חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודים לקריירה מוצלחת יותר בעסקים

מאת: ירון כהןלימודים אקדמאיים28/03/2011713 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תעסוקה בכירה במגזר העסקי היא מושא חלומם של רבים. כדי לממש את השאיפה הזאת, ניתן לבחור במספר תוכניות של לימודים אקדמאיים המעניקים את ההכשרה הדרושה לתעסוקה בתפקידי ניהול וארגון של מערכות בחברות וארגונים.

לימודי מנהל עסקים הם הדרך הטובה ביותר לקבל את המיומנויות הדרושות לתעסוקה בתפקידים בכירים. תואר ראשון במנהל עסקים חולש על תחומים רבים: מלבד לימודי מנהל עסקים, מתקיימים שיעורים העוסקים בהיבט הכלכלי והמשפטי של עסקים. במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים, מתקיימות גם התמחויות המעניקות לסטודנטים ידע מעמיק וממוקד בתחומים רלוונטיים.

לימודי משפטים מעניקים גם הם את הרקע המשפטי לתעסוקה בתפקידים בכירים בחברות וארגונים. סטודנטים יוכלו לבחור בתוכניות תואר ראשון במשפטים עם התמחות בדיני חברות - המעניקה ידע רב על ההיבט המשפטי של חוזים, הסכמי עבודה, ועוד. שוק העבודה משווע לבוגרי תואר ראשון במשפטים בעלי ידע על משפט עסקי, כך שלבוגרים של לימודי מנהל עסקים מובטחת תעסוקה מגוונת עם סיום הלימודים.

אפשרות נוספת היא לבחור בתוכנית לימודי משאבי אנוש - המעניק יכולת התמודדות עם הגורם האנושי בשוק העבודה. תואר ראשון במשאבי אנוש מעניק כלים וידע רב על לניהול נכון יותר של העובדים - דרך שיעורים העוסקים בשיטות לעידוד ומוטיבציה, יחסי עובד-מעביד, ועוד. בוגרי תואר ראשון במשאבי אנוש יוכלו להשתלב בתפקידים בכירים במחלקות משאבי אנוש הנוכחות ברוב החברות הגדולות בארץ - כמו כן, חלק מהבוגרים של לימודי משאבי אנוש מנצלים את הידע הניהולי שרכשו עבור תעסוקה בדרג הבכיר.

קיימת גם האפשרות לבחור בתוכנית לימודי לוגיסטיקה. החשיבות של ניהול נכון של מערכות לוגיסטיות התעצמה בשנים האחרונות, ולכן בוגרי תואר ראשון בלוגיסטיקה יוכלו למצוא תעסוקה רבה בניהול מערכות אספקה, מחסנים, ועוד. תוכנית לימודי לוגיסטיקה כוללת לימוד על שיטות ייבוא וייצוא בסחר בינלאומי, התנהגות ארגונית, ניהול רכש ולוגיסטיקה, ועוד. כמו כן, בוגרי תוכנית לימודי לוגיסטיקה יוכלו להשתלב בתפקידים בכירים בתחום ההפצה ומערכות הלוגיסטיקה של עסקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון כהן

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18589 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181145 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/18907 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/181865 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: ירון כהןספרות01/06/171193 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174646 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: ירון כהןתרגום משפטי03/04/17884 צפיות
נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19866 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181661 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181474 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18854 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18801 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17603 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17949 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica