חפש מאמרים:
שלום אורח
06.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

וריפון תפרוס תשתית NFC לתשלום דרך הסלולרי בישראל

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים29/02/20121061 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 


וריפון תפרוס תשתית
NFC אצל קמעונאים בישראל ובעולם. בכך מצאה החברה פתרון לאתגר המרכזי המקשה על חדירת תשלומים סלולריים אצל קמעונאים. וריפון תאפשר הטמעה של כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום, שיאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק. הקמת תשתית זו תאפשר להציע לקמעונאים שירותי ערך מוסף מגוונים מבוססי טכנולוגיית NFC.

וריפון, ספקית אמצעי תשלום אלקטרוניים הגדולה והמובילה בישראל ובעולם, הודיעה על השקת סט כלים ושירותים המאפשרים למפעילי הרשתות הסלולאריות להציע תשלומים סלולריים אצל קמעונאים בטכנולוגיית NFC, שתספק לסוחרים וצרכנים את היתרונות של תשלום סלולרי, קידום מכירות ויישומים מתקדמים. כמו כן, תפרוס וריפון תשתיתNFCאצל קמעונאים בישראל ובעולם. מקורות מהימנים בענף מעריכים את עלות פריסת התשתית בישראל בעשרות מיליוני שקלים.

NFC (Near Field Communications) הינה הטכנולוגיה המובילה בעולם כיום ליישומים סלולריים בתקשורת קרובה המאפשרת, בין היתר, ביצוע תשלום באמצעות הטלפון הנייד.

וריפון תטמיע בפריסה זו את כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום אשר יאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק. הקמת תשתית זו בשילוב עם כלי הניהול תאפשר להציע לקמעונאים שירותי ערך מוסף מגוונים מבוססי טכנולוגיית NFC.

לדברי לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל וסגן נשיא בכיר בווריפון העולמית : "וריפון רואה פוטנציאל עצום בחיבור בין העולם הווירטואלי המשלב בין השאר מדיה חברתית, E-Commerce ושיווק סלולארי, לבין העולם הפיזי של הקמעונאות וממשיכה באסטרטגיה הזו בתנופה ובעוצמה. כפי שאנו עומדים בחזית טכנולוגיית ה- NFC כן אנו משקיעים בפתרונות משלימים שמאפשרים לנו להרחיב את סל המוצרים והשירותים שלנו לקמעונאים בתחום ה- mobile".

דן סופר, סגן נשיא בחברת וריפון העולמית, מסביר כי : "וריפון מצאה פתרון לאתגר המרכזי המקשה על חדירת תשלומים סלולריים - בעיית הביצה והתרנגולת – זאת ע"י פריסת תשתיתNFCאצל קמעונאים. בכך מעודדת וריפון הנפקה של טלפונים סלולריים מבוססי NFC. לווריפון פריסה רחבה בקרב הקמעונאים ויכולת להעניק מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי הקמעונאות (מרשתות גדולות ועד עסקים בינוניים וקטנים). וריפון העולמית בחרה בישראל כאחד השווקים הראשונים להשקת הפלטפורמה הנ"ל. בהמשך, מתכוונת החברה לשכפל מודל זה גם למדינות אחרות".

וריפון היא החברה הטכנולוגית המובילה בעולם בתחום מערכות תשלומים אלקטרוניות מאובטחות. החברה מספקת פתרונות חדשניים בתחום החומרה והתוכנה של קופות רושמות, קופות ממוחשבות ומסופי סליקת כרטיסי אשראי ומספקת שירותים המאפשרים למיליוני עסקים ברחבי העולם לנהל את מערכות התשלומים והעברות הכספים האלקטרוניות בביטחון מירבי.
לוריפון 2,400 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 400 מועסקים בוריפון ישראל, המהווה גם מרכז תמיכה בחברה העולמית בתחומי ייצור, פיתוח, IT, כספים, שירות, ושרשרת אספקה בינלאומית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ClickUP - תקשורת שיווקית באינטרנט  info@clickup.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ClickUP

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים24/08/142494 צפיות
עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם לחו"ל יכולים לעשות זאת בקלות בעזרת פתרון סליקת אשראי מקיף של קרדיט גארד, תוך ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך.

מאת: ClickUPבריאות03/07/128616 צפיות
רגע לפני חופשות הקיץ, הקייטנות וטיולי החופש הגדול, קראו מהי הדרך הבריאה להתגונן מפני קרינת השמש, בלי להתפשר על בריאות העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים07/08/111727 צפיות
וריפון משיקה פתרון לניהול כרטיסים נטענים מסוג פריפייד לעסקים קטנים. מעתה יוכלו בתי עסק קטנים להקים מועדוני לקוחות ולהציע כרטיסי מתנה והטבות כפי שמציעות הרשתות הגדולות.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים04/07/111942 צפיות
המערכת הממוחשבת להתאמות כרטיסי אשראי של קרדיט גארד הוסמכה לתקן PCI בדרגה הגבוהה ביותר PCI: DSS Level1

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים02/06/111585 צפיות
גוגל הודיעה על השקת פלטפורמת תשלומים סלולארית בשיתוף עם וריפון ומובילי קמעונאות אחרים על מנת להוציא לפועל את הפרויקט המדובר של ארנק סלולארי גוגל Google Wallet

מאת: ClickUPצרכנות27/04/112087 צפיות
חברת SunWay פותחת חנות חדשה בנמל תל אביב למכירת בגדי ים, כובעים ובגדים חוסמי קרינה להגנה יומיומית מהשמש בדרגת הגנה מרבית +UPF50 בחנות תמצאו מידות לכל גיל תינוקות, ילדים, מבוגרים. בגדי SunWay מיועדים להגנה מנזקי השמש לעור ומניעת סרטן העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים17/03/111690 צפיות
פתרון הטוקניזציה לעמידה בתקן PCI, של חברת קרדיט גארד, הוטמע בחברת אל על. טוקניזציה הפכה לאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בארה"ב ולאחרונה גם בישראל, בקרב חברות הנדרשות לעמידה בתקן של חברות האשראי PCI .

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים03/07/2026 צפיות
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020 פיק תשמור על התרבות היצירתית הייחודית שלה ועל זהות המותג זינגה תעדכן את הצפי שלה לשנה המלאה 2020 כאשר תדווח על התוצאות הפיננסיות של הרבעון השני של 2020 ב-5 באוגוסט 2020

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים01/07/2036 צפיות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים01/07/2035 צפיות
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים01/07/2035 צפיות
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/06/2038 צפיות
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/06/2054 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/06/2051 צפיות
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica