אכן, סורגים ממלאים תפקיד חשוב במניעת פריצות לבתים ולדירות בקומות נמוכות, אך זהו לא תפקידם היחידי. סורגים הם אמצעי בטיחות ראשון במעלה גם למי שמתגורר בקומות גבוהות, ובמיוחד למי שיש לו ילדים.

רק לאחרונה שמענו באמצעי התקשורת על ילדה קטנה, בת 7, שניסתה להוריד חולצה מחבל הכביסה, התכופפה יותר מדי אל מעבר לאדן החלון, איבדה שיווי משקל ונפלה אל מותה מהקומה הרביעית בבניין. מיותר לציין שלו היו מותקנים סורגים בחלון הדירה, המוות המיותר הזה היה נמנע. לכן, כל מי שמתגורר בבניין רב קומות חייב להתקין סורגים על כל חלון בדירתו, למניעת מקרים כדוגמת זה שאוזכר לעיל. לא תמיד ילדים קטנים יכולים להעריך נכון את הסכנה הטמונה בהתכופפות מבעד לחלון. לא תמיד הם נוהגים בזהירות כדי לא לאבד משקל. באמצעות התקנת סורגים נוכל להבטיח שגם אם חלילה הם יתקרבו לחלון ללא השגחה, לא יאונה להם כל רע.

מעקות – למניעת פגיעות ופציעות במרפסות ובמדרגות

גם מעקות הם אביזר בטיחותי ראשון במעלה. במרחב הביתי אנו נמצא את המעקות הן לצד גרמי מדרגות והן סביב מרפסות. בשני מקומות אלו המעקות נועדו למנוע תאונות ופגיעות קשות.

כמו הסורגים בחלונות, כך גם המעקות במרפסות נועדו למנוע נפילה של ילדים מטה עקב איבוד שיווי משקל או חוסר תשומת לב. התקנת מעקות היא סטנדרט מחייב בכל מרפסת בבניין מגורים, אולם דיירים רבים המתגוררים בקומות גבוהות במיוחד נוהגים להכפיל את גובה המעקות הסטנדרטיים, במיוחד אם יש להם ילדים.

לצד גרמי מדרגות המעקות נועדו למנוע נפילות ופציעות כתוצאה משימוש לא זהיר במדרגות. כידוע, ילדים נוהגים לרוץ ולהשתולל ברחבי הבית, לעלות ולרדת במדרגות עד אינסוף. ברגע אחד של חוסר תשומת לב הם יכולים למעוד, ליפול ארצה ולהיפצע בדרגות חומרה משתנות. המעקות נועדו לסייע להם לעלות ולרדת בבטחה, גם כשהם באמצע משחק, ובכך הם מבטיחים את שלומם.

לסיכום, המרחב הביתי יכול להיות סביבה מאוד מסוכנת עבור ילדים קטנים. עלינו, המבוגרים, מוטלת האחריות להפוך את הסביבה הזו לבטוחה ככל האפשר. התקנת סורגים בחלונות ומעקות במרפסות ובגרמי המדרגות הםשני צעדים הכרחיים להבטחת שלומם וביטחונם של ילדינו בבית.

 תגיות המאמר: סורגים, מעקות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי

מאת: אוריבריאות נשים04/11/16982 צפיות
בין אם זהו ההיריון הראשון שלך או שכבר הבאת ילדים לעולם, חשוב שתדעי על כלי פשוט ויעיל שנמצא ברשת האינטרנט. מדובר במחשבון שמאפשר לך לדעת מייד מהו גיל ההיריון שלך,...

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/16932 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריבריאות נשים02/11/16820 צפיות
עד לפני מספר שנים, מידע מקצועי על הריון ולידה ניתן היה להשיג רק מרופאי הנשים. כמו כן, כל אישה השיגה מידע מחברות ובנות משפחה, שאמנם לא היה תמיד בחזית הקדמה הרפואית אך בכל זאת הועיל. ואולם, כיום ישנה עוד דרך חשובה לאיתור המידע הרלוונטי דרך אתרי בריאות שונים שפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: אוריבריאות ורפואה כללי21/10/16837 צפיות
קשה למצוא אנשים שאוהבים לבקר אצל רופא שיניים, ולא בגלל השירות או היחס המקצועי. האמת היא שהישיבה לאחור על הכורסא, והעובדה שמחדירים מכשירים שונים ומשונים לתוך הפה – יוצרות חוויה לא נעימה. אמנם, מרבית האנשים מצליחים להסתדר עם התחושות הללו ולשאת אותן בהצלחה...

מאת: אוריבריאות נשים14/09/16883 צפיות
במאמר זה אסביר על כל שבועות ההריון בכלליות. נשים אשר נכנסות להריון, נתונות למעקבים בכל שלבי ההריון אצל רופא הנשים שלהן. מה צריך לבדוק? מנתי ניגשים לרופא? אילו דברים יכולים לצוץ בדרך? כל זה ועוד במאמר הבא על הריון, לידה, ביוץ ועוד'.

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162824 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/16900 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19400 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19390 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19438 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19477 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19532 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19708 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19860 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica