חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מצלמות אבטחה בעסק שווה כסף

העולם השתנה רבות בשנים האחרונות, בין היתר תודות למהפכה הדיגיטאלית, הכוללת את התקדמות האינטרנט, רשתות, מערכות של מצלמות אבטחה, המאפשרות מעקב מרחוק על הנעשה, וכן מחשבים אישיים. כחלק משינוי זה השתנה לבלתי היכר אופן ניהול העסקים, בשל קיומם של אינספור כלים חדשים העומדים לרשותם אשר מצד אחד מסייעים לבעל העסק לעשות יותר כסף, ומצד שני מאפשרים לו לשמור על הציוד העסקי ועובדיו יותר בטוחים.

בעבר, היה בעל העסק נדרש להימצא במקום העבודה או לחילופין לסמוך על עובדיו אשר יבצעו את מלאכתם נאמנה מבלי שהיה לבעל העסק את האפשרות לבדוק אם עבודה זו נעשית לשביעות רצונו או בהתאם למדיניות שהתווה.

כיום, לעומת זאת, יכול בעל העסק על-ידי התקנת מערכת של מצלמות אבטחה לשלוט מרחוק בנעשה בעסקו 24 שעות ביממה ולעקוב אחר המתרחש בבית העסק שעה שהוא מצוי בפגישות עסקיות בארץ או בחו"ל.

אפשרות זו של בעל העסק לצפות בעסקו מרחוק מעניקה לבעל העסק שליטה על התנהגות עובדיו בעסק, שעה שבעל העסק אינו מצוי במקום, ובכך מרתיעה את העובדים מלהתנהג התנהגות שאינה הולמת שעה שה"בוס" אינו נמצא.

כמו כן, התקנת מערכת של מצלמות אבטחה בעסק גם מאפשרת לבעל העסק לשמור על הציוד העסקי המצוי במקום מפני גניבה, היזק או פגיעה. ביטוח עסקי יכול ויכסה נזקים כאמור, אך כיסוי ביטוחי תלוי בתוצאות חקירתן של חברות הביטוח אשר פעמים רבות מסרבות להעניק כיסוי ביטוחי. תיעוד של מצלמות אבטחה יכול לשמש ראיה לכאורה לקיומו של אירוע ביטוחי ולחייב את חברות הביטוח להעניק את הכיסוי המיוחל.  

בנוסף, תיעוד מצלמות האבטחה יכול לשמש ראיה לכאורה אף בהליכים משפטיים וכן בהגשת תלונה במשטרה.

מיותר לציין, כי שמירה על התנהגותם של העובדים בזמן העבודה ושמירה על הציוד העסקי באמצעות התקנת מצלמות אבטחה בעסק יכולה לשפר עשרות מונים את הרווחיות של עסקכם ותוצאתה מיידית.  עלות התקנת מערכת שכזו הינה זניחה ואינצדנטאלית לעומת התרומה הבולטת והברורה שיכולה להיות לעסק כתוצאה מהאפשרויות האינסופיות שמערכת זו מאפשרת למשתמשים בה.

הכותב הינו אסף עוז, הבעלים של חברת IP CONNECTION, חברה ותיקה להתקנת מצלמות אבטחה www.ipconnection.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותב הינו אסף עוז, הבעלים של חברת IPCONNECTION, חברה ותיקה להתקנת מצלמות אבטחה www.ipconnection.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף עוז - IP CONNECTION

מאת: אסף עוז - IP CONNECTIONבית חכם07/02/15685 צפיות
ישנם מספר גורמים המשפיעים על מחירה של מצלמות אבטחה. גורמים אלו כוללים את סוג המצלמה, צורת המצלמה, סוג העדשה, הרזולוציה של המצלמה ועוד. במאמר זה נסביר את כל אחד מההבדלים והשפעתו על מחיר מצלמת האבטחה.

מאת: אסף עוז - IP CONNECTIONאבטחת הבית30/01/11718 צפיות
התקנת מערכות אבטחה בבניינים כפתרון אולטימטיבי להגברת בטחונם האישי של דיירי הבניין בעלות זניחה. בדרך זו ניתן להשיג "אבטחה וירטואלית" 24 שעות ביממה, להרתיע פורצים ומזיקים שונים מלפגוע ברכוש המשותף, בעלות שולית המתחלקת בין כל דיירי הבניין ואינה מעמיסה על הדיירים.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/2084 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20181 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20129 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19916 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18387 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18547 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica