חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודים המאפשרים תעסוקה במוסדות החינוך

מאת: ירון כהןלימודים אקדמאיים16/03/2011779 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

דווקא בעידן שבו מערכת החינוך הישראלית נמצאת בירידה מבחינת ההישגים שלה, רבים בוחרים בלימודים שיעניקו להם את ההכשרה הדרושה לתעסוקה בתפקידים שונים במערכת החינוך. אנשים הבוחרים במקצועות ההוראה בישראל נחשבים לאידיאליסטים, אנשים המעוניינים לשנות את חייהם של אחרים.

לימודי חינוך במסגרת תואר ראשון בחינוך נחשבים למסגרת הראשית והפופולרית ביותר בקרב המעוניינים בקריירה חינוכית. תוכנית הלימודים של לימודי חינוך כוללת התמחות בהוראת מקצועות מסוימים, כגון מחשבת ישראל או היסטוריה, בנוסף להתמחות בהוראת אוכלוסייה ספציפית - הוראה בחינוך המיוחד, בבתי הספר התיכוניים והעל-תיכוניים, ועוד. בסיום תואר ראשון בחינוך יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות שונות במערכת החינוך.

קיימים גם מספר תארים המאפשרים למצוא תעסוקה במוסדות חינוך דרך הידע שנרכש, וכך להעביר שיעורים בתחומים ספציפיים. תואר ראשון במדעי המחשב הוא דוגמא טובה ללימודים שכאלה - לימודי מדעי המחשב מעניקים לסטודנטים את המיומנויות הדרושות לתעסוקה בהוראת מקצועות המחשב, ובמקרים מסוימים ניתן לשלב התמחות בהוראה במסגרת תוכנית הלימודים של תואר ראשון במדעי המחשב. בוגרי תואר במסגרת לימודי מדעי המחשב יוכלו להשתלב במשרות שונות של הוראה במוסדות החינוך היסודיים וכן העל יסודיים.

משום שהמודעות לאכילה בריאה לא פוסחת גם על בתי הספר, במוסדות החינוך מתקיימים שיעורי תזונה המאוישים לרוב ע"י בוגרי תואר ראשון בתזונה. במהלך לימודי תזונה רוכשים הסטודנטים ידע וכלים רבים לייעוץ תזונתי, וכן נלמדים תחומים רבים כגון הרכב תזונתי של מזונות. בזכות הידע שנרכש, בוגרי תואר ראשון בתזונה יוכלו להגיש מועמדות למשרות הוראה של הענף במוסדות החינוך. כדי לשפר את הסיכויים לתעסוקה, כדאי גם להמשיך לתואר שני במסגרת לימודי תזונה.

מוסדות חינוך רבים מעבירים שיעורי העשרה לתלמידים דרך קורסי צילום שונים. את הקרוסים הללו יוכלו להעביר בוגרי תואר ראשון בצילום, הרוכשים מיומנויות וכן ניסיון במסגרת לימודי צילום המאפשרים להם להעביר את הידע לתלמידים בבתי הספר. בזכות לימודי צילום והידע הנרכש על ההיסטוריה של הצילום, בוגרי תואר ראשון יוכלו להגיש מועמדות אל הוראות התחום בעתיד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון כהן

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18631 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181178 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/18939 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/181903 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: ירון כהןספרות01/06/171233 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174683 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: ירון כהןתרגום משפטי03/04/17917 צפיות
נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19916 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181703 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181507 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18896 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18836 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17640 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171015 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica