חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודים העוסקים בטיפולים ופעילויות גופניות

מאת: ירון כהןלימודים אקדמאיים24/04/2011753 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סטודנטים אשר שמרו על כושר במהלך התיכון והצבא, או כאלה שמתעניינים בהנקת טיפולים לאנשים נזקקים, מחפשים לימודים אשר יאפשרו להם לרכוש הכשרה מקצועית בתחום. ברחבי הארץ מתקיימים לימודים אקדמאיים אשר מאפשרים לעסוק ברפואה משלימה או בריפוי בעיסוק, ואף קיימות תוכניות של לימודי חינוך גופני אשר מאפשרות ללמד את התחום במערכת החינוך הפורמלית בישראל.

לימודי חינוך גופני הם דוגמה לתחום המאפשר תעסוקה במקצוע הקשור לפעילויות גופניות שונות. תואר ראשון בחינוך גופני משלב בין לימודים תיאורטיים במחשבת חינוך ותיאוריות חינוכיות לבין הכשרה מעשית של העברת פעילויות גופניות שונות. הבוגרים של תואר ראשון בחינוך גופני מקבלים תעודת הוראה של מוסמך בתחום, אשר מאפשרת לאייש משרות הוראה בבתי הספר היסודיים והעל-יסודיים בישראל.

לימודי רפואה משלימה מאפשרים לעסוק במגוון שיטות של טיפולים לגוף ולנפש דרך רפואה אלטרנטיבית. קורסים ברפואה משלימה עשויים לכלול הכשרות לטיפול בשיאצו, טווינה או עיסוי שוודי, ואולם קיימים גם לימודי רפואה משלימה אשר עוסקים ברפואה טבעית המבוססת על צמחים וחומרים טבעיים - כגון הומיאופתיה או צמחי בך. בוגרי קורסים ברפואה משלימה יוכלו לעסוק בתחום באופן עצמאי, או להצטרף לאחת מהקליניקות הרבות הקיימות בארץ.

אפשרות נוספת היא לבחור בלימודי תואר ראשון בריפוי בעיסוק. תוכנית לימודי ריפוי בעיסוק עוסקת בטיפולי פיזיותרפיה ושיקום אשר מיועדים לבעלי מוגבלויות - כגון קטועי רגליים או אנשים בעלי בעיות מוטוריות. לימודי ריפוי בעיסוק נמשכים כארבע שנים וכוללים שעות רבות של התמחות במסגרת סטאז' - בסיום תואר ראשון בריפוי בעיסוק, יוכלו הבוגרים להצטרף אל מגוון הקליניקות והמכונים לריפוי בעיסוק הקיימים בערים רבות בישראל.

לימודי תזונה עוסקים בהיבט תיאורטי אולם חיוני לא פחות משאר הלימודים האחרים. בעידן שבו רבים סובלים מבעיות אכילה או זקוקים לתפריט מזונות מסוים, תואר ראשון בתזונה מעניק את ההכשרה המקצועית לתעסוקה בתור דיאטנים או יועצים תזונתיים לספורטאים, אנשי גיל הזהב וילדים, ועוד. לימודי תזונה עוסקים בשילוב שבין מדעי התזונה לקורסים העוסקים במדעי החיים וביולוגיה - בוגרי תואר ראשון בתזונה יוכלו להשתלב ברפואה הציבורית ובבתי הספר כיועצים תזונתיים, וכן להצטרף לחברות פרטיות המעניקות שירותים בתחום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון כהן

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18558 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181121 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/18875 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: ירון כהןאומנות - כללי15/02/181825 צפיות
ענף הערכת התכשיטים הוא ענף פופולרי המבוסס על מוניטין חזק, גיליתם תכשיט עתיק או פריט אספנים? גשו למעריך מקצועי, בעל וותק ומומלץ.

מאת: ירון כהןספרות01/06/171151 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174622 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: ירון כהןתרגום משפטי03/04/17852 צפיות
נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19831 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181626 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181438 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18818 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18766 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17568 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17895 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica