חפש מאמרים:
שלום אורח
08.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה ללמוד?

מאת: ירון כהןלימודים אקדמאיים03/03/2011736 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

משימת חיפוש התואר המתאים היא משימה מאתגרת עבור סטודנטים רבים. המבחר המגוון מאפשר להם לבחור מבין מספר תחומים שונים, לעיתים לשלב אותם במסלול דו-חוגי, כשהשאלה שרובם שואלים במסגרת ההתלבטות היא מה יקרה בסיום התואר - אילו אפשרויות תעסוקה קיימות? האם מובטחת להם עבודה בסיום הלימודים?

לבוגרי תואר ראשון במשפטים קיימת אפשרות תעסוקה בתחום הנחשק של עריכת הדין. הקריירה שלהם מתחילה למן השנה השנייה, בעת הבחירה של ההתמחויות השונות. סטודנטים אשר יבחרו במסגרת של לימודי משפטים עם התמחות בדיני חברות, לדוגמה, יוכלו להעניק סיוע וייעוץ משפטי לחברות ועסקים רבים ברחבי הארץ. משום שתוכנית לימודי משפטים נחשבת לפופולארית במיוחד בישראל, עורכי דין רבים כבר סיימו תואר ראשון במשפטים ומשתלבים במשרות נחשקות במשק.

בנוסף, קיימת האפשרות לבצע לימודי משפטים עם תואר ראשון במנהל עסקים במסלול דו-חוגי. השילוב בין השניים מעניק יריעה רחבה במיוחד של ידע, המאפשר לרוב לבוגרי לימודי מנהל עסקים השתלבות במשרות ניהול בכירות. בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים ומשפטים מסיימים את התואר כאנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רב בנבכי החברות בהיבט הניהולי והמשפטי, כך שרבים מבוגרי לימודי מנהל עסקים מבוקשים ברחבי הארץ.

עבור לימודים מאתגרים שמאפשרים להשפיע על חייהם של אחרים ואף לעצב אותם, תואר ראשון בחינוך עשוי להיות אפשרות הולמת. לימודי חינוך מתקיימים בהתמחויות הכוללות תעסוקה עם סוגים שונים של אוכלוסיות - חינוך מיוחד, חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך עם התמחות בחינוך לבתי הספר העל יסודיים, ועוד. לקראת סיום תאור ראשון בחינוך עורכים הסטודנטים תקופת הכשרה מעשית המעניקה להם את ההסמכה הנדרשת לתעסוקה במערכות חינוך.

סטודנטים רבים מחפשים תואר שיאפשר להם ביטוי אישי וייצירתי בלימודים. תואר ראשון בעיצוב הוא דוגמה טובה ללימודים שכאלה - ברחבי ישראל מתקיימים מגוון לימודי עיצוב, כגון תואר ראשון בעיצוב אופנה או לימודי עיצוב גרפי, הדורשים מהעוסקים עבודה אישית ועצמאית במהלך הלימודים. הסטודנטים רוכשים ידע וכלים לעיצוב, מציגים עבודות אישיות דרך תרגילים הניתנים להם, ובסיום תואר ראשון בעיצוב הם יוכלו לעסוק בתחום באופן עצמאי, או בהצטרפות למשרדים וחנויות אופנה.

בעוד שהלימודים שהוזכרו עד כאן נחשבים לתיאורטיים ומעשיים כאחד, לימודי הנדסאים הם דוגמה לתחום שעוסק בעיקר באספקטים מעשיים. לימודי הנדסאים נפרשים על פני כשנתיים בלבד, לעומת שלוש שנות לימוד ברוב התארים האקדמיים, ומעניקים לסטודנטים ידע וכלים מעשיים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה. קיימים לימודי הנדסאי בתחום הנדסת החשמל, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון כהן

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18784 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181301 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/181170 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/182153 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: ירון כהןספרות01/06/171458 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174909 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: ירון כהןתרגום משפטי03/04/171151 צפיות
נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191160 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181931 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181745 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/181148 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/181084 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17866 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171333 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica