חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לראשונה בישראל מערכת התאמות כרטיסי אשראי מוסמכת לתקן PCI

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים04/07/20111928 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מערכת התאמות כרטיסי אשראי של קרדיט גארד הוסמכה לתקן PCI

לראשונה בישראל מערכת ממוחשבת להתאמות כרטיסי אשראי זוכה להסמכת תקן PCI בדרגה הגבוהה ביותר PCI: DSS Level1

מערכת סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט של חברת קרדיט גארד הוסמכה זו השנה השלישית ברציפות לתקן אבטחת נתוני אשראי הגבוה ביותר PCI:DSS Level1.
השנה, בנוסף למערכת הסליקה, הסמיכה החברה גם את מערכת התאמות כרטיסי אשראי שלה לתקן PCI  והפכה לחברה הראשונה והיחידה בישראל שמספקת מערכת התאמות כרטיסי אשראי מוסמכת PCI.

מערכת התאמות כרטיסי אשראי  הינה מערכת ממוחשבת המבצעת באופן אוטומטי בקרה של פעילות כרטיסי האשראי של החברה על ידי בדיקה והשוואה של הנתונים ששודרו על ידי הארגון לחברות כרטיסי האשראי לבין התקבולים בפועל מאותן חברות. המערכת מבצעת השוואה הן ברמת הקובץ והן ברמת העסקה הבודדת.
למערכת ממשקים למערכות הקופות והפיננסיות הנפוצות בישראל והיא נמכרת הן כמוצר, בפרט לארגונים גדולים ובעיקר כשירות מבוסס מחשוב ענן, המסופק לכל סוגי הארגונים המקבלים תשלומים בכרטיסי אשראי כולל חברות קטנות ובינוניות.  בנוסף להתאמת עסקאות מאפשרת המערכת לבצע בקרת עמלות שחויובו בגין פעילות כרטיסי אשראי והפקת דוחות תזרים עתידי מפעולות בכרטיסי אשראי.

לדברי רועי סגן-כהן, מנכ"ל קרדיט גארד המערכת משפרת את הבקרה של הארגון על פעילות כרטיסי אשראי ומייעלת את העבודה של מערך הכספים של החברה במידה ניכרת. הטמעת פתרון התאמות אשראי של קרדיט גארד באפשר למערך הכספים של הארגון שליטה ובקרה של פעילות האשראי שכמעט ולא ניתן להשיג בצורה ידנית. לחברה מאות משתמשים הנהנים ממספר יתרונות כגון:
1. הגדלת הכנסות החברה מפעילות כרטיסי האשראי על ידי השוואת התמורה בפועל ביחס לחוזה העמלות וייעול התזרים  על בסיס נתונים מדוייקים.
2. ייעול תהליכי הבקרה כולל קיצור הזמן לבקרות חודשיות וסגירת ספרים.
3. שליטה משופרת בתזרים ברמת דוחות מדויקים וידודיתיים. 

סליקת כרטיסי אשראי מוגנת בתקן אבטחת מידע PCI, המוכתב על ידי חברות כרטיסי האשראי.
תקן PCI וחברות האשראי מחייבים כל בית עסק המבצע סליקת כרטיסי אשראי לעבוד בצורה מאובטחת שתבטיח את נתוני כרטיסי האשראי :
א.  בתהליך הזנת פרטי כרטיס האשראי ותווך התקשורת להעברת הנתונים לשם אישור עסקה.
ב. בשמירת נתוני כרטיס האשראי בבית העסק לצורך חיובים חוזרים או שימוש במערכות הנהלת החשבונות. 

הערכות לעמידה בתקן PCI דורשת מארגונים ובעלי עסקים הקצאת משאבי זמן ועלויות לא מבוטלות,הכרוכות לא פעם בפיתוח נוסף למערכות קיימות, ושינוי בתהליכים פנימיים.
יותר ויותר עסקים וארגונים עוברים לשימוש במערכות המוסמכות לתקן PCI על מנת לא להיכנס לתהליך הסמכה מלא וארוך תוך חסכון בעלויות הכרוכות בהסמכה ובחידושה כל שנה מחדש. 

קרדיט גארד הינה ספק שירותי סליקת כרטיסי אשראי המוביל בישראל.
שירותי סליקה באינטרנט אותם מציעה קרדיט גארד, משרתים את מרבית החברות המובילות במשק לרבות אתרי מסחר אלקטרוני, חנויות מקוונות ועסקים קטנים ובינוניים.
בנוסף לדומיננטיות בשוק המקומי לקרדיט גארד פתרונות סליקה בינלאומית המאפשרים לעסקים עם צרכי סליקה גלובאלית להוזיל את עלויות הסליקה בצורה משמעותית. 
קרדיט גארד מכסה את כל צרכי הארגון בתחום סליקת אשראי ומספקת בנוסף למערכות סליקה באינטרנט מערכות משלימות דוגמת
מערכת התאמות כרטיסי אשראי, מערכת פקודות יומן, מערכת למניעת הונאות בכרטיסי אשראי ופתרון טוקניזציה לשמירת נתוני כרטיסי אשראי בעסק בצורה בטוחה לפי דרישות PCI.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ClickUP - תקשורת שיווקית באינטרנט  info@clickup.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ClickUP

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים24/08/142478 צפיות
עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם לחו"ל יכולים לעשות זאת בקלות בעזרת פתרון סליקת אשראי מקיף של קרדיט גארד, תוך ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך.

מאת: ClickUPבריאות03/07/128605 צפיות
רגע לפני חופשות הקיץ, הקייטנות וטיולי החופש הגדול, קראו מהי הדרך הבריאה להתגונן מפני קרינת השמש, בלי להתפשר על בריאות העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים29/02/121046 צפיות
ארנק אלקטרוני מגיע גם לרשתות הקמעונאיות בארץ ובעולם . וריפון תאפשר הטמעה של כלי הניהול המתקדמים שפיתחה לניהול מסופי תשלום, שיאפשרו הפעלה של שירותים מתקדמים מבוססי NFC, שכיום אין יכולת טכנית להציעם בשוק.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים07/08/111714 צפיות
וריפון משיקה פתרון לניהול כרטיסים נטענים מסוג פריפייד לעסקים קטנים. מעתה יוכלו בתי עסק קטנים להקים מועדוני לקוחות ולהציע כרטיסי מתנה והטבות כפי שמציעות הרשתות הגדולות.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים02/06/111570 צפיות
גוגל הודיעה על השקת פלטפורמת תשלומים סלולארית בשיתוף עם וריפון ומובילי קמעונאות אחרים על מנת להוציא לפועל את הפרויקט המדובר של ארנק סלולארי גוגל Google Wallet

מאת: ClickUPצרכנות27/04/112074 צפיות
חברת SunWay פותחת חנות חדשה בנמל תל אביב למכירת בגדי ים, כובעים ובגדים חוסמי קרינה להגנה יומיומית מהשמש בדרגת הגנה מרבית +UPF50 בחנות תמצאו מידות לכל גיל תינוקות, ילדים, מבוגרים. בגדי SunWay מיועדים להגנה מנזקי השמש לעור ומניעת סרטן העור.

מאת: ClickUPעסקים, מימון וכספים17/03/111678 צפיות
פתרון הטוקניזציה לעמידה בתקן PCI, של חברת קרדיט גארד, הוטמע בחברת אל על. טוקניזציה הפכה לאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בארה"ב ולאחרונה גם בישראל, בקרב חברות הנדרשות לעמידה בתקן של חברות האשראי PCI .

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/05/2010 צפיות
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור כבר יותר מ-56 שנים, המשיכה בתמיכה המתמשכת שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי הצגת ממצאים בתוכנית הווירטואלית של כנס 2020 של Skin of Color Society.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/05/2015 צפיות
סמיתס מדיקל הודיעה היום שהיא הצטרפה לכמה מהיצרניות האחרות של מכונות הנשמה בעולם בהתאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה (VTA) כדי לתמוך בגישה של ספקי שירותים רפואיים למאגר מרכזי של הדרכה על מכונות הנשמה. אפשר למצוא את התוכן ביישומון סלולרי שמנוהל על ידי אלגו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/05/2013 צפיות
Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN), ספקית פינטק מובילה של פתרונות בנקאות ותשלומים סלולריים שמיועדים לשרת את הקהילה ההיספנית וקהילת הלטינו, הגישה את הבקשה הרשמית שלה לרשום את המניות הרגילות שלה בשוק ההון של נאסד"ק.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/05/2011 צפיות
"פרס הפרקטיקות הטובות ביותר" של Frost & Sullivan מכיר בהשפעה של הרובוטים UVD בחיטוי נגד נגיפים כמו קוביד-19 וגם ברובוטי השירות האחרים של החברה, GoBe Robots ו-PTR Robots

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/05/2037 צפיות
-- החברה תעקוב אחרי החולות בניסוי הקליני שלב 2 של EB613 עד לשישה חודשים לקבלת נתוני צפיפות מינרלים בעצם ותעריך מנות נוספות גדולות יותר של EB613 ­­–

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/05/2035 צפיות
אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם החברה למיסים SKATT, כשהיא מחזקת את הנוכחות הקיימת של הארגון במכסיקו ומגדילה את טביעת הרגל האזורית שלה באמריקה הלטינית. לחברה יש שלושה מקומות במכסיקו: מכסיקו סיטי, גוודלחרה וקוורטרו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/05/2049 צפיות
חמשת הפרויקטים כוללים את פרויקט האנרגיה המתחדשת הראשון של אמזון בסין, השני באוסטרליה, השלישי והרביעי באוהיו וה-12 במדינת וירג'יניה, עם קיבולת ייצור אנרגיה מתחדשת נוספת כוללת של 615 MW וייצור צפוי של 1.2 מיליון MWh של אנרגיה בשנה, או מספיק כדי לספק חשמל ל-113,000 בתים אמריקנים ממוצעים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica