חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי עיצוב גרפי לנוער

מאת: תפניתתרבות דיגיטלית22/06/20111231 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בני נוער רבים נמשכים באופן טבעי לעולם הטכנולוגיה המתקדם. אחד מהממשקים המעניינים ביותר בני נוער נמצאים בתחומי הגרפיקה התלת מימדית והדו מימדית הקיימים במשחקי משחב רבים ומגוונים. כמו כן, בני נוער רבים מעבירים את זמנם בבניית "יצירות" פוטושופ מדליקות,דוגמאות שונות ומעניינות לשומרי מסך ועוד.

מטבע הדברים,בני נוער הינם בעלי יצירתיות מתפרצת, הרוצים לחדש,להפתיע ולפרוץ מסגרות קיימות. המשיכה הטבעית של בני הנוער אל עולם הגרפיקה מושך רבים מהם לתחומי העיצוב הגרפי ופיתוח יכולות אישיות רבות ומגוונות בתחום.

עולם הגרפיקה שייך לצעירים!

בשנים האחרונות,לאור פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים בתחום התוכנות הגרפיות,החלו המוני בני נוער לאמץ תחביבים גרפיים ומפתחים באופן עצמאי יכולות שליטה בתוכנות השונות. במכללות שונות קיימים מסלולים מיוחדים לצורך לימודי עיצוב גרפי גם לגיל הצעיר ולבני נוער בעיקר. במסגרת לימודי עיצוב גרפי לבני נוער,לומדים הנערים את כל הפונקציות השונות הקיימות בתכונות מובילות ולומדים ליצור בסגנון חופשי על פי העדפותיהם האישיות.

משחקי מחשב רבים עושים כיום שימוש בגרפיקות תלת מימד חדשניות,מרהיבות ומתקדמות. כמו שלא לומדים להטיס מטוס ביום אחד כך לא ניגשים לתחום גרפיקת התלת מימד מבלי לקבל את הכלים הבסיסיים בעיצוב גרפי בתוכנות הדו-מימד. לימודי עיצוב גרפי יעניקו לבני הנוער השונים את כל הכלים הבסיסיים לתפעול תוכנות גרפיות קיימות. עם הזמן ועל פי בנייה מדורגת של התמקצעות יוכלו בני הנוער להתקדם אל עבר תוכנות התלת מימד וליצור באופן מקצועי יותר מערכות תלת מימד מורכבות ומונפשות.

לימודי עיצוב גרפי-הדרך אל המחר...

לימודי עיצוב גרפי לבני נוער מעניקים להם יתרון משמעותי בהבנת התחום מגיל צעיר ומכינים אותם להיות מעצבי על בשנים הבאות. יכולות התרגול הרבות וזמן פנוי רב יותר מאצל כל אדם מבוגר,מאפשרים להם להתמקצע ברמות הגבוהות ביותר בתחום העיצוב הגרפי.

הכוונה ומסגרת לימודית תאפשר לבני הנוער לשלוט כבר עכשיו בתוכנות המובילות בענף ובעתיד הלא רחוק להתקדם יחד עם פיתוחי הטכנולוגיה לדבר הבא בתחום העיצוב.רכישת המיומנויות בתחום העיצוב הגרפי יעניקו להם יתרון משמעותי בעתיד גם על פני מעצבים מובילים בתחומם.לימודי עיצוב גרפי לבני הנוער הינם חוויה כיפית,יצירתית ומאתגרת המעניקה כלים עתידיים לבניית קריירה בתחום העיצוב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

תפנית לימודי עיצוב גרפי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תפנית

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11880 צפיות
בחירת סוג הלימודים שיכול להצעיד אותנו קדימה היא לא דבר פשוט. אנו יכולים לראות כיצד סטודנטים לעתיד בכל גיל מוצאים את עצמם מתלבטים רבות בטרם הם מחליטים סופית על סוג הלימודים שבהם יבחרו. גם למסלולים השונים של כל מקצוע יש משמעות רבה כך שההחלטה אינה הופכת לקלה אם לא מתמקדים.

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/111256 צפיות
לימודים יכולים להיות מאוד לא קלים ולא רק בגלל החומר שמועבר בהם. לא מעט אנשים מעוניינים ללמוד בשלב מסוים בחיים אך מהר מאוד הם מגלים כי הם צריכים לשלם לא מעט כסף עבור לימודים אקדמיים או קורס מסוים שנחשב לרציני ויכול להעניק להם מקצוע חשוב בחיים שאיתו יוכלו לפתוח קריירה חדשה

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11601 צפיות
נראה כי לא נגלה משהו חדש אם נצביע על העובדה שכמעט כל מי שמעוניין ללמוד במסגרת קורס מקצועי מסוים ירצה גם למצוא עבודה איכותית עם סיום הקורס. עם כל הכבוד לכך שיש בינינו גם כאלו שאוהבים לעבור קורסים מסוימים רק בכדי להרחיב את אופקיהם או למצוא לעצמם תחביב מיוחד, הרי שאין הדבר נפוץ מאוד.

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11729 צפיות
מעצבים גרפים השואפים לקריירה בעולם הפרסום עשויים להצליח מקצועית וכלכלית כיוון שתחום הפרסום שופע אפשרויות עבודה בתחום העיצוב הגרפי. אין משרד פרסום או חברת פרסום שאינה מעסיקה מעצבים גרפים ולכן נחשב הענף לכר פורה מבחינת אפשרויות העבודה בתחום העיצוב.

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11570 צפיות
מעצבים גרפים השואפים לקריירה בעולם הפרסום עשויים להצליח מקצועית וכלכלית כיוון שתחום הפרסום שופע אפשרויות עבודה בתחום העיצוב הגרפי. אין משרד פרסום או חברת פרסום שאינה מעסיקה מעצבים גרפים ולכן נחשב הענף לכר פורה מבחינת אפשרויות העבודה בתחום העיצוב.

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11587 צפיות
מקצוע המעצב הגרפי הפך לאחד המקצועות הנדרשים ביותר בתחומי השיווק והפרסום בשנים האחרונות. אומנם תחום זה נמצא בצמיחה מתמדת כבר שנים רבות אך אין ספק שמהפכת האינטרנט והחידושים הרבים בתחום האיצו והגדילו את הביקוש למעצבים גרפיים איכותיים שיובילו תהליכים שונים.

מאת: תפניתלימודי תעודה ומקצוע13/08/11621 צפיות
אנשים רבים, בייחוד מדור הביניים ,עוד לא הספיקו לעכל את מהפכת האינטרנט שהתרחשה בעשור האחרון, ובקושי התחברו לרשתות החברתיות שצמחו באופן מהיר בשנים האחרונות, והנה מהפכות חדשות יוצרות לדרך ודור האפליקציות והמכשירים החכמים על מגוון השימושים שלהם יצא לדרך.

מאמרים נוספים בנושא תרבות דיגיטלית

מאת: ציפורה בראביתרבות דיגיטלית19/07/182437 צפיות
המקום אליו מחוברים הילדים והצעירים בכלל וגם מבוגרים רבים הוא – הטלפון הנייד שלהם, החיבור הדיגיטלי שלהם לעולם. רק נסו לקחת אותו מהם. לא יעלה על הדעת!

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית08/12/171840 צפיות
הרבה יאמרו כי מן הרגע שבו הבית נעשה חכם ואינטראקטיבי עבור הדיירים שנמצאים בתוכו, כל בעלים של בית יכול למעשה להתחיל לקבל תפעול יותר נוח של המקום הזה שבו הוא גר ולשם כך ראוי לבצע עבור בית חכם השוואת מחיר חכמה גם כן.

מאת: ניב אבןתרבות דיגיטלית23/09/171628 צפיות
האם העולם הוירטואלי יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מן העולם המעשי, ממש כמו טלביזיה משוכללת וטלפון חכם בכיס של כל בן אדם כמעט? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית29/03/171501 צפיות
הדרך לשחרר קצת מן התחושות הטבעיות של הלחץ להספיק את הכל מבלי להוציא יותר מידי כסף על טיסות לחוץ לארץ וטיפולים אצל הפסיכולוג? פשוט נכנסים אל חדר מציאות מדומה שלוקח לכל יעד אפשרי.

מאת: אליתרבות דיגיטלית08/02/171078 צפיות
כרטיס ביקור דיגיטלי מדמה כרטיס ביקור "רגיל" אך עם יתרונות שיש לעולם הטכנולוגיה להציע כמובן. כרטיס דיגיטלי מתקדם במרבית המקרים מכרטיס רגיל וכלל הרבה יותר מידע ודרכי התקשרות עבור בעלי הכרטיס או מי שמקבלים אותו.

מאת: שאול כהןתרבות דיגיטלית29/06/151927 צפיות
בעולם המודרני המערבי, הנשלט באופן מאוד ברור על ידי האינטרנט והטלפונים הסלולאריים, המידע מעולם לא היה נגיש בצורה מהירה, פשוטה ונוחה יותר. לאורך כל ההיסטוריה האנושית לא היה לאדם גישה כל כך רחבה למידע. כשאנו מדברים על מידע, אין הכוונה רק לצד הטוב של העניין, אלא גם לצדדים אחרים ולתופעות לוואי שבאו איתו. אחת מתופעות הלוואי האלה היא – פורנו באינטרנט...

מאת: עדי גלתרבות דיגיטלית14/04/151282 צפיות
הקמתו של הרדיו בישראל הייתה בשנת 1940, בתקופת המנדט הבריטי שאז היה משודר מאניית אקסודוס שעגנה בחופי חיפה. אז היו אלו פעילי ההגנה ששידרו לתושבים בישראל והרדיו נקרא אז קול ישראל. לפני כן היו מספר שידורים לפרקי זמן קצרים כמו בשנת 1932 כשהיה אז יריד האביב שכונה יריד המזרח שעסק בתעשיה ומסחר כשאלפים מתושבי הארץ מכל הדתות הגיעו ליריד זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica