חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מידות של טבעות אירוסין

המידות של טבעות אירוסין אינן מידות מסתוריות שיש לנחש. ניתן לאמוד אותן בדייקנות ובכך להימנע ככל האפשר מעיכובים או משינויים מאוחרים וסרבול מיותר. כל תיקון מאוחר, ובמיוחד בטבעות אירוסין משובצות יהלומים, יקר ומורכב.

מנהג חילוני ידוע הוא להעניק טבעות אירוסין בהפתעה, על כן טבעות אירוסין נרכשות לרוב בהסתר מבלי שהצד לו מיועדת הטבעת נמצא בעת מעמד הרכישה ויכול לשמש מודל מדידה מיידי.

המידה שממולצת היא לא הדוקה מדי ובוודאי שלא רופפת, בל תחליק חלילה ותלך לאיבוד.

ישנן שיטות וטבלה (בתחתית דף זה) שיעזרו לכם למצוא את המידות המתאימות והנכונות של טבעות אירוסין.

עוד על טבעות אירוסין:

כיצד בוחרים טבעות אירוסין

טבעות אירוסין עם חריטה

השיטה האלטרנטיבית, הפשוטה והמדוייקת ביותר היא לנהוג בערמומיות מסויימת, מפני שיש להיות זהירים, על מנת שלא להרוס את ההפתעה, ורק למען המטרה הטובה והחשובה, אפשר פשוט להגניב טבעת מתיבת התכשיטים של מושא ההפתעה, שתואמת את המידות שלו. להגיע עם הטבעת לחנות התכשיטים כבר יהפוך את כל הרכישה לפחות מותחת.

האפשרות הנוספת היא לקחת טבעת מתאימה, ולסמן את מידת הקוטר הפנימי שלה. האופן הפשוט לעשות זאת הוא להניח את הטבעת על דף הנייר ולסמן בעזרת כלי כתיבה את הקוטר הפנימי. אז למדוד את הקוטר, שני קצותיו המרוחקים של המעגל, ולהתאים לטבלה בתחתית הדף, שצורפה לשירותכם.

באופן השני נדרש שיתוף פעולה מהצד השני. בשיטה זו יהיה יותר קשה ליישם אותה בהחבא. בשיטה זו יש למדוד את אצבע המושא. את המדידה אפשר לערוך בעזרת עזרים רבים ומגוונים: סרט מדידה, חוט תפירה, רצועת נייר וכדומה. ברגע שהתקבלה המידה, שוב, הולכים לטבלה ונעזרים בה לקבלת התוצאה הסופית שתשמש אותנו בעת הרכישה. אם כבר הצד השני מעורב בהחלטה וברכישה וזאת איננה הפתעה, ויכול להתלוות לרוכש מפני שבחנות התכשיטים קיימים עזרים מיוחדים למדידת קטרים, שלוקחים בחשבון גם את עוביים של עיצובים מיוחדים לדוגמה.

הבעיה היא באמת כאשר המטרה היא להפתיע, ולא ניתן בשום אופן להשיג את המידה ישירות מהצד השני. אז עלינו להיות יצירתיים ולתור אחר דרכים משלנו. אפשר למצוא קרוב משפחה, ידיד או מכר שבעל מידות גוף זהות. סביר להניח שגם היקף הקמיצה יהיה זהה או לפחות קרוב במידה למושא ההפתעה. אפשר גם לצרף לרכישה אדם קרוב שמכיר היטב את הצד השני.
חשוב מאוד לזכור במקרה והמידה היא משוערת בלבד ולא נלקחה בצורה מדוייקת, חשוב לבדוק שישנה בכלל אפשרות כזאת לערוך שינויים מאוחר יותר. ישנן טבעות אירוסין שעיצובן או כל סיבה אחרת לא מאפשר זאת.

לאחר שמצאנו את ההיקף של האצבע, תוך שימוש באחת השיטות שמתוארות לעיל, כל שנותר הוא לפנות כעזר אחרון לטבלה זו ולמצוא את הערך שמתאים למה שהתקבל במדידות שערכנו:

קוטר (במ"מ)

היקף (במ"מ)

מידה ישראלית

11.6

36.5

36

12.4

39.1

39

13.3

41.6

41

14.1

44.2

44

14.9

46.7

46

15.7

49.3

49

16.5

51.8

52

17.3

54.4

54

18.1

56.9

57

18.8

59.5

59

19.8

62.1

62

20.6

64.6

65

21.4

67.2

67

22.2

69.7

70

23.0

72.3

72

23.8

74.8

75

24.6

77.4

77

הרגע של רכישת טבעות אירוסין הוא רגע מרגש. טבעות אירוסין ילוו את אתכם שנים רבות וארוכות ועל כן חשוב לרכוש אותן במידה נכונה ומדוייקת ככל האפשר.

 תגיות המאמר: טבעות אירוסין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הוד מקבילי הוא בוגר בצלאל אקדמיה לאומנות ובוגר אומנית - עיצוב תכשיטים.
על טבעות אירוסין, נישואין, עבר ועתיד ניתן להמשיך להתעדכן בבלוג טבעות אירוסין של הוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הוד מקבילי - מעצב טבעות אירוסין וטבעות נישואין

קניית תכשיטים היא כיף גדול. הקנייה יכולה להיעשות בחנות המשווקת תכשיטים של חברה או אצל צורף תכשיטים, שיתאים לכם את התכשיט הייחודי לכם.

מעצב תכשיטים יוכל ליצור עבורכם תכשיטים בעיצובים ייחודיים ומקוריים, כאלו שלא תוכלו למצוא בחנויות הסטנדרטיות, המציעות תכשיטים שיוצרו כחלק מפס ייצור. על עבודתו של מעצב התכשיטים ואפשרויות העיצוב השונות תוכלו לקרוא במאמר שלהלן.

קיימים סגנונות רבים של עיצובי טבעות נישואין. בשל השפע הרב, יכול כל אחד למצוא את טבעת הנישואין שקולעת לטעמו.

חשבתם פעם לרכוש טבעות אירוסין קצת אחרות מכל הסובבים אתכם, בשביל זה נועדו טבעות אירוסין מיוחדות יותר, להלן קצת יותר פרטים על טבעות מסוג זה

הליך קניית טבעות נישואין עלול להיות מפרך, אך אם לוקחים זאת בכיף ובסבלנות, הדבר עשוי להסתכם כפשוט וקל

מדריך הטיפים השלם לבחירת טבעות נישואין ואירוסין לא שגרתיות

טבעות אירוסין יכולות להיות בעל סגנונות רבים ומגוונים, במאמר זה נתמקד בסגנון החריטה, המאגד בתוכו אצילות עם מקוריות, צבעוניות וחגיגיות

מאמרים נוספים בנושא טבעות אירוסין ונישואין

מאת: שרון צרפתיטבעות אירוסין ונישואין04/12/181492 צפיות
כמה רעיונות מקוריים עבור הצעה של נישואין

מאת: כותבים תחלסטבעות אירוסין ונישואין01/10/161106 צפיות
הגיע הזמן ואתם בשלים להצעת נישואין, ההוצאות הגדולות מתקרבות ביניהם רכישת טבעת אירוסין. ההתלבטות היכן לרכוש טבעות אירוסין גורמת לכם כאב ראש לא קטן, מאחר שיש המון חנויות תכשיטים פזורים בכל הארץ. כאן נבהיר לפניכם כמה עובדות אותם לא שמעתם מעולם, הסוד היכן המקור לרכישת טבעות אירוסין בזול? זכרו זול לא בהכרח אומר שתרכשו טבעת אירוסין לא מכובד, זול במאמר זה יבהיר את פער המחירים בשיטת הקנייה הישירה.

מאת: רוני הכהןטבעות אירוסין ונישואין10/06/161089 צפיות
רוצים לגמרי להפתיע עם עיצוב שאפשר למצוא רק אצל חנות של תכשיטי מעצבים? כדאי שתדעו מה הסגנון של האישה שאותה אתם מעוניינים להפתיע על מנת שהסגנון המאוד ספציפי של מעצב תכשיטים יהיה רלבנטי עבורה.

מאת: kereninaטבעות אירוסין ונישואין07/09/151834 צפיות
התארסתם ? מזל טוב! הנה המדריך המלא איך לבחור טבעת אירוסין

מאת: Guy Dinayטבעות אירוסין ונישואין20/07/151189 צפיות
כאשר הנך מעוניין להפתיע את חברה שלך בהצעת נישואין עם טבעת אתה עלול לבחור טבעת שהיא לא תאהב. קיים מגוון עצום שלטבעות יהלומים בעיצובים שונים, סגנונות שונים ושילובים נהדרים. עכשיו השאלה- איך בוחרים?

מאת: Guy Dinayטבעות אירוסין ונישואין20/07/151167 צפיות
רוב טבעות האירוסין מתחלקות לשני סוגים עיקריים. סוג אחד הוא עיצוב קלאסי והסוג השני הוא עיצוב מיוחד. עיצוב קלאסי הוא עיצוב בו היהלום המרכזי נמצא במרכז הטבעת. עיצוב זה הוא מסורתי, נהוג לבחור בעיצוב זה עבור טבעת אירוסין כאשר עיצוב זה מסתדר יותר יחד עם תכשיטים נוספים או יחד עם טבעת הנישואין

מאת: Guy Dinayטבעות אירוסין ונישואין20/07/151108 צפיות
השיר "יהלומים" של Amy Diamond, מראה את החשיבות העוצמה של טבעות יהלומים בתרבות של היום. משמעות השיר הוא "יהלומים נועדו לשומר, יהלומים הם לנצח, יהלומים הם ידידיה הטוב ביותר של נערה, יהלומים יהיו נוצצים מיליון שנים וכך גם אנחנו יקרים שלי".

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica