חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רעידות אדמה

מאת: יוסי קרמר מדעי הטבע - כללי01/07/20112976 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רעידות אדמה.
האם בן האנוש יכול לזהות פעילות סיסמית?
שאלתי את עצמי שתי שאלות.
1. מהם אותם הצפצופים שאנחנו שומעים מידי פעם באוזניים?
2. אם בעלי החיים שחיים בטבע, יכולים לזהות פעילות סיסמית ועל ידי כך להיזהר ולהינצל, למה אנחנו בני האנוש, שגם אנחנו סוג של בעל חיים, לא יכולים באמצעות הגוף הפיזי שלנו, ולא באמצעות מכשירים לזהות את הפעילות הסיסמית כאשר היא מתרחשת?
אנסה להסביר מתוך מחקר עצמי שערכתי:
בגוף הפיזי שלנו יש לנו את האמצעים כדי לקלוט שדרים מסוימים, כמו למשל: ראיה שמיעה, שיווי משקל, טעם, ריח, חוש המישוש, ועוד.
האמצעי לזיהוי מידי של פעיות סיסמית, באמצעות החישנים שנמצאים בגוף הפיזי שלנו, כלומר זיהוי של הפיצוץ הסיסמי בעת אמת, בעת שהוא מתרחש בדרך כלל עמוק בתוך כוכב הלכת שלנו, אנחנו קולטים אותו באמצעות מערכת השמיעה שלנו.
כאשר מתרחש פיצוץ סיסמי, אפשר לשמוע צפצוף באוזניים, באמצעות חיישני השמיעה.
הצפצוף יכול להיות חלש, בינוני או חזק יחסית, ארוך או קצר יחסית, ובהתאם לעוצמת הפיצוץ והמרחק מפעילות הפיצוץ הסיסמי שמתרחש, ומיקומו של בן האנוש שקולט את השדר.
לאחר הפיצוץ הסיסמי, מתרחשת תופעת שחרור האנרגיה שנוצרת כתוצאה מהפיצוץ, יכול להיות שהשחרור האנרגטי ישפיע על תזוזה של לוחות הקרקע או שלא, הכול תלוי במבנה ובחוזק הלוחות הטקטוניים ובעוצמת הפיצוץ, ובמקום שהתרחש הפיצוץ.
במידה והפיצוץ הסיסמי היה חזק מספיק, והקרקע רועדת, כלומר יש רעידת אדמה, גם אם רעידת האדמה היא בעוצמה נמוכה ניתן לזהות את הרעידה באמצעות הגוף הפיזי שלנו על ידי חיישן שיווי המשקל שיש לנו בגוף הפיזי.
אפשרות נוספת שיש לנו בזיהוי, היא לחוש את האנרגיה שהשתחררה, ושנמצאת באזור האירוע.
כמובן שיכולת זו קשורה לרמת המודעות.
מסקנה:
פיצוץ סיסמי גורם לצפצוף באוזניים, והוא ניתן לזיהוי באמצעות מערכת השמיעה שלנו, וכך אנחנו יכולים לשאר שצפויה להתרחש רעידת אדמה, ואת הרעידה עצמה אפשר לזהות באמצעות חיישן שיווי המשקל, שנמצא באוזן שמאל, וגם את השפעת האנרגיה שהשתחררה אפשר לחוש על הגוף.
אפשר להפריד בין שמיעת הצפצוף, שמתרחשת בעת הפיצוץ הסיסמי, לתחושת הרעידה שמתרחשת לאחר שחרור האנרגיה מתוך כוכב הלכת, ולהתייחס לכל נתון בהתאם ולהיזהר.
הבעיה שנתקלתי בה, היא בזיהוי השלב בתהליך שהוא מרגע הפיצוץ הסיסמי, ועד לרעידת האדמה ו/או התפרצות הר הגעש, שמשתנה ולא צפוי מבחינת התהליך והמקום.
חשוב להבין, שככול שבן האנוש מודע לעצמו והוא רגוע וחייו שלווים יותר, היכולת שלו לקלוט בעזרת החיישנים שבגופו הפיזי ולזהות את הפיצוץ הסיסמי, האנרגיה שמשתחררת ורעידת האדמה, נעשית באופן ברור יותר.
בהתחלה ערכתי ניסוי קצר, ולאחר מכן ניסוי ארוך יותר ויסודי יותר.
בטבלה שצרפתי אפשר לראות מתי שמעתי את הפיצוץ הסיסמי, ואת עוצמת הצפצוף, והיכן ומתי התרחשה רעידת האדמה ובאיזה עוצמה, לפי הדיווחים באמצעי התקשורת.
סיכום:
בני האנוש, הם זן אחד מיני זנים רבים, הקיימים בטבע.
היכולת של בעלי החיים לזהות פעילות סיסמית, ממחישה עד כמה בעלי החיים מחוברים לעצמם, דבר שאצל המין האנושי קיים, אך בגלל שהתנתקנו מעצמנו, היכולת שלנו למודעות עצמית שתאפשר לזהות שואפת לאפס, ולכן בן האנוש זקוק למכשירים על מנת לדעת מתי מתרחשים אירועים.
כמובן שאני לא פוסל אמצעי עזר חיצוניים לזיהוי, אבל רצוי שבן האנוש יהיה מודע ליכולותיו.
המסר במאמר:
לבן האנוש יש את היכולת לשמוע פיצוץ סיסמי, ולזהות את תזוזת הלוחות הטקטוניים באזור מגוריו, דבר שיכול להציל את חייו, לדעתי.
את טבלת הניסוי שערכתי ניתן לראות בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1247022

יוסי קרמר מייעץ ומכוון למודעות עצמית והתפתחות אישית.
לבלוג שלי  http://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון  048224276.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/161019 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141399 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148921 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141424 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141214 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141840 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141212 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא מדעי הטבע - כללי

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/195860 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: עידן אברהמימדעי הטבע - כללי24/11/19144470 צפיות
מריחואנה עשויה מקנאביס, שהוא צמח דביק ועשיר, ועל מנת להשתמש בו בסיגריה מגולגלת או במכשיר אידוי - וופורייזר, יש צורך להשתמש באמצעי כלשהו על מנת לגרוס אותו. גריינדר (המכשיר, לא האפליקציה) הוא בדיוק הכלי למטרה הזו, והופך את השימוש לקנאביס לקל ב-ה-ר-ב-ה.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי30/10/1917091 צפיות
- כמה מספרים עקביים צריך כדי להוכיח שיש חייזרים... טלסקופים סורקים את השמיים בכל רגע, בתקווה למצוא סימן לאינטליגנציה, למציאת גל רדיו שאיננו אקראי. בינתיים, במעבדת הגנטיקה משתמשים במיקרוסקופים כדי לפצח את המכונה הביולוגית הנקראת: "חיים".

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי29/10/196055 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים.

מאת: ניב אבןמדעי הטבע - כללי07/12/157391 צפיות
בחנו היטב את שנות הניסיון של המשרד. ככל שיהיה יותר ניסיון לעורכים שבמשרד זה כך השירות שתקבלו יהיה מקצועי יותר מכיוון שישנם תהליכים של רישום שנמשכים שנים רבות ואתם לא ממש רוצים לקבל שירות מאדם שטרם הספיק לחוות תהליכים אלו מתחילתם ועד לסופם על מנת להכירם בצורה הטובה ביותר.

מאת: אוריה חןמדעי הטבע - כללי24/07/157398 צפיות
מי לא רוצה עגבניות אורגניות וטריות ללא חומרי הדברה מהחצר בבית? כך תלמדו איך לגדל צמח עגבנייה מוצלח אצלכם בבית בכמה צעדים פשוטים. למה אתם מחכים?

מאת: איציקמדעי הטבע - כללי07/04/157248 צפיות
ציוד למעבדות אשר אותו סטירר מגנטי נמנע על סוגיו השונים, הוא ציוד רגיש בעל תפקיד חשוב ומשמעותי בתפקוד המעבדה. מהסיבה הזאת גם אם אתם מחפשים בוחש מגנטי וגם אם אתם מעוניינים בציוד מסוג אחר, חשוב שתקפידו לשים דגש על כל הפרטים והתכונות של הפריט המבוקש

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica