חפש מאמרים:
שלום אורח
14.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד תואר אקדמי במערכות מידע יכול לקדם אתכם?

מאת: danלימודים אקדמאיים18/05/2011858 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם בוחנים לעומק קריירות של אנשי מפתח במשק ניתן לראות שמסלול הקריירה המפותל שלהם לא התחיל בהכרח בתחום בו הם עוסקים כיום. במהלך הדרך הם זיהו הזדמנויות למינוף הקריירה והתקדמו בתפקידים שונים. עם זאת, בבואכם לבחור מקצוע או תחום בלימודי תואר ראשון מומלץ לבחור תחום לימוד ממנו תוכלו להתפתח לכיוונים שונים, תחום שמאפשר לכם להשתלב בעבודה בחברות שונות ונדרש בעסקים ובארגונים רבים, בינוניים וגדולים.

תואר במערכות מידע ניהוליות הוא תואר מצוין להתחיל אתו כל קריירה בתחום המחשבים, ההייטק וה-IT. התואר הוא למעשה שילוב בין לימודי ניהול, מנהל עסקים, כלכלה ואסטרטגיה, לימודי מחשבים ומערכות מידע.
הלומדים מערכות מידע כתואר ראשון מקבלים הכשרה כמקצוענים בתחום, כיוון שתואר ראשון בתחום הוא מורחב בניגוד להתמחות משנה שמציע תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע. בוגרי תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות זוכים במיומנויות טכנולוגיות רבות וכלים להשתלב בתחום ולהתפתח ממנו לתחומים משיקים.

ראייה עסקית לצד הבנה טכנולוגית

יתרון נוסף לבוגרי התחום הוא שכמעט כל עסק בינוני ועל אחת כמה וכמה ארגון גדול, זקוק לשירות של ניהול מערכות מידע או למנהל מערכות מידע בתוך העסק, שינתח, יעצב, יתכנת, יטמיע וינהל פרויקטים בתחום מערכות מידע.
מי שלומדים תואר ראשון במערכות מידע יוכלו, אם כך, להשתלב בארגונים מגוונים בתחום מבוקש ופרקטי שמספק לארגון מענה ממשי.
הלימודים עצמם מגוונים והסטודנטים של תואר ראשון במערכות מידע לומדים שלל קורסים כמו תכנות ופיתוח בסביבת האינטרנט, תכנות מונחה עצמים, אבטחת מידע, ניהול פרויקטי מערכות מידע ועוד. מעבר למיומנויות טכנולוגיות ונושאי לימוד ריאליים, בוגרי התואר מקבלים גם כלים לראייה עסקית ולכם הם יכולים להתקדם בתחומים שקשורים לניהול ופיתוח עסקי בארגונים.
מומלץ לבחור מוסד לימודים אקדמי שמציע תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות ששם דגש פרקטי וחושף את הסטודנטים כבר במהלך התואר ראשון למה שקורה בשטח, בתעשייה ומכיר בפניהם אתגרים ודרכי התמודדות, טכנולוגיות ובשורות עדכניות בתחום כך שהם יוכלו להציע יותר למעסיקים כשהם מסיימים את לימודיהם מתוך הבנה ממשית בנוגע למה שנדרש להצליח בתחום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת dan

מאת: danבניית אתרים27/06/11643 צפיות
מעוניינים להשתלב בתחום האינטרנט בתפקידים טכניים? רוצים לפתח אפליקציות לרשתות חברתיות או לתכנת אתרים אינטראקטיביים? כדי להשתלב בתחום, ניתן ללמוד תואר ראשון במדעי המחשב ועל ידי בחירה נכונה של מסלול, לכוון את עצמכם ישירות לתחום. כך למשל, ניתן מראש לבחור בהתמקדות של פיתוח מערכות מבוססות אינטרנט

מאת: danלימודים אקדמאיים01/05/11656 צפיות
לאחרונה פורסם מחקר של הלמ"ס והלמ"ג שמצביע על סימפטום של השכלה עודפת. לפי ממצאי המחקר, אחוז ניכר מבוגרי האוניברסיטאות והמכללות בארץ אינם מוצאים עבודה בתפקידים או במשרות שהתואמות להשכלה שרכשו. כיצד תשמרו על קשר עם התעשייה כבר בתקופת הלימודים כדי שתוכלו להשתלב בתחום לימודיכם?

מאת: danלימודים אקדמאיים17/04/111137 צפיות
מעסיקים רבים בתעשיית ההייטק מעדיפים בוגרי מדעי המחשב בעלי ניסיון תעסוקתי, אך במידה ואין ניסיון מקצועי ניתן להציג יתרונות אחרים. כיצד לעבור את מחסום הניסיון התעסוקתי.

מאת: danלימודים אקדמאיים14/04/111616 צפיות
בבואכם לבחור בין לימודי מדעי המחשב לבין לימודי מערכות מידע ניהוליות, עליכם להכיר את התחומים, לקרוא עליהם קצת ולהבין גם מה צופן העתיד המקצועי שלכם בכל אחד מהתחומים.

מאת: danלימודים אקדמאיים23/03/111474 צפיות
מערכות מידע ניתן ללמוד כהתמחות כחלק מתואר ראשון במנהל עסקים או כתואר ראשון במערכות מידע ניהוליות. יש כמובן הבדלים בין התמחות במערכות מידע לבין תואר אקדמי שם שמתמקד במערכות מידע ניהוליות. מה ההבדלים ביניהם?

מאת: danלימודים אקדמאיים22/03/11909 צפיות
מה למעשה ההבדל בין לימודי הנדסה, למשל, תואר ראשון בהנדסת מחשבים לבין תואר ראשון בתחום מדעי המחשב? ומה ההבדלים בין תואר ראשון בעת לימודי הנדסה בהתמחות בהנדסת תוכנה לבין תואר ראשון במדעי המחשב? התשובות במאמר שלפניכם

מאת: danלימודים אקדמאיים19/03/111931 צפיות
בין תנאי קבלה למדעי המחשב ניתן לראות שיש חשיבות לידע של המועמדים במתמטיקה וכמובן משקל לציוני הבגרות. מה הם תנאי קבלה למדעי המחשב? הנה הם לפניכם

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19744 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181542 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181353 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18732 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18676 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17470 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17771 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica