חפש מאמרים:
שלום אורח
04.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדוע כדאי להמשיך ללימודי תואר שני?

מאת: ירון כהןלימודים אקדמאיים20/02/2011801 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לאחר שסיימו תואר ראשון בתחומים שונים, המשך ללימודים מתקדמים יותר בדמות תואר שני מקנה לסטודנטים רבים אפיקי קידום בתחום שבו הם עוסקים. לימודי תואר שני נחשבים יוקרתיים יותר, דורשים יותר השקעה, ולמעשה רבים מבוגרי הלימודים המתקדמים מקבלים יתרון רב על פני אחרים בשוק התעסוקה. מה היתרון בללמוד תואר שני?

בכל הנוגע לתחום של לימודי חינוך, תואר שני בחינוך מקנה ידע רחב יותר לאיש ההוראה, ואולם התמחויות מאפשרות קידום תעסוקתי בכיר במיוחד. ברוב מוסדות הלימוד בהם מתקיים תואר שני בחינוך, קיימת האפשרות להתמחות בניהול וארגון מערכות חינוך - התמחות המאפשרת מעבר לתפקידים בכירים בבתי הספר, כגון ניהול וריכוז של שכבות ואף הצטרפות לדרג הניהולי של בתי הספר.

כמו כן, גם תואר שני במשפטים הוא הזדמנות מעולה לקידום תעסוקתי. מתבצע מחקר מקיף יותר על ההתמחות שרכש הסטודנט במהלך התואר הראשון, ובעצם המחקר המקיף הנערך במסגרת לימודי משפטים יוכלו הסטודנטים להעמיק את הידע שלהם וכך גם את הכלים לניהול תיקים משפטיים שונים. כמו כן, במסגרת תואר שני במשפטים קיימת האפשרות להתמחות בניהול ויישוב סכסוכים - התמחות מרתקת המאפשרת תעסוקה בתפקידים שונים של גישור וניהול מו"מ, גם במגזר העסקי.

גם לימודי מנהל עסקים במסגרת תואר שני מאפשרים קידומים תעסוקתיים רבים. התחום של ייעוץ ארגוני, לדוגמה, נלמד רק במסגרת תואר שני במנהל עסקים. התמחות זו מאפשרת עיסוק במתן שירותי ייעוץ ארגוני לחברות וארגונים שונים - עבור שיפור תהליכי עבודה ושיפור תהליכים אישיים בחברה. בנוסף, גם המחקר הרב הנערך במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים מרחיב את הידע של הסטודנט על עולם העסקים.

תואר שני בהנדסה, לגווניו, מעניק גם אפשרויות הוראה בתחום. במספר מוסדות אקדמיים יוכלו סטודנטים להמשיך אל לימודי תואר שני בהנדסה אזרחית, לדוגמה, ועם סיום הלימודים בהצטיינות קיימת האפשרות לעבור אל איוש תפקידי הוראה במוסד האקדמי. מעבר לכך, ההתמחויות השונות (כגון הנדסת מחשבים) מאפשרות להרחיב את הידע שכבר נרכש בתחום במסגרת תואר ראשון - וכך להתקדם לתפקידים בכירים בחברות הייטק שונות.

ענף העיצוב הוא דוגמה לתחום בו נדרש ידע עדכני ורב ככל האפשר, על מנת להעניק שירותים שיהיו לרצונו של הלקוח. תואר שני בעיצוב עוסק בהיבטים המודרניים של הענף בארץ וברחבי העולם. במסגרת לימודי עיצוב מתקיימת עבודה מעשית רבה יותר,המעניקה לסטודנטים כלים רבים יותר לתעסוקה עם סיום הלימודים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון כהן

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18780 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181301 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/181169 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/182153 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: ירון כהןספרות01/06/171458 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174908 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: ירון כהןתרגום משפטי03/04/171150 צפיות
נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191160 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181931 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181745 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/181145 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/181081 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17866 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171330 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica