חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לראשונה בישראל מערכת התאמות כרטיסי אשראי מוסמכת לתקן PCI

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים04/07/20111876 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מערכת התאמות כרטיסי אשראי של קרדיט גארד הוסמכה לתקן PCI

לראשונה בישראל מערכת ממוחשבת להתאמות כרטיסי אשראי זוכה להסמכת תקן PCI בדרגה הגבוהה ביותר PCI: DSS Level1

מערכת סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט של חברת קרדיט גארד הוסמכה זו השנה השלישית ברציפות לתקן אבטחת נתוני אשראי הגבוה ביותר PCI:DSS Level1.
השנה, בנוסף למערכת הסליקה, הסמיכה החברה גם את מערכת התאמות כרטיסי אשראי שלה לתקן PCI  והפכה לחברה הראשונה והיחידה בישראל שמספקת מערכת התאמות כרטיסי אשראי מוסמכת PCI.

מערכת התאמות כרטיסי אשראי  הינה מערכת ממוחשבת המבצעת באופן אוטומטי בקרה של פעילות כרטיסי האשראי של החברה על ידי בדיקה והשוואה של הנתונים ששודרו על ידי הארגון לחברות כרטיסי האשראי לבין התקבולים בפועל מאותן חברות. המערכת מבצעת השוואה הן ברמת הקובץ והן ברמת העסקה הבודדת.
למערכת ממשקים למערכות הקופות והפיננסיות הנפוצות בישראל והיא נמכרת הן כמוצר, בפרט לארגונים גדולים ובעיקר כשירות מבוסס מחשוב ענן, המסופק לכל סוגי הארגונים המקבלים תשלומים בכרטיסי אשראי כולל חברות קטנות ובינוניות.  בנוסף להתאמת עסקאות מאפשרת המערכת לבצע בקרת עמלות שחויובו בגין פעילות כרטיסי אשראי והפקת דוחות תזרים עתידי מפעולות בכרטיסי אשראי.

לדברי רועי סגן-כהן, מנכ"ל קרדיט גארד המערכת משפרת את הבקרה של הארגון על פעילות כרטיסי אשראי ומייעלת את העבודה של מערך הכספים של החברה במידה ניכרת. הטמעת פתרון התאמות אשראי של קרדיט גארד באפשר למערך הכספים של הארגון שליטה ובקרה של פעילות האשראי שכמעט ולא ניתן להשיג בצורה ידנית. לחברה מאות משתמשים הנהנים ממספר יתרונות כגון:
1. הגדלת הכנסות החברה מפעילות כרטיסי האשראי על ידי השוואת התמורה בפועל ביחס לחוזה העמלות וייעול התזרים  על בסיס נתונים מדוייקים.
2. ייעול תהליכי הבקרה כולל קיצור הזמן לבקרות חודשיות וסגירת ספרים.
3. שליטה משופרת בתזרים ברמת דוחות מדויקים וידודיתיים. 

סליקת כרטיסי אשראי מוגנת בתקן אבטחת מידע PCI, המוכתב על ידי חברות כרטיסי האשראי.
תקן PCI וחברות האשראי מחייבים כל בית עסק המבצע סליקת כרטיסי אשראי לעבוד בצורה מאובטחת שתבטיח את נתוני כרטיסי האשראי :
א.  בתהליך הזנת פרטי כרטיס האשראי ותווך התקשורת להעברת הנתונים לשם אישור עסקה.
ב. בשמירת נתוני כרטיס האשראי בבית העסק לצורך חיובים חוזרים או שימוש במערכות הנהלת החשבונות. 

הערכות לעמידה בתקן PCI דורשת מארגונים ובעלי עסקים הקצאת משאבי זמן ועלויות לא מבוטלות,הכרוכות לא פעם בפיתוח נוסף למערכות קיימות, ושינוי בתהליכים פנימיים.
יותר ויותר עסקים וארגונים עוברים לשימוש במערכות המוסמכות לתקן PCI על מנת לא להיכנס לתהליך הסמכה מלא וארוך תוך חסכון בעלויות הכרוכות בהסמכה ובחידושה כל שנה מחדש. 

קרדיט גארד הינה ספק שירותי סליקת כרטיסי אשראי המוביל בישראל.
שירותי סליקה באינטרנט אותם מציעה קרדיט גארד, משרתים את מרבית החברות המובילות במשק לרבות אתרי מסחר אלקטרוני, חנויות מקוונות ועסקים קטנים ובינוניים.
בנוסף לדומיננטיות בשוק המקומי לקרדיט גארד פתרונות סליקה בינלאומית המאפשרים לעסקים עם צרכי סליקה גלובאלית להוזיל את עלויות הסליקה בצורה משמעותית. 
קרדיט גארד מכסה את כל צרכי הארגון בתחום סליקת אשראי ומספקת בנוסף למערכות סליקה באינטרנט מערכות משלימות דוגמת
מערכת התאמות כרטיסי אשראי, מערכת פקודות יומן, מערכת למניעת הונאות בכרטיסי אשראי ופתרון טוקניזציה לשמירת נתוני כרטיסי אשראי בעסק בצורה בטוחה לפי דרישות PCI.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ClickUP - תקשורת שיווקית באינטרנט  info@clickup.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ClickUP

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים24/08/142420 צפיות
עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם לחו"ל יכולים לעשות זאת בקלות בעזרת פתרון סליקת אשראי מקיף של קרדיט גארד, תוך ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך.

מאת: ClickUPבריאות03/07/128544 צפיות
רגע לפני חופשות הקיץ, הקייטנות וטיולי החופש הגדול, קראו מהי הדרך הבריאה להתגונן מפני קרינת השמש, בלי להתפשר על בריאות העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים29/02/12993 צפיות
ארנק אלקטרוני מגיע גם לרשתות הקמעונאיות בארץ ובעולם . וריפון תאפשר הטמעה של כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום, שיאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים07/08/111675 צפיות
וריפון משיקה פתרון לניהול כרטיסים נטענים מסוג פריפייד לעסקים קטנים. מעתה יוכלו בתי עסק קטנים להקים מועדוני לקוחות ולהציע כרטיסי מתנה והטבות כפי שמציעות הרשתות הגדולות.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים02/06/111519 צפיות
גוגל הודיעה על השקת פלטפורמת תשלומים סלולארית בשיתוף עם וריפון ומובילי קמעונאות אחרים על מנת להוציא לפועל את הפרויקט המדובר של ארנק סלולארי גוגל Google Wallet

מאת: ClickUPצרכנות27/04/112006 צפיות
חברת SunWay פותחת חנות חדשה בנמל תל אביב למכירת בגדי ים, כובעים ובגדים חוסמי קרינה להגנה יומיומית מהשמש בדרגת הגנה מרבית +UPF50 בחנות תמצאו מידות לכל גיל תינוקות, ילדים, מבוגרים. בגדי SunWay מיועדים להגנה מנזקי השמש לעור ומניעת סרטן העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים17/03/111638 צפיות
פתרון הטוקניזציה לעמידה בתקן PCI, של חברת קרדיט גארד, הוטמע בחברת אל על. טוקניזציה הפכה לאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בארה"ב ולאחרונה גם בישראל, בקרב חברות הנדרשות לעמידה בתקן של חברות האשראי PCI .

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/07/19721 צפיות
Winner's Auctions יערוך מכירה פומבית שתכלול מכתבים של איינשטיין ב-24 ביולי 2019

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/07/19740 צפיות
נובוקיור הודיעה היום שהקבלנים המינהליים של מדיקר (MACs) של הציוד הרפואי הבר קיימא (DME) של מדיקר פרסמו החלטת כיסוי מקומית (LCD) סופית שמעניקה כיסוי של Optune למוטבי מדיקר עם גליובלסטומה (GBM) שאובחנה לאחרונה החל מ-1 בספטמבר 2019. ה-LCD הסופית וסיכום תגובה להערות זמינים בבסיס הנתונים של הכיסוי של המרכזים האמריקנים לשירותי מדיקר ומדיקייד (CMS).

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/02/182626 צפיות
מרכזי הניקוי בלונדון, פרנקפורט, אמסטרדם ומרסיי הוגדלו כדי להגדיל את הקיבולת האזורית מרכזי ניקוי חדשים נפתחו בשטוקהולם וטוקיו לניוסטאר יש עכשיו את רשת הפחתת ה-DDoS הכי גדולה, הכי מבוזרת ומתקדמת מבחינה טכנית ועם הקיבולת הכי גדולה, בעולם.

מאת: אופירעסקים, מימון וכספים27/04/166505 צפיות
במדינת ישראל אנו רואים כיצד כל אדם שזקוק לשירותים משפטיים שונים יכול למצוא לעצמו בקלות רבה עורך דין שילווה אותו בעסקת רכישה של נכס מסוים, בכתיבת צוואה, בפנייה לבית משפט, בתביעה כספית ובעוד לא מעט מקרים חשובים אחרים שיכולים להיות מנת חלקו של אדם נורמטיבי במדינה מודרנית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/03/165909 צפיות
BrightSource Energy, Inc., חברה מובילה בטכנולוגיית אנרגיה סולארית מרוכזת (CSP) הודיעה היום שטכנולוגיות שדות סולאריים מתקדמות מותקנות עכשיו בתחנת הכוח התרמו סולארית אשלים עם הספק של 121 מגה-ואט (מ"ו) שנמצאת במדבר הנגב. בטכנולוגיות השדות הסולאריים מהדור הרביעי של ברייטסורס יש שיפורים בהליוסטטים, רשת התקשורת של השדה הסולארי ומערכת הבקרה של השדה הסולארי. הטכנולוגיות האלה מיועדות למטב עוד יותר את ייצור החשמל, לקצר את משך הבנייה ולהפחית את עלויות הפרויקט.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/03/165388 צפיות
פלמר נשאר בתפקיד דירקטור. החלטה זאת של מועצת המנהלים היא תוצאה של אי שביעות רצון מביצועי העבר של מר פלמר לגבי הפעילות השוטפת ולגבי היחסים עם הלקוחות והעובדים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/03/165268 צפיות
נשיא ומנכ"ל ווסטינגהאוז דני רודריק פרסם היום את ההצהרה הבאה כדי להפריך את המאמר של חדשות בלומברג שרומז שהעניינים הפיננסיים של ווסטינגהאוז נחקרים על ידי הממשלה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica