חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מי נזקק לשירותיו של עורך דין תעבורה?

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/2018909 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות. יחד עם זאת, ישנם מספרים מקרים בהם אפשר בהחלט לקבוע כי עורך דין המתמחה בתחום התעבורה יכול מאוד לסייע לכם. מקרים אלה כוללים:

·-  כמות גבוהה של נקודות תעבורה, שמחייבת קורס נהיגה או מבחן תאוריה

· - שלילת רישיון

· - קנס גבוה במיוחד

· - החרמת רכב

המשותף בין כל המקרים הללו הוא מידת הנזק שנגרם לנהג, ולאו דווקא נמדד בכסף שאת היקפו מודדים באופן אוטומטי לשכר הטרחה של עורך הדין. כך למשל, ייתכן שהקנס הכספי שקיבלתם אינו גבוה במיוחד, ואינו מצדיק תשלום נוסף גם בגין שכר טרחה לעורך דין, אבל הנזק ההיקפי שנגרם לכם עלול להיות יקר מאוד עבורכם מבחינה אישית, ואם אתם נהגים מקצועיים אז גם מבחינה כלכלית.

באילו עוד מקרים נכון לפנות לעורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה יכול לסייע לכם גם בהתנהלות מול רשויות החוק ומול צדדים שלישיים כמו חברת ביטוח בכל אירוע בו אתם מואשמים או מאשימים סביב אירוע תעבורתי כלשהו. כך למשל, אם הייתם מעורבים בתאונה באשמתכם, ואתם מואשמים על ידי חברת הדרך (נתיבי ישראל למשל) על הנזק שנגרם לתשתיות הכביש, עורך דין תעבורה יכול בהחלט לסייע לכם.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה בשלילה, שימוש בטלפון בזמן נהיגה, עבירות נהג חדש וכדומה, הם כמובן מקרים קלאסיים בהם עורך דין תעבורה יכול להוציא אתכם מהבוץ, אך כאמור, בכל מקרה בו אתם צריכים להתמודד מול גורם כלשהו סביב אירוע תעבורתי בו הייתם מעורבים כתובעים, נתבעים או בלתי מעורבים, עורך דין המתמחה בתחום התעבורה הוא איש המקצוע שאותו אתם רוצים לצידכם.

כיצד נקבע שכר הטרחה?

שכר הטרחה של עורך הדין יכול להיקבע בצורות שונות כמו בכל תחומי עריכת הדין. שלוש הצורות השכיחות ביותר הן שכר טרחה קבוע או לפי שעה, שכר טרחה כנתח מסכום התביעה או שילוב בין השניים. יהיה מודל התשלום אשר יהיה, בכל אחד מהם ישנו גבול תחתון שמתחתיו אין היגיון בתשלום על שירותי עורך דין. אם הסיפור כולו מסתכם בקנס של מאות שקלים, כנראה שאין טעם לשכור את שירותיו של עורך דין, אבל בכל מקרה שתוצאות והשלכות המקרה הן בלתי נסבלות מבחינתכם, עורך דין תעבורה הוא האיש שלכם.

לייעוץ ותיאום פגישה עם עורך דין דמיטרי אניקין חייג למספר 03-5254313 או בקרו במשרד בכתובת אחד העם 27, תל אביב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל מלמד

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/18724 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דניאל מלמדבריאות ורפואה כללי24/06/181918 צפיות
כפי שמסביר פרופ' יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב.

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/182236 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1812423 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/18697 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18713 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאת: דניאל מלמדשיער30/03/15890 צפיות
קרחת אינה חולי ואינה מום. היא אינה מעידה על חולשה (להוציא את חולשת שורשי השיער...). היא אינה אסון, היא ודאי לא סוף העולם

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17659 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16688 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151433 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151509 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151096 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

מאת: אבנר כהןדיני תעבורה23/02/151690 צפיות
"לא ינהג אדם רכב בדרך ולא יניעו אם הוא שיכור" טוענים חוקי התעבורה, אך ניתן בהחלט לומר שלא כולם מצייתים לחוק. מסיבה זו המשטרה הגבירה את האכיפה, ומשתמשת במספר אמצעים נוספים שלא היו נהוגים בעבר, על מנת לעצור את הנהגים ששותים לשוכרה ועולים על ההגה.

מאת: אדיר בנימינידיני תעבורה10/10/142149 צפיות
אין ספור קולמוסים נשברו, ונהרות של דיו נשפכו, מתוך ניסיון לעמוד על האספקטים הרחבים של תורת הענישה הראויה. המקורות הם רבים מספור. בתורת הענישה מקובל (על קצה המזלג ממש) לדבר על ארבע מטרות עיקריות של ענישה שהן; גמול, הרתעה, מניעה ושיקום. לאורך כל ההיסטוריה נשמעים היטב הקולות הקוראים להחמרת הענישה, מתוך אמונה בעקרון ש"ככל שהעונשים במדינה קשים יותר, כך יהיה טוב יותר", זאת למרות שאין לגישה זו כל אחיזה במציאות. ההיסטוריה האנושית מלמדת את זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica