חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מיתוסים בעיצוב המטבח

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/2009959 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


כולנו מרגישים כי המטבח הישראלי כבר אינו חלל בעל חשיבות משנית ועל כן עיצוב מטבחים מאוד חשוב לנו . המטבח הוא בעל חשיבות עיצובית מכרעת בהשפעה על עיצוב החללים המקיפים אותו ועל כן הליך עיצוב מטבחים חשוב כל כך . המטבח הוא כרטיס הביקור של הבית ממש כמו חלל המגורים או הסלון ואנשים העוסקים בעיצוב מטבחים יודעים לבנות כרטיס זה. המטבח בנוי כחלל פתוח ויש לו אמירה דומיננטית. עיצוב מטבחים הוא תחום רציני שמאפשר לכם להתאים לא רק מראה יפה לחלל הבית אלא גם להתאים את כל הדקויות הפונקציונאליות המתאימות לשימושכם הייחודי. עיצוב מטבחים חשוב ומכריע עבור הקהל הישראלי- הישראלי מבקש מטבח מעוצב, פונקציונאלי, נוח לשימוש שהוא גם משוכלל גם חדשני ומתוכנן כראוי בהתאם לחלל הנתון ואופי המשתמשים בו.

בתחום עיצוב מטבחים שמענו לאחרונה על מגמה אקולוגית, על מטבחים שמאובזרים במסכי LCD , במעליות לכיורים, במחיצות הסתרה, משטחי עבודה הנעים על גבי מסילות ומגירות חשמליות. מבחינת עיצובית כולם מצודדי מראה ,נראים נוחים לשימוש. אך בעיקר קיימים בכולם המון פריטים ואביזרים שמעלים המון שאלות.

לפניכם מיתוסים הקשורים לעיצוב מטבחים:

"אי" מרכזי וגדול במרכז המטבחהמשמש כשולחן אוכל וכמשטח עבודה הוא הכרחי.

לא תמיד נכון.אי במרכז המטבח אמנם משדרג ויזואלית את המטבח ונמצא מאוד נוח לשימוש, אך במקרים בהם חלל המטבח קטן מארבעה מ"ר, אי עלול רק להכביד ולהפריע להתנהלות במטבח. אם אי הוא החלום שלכם מבחינת עיצוב המטבח בדקו קודם את גודל המטבח. גם בחללים קטנים ניתן להכניס אי קטן שישמש כפינת אוכל בלבד, או לעצב מקום לישיבה בפינה החיצונית של השיש.

עיצוב מטבחים נכון מחייב את "השילוש הקדוש"

נכון. בכל תכנון של מטבח הכיור, הכיריים והמקרר אמורים להיות במיקום שיוצר שטח משולש. בין שלושת הקודקודים הללו מתבצעות כל עבודת המטבח הבישול, הניקיון - ובקיצור כל הפעולות שהופכות את החדר למטבח. בכדי להקל על העבודות צריך להקפיד ולמקם את כל השלושה סמוך זה לזה. ככל שהמרחק ביניהם גדול יותר, כך נפגעת יעילות העבודה.
יש רק צד אחד המתאים למיקום מיקום נכון של מדיח הכלים.

לא. מבחינת עיצוב מטבחים מיקומו הנכון של מדיח הכלים נתון להרגלים שלכם. אין צד נכון יותר וצד שאינו נכון., מומלץ לבדוק שמיקום המדיח אינו מגביל את השימוש בחלקי הארונות כך שנוצרת מגבלה בשימוש בחלקי ארונות אחרים.
למשטחי עבודה קיים גובה סטנדרטי.

לא. את משטח העבודה יש להתאים לגובהו של המשתמש העיקרי במטבח. משטח עבודה נמוך מדי עלול לגרום לכאבי גב. פתרון אפשרי הוא ליצור הגבהה של ארונות המטבח ושל השיש שמעליהם בעזרת רגליות לארונות.


דלתות ארונות ניתן להחליף בכל עת.

טעות. בעבר, כשרצינו לרענן את מראה המטבח, יכולנו להחליף את דלתות הארונות - הדלת הייתה מוחלפת בדגם חדש ומעודכן . קלות ההחלפה נעוצה במספר קטן יחסית של חומרים איתם שבהם נעשה שימוש בעיצוב המטבח. במטבחים של היום כשדלתות המטבח עשויות בחלקן מזכוכית, נירוסטה, עץ עם נגיעות אלומיניום ועוד, חלק מצירי הארונות אינם יכולים לשאת את משקלן. לכן, כשאתם שוקלים החלפת הדלתות, בדקו את מידת החוזק של הצירים.
עיצוב מטבחים: הכיריים מוצבים תמיד ליד החלון.

ממש לא. הרעיון כי מטבחים מעוצבים באופן שהכיריים מוצבים ליד חלון, נעוץ ברצון לאוורר את הבית מריחות הבישול. אבל, קורה שמיקום זה יכול דווקא להשיג תוצאה הפוכה - הרוח שנכנסת מהחלון למעשה רק מפזרת את הריחות בחלל הבית. מומלץ לבחון כל מקרה לגופו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הרהיטים מכיל מגוון אדיר של חברות ריהוט כגון חברות חדרי שינה , חדרי ילדים וכד'.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל הרהיטים

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/091034 צפיות
. זולטן פאלי מגשים את חלומותיהם של לקוחותיו. מי שבכוחו לקחת רעיון מופשט ולהפכו לנכס בר קיימא ולממשו בעיצוב הבית, מן הראוי שיהיה מאושר. יש הנוהגים להבחין בשני סוגים של אדריכלים: האחד, יודע הכל בתחום עיצוב הבית, דעתן ובעל עקרונות היודע בדיוק מה הלקוח שלו צריך ומממעיט להתחשב בבקשותיו וברצונותיו של אותו לקוח, הסוג השני, הופך עצמו לאסקופה נדרסת ומעצב בדיוק את מה שהלקוח מבקש ולעזאזל העקרונות.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09985 צפיות
עיצוב חדרי ילדים אמון על יצירת חלל בו תתקיים פונקציונאליות בתוך אוירה מתבקשת. העוסקים ב עיצוב חדרי ילדים יוצרים חזון או השקפה על-פיה נבנים רהיטים ונקבעים החומרים והצבעים. כיום , קיימת מודעות רבה לחשיבות הגירויים הויזואליים המצויים בחדר הילדים. ובעיצוב חדרי ילדים בחכמה מאפשרים שהייה נעימה, אקטיבית ויצירתית.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/091057 צפיות
האדריכל אורי פלן קיבל לידיו מעטפת חיצונית עירומה של דירה דו מפלסית ברובע לב העיר בתל אביב ויצר על ידי עיצוב פנים הרמוניה עיצובית עכשוית, מינימליסטית ושקטה המנותקת מהמולת העיר הסואנת הנשקפת מהחלונות. וכל זאת על ידי עיצוב פנים מחוכם.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09956 צפיות
תשכחו מהשולחנות הריבועיים, חסרי הצבע והייחודיות. שולחנות כבר לא נבלעים בתוך החלל , מעמדם משתנה בעקבות עיצובים פורצי דרך , מרהיטים וחסרי גבולות. נתחיל בכל שנספר לכם כי ממדי שולחנות אמורים להתאים לצרכים שלכם ורק שלכם. לעיתים שולחנות הם אביזר פונקציונאלי טהור, אך לעיתים המימד הדקורטיבי שלהם הוא קריטי וחשוב לא פחות.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09983 צפיות
תקציר חדש למאמר

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/091093 צפיות
ריהוט מודרני זוכים במראה מעט קר ותעשייתי, אלא שלאחרונה, ניתן להבחין במגמה חדשה. עיצוב רהיטים מנהל דיאלוג עמוק עם אלמנטים מהטבע. רהיטים זוכים לריכוך מראה ומוכנסת בהם אוירה ביתית וחמה יותר. רהיטים הנבנים בעולם מודרני ומתועש ומצויים בתוך קונספט של תכנים קשים, גורמים לנו לשלם מחיר

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09914 צפיות
פינות אוכל מורכבות ממספר אלמנטים מרכזיים, כמו שולחן , כסאות וגופי תאורה. פינות אוכל אמורות להכיל רהיטים שאינם פוגעים בקו העיצובי המצוי סביבן בעיקר אם הן המשכו של חלל הסלון, או המטבח.

מאמרים נוספים בנושא ריהוט

מאת: tiloniריהוט 12/11/20547 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: רוני הכהןריהוט 16/09/20420 צפיות
מה מוביל את הצרכנים לרכישה של מיטה בשנת 2020? כן כל הפרטים.

מאת: אבי דוידיריהוט 16/02/20969 צפיות
עבודה נכונה עם צבע עץ לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מאת: ניב אבןריהוט 09/01/201044 צפיות
זה דבר אחד להניח סחורה ולרכוש ציוד עבור יצירה של חנות פעילה, וזה דבר שונה לחלוטין לעבור על פני כל מה שחנות צריכה על ידי עיצוב חכם.

מאת: דוד כהןריהוט 07/02/19887 צפיות
צימרים הם מקור פרנסתם של משפחות רבות בישראל. התחרות על הצימרים הולכים וגוברת מדי שנה ואנשים רבים מעדיפים להשכיר לילה בצימר מאשר במלון, בשל הקרבה לאטרקציות השונות, ההנאה מהאווירה הפסטורלית, הפרטיות וכמובן המחיר האטרקטיבי יותר. אחד המדדים החשובים ביותר המבדילים בין צימרים איכותיים לבין צימרים פחות אטרקטיביים הם הרהיטים ועיצוב הגינה במקום.

מאת: דוד כהןריהוט 30/01/19841 צפיות
איך לבחור חדר שינה ולמקם את המיטה ושאר הרהיטים באופן אופטימלי במרחב החדר ולבסוף להתאיםם לריהוט תאורה וצבעים

מאת: רוני הכהןריהוט 16/01/19856 צפיות
אם שואפים לשדרוג חכם של הדירה, צריכים לחשוב חכם ולהציב שטיח pvc במקום זה העשוי חוטי בד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica