חפש מאמרים:
שלום אורח
24.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דגשים לקניית סורגים

מאת: גל מורשיפוצים26/04/2011531 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 סורגים, כמה דגשים שעלינו לקחת בחשבון בהתקנתם

היום כשאנחנו מעוניינים להתקין סורגים בבית אנחנו צריכים להתייחס לכמה דגשים לא מבוטלים לפני שאנחנו ניגשים כלל לעבודה. סורגים בבית, כמה שהם נמצאים חיצונית לבית הם עדיין מייצרים אופי מסוים בבית או מותאמים לאופי הקיים בבית.

יש בקרבנו לא מעט קלסטרופוביים שלא באשמתם ולעיתים התקנת סורגים יוצרת אווירה קלסטרופבית בבית, לי למשל אין בעיה במעליות יתר על המידה אך התקנה של סורגים בכל הבית בהחלט תמנה אותי עם כלל אנשי הקלסטרופוביה. בעבר גרתי בבית ששכרתי שהיה צמוד קרקע והדיירת שלפניי מאד פחדה וביקשה להתקין סורגים בכל חלונות הבית. בעל הבית היקר בהחלט לא פסח על כך ואכן היו סורגים בכל הבית רק שבחדר השינה למשל הותקנו סורגים בצורה לא חכמה במיוחד שכן היה חלון אחד וקטן, שהרי זה היה בית ששופץ מה גם שהחדר היה תחת עץ ופונה לכניסה לבנין כך שהסוגרים הוסיפו לצל שהיה על החלון ומנעו את כניסת השמש בנוסף אם היו מותקנים סורגים בחלון זה כהלכה היה ניתן לפתוח את החלון כאשר אנחנו בבית.

מאחר ונבחר סוג סורגים סטטי , לא היה ניתן כלל לפתוח את החלון כלפי חוץ אלא את התריסים בלבד. כאשר אנחנו בוחרים להתקין סורגים בביתנו עלינו להתייחס לדרך ההתקנה של סורגים אם עליהם להיות רחבים דיו מאחר וכאמור מדובר בחלון שנפתחים כלפי חוץ, עלינו לתת את הדעת למרחב הצינורות של הסורגים בכדי שלא למנוע כניסת אוויר ואור לחדר במיוחד אם מדובר בחדר עם חלון אחד.

יש לשים לב גם לאיכות הסורגים שיהיו עמידים לאורך זמן ולא יחלידו בעקבות פגעי מזג האוויר. ולבסוף ניתן להתאים את העיצוב של הסורגים לפי ראות עיננו ובכך לשפר את מראה הסורגים שלנו בבית וליצור אווירה נעימה.

זה לא דבר קל להתקין סורגים בבית – אך הרבה יותר קשה מכך הוא לבחור את הסורגים בבית. סורגים הם אלו שמביאים לביתנו נופך מיוחד של בטיחות. סורגים נחשבים לפריט בטיחות חובה בבית, בייחוד אם יש בבית ילדים קטנים. סורגים מכל הסוגים הגדלים והדגמים נחשבים לפריט בטיחות חובה פשוט מאוד כי הם "אוטמים" את החלונות שלנו. ילדים קטנים נוטים לטפס על חלונות, לשבת על אדן החלון. מלבד ילדים, גם חיות הבית שלנו, כמו חתלתולים או כלבים עולים בקלות אל אדן החלון. אם בחלונות ביתנו לא יהיו מותקנים סורגים – אזי שמדובר למתכון של ממש לאסון. לכן חשוב למגן את החלונות שלנו. אם יש בביתנו ילדים או חיות בבית שאנו מגדלים – חשבו על דרך להגן על חייהם בבית בצורה הטובה ביותר, התקינו סורגים בחלונות הבית.

אך אל "תקטינו ראש", ותתקינו סורגים רק בכמה מחלונות הבית. חובה להתקין סורגים בכל חלונות הבית – החל מהמטבח, הסלון, חדרי השינה, חדר האמבטיה. כל חלון טומן בחובו פוטנציאל לסכנה – לכן חשוב לא לקחת סיכונים, ולמגן את החלון עם התקנת סורגים איכותיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גל מור

מאת: גל מוראומנות - כללי25/04/13633 צפיות
בשנים האחרונות ניתן להבחין בתופעה שיותר ויותר כלות מיועדות בוחרות לרכוש שמלות כלה דרך האינטרנט. ההחלטה הזו מאפשרת להן להנות ממחירים אטרקטיביים ונמוכים בהרבה מהעלות המקומית של שמלות הכלה, לבצע רכישה מהירה, קלה ופשוטה וכל זאת בלי שום צורך לצאת מן הבית. עם זאת, לא מעט מהכלות המיועדות שמקבלות את המשלוח שלהן מחוץ לארץ לא תמיד שבעות רצון ולעיתים אף נאלצות להשליך את השמלה שהזמינו לפח

מאת: גל מורחקירות10/12/11697 צפיות
להיות בלש פרטי ולעבוד כבלש פרטי זה עבודה מגוונת. יום אחד אתה עוקב אחר גבר בוגד וביום אחר אתה מאתר אדם שירש ירושה גדולה או להיפך אתה מוכיח שמתחזה מנסה לקבל ירושה שמגיעה למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11828 צפיות
חוקר פרטי הוא אדם בעל מקצוע אפוף מסתורין. עם זאת, חוקר פרטי לרוב יהיה אדם שיושרו אינו מוטל בספק ושיטות הפעולה שלו חוקיות לגמרי. על כל חוקר פרטי להיות דיסקרטי עם הפונה אליו משום שפעמים רבות הוא עלול

מאת: גל מורחקירות09/12/11869 צפיות
ישנם מקרים בחיים בהם אנחנו נאלצים לפנות לאדם אשר תפקידו הוא חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לחקור עבורנו מקרים בהם אנחנו רוצים לדעת משהו שיש לו ערך עבורנו, אך לאו דווקא בעל עניין למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11724 צפיות
אחת הדרכים הנפוצות למנוע אסון או פשע שעתיד להתרחש, כזה שאין באפשרותנו לצפותו בדרכים מקובלות היא באמצעות חקירות. בדרך כלל הגופים שמורשים לנהל חקירות ישירות הם גופים ממשלתיים כמו המשטרה.

מאת: גל מורפרסום באינטרנט09/12/11849 צפיות
כאשר מדברים על מודל הוגן של פרסום יש רק מודל אחד אותו ניתן לסמן כוודאות כמודל פרסום הוגן לשני הצדדים והוא כאמור - פרסום באינטרנט בשיטת ה-PPC. מדובר על שיטת פרסום באינטרנט בין אם דרך מנועי חיפוש ובין

מאת: גל מוררהיטים07/12/111095 צפיות
מזנונים מעץ מלא הם הדגמים הנמכרים ביותרבארץ. כבר שנים שהם שומרים על ביקוש גבוה חרף הדגמים החדישים של מזנונים מחומרים סינתטיים. מזנונים מעץ מלא פשוט נראים יותר טוב והם מצדיקים את המחיר

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20151 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19273 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19623 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191007 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/19932 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19694 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים27/01/19539 צפיות
שטיח pvc לא מוגבל מבחינת הדוגמא שמודפסת עליו,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica