חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם הפרקטים שלכם בטיחותיים דיים ?

האם הפרקטים שלכם בטיחותיים דיים ?

מאת יורם פרקט 

יורם פרקט - רק פרקטים בטיחותיים

שקלת לעשות ריצוף פרקטים לדירה, אתם עומדים להתחדש בפרקטים לרצפת המשרד או פרקטים לעסק .מכאן מתחילה דרך חדשה של חיפוש אחרי פרקטים מתאימים ובירור מידע על פרקטים, סוגי פרקטים, מחירי פרקטים וטיפים חשובים על פרקטים.  בעת בחירת פרקטים אל תשכחו את מרכיב הבטיחות אחריות וביטחון ותדאגו לברר האם לפרקטים החדשים שלכם יש את כל תווי התקן הנדרשים מפרקטים על מנת שהפרקטים יהיו בטיחותיים מספיק.

ובכן, באמת איזה תווי תקן  צריכים להיות לפרקטים השונים ? האם יש הבדל בין תו תקן לפרקט עץ ובין תו תקן לפרקטים למינציה ? האם אפשר להתפשר על פרקטים זולים במקרים מסויימים אבל גם פרקטים שאינם בטיחותיים מספיק ? 

על נושא חשוב מאד זה של בטיחות אחריות וביטחון בפרקטים קשה מאד למצוא מידע צרכני אמיתי ואנו נביא לכם כאן ריכוז מפורט של כל התקנים שצריכים להיות לפרקטים.

בעקרון ידוע כי מרבית הציבור בוחר דווקא בפרקטים למינציה באופן ניכר הרבה יותר מאשר בפרקטים מעץ טבעי ותלת שכבתי כזה או אחר ולכם נתרכז במאמר זה בפרקטים למינציה ובכל תווי התקן הנדרשים לפרקטים למינציה.

 איך נוכל להבטיח שהפרקטים למינציה החדשים שלכם יהיה מספיק אמינים ובטיחותיים. 

די לזכור שפרקטים עשויים או מפרקט עץ או מפרקט סינטטי שהוא הפרקט למינציה שמורכב מ HDF חומר תעשייתי שהוא למעשה קרטון דחוס. (קרטון אתם אומרים, כן קרטון דחוס עם תמונה של פרקט דמוי עץ עליו ואיתו מרצפים את הבית או העסק - זה הפרקט למינציה במילים פשוטות). 

פרקטים למינציה נחתכים ונארזים בחבילות לוחות לוחות. עובי הפרקטים למינציה מהווה נתון מכריע באשר לאיכותם של הפרקטים למינציה, העובי מתחיל מ 6 mm לפרקט למינציה הכי פשוט ועד 12 mm לפרקטים יוקרתיים מאד. עובי רגיל מומלץ לפרקטים למינציה לריצוף הבית או העסק הוא לפחות 8 mm. 

פרקטים למינציה אמינים שיבטיחו לכם גם ביטחון חייבים להיות בעלי תו תקן בעניין זה אסור להתפשר. גם אם אתם גרים בדירה שכורה ורוצים לעשות פרקטים או שאתם משכירים דירה ורוצים לשפץ את הדירה ולרצף בפרקטים למינציה אל תזלזלו במרכיב האחריות והבטיחות הנדרשים תמורת פרוטות שיוזילו אולי את מחיר הפרקטים למינציה. זיכרו כאן מדובר במפורש על דיני נפשות וריצוף פרקטים בעלי תו תקן הוא מרכיב חשוב מאד.

בארץ כמו בכל העולם קיימים כמה וכמה תקני בטיחות לפרקטים למינציה. יש להקפיד שלפרקטים למינציה העתידיים שלכם יהיה  תו תקן של מכון התקנים הישראלי - חובה לברר בפרקטים על התקן מס 1481 הוא התקן של מכון התקנים הישראלי אשר נוגע ללוחות סיביים שמיוצרים בייבוש מכיל בתוכו  גם את לוחות הפרקטים למינציה. 

דבר נוסף חשוב מעין כמוהו הוא שיהיה לפרקטים למינציה שמצאו חן בעיניכם גם תו תקן חסינות כנגד אש ועשן  תקן 921. בנוסף לכך לפרקטים למינציה יש גם תקן אירופי המסומן ב E1 אשר את סימונו ניתן לראות על גבי אריזות הפרקטים למינציה. 

תו תקן חשוב בעניין פרקטים למינציה הוא תקן שקובע את אחוז ההתנפחות המרבי המותר (עד 15%) – תקן אירופי זה מצויין ב-  CELQ  חשוב להבין בעניין זה כי ככל שמידת ההתנפחות של הפרקטים למינציה קטן יותר והם מתנפחים פחות כך הפרקטים איכותיים יותר. יש פרקטים למינציה שמידת ההתנפחות קטנה מהתקן והם יוקרתיים יותר. 

בשולי הדברים, זיכרו כי בתהליך בחירת פרקטים למינציה חשוב לברר ולבדוק את עניין הבטיחות של הפרקטים למינציה העתידיים שלכם ולבחור רק בפרקטים למינציה שיש להם תו תקן, עמידות ואמינות כמתואר לעיל דברים אשר יבטיחו לכם ביטחון חשוב. 

מאת: יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

 מומחה לפרקטים מבין ראשוני העוסקים בפרקטים בישראל

שירות פרקטים לבית הלקוח ללא התחייבות

 אתר: http://yoramparket.coi.co.il

©  כל הזכויות שמורות ליורם פרקט 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יורם פרקט מכירה והתקנה  - פרקטים למינציה עץ מכל הסוגים

שירות יעוץ ודוגמאות עד בית הלקוח ללא התחייבות

מראשוני העוסקים בענף בישראל בעל רשימת פרויקטים מפוארת והמלצות מוכחות מכל הארץ

טל: 050-9911998

אתר פרקטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט קניות 22/06/15698 צפיות
קונים פרקטים ? ברגע ההתקנה יקפיצו לכם את המחיר עם דרישות תשלום כספיות נוספות בגין תירוצים שונים ומשונים חלקם חשובים והכרחיים אחרים ממש לא. מאמר לצרכן על קניית פרקטים מאת יורם פרקט אמן פרקטים ובעלים של חנות תצוגה אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים18/06/151565 צפיות
שמדובר ברצפת פרקטים מעץ אמיתי יש חשיבות גדולה לקנייה נכונה ולכן כאן במאמר זה נגיש לכם מדריך קנייה נכונה של פרקט עץ לבית מאת אמן פרקטים ישראלי ותיק ומקצועי יורם פרקט הבעלים של חברת יורם פרקט אזור תעשיה בת ים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי14/12/14642 צפיות
מחפש לקנות רק פרקטים למינציה עם פנלים. יש לך כבר מי שיעשה את העבודה מצוין עכשיו רק שווה לבדוק מה צריך לדעת ועם מה להצטייד בבואך לחנות לקנות פרקטים מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט ביקורות מוצרים22/10/141412 צפיות
פרקטים מגמות וטרנדים בפרקט שכדאי להכיר מאת יורם פרקט

מאת: יורם פרקט השוואת מחירים18/09/142397 צפיות
פרקטים עלות למטר מרובע - מאת יורם פרקט אוטוריטה ישראלית לפרקטים. על עלות פרקט למטר מרובע איך לבדוק ולהשוות בין מקומות שונים שרוצים לקנות פרקטים.

מאת: יורם פרקט שיפוצים03/09/14469 צפיות
פרקטים הולכים טבעי פרקט טבעי הכי טבעי הכי יפה. מאמר זה מוקדש לכל מי שאוהב פרקטים טבעיים ורוצה לדעת יותר עליהם. על מקורים של העצים לפרקטים, על כריתת י ערות לשם עיבוד לפרקט, על תקנים והוראות בין לאומיות לשמירת הטבע, וגם, אם ללכת טבעי בפרקטים אז איך לקנות פרקט טבעי קצת טיפים על פרקטים למי שרוצה את המראה האמיתי. מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

מאת: יורם פרקט בניין ואחזקה - כללי27/08/14623 צפיות
במאמר זה אגיש בפניכם בקצרה הוראות ניקוי פרקטים ותחזוקה שלהם. איך לנקות פרקטים לפי הסוגים השונים ואיך לשמור עליהם.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19292 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19279 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19325 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19364 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19515 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19688 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19843 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica