חפש מאמרים:
שלום אורח
17.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת רכב מסחרי לעסקים קטנים

חברות השכרת רכב בישראל מציעות גם שירותי השכרת רכב מסחרי. עבור מי שאינו מכיר היטב את התחום, השכרת רכב מסחרי איננה דבר מוכר וייתכן ואנשים רבים אינם חושבים על האפשרות הזו. שירותי השכרת רכב מסחרי שמציעות חברות השכרת רכב הינם שימושיים במיוחד עבור עסקים קטנים. בעלי עסק שעוד לא התוודעו לשירותי השכרת רכב מסחרי יעשו בחוכמה אם ילמדו עליהם יותר וינצלו את האפשרויות הגלומות בהם. הדבר נכון בעיקר, אך לא רק, עבור עסקים קטנים שבתחילת דרכם.

עסקים רבים נזקקים לכלי רכב. בין אם מדובר בעסקים שמובילים סחורות ללקוחות – דהיינו שזקוקים לזרוע שינוע של מוצרים – ובין אם מדובר בכלי רכב שנועדו לענייני מינהלה שוטפים – סידורים, איסוף דואר, רכישות לעסק וכן הלאה. עבור עסקים קטנים החזקת (ואחזקת) צי רכב יכולה להיות עניין יקר וגם בחירה לא יעילה. גם עסקים קטנים שזקוקים לכלי רכב על בסיס קבוע עשויים לגלות שהבחירה בשימוש בשירותי השכרת רכב מסחרי יכולה להיות הגיונית הרבה יותר מאשר רכישת מכונית מסחרית אחת או כמה מהן כדי לבצע את המטלות השונות שיש לבית העסק.

היתרון הגדול של שימוש בשירותי השכרת רכב מסחרי הוא שאין הוצאה ראשונית גדולה וגם הוצאות הנלוות והמתמשכות עשויות להיות פחות משמעותיות. השכרת רכב מסחרי חוסכת לבית העסק את הצורך בהוצאה גדולה של סכום כסף שנועד לרכישת מכונית מסחרית אחת או יותר. במקום שההוצאה הזו תעשה על-ידי בית העסק, ניתן לגלגל אותה – לכאורה – על חברות השכרת רכב שמציעות שירותי השכרת רכב מסחרי. כך אין זה בית העסק שרוכש מכונית חדשה אלא החברה שמציעה שירותי השכרת רכב מסחרי היא זו שמוציאה את הסכום ההתחלתי והלקוח העסקי נהנה מהרכב המסחרי שנקנה על-ידי חברת השכרת רכב.

אך הרווח איננו מסתיים רק בקניית הרכב המסחרי על-ידי חברת השכרת רכב במקום בידי העסק. תחזוקת צי רכב – ואפילו כזה שמורכב מרכב אחד בלבד – יכולה להיות עסק יקר וגם לא פשוט. מכוניות, כך הם הדברים בעולם בו אנו חיים, מתקלקלות וזקוקות לטיפול מתמשך וקבוע. במידה שהעסק בוחר להשתמש בשירותי השכרת רכב מסחרי הוא פוטר את עצמו מהטיפול בכלי הרכב שלו. התחזוקה, הטיפול השוטף, הבירוקרטיה שקשורה לאחזקת כלי רכב; כל העניינים האלה אינם צריכים להדאיג את בעל העסק שמשתמש בשירותי השכרת רכב מסחרי של חברת השכרת רכב. אין מדובר רק בכסף אלא גם בזמן ומאמץ ואנרגיה שהייתה יכולה להיות מופנית לעניינים אחרים. מדוע על בעל העסק להתעסק עם דברים שאינם בתחום המומחיות שלו? אחזקת צי רכב מוטב להניח בידיו של מישהו אחר שזוהי העבודה שלו ולהתרכז בדברים שבהם בעל העסק מבין.

השימוש בשירותי השכרת רכב מסחרי הינו נכון אפילו יותר כאשר מדובר בעסק צעיר. עסק צעיר וקטן צריך להשקיע את כל יכולתו בכניסה לשוק ובבניית המוניטין וקהל הלקוחות. את כל העניינים שניתן להותיר בידי אחרים מוטב להותיר בידי האחרים. כמו כן, רק הזמן יגיד כמה כלי רכב באמת נחוצים לעסק ולכן עד שהעסק הצעיר יידע מהם הם הצרכים המדויקים שלו, מוטב לו להשתמש בשירותי השכרת רכב מסחרי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/162126 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/162473 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161987 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161609 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161655 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161434 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161496 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא ליסינג והשכרת רכב

מאת: אבי דוידיליסינג והשכרת רכב02/01/205480 צפיות
איזה רכב כדאי לנהג חדש לקנות

מאת: מאיה אהרונוביץליסינג והשכרת רכב24/06/192982 צפיות
כל מה שחשוב לדעת על קניית רכב מחברות ליסינג- יתרונות וחסרונות, דגשים חשובים ועוד.

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/181372 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב17/02/181366 צפיות
הבחירה של דגם הרכב היא דבר שנתון לשיקול דעת בעלי השמחה והאופן שבו הם מעוניינים לחגוג את האירוע המשמח שלהם, ואם זה אומר כי לימוזינות מרגישות הרכב הכי אידיאלי לאותה הנסיעה אז בהחלט זו הדרך שבה יכולים לפעול כי לימוזינה היא לא כלי רכב אשר מיועד לאנשים עשירים בלבד ובהחלט לא רק עבור חתונה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב22/05/172933 צפיות
בארץ ישנם ציי רכב יוקרה שבהן גם רכבים מסוג לימוזינה שיכולים לכבד כל סוג של מעמד ולהציע סוגים נהדרים של פינוק שחייבים לחוות לפחות פעם אחת בחיים האלה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב13/03/172410 צפיות
בשביל מה קיימים רכבים מפוארים כדוגמת לימוזינה? רכב כזה ארוך שיש בו אבזורים יוקרתיים ואורך שמזכיר חיבור של שני רכבים יחדיו חייב לספק תוכן שפונה אל אנשים רבים כמענה לרמה כזו של פופולאריות.

מאת: ליאורליסינג והשכרת רכב02/02/162135 צפיות
השכרת רכבים בארץ מאפשרת למי שזקוק לרכב צמוד לתקופת זמן קצרה לקבל את מבוקשו. השכרת רכב בעולם התחילה בשנת 1918 ברחוב צדדי בעיר שיקגו שבארצות הברית. מאז מכוניות הפכו לדבר שכיח ונפוץ וכך גם חברות השכרת רכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica