חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ASF ומניעת אבנית

מהי מערכת ASF ולמה כדאי להתקין אחת כזו?

מערכת ASF היא מערכת מגנטית למניעת אבנית. היא מסננת את המים ממוצקים כמו חול, חלודה, לכלוך וטפילים. הטיפול נעשה בשני מישורים:
*כדורי הסיליפוס המוכרים אשר מונעים התגבשות של אבנית על ידי שינוי המבנה המולקולרי שלהם.
*מגנטים חזקים אשר מפרידים את מרכיבי האבנית ומבודדים אותה מהמים.

מים העוברים סינון על ידי מערכת ASF הם נקיים לחלוטין מאבנית, מחומרים זרים וממים עכורים.
הסנן במערכת כזו עמיד לעשרות שנים ואינו דורש החלפה – בניגוד למסנני מים אחרים, ההוצאה של קנית מערכת
ASF היא חד פעמית, ואין צורך לתחזק אותה ולהתעסק איתה.
במערכות סינון מים רבות, נעשה גם סינון למינרלים ולויטמינים החיוניים לנו, אך לא במערכות
ASF – כאן כל הטוב שבמים נשאר, ולא צריך לחשוש ולהשלים ערכים תזונתיים ממקורות אחרים.
יתרון נוסף של מערכת כזו הוא שאינה פוגעת בלחץ המים ויתרה מכך – היא מגנה על הצנרת, מוצרי החשמל וגופי החימום.

כשמטפלים היטב בבעית האבנית במים, נהנים מחיסכון בחשמל (האבנית מקשה על פעולת חופי חימום למיניהם ויוצרת צריכת חשמל מוגברת) .
עם מערכת
ASF תוכלו להנות ממים נקיים, טעימים והכי חשוב – בריאים.

מציעים לנו היום בפרסומות בעיתונים ובטלוויזיה עשרות מוצרים שונים למניעת אבנית, אבל האמת היא שרבים מהם מזיקים לבריאותנו יותר משמועילים.
החוכמה במניעת אבנית היא לא הפרדת האבנית מהמים. האבנית מורכבת מחומרים שגופנו חייב להיות ניזון מהם. החוכמה במניעת אבנית טמונה בלא לתת לאותם החומרים את הזמן להתגבש ולהפוך לאבנית בצורתה המוכרת והמזיקה.
מערכות רבות יבטיחו העלמת טוטאלית של האבנית. כדאי לבדוק היטב אם אותן מערכות לוקחות איתן החוצה את המגנזיום והסידן (שמהם בעצם מורכבת האבנית) או שהן ממוססות את המים כל הזמן ובכך נוצרת מניעת אבנית – החומרים לא מתאחדים, לא ייגרם נזק, ונמשיך לשתות את המים עם מה שאנחנו צריכים בתוכם.
לפני שקונים מוצר כזה או אחר, חשוב מאד לבדוק את התקנים שלו ולא רק בארץ. חשוב מאד לבדוק במפרט שאכן הפעולה הנעשית היא מניעת אבנית ולא העלמתה.
יש להחליט גם היכן מרכיבים מערכת כזו – אפשר להתקין רק לברזים נבחרים ואפשר להתקין בכניסת הצנרת לבית ובכל מניעת האבנית תהיה לכל צנרת הבית כולה. האפשרות האחרונה מומלצת יותר, על אף שיותר חשוב שמי השתייה שלנו לא יגבשו אבנית, חשובה גם השמירה על מוצרי החשמל בביתנו.

 תגיות המאמר: אבנית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

www.ecoservice.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיטל חדר

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/091017 צפיות
משאבות מים להגברת לחץ המים נצטרך להתקין לרוב בבניינים בעלי קומות, בהן המים בקומות הגבוהות יותר הם בעלי לחץ נמוך. משאבות מים משמשות להעברת חומר זורם ממקום אחד לשני, להגברת לחץ ולמהירות הנוזל. הצנרת העירונית מספקת לנו מים בלחץ של כ-3 אטמוספרות, כשאשר בלחץ כזה, כבר בקומה הרביעית הלחץ מגיע ל1.5 אטמוספרות – שזהו לחץ נמוך מידי למקלחת, ואם הצינורות מיושנים ועם חלודה – אז לחץ זה לא יספיק גם לצרכים פשוטים יותר, כמו שטיפת כלים.

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/091162 צפיות
ריכוך מים הוא מושג שנתקל בו רבות כשנחפש מסנני מים לבית, בואו ננסה להבין מה בדיוק משמעותו. ריכוך מים זו למעשה פעולה המפחיתה את ריכוז יוני הסידן והמגנזיום במים. ללא פעולה זו, ישנה נטייה לסידן ומגנזיום פחמתיים להדבק למשטחים של צינורות וגופי חימום (תופעה המוכרת לנו יותר בשם אבנית) אך לא רק. חומרים אלו מגיבים רע עם חומרי סבון למיניהם, ומפחיתים את כושר הניקוי וההורדה של חומרי הניקוי השונים מכלים.

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/091021 צפיות
מהם מים קשים ולמה להעביר אותם תהליך ריכוך? המים הקשים הם משקעים אשר סופחים מהאדמה מינרלים, מלחים, סידן, מגנזיום ולעיתים עוד. ההגדרה להאם המים קשים ועד כמה תלויה בכמויות הסידן והמגנזיום שבהם, כשהסקאלה מתחילה ב:עד 20 מ"ג לליטר למים רכים ומעל 120 מ"ג לליטר למים קשים מאד. המים בישראל מוגדרים בין קשים לקשים מאד (תלוי במקור המים הספציפי). הסידן והמגנזיום טובים לנו. אז למה בכל זאת יש להעביר אותם תהליך ריכוך?

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/092231 צפיות
המצאות אבנית, כלור וחומרים כימיים שונים במי השתיה שלנו גורמים למחלות קשות בכבד, בכליות ועוד. מזה שנים רבות משווקים מטהרי מים ביתיים למיניהם הפועלים על טכנולוגיות שונות. אחת מהן היא שיטת הסיליפוס. הסיליפוס מיועד לריכוך מים (כולל מי שתיה), הוא מורכב מפוליפוספט של נתרן, סידן, מגנזיום וסיליקט. הסיליפוס משחרר את המים כמות זעירה של זרחן (ריכוז של 1-3 מ"ג לליטר. לצורך השוואה, על פי המלצות רשויות הבריאות בארה"ב, הצריכה היומית המומלצת של זרחן לאדם היא 800 מ"ג ליום).

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/091395 צפיות
מסנן אבנית הוא כבר מזמן לא קנקן פשוט שמעביר מים לאט ומנקה אותם מאבנית בלבד. הפיתוחים של ימינו איפשרו לנו ליצור מסנן אבנית כמערכת שלמה שגם מונעת את האבנית עוד לפני שהיא נוצרת, וגם מנקה את המים מלכלוך אחר (חול, חלודה, טפילי מים ועוד).

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/091102 צפיות
מציעים לנו היום בפרסומות בעיתונים ובטלוויזיה עשרות מוצרים שונים למניעת אבנית, אבל האמת היא שרבים מהם מזיקים לבריאותנו יותר משמועילים. החוכמה במניעת אבנית היא לא הפרדת האבנית מהמים. האבנית מורכבת מחומרים שגופנו חייב להיות ניזון מהם. החוכמה במניעת אבנית טמונה בלא לתת לאותם החומרים את הזמן להתגבש ולהפוך לאבנית בצורתה המוכרת והמזיקה.

מאת: מיטל חדרבריאות ורפואה כללי06/07/09854 צפיות
נבין ממה מורכב מלח: תרכובת המורכבת מקטיונים (אטומים ומולקולות בעלי מטען חיובי) ואניונים (בעלי מטען שלילי). המטען של התרכובת הוא ניטרלי. ריכוז המלחים הגבוה בים משמש לתעשיה שלמה של הפקת אשלגן, ברום ומגנזיום. אך לא רק לתעשייה משמשים מים אלו – ים המלח נחשב לבעל סגולות מרפא – גם כמויות המלח שבו מחטאות כל פצע בגוף ומסייעות לעור נקי ובריא יותר, וגם מאגרי בוץ ומים חמים הנמצאים שם מסייעים להרבה בעיות עור, כמו אוסטיופורוזיס.

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי31/05/20306 צפיות
חושדים שיש לכם סינוסיטיס? הכנסו וקיראו על התסמינים והאבחון ועל דרכי ההתמודדות עם המחלה.

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/03/20510 צפיות
אחת הבעיות שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה במהלך החורף, זה שיעול עם ליחה. מדובר בשיעול טורדני שיכול להפריע על איכות החיים ביום יום וכן על איכות השינה. ד"ר דויטש מביא לכם כמה טיפים לטיפול

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי09/02/20703 צפיות
כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים מתמודד עם נזלת. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מקוררים, מצוננים, כשאנחנו חוטפים מחלה כזו או אחרת. אך מדוע אנשים מתמודדים עם נזלת כרונית? הבאנו כמה נקודות חשובות

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/191038 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18858 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/181007 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181991 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica