חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בדיקת פוליגרף פעם והיום

בדיקת פוליגרף פעם

בדיקת פוליגרף התגלתה כבר לפני מאות שנים רק שאז היא הייתה באמצעות בדיקה פרימיטיבית למדי , פשוט מאוד העמידו אש במרכז הכפר וכל אנשי הכבר עמדו סביבה, את האדם החשוד בדיבורים שאינם אמת העמידו ליד האש האדם שהיה בתפקיד התורן הגיש כמעין מקל ממתכת ארוך לתוך האש ומיד לאחר מכן שם אותו על הלשון של האדם החשוד בדיבור דבר שקר.
באם הלשון הייתה נצרבת ונכבית מן האש הרי ברור וידועה פה מעל לכל ספק שהאדם אינו דובר אמת , אך אם הלשון שנשארה במתכונתה והאש כלל לא הזיקה לה הרי שלפנינו אדם שובר אמת ויש להסיר ממנו כל חדש של דובר שווא.

כי לפי התאוריה שלהם שעל פיה עשו בדיקת פוליגרף אדם שדובר שקר אוטומטיתגופו מוציא פחות רוק ורכן הלשון לא עומדת מפני האש ובאופן מיידי נכווית.בדיקת פוליגרף כיום

אך מאז עברו שנים רבות העולם והאנושות כולה התקדמו נואשות.
אף בתחום הפוליגרף הקדימה לא פסחה וכיום משמשת בדיקת פוליגרף כמצעי חשוב ומוכר להתקדמות של כל חקירה.

שהרי פושעים ישנם הרבה.ובמקרים רבים המשטרה תופסת אותם על פשע זה או אחר, אך לפעמים אין הוכחות ברורות וחותכות עד כדאי מתן גזר דין והחלטה שהאדם הוא אכן אשם בפשע מסוים.
ולכך נעזרת המשטרה רבות בפתרון של חקירה על ידי בדיקת פוליגרף.
הבדיקה אמורה לתת כיוון ולהראות האם האדם אכן דובר שקר או אמת , האם הוא אכן היה נוכח בזירה בשעת אירוע הפשע או האם לאו.
וכך ישנם תשובות יותר ברורת ובאמצעות בדקת פוליגרף שבה המשטרה נעזרת רבות הם יכולים לחתוך עניינים לכך ולכאן בלא ספקות מיוצרים מחוסר הוכחות מספיקים.


אם כך בדיקת פוליגרף התקדמה עם השנים אף היא ממש והפכה כיום למושג ידוע ומוכר שעל פיו יישק דבר.
כי בדיקת פוליגרף היא דרך מצוינת שעוזרת כה רבות לדעת האם האדם דובר אמת או שקר ולתת תשובות במקרים של שאלות סבוכות.

 תגיות המאמר: פוליגרף, בדיקת פוליגרף


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתיבת מאמרים מיקצועים בזמני החופשי...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ימית 2000

מאת: ימית 2000וטרינריה13/04/11813 צפיות
כידוע יבוא בשר לישראל הוא אחד מהמערכות הקשות שלא ידועות כל כך לאזרח המצוי. אדם או לחלופין משפחה שמעוננים לרכוש בשר לארוחה טובה ניגשים לקצביה השכונתית והיום אם תרצו לכל סופר בכל קרן זווית , מבקשים מהקצב קילו או שניים, אותם מביאים הביתה לאשת החיל , היא את הבשר מבשלת ובערב יושבת כל המשפחה ונהנית מארוחת בשרים טובה.

מאמרים נוספים בנושא שירותים לעורכי דין

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין30/04/17864 צפיות
א. חוק סדר הדין הפלילי (מס') (הסדר מותנה - תשלום לוועדות מקומיות), התשע"ג-2013 ב. מטרת החוק ביום 2 באוגוסט 2012 פורסם ברשומות חוק סדר הפלילי (תיקון מס' 66), התשע"ב-2012, אשר עניינו סגירת תיק בהסדר (להלן – חוק הסדר מותנה או החוק). תחילתו של חוק הסדר מותנה הוא תשעה חודשים מיום פרסומו, ב - 2 במאי 2013. חוק הסדר מותנה מסמיך תובע לערוך, בתנאים מסוימים, הסדר עם חשוד, במסגרתו מודה חשוד בעובדות, ומסכים לקיים תנאים מתוך רשימה של תנאים המנויים בחוק.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין11/01/17865 צפיות
במה עוסק קונסטרוקטור? עבודתו של הקונסטרוקטור (מהנדס בניין) היא תכנון הנדסי של מבנים כאשר בהגדרה של מבנה נכללות גם קונסטרוקציות לתעשייה, מבני מסחר, מפעלים, מבני ציבור וכדומה. מהנדסים רבים בוחרים להתמחות בחתך מסוים בשוק כגון : בתי מגורים, גורדי שחקים, מבנים תת קרקעיים, קונסטרוקציות פלדה ועוד. בפועל, קונסטרוקטור מתכנן את המבנה לאור תוכנית ארכיטקטונית ורצונותיו של הלקוח. בעבודת התכנון המהנדס לוקח בחשבון את תנאי השטח, הכוחות הפיסיקליים הפועלים על המבנה, תקנות בנייה וחוקי בנייה ופרמטרים נוספים. מהנדס

מאת: אופירשירותים לעורכי דין02/09/161226 צפיות
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין27/04/161002 צפיות
אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את הנוטריון אל מול עורכי דין אחרים שלא קבלו הרשאה מהמדינה לספק שירותים משפטיים מיוחדים יותר, הוא זה שמציג אותו כאיש מקצוע שיכול ליצור אישורים שונים בהתאם למצבים משפטיים ולדרישות רלוונטיות של כל לקוח שלו.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/12/15999 צפיות
זקוקים לתעודות מזהות, תארים ודיפלומות מתורגמות? מעוניינים לתרגם חוזה עסקי הזקוק לאישור תרגום נוטריוני? נוטריון בתל אביב יתרגם עבורכם את המסמכים הנדרשים, או יבחן תרגומים קיימים בטרם אישור המסמכים. לידיעה, בחלק לא קטן מהתנהלותכם עם מסמכים רשמיים – תידרש חותמת אפוסטיל נוטריונית לשם ווידוא נכונותם.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/11/151432 צפיות
שירותי הנוטריון הינם נחוצים כמעט לכל אחד מאיתנו, כיוון שלנוטריונים יש סמכות בלעדית לאשר את תוקפם של מסמכים משפטיים מסוגים שונים, וכן לאשר תרגומים משפטיים. למסמך רשמי שלא אושר על ידי נוטריון אין תוקף משפטי, ולכן הוא לא יוכל לשמש כראיה בהליך משפטי או לכל צורך רשמי אחר. עם זאת, כמו בכל תחום, קיימים בעלי מקצוע מתאימים יותר ומתאימים פחות. מאמר זה יספק לכם מידע אודות בחירה נבונה של נוטריונים.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין31/10/151352 צפיות
בתי המשפט בישראל, באופן טבעי במהלך חקירות שונות זקוקים למסמכים ואישורים על מנת להוכיח טענות אשר בסופו של דבר יספקו קביעה בנוגע לאותו המקרה. אולם לא כל ראייה אוטומטית קבילה בבית המשפט, יש תהליך אשר בסופו הראיה הופכת קבילה ומשפיעה על מהלך המשפט. האדם אשר תפקידו, בין היתר, להפוך ראיות ומסמכים לקבילים בעיני בית המשפט הוא נוטריון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica