חפש מאמרים:
שלום אורח
17.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סורגים - כל היתרונות

מאת: גל מורשיפוצים26/04/2011428 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
סורגים - כל היתרונות

כאשר מדובר על סורגים לחלונות ולמרפסת אין חסרונות יש רק יתרונות והרבה. נכון שאנשים יגידו לכם "מה סורגים? זה מאוד מכוער" אבל הם ממש לאבעניינים ולא יודעים אילו סוגים של סורגיםיש כיום בשוק.

ראשית כל היתרונות של סורגים הם ברורים: סורגים שומרים על הבית, על הדיירים ועל תכולת הבית מפני פריצות וגניבות וכן סורגים שומרים מפני בריחה מהבית או נפילה מבעד לחלונות בקרב ילדים קטנים. מדובר על שני יתרונות עצומים ויקרי ערך. כמובן שרוב האנשים חושבים עדיין כי סורגים מיועדים בעיקר עבור מי שחיי בדירת קרקע או בשתי הקומות הראשונות כי לדירות נמוכות ניתן לפרוץ ואילו לדירות גבוהות יותר לו. זו טעות. במקרים רבים אכן פורצים לדירות בקומות גבוהות ובעיקר לדירות בקומה העליונה (דרך חבלים מהגג) כך שהתקנת סורגים בדירות בקומות גבוהות היא חיונית לא פחות ואף יותר מאשר התקנת סורגים בדירות בקומות נמוכות. בדירות גבוהות, הסיכוי שילדים יפלו דרך החלון ומבעד למרפסת הוא גדול יותר ומסוכן יותר ולכן - סורגים הם הפיתרון האולטימטיבי עבור דירות בכל קומה שהיא.

לגבי הנושא השני שהוזכר, הפחות חשוב ממילא - והוא הטענה ש"סורגים הם מכוערים" ובכן זה נכון חלקית. הסורגים הישנים שהותקנו סביב מרפסות ומחוץ לחלונות דירות בערים הגדולות הם באמת סורגים לא יפים אבל כיום יש סורגים מדיהים ביופיים. החל מהעובדה שכיום מייצרים סורגים טובים יותר, חזקים יותר, עמידים יותר, דרך העובדה שכיוםמייצרים סורגים במבחר גדול יותר של דגמים וצבעים ועד לפרט החשוב לא פחות שניתן כיום להזמין סורגים אשר כלל לא נראים כמו סורגים. מדובר על תאיסים לחלונות שכאשר מעבירים אותם למצב של סגירה / נעילה - הם משמשים סורגים.

אז זהו, אין לכם שום סיבה לפסול או להתחמק מהתקנת סורגים. סורגים מבטיחים לכם ביטחון ובטיחות מבלי לפגוע חלילה באסתטיקה של הבית.

ומה עם כדאי לכם לדעת על סורגים שאינכם יודעים עוד? סורגים בטיחותיים ראוי שיבואו עם תו תקן של איכות ותקינות. משמעות סורגי בטיחות בבית היא בראש ובראשונה לשמור על בטיחות הבית שלנו. קחו לדוגמא את החלונות – כאשר ילדים מתפסים אל החלון או מתיישבים על אדן החלון, חשוב מאוד שיהיו סורגים מתאימים לחלון. יתר על כך, לא מספיק שיהיו סורגים בחלון – חשוב לבדוק את איכות הייצור שלהם. סורגים בייצור לא איכותי לא מקנים שום ביטחון לבית שלכם. מאידך, סורגים עם תו תקן של איכות – הם הסורגים שהבית שלכם צריך.

איך בודקים שהסורגים שלכם הם סורגים בטיחותיים? פשוט מאוד – תו התקן צריך לבוא יחד עם יצרן הסורגים שלכם. שאלו אותו ודרשו לראות את תו התקן שלו, על מנת להבטיח שמוצרי הסורגים בבית שלכם הם אכן בטיחותיים ותקינים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גל מור

מאת: גל מוראומנות - כללי25/04/13632 צפיות
בשנים האחרונות ניתן להבחין בתופעה שיותר ויותר כלות מיועדות בוחרות לרכוש שמלות כלה דרך האינטרנט. ההחלטה הזו מאפשרת להן להנות ממחירים אטרקטיביים ונמוכים בהרבה מהעלות המקומית של שמלות הכלה, לבצע רכישה מהירה, קלה ופשוטה וכל זאת בלי שום צורך לצאת מן הבית. עם זאת, לא מעט מהכלות המיועדות שמקבלות את המשלוח שלהן מחוץ לארץ לא תמיד שבעות רצון ולעיתים אף נאלצות להשליך את השמלה שהזמינו לפח

מאת: גל מורחקירות10/12/11694 צפיות
להיות בלש פרטי ולעבוד כבלש פרטי זה עבודה מגוונת. יום אחד אתה עוקב אחר גבר בוגד וביום אחר אתה מאתר אדם שירש ירושה גדולה או להיפך אתה מוכיח שמתחזה מנסה לקבל ירושה שמגיעה למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11826 צפיות
חוקר פרטי הוא אדם בעל מקצוע אפוף מסתורין. עם זאת, חוקר פרטי לרוב יהיה אדם שיושרו אינו מוטל בספק ושיטות הפעולה שלו חוקיות לגמרי. על כל חוקר פרטי להיות דיסקרטי עם הפונה אליו משום שפעמים רבות הוא עלול

מאת: גל מורחקירות09/12/11867 צפיות
ישנם מקרים בחיים בהם אנחנו נאלצים לפנות לאדם אשר תפקידו הוא חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לחקור עבורנו מקרים בהם אנחנו רוצים לדעת משהו שיש לו ערך עבורנו, אך לאו דווקא בעל עניין למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11722 צפיות
אחת הדרכים הנפוצות למנוע אסון או פשע שעתיד להתרחש, כזה שאין באפשרותנו לצפותו בדרכים מקובלות היא באמצעות חקירות. בדרך כלל הגופים שמורשים לנהל חקירות ישירות הם גופים ממשלתיים כמו המשטרה.

מאת: גל מורפרסום באינטרנט09/12/11847 צפיות
כאשר מדברים על מודל הוגן של פרסום יש רק מודל אחד אותו ניתן לסמן כוודאות כמודל פרסום הוגן לשני הצדדים והוא כאמור - פרסום באינטרנט בשיטת ה-PPC. מדובר על שיטת פרסום באינטרנט בין אם דרך מנועי חיפוש ובין

מאת: גל מוררהיטים07/12/111093 צפיות
מזנונים מעץ מלא הם הדגמים הנמכרים ביותרבארץ. כבר שנים שהם שומרים על ביקוש גבוה חרף הדגמים החדישים של מזנונים מחומרים סינתטיים. מזנונים מעץ מלא פשוט נראים יותר טוב והם מצדיקים את המחיר

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20120 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19242 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19617 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191000 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/19924 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19690 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים27/01/19530 צפיות
שטיח pvc לא מוגבל מבחינת הדוגמא שמודפסת עליו,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica