חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרדיט גארד השלימה פרוייקט טוקניזציה לעמידה ב - תקן PCI בחברת אל על

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים17/03/20111648 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פתרון הטוקניזציה של קרדיט גארד מאפשר לאל-על לפשט בצורה ניכרת את ההערכות של החברה כולה לעמידה בתקן PCI בהתאם לדרישות חברות האשראי הבין לאומיות.

פתרון סליקת כרטיסי האשראי של קרדיט גארד הינו פתרון הסליקה המכרזי של אל-על המאפשר לחברה לבצע סליקת כרטיסי אשראי ממגוון אפיקים הכוללים את אתר ה-eCommerce של החברה, מערכת הכירטוס של אמאדאוס, קופות, עמדות POS ועוד.
בנוסף, באמצעות פתרון הסליקה המרכזי של קרדיט גארד מקושרת אל-על למספר סולקים בארץ ובעולם כולל ארה"ב, Amex, PayPal ועוד.

בתהליך סליקת כרטיסי אשראי, פתרון הטוקניזציה  מספק מספר רנדומלי, המחליף את מספר כרטיס האשראי המקורי.
שימוש במספר חלופי מאפשר לארגון לשמר את התהליכים העסקיים הכרוכים במספר כרטיס אשראי ללא הצורך לאחסן את פרטיו המקוריים. טוקניזציה מהווה תחליף יעיל לתהליכי ההצפנה ומסייעת לארגון בחסכון בהערכות הכוללת לעמידה בתקן PCI.
בעוד הצפנה דורשת שינוי כולל של היישומים בהם נעשה שימוש במספר כרטיס האשראי (ממשקים פיננסיים, קשרי לקוחות וכדומה), הטמעת תהליכים מורכבים יחסית וביצוע שינויים מערכתיים, פתרון באמצעות טוקניזציה מאפשר לחסוך חלק ניכר מתהליכים אלה ולהפחית משמעותית את מספר השינויים  שנדרש לבצע.

לא בכדי נעשתה הטוקניזציה לאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בקרב חברות הנדרשות לעמידה בתקן חברות האשראי PCI בארה"ב ולאחרונה גם בישראל.

מרינה שפורקר, מנהלת פרוייקטי סליקה באל-על : "כחברת תעופה מובילה, אנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים מעודכנים בכל תחום בו אנו פועלים. "כאשר קיבלנו את ההנחיה לעמוד בתקן PCI, בחנו מספר חלופות הן מבחינת סוג הפתרון - טוקניזציה מול הצפנה מקצה לקצה, והן מבחינת ספק הפתרון. הן בשלב בחירת הפתרון והן בדיעבד, אין ספק כי מדובר בפתרון חסכוני ויעיל ביותר.
הפתרון של קרדיט גארד מתמקד בתהליך הסליקה עצמו והוא מגיע מתוך עולם כרטיסי האשראי, כך שיישום הטוקניזציה היה פשוט מאוד יחסית. תהליך ההטמעה הסתיים בתוך כחודשיים מתחילתו  והיה ברמת סיכון טכנולוגי מינימאלית. התהליך כלל מעבר של הארגון כולו לעבודה עם טוקנים, כולל ההיסטוריה של שנים אחורה בכל המערכות הארגוניות ובקבצים השונים".

לדברי רועי סגן-כהן, מנכ"ל קרדיט גארד : "ההכרה בפשטות היישום ויתרונות הטוקנזיציה כמענה לעמידה בתקן ה- PCI הולכים ותופסים תאוצה והפתרון שלנו משמש כבר לא מעט ארגונים מהגדולים במשק. תהליך היישום באל-על, שנחשב ללקוח מורכב עם מספר רב של ממשקי סליקה, הינו הוכחה לכך שניתן להגיע ליישום PCI ברמת מערכות ה-IT בפרק זמן קצר יחסית וללא סיכון טכנולוגי משמעותי".

אודות קרדיט גארד

קרדיט גארד הינו ספק מוביל של פתרונות סליקה ארגוניים ומערכות בקרת אשראי. בנוסף לדומיננטיות שלה בשוק המקומי, כספק סליקת כרטיסי אשראי של מרבית הארגונים הגדולים בישראל, מספקת החברה שירותי צומת סליקה בינלאומי למספר IPSP's (ספקי שירות תשלומים בינלאומיים). קרדיט גארד מקושרת למספר סולקים בארץ ובעולם ובשנה האחרונה החלה להרחיב את פעילותה למזרח אירופה ומזרח אפריקה.

קרדיט גארד הייתה ספק הסליקה הראשון בישראל שהוסמך לגרסה המחמירה של תקן PCI-DSS Level 1.
פתרון הטוקניזציה של קרדיט גארד הינו פתרון מוביל היום בארץ ונמצא כבר ביישום אצל מספר רב של ארגונים גדולים, בינוניים וקטנים, הן אם הוא מותקן באתר הלקוח או באמצעות שירותי הענן של קרדיט גארד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ClickUP - תקשורת שיווקית באינטרנט  info@clickup.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ClickUP

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים24/08/142441 צפיות
עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם לחו"ל יכולים לעשות זאת בקלות בעזרת פתרון סליקת אשראי מקיף של קרדיט גארד, תוך ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך.

מאת: ClickUPבריאות03/07/128563 צפיות
רגע לפני חופשות הקיץ, הקייטנות וטיולי החופש הגדול, קראו מהי הדרך הבריאה להתגונן מפני קרינת השמש, בלי להתפשר על בריאות העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים29/02/121010 צפיות
ארנק אלקטרוני מגיע גם לרשתות הקמעונאיות בארץ ובעולם . וריפון תאפשר הטמעה של כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום, שיאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים07/08/111687 צפיות
וריפון משיקה פתרון לניהול כרטיסים נטענים מסוג פריפייד לעסקים קטנים. מעתה יוכלו בתי עסק קטנים להקים מועדוני לקוחות ולהציע כרטיסי מתנה והטבות כפי שמציעות הרשתות הגדולות.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים04/07/111892 צפיות
המערכת הממוחשבת להתאמות כרטיסי אשראי של קרדיט גארד הוסמכה לתקן PCI בדרגה הגבוהה ביותר PCI: DSS Level1

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים02/06/111536 צפיות
גוגל הודיעה על השקת פלטפורמת תשלומים סלולארית בשיתוף עם וריפון ומובילי קמעונאות אחרים על מנת להוציא לפועל את הפרויקט המדובר של ארנק סלולארי גוגל Google Wallet

מאת: ClickUPצרכנות27/04/112031 צפיות
חברת SunWay פותחת חנות חדשה בנמל תל אביב למכירת בגדי ים, כובעים ובגדים חוסמי קרינה להגנה יומיומית מהשמש בדרגת הגנה מרבית +UPF50 בחנות תמצאו מידות לכל גיל תינוקות, ילדים, מבוגרים. בגדי SunWay מיועדים להגנה מנזקי השמש לעור ומניעת סרטן העור.

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/07/19886 צפיות
Winner's Auctions יערוך מכירה פומבית שתכלול מכתבים של איינשטיין ב-24 ביולי 2019

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/07/19909 צפיות
נובוקיור הודיעה היום שהקבלנים המינהליים של מדיקר (MACs) של הציוד הרפואי הבר קיימא (DME) של מדיקר פרסמו החלטת כיסוי מקומית (LCD) סופית שמעניקה כיסוי של Optune למוטבי מדיקר עם גליובלסטומה (GBM) שאובחנה לאחרונה החל מ-1 בספטמבר 2019. ה-LCD הסופית וסיכום תגובה להערות זמינים בבסיס הנתונים של הכיסוי של המרכזים האמריקנים לשירותי מדיקר ומדיקייד (CMS).

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/02/182795 צפיות
מרכזי הניקוי בלונדון, פרנקפורט, אמסטרדם ומרסיי הוגדלו כדי להגדיל את הקיבולת האזורית מרכזי ניקוי חדשים נפתחו בשטוקהולם וטוקיו לניוסטאר יש עכשיו את רשת הפחתת ה-DDoS הכי גדולה, הכי מבוזרת ומתקדמת מבחינה טכנית ועם הקיבולת הכי גדולה, בעולם.

מאת: אופירעסקים, מימון וכספים27/04/166525 צפיות
במדינת ישראל אנו רואים כיצד כל אדם שזקוק לשירותים משפטיים שונים יכול למצוא לעצמו בקלות רבה עורך דין שילווה אותו בעסקת רכישה של נכס מסוים, בכתיבת צוואה, בפנייה לבית משפט, בתביעה כספית ובעוד לא מעט מקרים חשובים אחרים שיכולים להיות מנת חלקו של אדם נורמטיבי במדינה מודרנית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/03/165934 צפיות
BrightSource Energy, Inc., חברה מובילה בטכנולוגיית אנרגיה סולארית מרוכזת (CSP) הודיעה היום שטכנולוגיות שדות סולאריים מתקדמות מותקנות עכשיו בתחנת הכוח התרמו סולארית אשלים עם הספק של 121 מגה-ואט (מ"ו) שנמצאת במדבר הנגב. בטכנולוגיות השדות הסולאריים מהדור הרביעי של ברייטסורס יש שיפורים בהליוסטטים, רשת התקשורת של השדה הסולארי ומערכת הבקרה של השדה הסולארי. הטכנולוגיות האלה מיועדות למטב עוד יותר את ייצור החשמל, לקצר את משך הבנייה ולהפחית את עלויות הפרויקט.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/03/165409 צפיות
פלמר נשאר בתפקיד דירקטור. החלטה זאת של מועצת המנהלים היא תוצאה של אי שביעות רצון מביצועי העבר של מר פלמר לגבי הפעילות השוטפת ולגבי היחסים עם הלקוחות והעובדים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/03/165294 צפיות
נשיא ומנכ"ל ווסטינגהאוז דני רודריק פרסם היום את ההצהרה הבאה כדי להפריך את המאמר של חדשות בלומברג שרומז שהעניינים הפיננסיים של ווסטינגהאוז נחקרים על ידי הממשלה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica