חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רוחניות

מאת: יוסי קרמר רוחניות - כללי30/06/2011543 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רוחניות.
מהי רוחניות? המילה רוחניות מוצאה מהמילה רוח.
את הרוח עצמה לא רואים ומכאן הכוונה לעולם הרוחני, עולם שאי אפשר לראות אותו.
כלומר, הכוונה היא לעולם הנסתר, שחשיפתו תתאפשר אך ורק מתוך איסוף הנתונים האמיתיים, עיבודם, מה שיאפשר לנו להגיע למסקנה האמיתית.
לכן, הרוחניות היא בעצם חידה שיש להבין איך לפתור אותה במסע חיינו, שמאפשר לנו לצבור ידע.
את הנושא הרוחני אפשר יהיה אך ורק להבין, ואת זאת ניתן יהיה לעשות קודם כול ולפני הכול אך ורק מתוך פרוש ברור לזהותנו ולמציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים מהבחינה האבולוציונית קוסמית.
אפשר להיעזר במדע, אבל לא יהיה ניתן להבין זאת רק דרך המדע.
לנושא הרוחני אין כול קשר לנושא הדתי, האמונה באלוהים היא אינה ההבנה לעצם קיומו של בורא, אלוהים הוא אינו הבורא.
אלוהים נוצר על ידי בן האנוש ולא בן האנוש נוצר על ידי האלוהים, אלוהים קשור באופן ישיר לתהליך האישי שעובר האיש המאמין, והדתות מאפשרות את הדרך בחיפוש אחר ההבנה לזהות האמיתית בתהליך האבולוציה, ואילו הבורא קשור באופן ישיר לנושא הרוחני.
את החידה לעצם קיומו של בורא יהיה ניתן לפתור אך ורק מתוך אישיות רציונלית ולא אמוציונלית.
לכן המסע הוא אישי, וכול ניסיון להאמין יגרום הדבר לחוסר הבנה ואי ביצוע התיקון.   
מה מהות ומטרת החיים מהבחינה הרוחנית? מהות ומטרת החיים מהבחינה הרוחנית, ראשית היא עצם ההבנה שאנחנו נשמה ושהנשמה עוברת גלגולים רבים, ושבסוף כול הגלגולים הנשמה תהיה מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית.
כלומר נהיה נשמה מתוקנת שמודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית, כמו הבורא בעולם האמיתי.
מצב זה יכול להתרחש אך ורק לאחר כול התיקונים והשינויים של האישיות שלנו, בעולם החיים והמוות מבחינה אבולוציונית שנבצע לעצמנו ובעצמנו.
גלגול חיים אחד הוא, להיוולד, לחיות, ולמות.
כשנהיה נצחיים בחיינו, זה יהיה הסימן לכך שאנחנו בגלגול האחרון של הנשמה שלנו.
התיקון, שינוי האישיות שעלינו לעבור בעולם החיים והמוות מבחינת החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו כדי להגיע למטרה שציינתי, הם לפי תוכנית הלימודים שהבורא תכנן וברא, תוכנית הבריאה לגבינו נקראת תוכנית האבולוציה.
תוכנית האבולוציה זהו בית הספר שלנו שבו אנחנו התלמידים, ובסוף תוכנית הלימודים נלמד איך להפעיל, איך להזין, ואיך לתחזק את גופנו באופן כזה שלא נחלה לא יהיו בנו את כול התופעות הפיזיולוגיות שישנן כיום, נאריך חיים, נבטל את תהליך הזקנה ואף נהיה נצחיים.
השינויים, התיקונים של אישיות שלנו נכון גם לגבי נשים וגם לגבי גברים.
הגוף הפיזי האנושי, העולם החומרי, עולם הטבע, תהליך האבולוציה, היקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו, זהו אמצעי וירטואלי שהבורא יצר וברא בעבור הנשמות שצריכות לבצע תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר לנשמות שמודעות לעצמן ולעצם קיומן ונצחיות.
העולם שהוא מחוץ לעולם הווירטואלי הוא בעצם העולם האמיתי, והנשמה היא בעצם מי שאנחנו באמת שנמצאת במצב של הפנוט, שתתעורר בסוף המסע מתוקנת בעולם האמיתי.
כלומר, המפץ הגדול בכלל לא התרחש.
מסקנה: המילה רוחניות משקפת את הרוח שאותו לא ניתן לראות, ומכאן הכוונה לעולם הנסתר.
סיכום: מבחינה רוחנית אנחנו נשמה.
תהליך האבולוציה מאפשר לנשמה שאינה מודעת לעצמה ולעצם קיומה לעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות.
תהליך האבולוציה זהו בית הספר שאותו תכנן, יצר, וברא הבורא שמטרתו לאפשר לנשמה לבצע את המשימה שציינתי.
המסר במאמר: ניתן יהיה לפתור את החידה לנושא הרוחני, אך ורק מתוך ההבנה וההתחברות לזהותנו האמיתית. 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16484 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14901 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148086 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14660 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14745 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141130 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14797 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19157 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1955233 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/18999 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18450 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18439 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161010 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica