חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין תעבורה – טיפול עורך הדין בעבירות

מאת: גדי שושנידיני תעבורה20/05/2011778 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נהג חדש- תקופת החניכה של 'נהג חדש', נמשכת בשנתיים הראשונות לנהיגתו ועליו להתמצא בכל חוקי התנועה. כלל חשוב לנהג חדש, הוא לנהוג עם 'מלווה' מבוגר ובעל ניסיון במשך החודשים הראשונים לנהיגתו. עליו להיזהר שלא לעבור עבירה ולא לקבל פסילה העולה על שלושה חודשים, כי אז יהיה חייב לעשות רישיון חדש. במקרים כאלה, נהג חדש חייב להיות מטופל ע"י עו"ד תעבורה שינסה להפחית בעונשו.

תאונות דרכים - במקרים בעייתיים של נהג המעורב בתאונת דרכים קלה כחמורה, הוא חייב בהדרכתו והגנתו של עו"ד תעבורה במהלך החקירה והמשפט. כמומחה בטיפול בייצוג משפטי כזה, ינסה להביא להפחתת עונשו של הנאשם. כאשר מדובר בתאונה עם נפגעים, תינתן לנהג פסילה מנהלית. חלק מטיפולו של עורך-הדין הוא לחקור במקביל לחקירת המשטרה, בנוגע לגורמי התאונה. טיפול מקצועי והגנה של עו"ד מקצועי, יכולה להביא אף לזיכוי.

צבירת נקודות - צבירת נקודות שליליות על מגוון רחב של עבירות, היא שיטת הניקוד הנהוגה בארץ כדי להרתיע נהגים ולחנך אותם לנהיגה נכונה. שיטת הניקוד מתחילה בספירתה מ – 2 עד 4 נקודות על עבירות קלות יחסית, המשך ב – 6 עד 8 נקודות לעבירות בינוניות בחומרתן, וכלה ב- 10 נקודות לעבירות החמורות ביותר . אם נהג צבר 36 נקודות שליליות בעבירות על חוקי התעבורה, תימסר לו הודעה על פסילת רישיונו. במקרה כזה, עומדת לזכותו זכות השימוע לשטוח את טענותיו נגד הפסילה, תוך 30 יום מן ההודעה . במצב חסר-סיכוי כזה מבחינתו, עורך דין תעבורה יכול לייצג אותו נאמנה ולגרום להפחתת העונש. למעשה - בכל מצב של קבלת דוחות משטרה, מומלץ ורצוי להתייעץ עם עורך דין תעבורתי. שכן ישנם לא מעט עילות לביטול דוח.

כאשר מדובר בעבירות קלות יותר, כדי לא לצבור נקודות חובה לפני פסילת הרישיון, יש לנסות לבטל את הדו"ח או להמיר אותו לאזהרה, כך תיחסכנה נקודות חובה. גם במקרה זה, שמור מקום של כבוד לטיפולו וייצוגו של עו"ד תעבורה, שיכול רק להועיל ולשפר את סיכויי הנאשם לזיכוי ולהפחתת עונש .
חשוב להעיר: ישנם מקרים בדיני התעבורה, המתערבבים עם הדין הפלילי. למשל כשנהג נתפס בעבירת נהיגה בשכרות, תחת השפעת סמים או עם כמות סמים גדולה ברכבו - כדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי שהוא גם עורך דין תעבורה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

SEO קידום אתרים עוסקים בקידום אתרים במנועי חיפוש כאשר גוגל בראשם.

בין לקוחותינו - "היפו" מסעדת אירועים מובילה, "גיל פק" בקבוקי פלסטיק וגם "סוכנות אור" ביטוח רכב וגם קורונה בית דפוס ברעננה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גדי שושני

מאת: גדי שושניפלילי27/06/12652 צפיות
עבירות מין הן בים העבירות החמורות ביותר בחוק העונשין, הן נחשבות לעבירות רגישות ביותר והטיפול בהן מורכב לכל הצדדים. פעמים רבות, אנשים מן השורה מואשמים בעבירות מין בשל חוסר ידיעת החוק או על ידי גורמים שלא נוהגים בתמימות. במקרים אלו חשוב מאוד להתייעץ עם עו"ד עבירות מין כדי להימנע מכתב אישום חמור, תקופת מאסר והליך חקירה ומשפט ארוך וקשה שיכול להשפיע רבות על חייו של המואשם.

מאת: גדי שושנידיני משפחה23/06/12632 צפיות
מטרת הסכם ממון הנערך לפני הנישואין היא הסדרת נושא חלוקת הרכוש במקרה של גירושין בין בני זוג. כל עוד מערכת היחסים ממשיכה, להסכם אין כל שימוש ומשמעות. אך אל לנו לשכוח כי בכוחו של הסכם ממון למנוע הליך גירושין ארוך ומייגע..

מאת: גדי שושנידיני תעבורה15/02/12672 צפיות
רובנו נוטים להיסחף אחרי החברים בזמן יציאה ולשתות אלכוהול למרות שאנו נוהגים לאחר מכן הביתה. כאשר יוצאים לבלות עם החברים תמיד צריך למנות נהג תורן ש...

מאת: גדי שושנידיני תעבורה31/01/12728 צפיות
על נהיגה בשכרות אנו שומעים רבות, כך גם על העונשים הנלווים לעבירה זו. אנו שומעים לא מעט על הצורך בלקיחת עורך דין פלילי או עורך דין תעבורה כדי להשיג פטור מעונשים חמורים..

מאת: גדי שושנידיני תעבורה22/01/12904 צפיות
הפעולות הבסיסיות של האדם נפגעות בזמן נהיגה בשכרות. על כך אין עוררין, למרות הספקות שמטילים בכך חלק מהנהגים. אם נתפסתם בזמן נהיגה בשכרות או "נהיגה תחת השפעה" - מומלץ להתייעץ עם עו"ד תעבורה. גם אם מדובר במעידה ראשונה..

מאת: גדי שושניפלילי17/10/11573 צפיות
גולת הכותרת בחייו המקצועיים של עורך דין פלילי היא החקירה הנגדית. לא פעם, משפטים ארוכים ומסובכים מוכרעים על ידי שורת מחץ אחת של עורך דין פלילי טוב. זו הסיבה שחקירה נגדית היא אחת מהמיומנויות המורכבות והחשובות ביותר של עורך דין פלילי איכותי. לא בכל עבירה מגיע אדם לבית המשפט, אך כאשר הוא עומד במצב זה, חשוב שיבחר לעצמו עורך דין פלילי שיודע את מלאכת החקירה הנגדית ורוצה בכל מאודו להציל את לקוחו מפני אימת העונש.

מאת: גדי שושנידיני תעבורה03/10/11657 צפיות
אם נדמה לכם ששתיית מעט אלכהול לא תשפיע עליכם ועל תהליך קבלת ההחלטות שלכם - יש בידכם טעות. יותר מכך - מי שקובע את כמות האלכהול המותרת בזמן נהיגה, הוא המחוקק..

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/18974 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17700 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16716 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151462 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151545 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151123 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

מאת: אבנר כהןדיני תעבורה23/02/151713 צפיות
"לא ינהג אדם רכב בדרך ולא יניעו אם הוא שיכור" טוענים חוקי התעבורה, אך ניתן בהחלט לומר שלא כולם מצייתים לחוק. מסיבה זו המשטרה הגבירה את האכיפה, ומשתמשת במספר אמצעים נוספים שלא היו נהוגים בעבר, על מנת לעצור את הנהגים ששותים לשוכרה ועולים על ההגה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica